Tervitused ka siit!
Otsustasin kah, et võiks mingi päevikulaadse teema teha, kus saaks oma tegemistest kirjutada ning vajadusel ka abi ja nõu targematelt küsida.
Vanust on endal 23 ja esimene kokkupuude pokkeriga oli tegelikult alles pool aastat tagasi, kui sattusin juhuslikult sõbra juures toimuvale kodumängule. Nii et üsna algaja veel pokkeris. Üks mäng viis teiseni ja sealt see pisik nüüd külge ongi jäänud. Mõne aja pärast sai juba peale pandud Triobet ja Unibet, kus sai metsikult freerolle taotud ja võidetud raha muidugi maha mängitud kenasti. :D
Internetisügavustes otsides jäi juhuslikult see foorum silma. Peale mõningast lugemist/uurimist otsustasin, et võiks veidi tõsisemalt mängu ette võtta, saada võitvaks mängijaks, liikuda kõrgemale jne. Kaua sa ikka suudad kaotada, eks. Mõeldud tehtud.
Oktoobris alustasingi pihta. Hetkel mängin Unibetis FR NL4 laudades.
Max 4 laual korraga, et jõuaks vastaseid jälgida ja ise rahulikult toimetada. Rookie ju veel. :D
Panen graafiku ja statsid kah. Käsi pole just väga palju mängitud, aga ehk mingi ülevaate juba saab. :)
All time graafik:

Positsoon:

Hetkel paistab, et SB ja BB pealt liiga loose vist. Tuleb koomale rohkem tõmmata.
Statid:

Püüan ka aegajalt huvitavaid ja küsimusitekitavaid käsi siia postitada.
Kriitika ja kommentaarid on alati oodatud! :)
Otsustasin kah, et võiks mingi päevikulaadse teema teha, kus saaks oma tegemistest kirjutada ning vajadusel ka abi ja nõu targematelt küsida.

Vanust on endal 23 ja esimene kokkupuude pokkeriga oli tegelikult alles pool aastat tagasi, kui sattusin juhuslikult sõbra juures toimuvale kodumängule. Nii et üsna algaja veel pokkeris. Üks mäng viis teiseni ja sealt see pisik nüüd külge ongi jäänud. Mõne aja pärast sai juba peale pandud Triobet ja Unibet, kus sai metsikult freerolle taotud ja võidetud raha muidugi maha mängitud kenasti. :D
Internetisügavustes otsides jäi juhuslikult see foorum silma. Peale mõningast lugemist/uurimist otsustasin, et võiks veidi tõsisemalt mängu ette võtta, saada võitvaks mängijaks, liikuda kõrgemale jne. Kaua sa ikka suudad kaotada, eks. Mõeldud tehtud.
Oktoobris alustasingi pihta. Hetkel mängin Unibetis FR NL4 laudades.
Max 4 laual korraga, et jõuaks vastaseid jälgida ja ise rahulikult toimetada. Rookie ju veel. :D
Panen graafiku ja statsid kah. Käsi pole just väga palju mängitud, aga ehk mingi ülevaate juba saab. :)
All time graafik:

Positsoon:

Hetkel paistab, et SB ja BB pealt liiga loose vist. Tuleb koomale rohkem tõmmata.
Statid:

Püüan ka aegajalt huvitavaid ja küsimusitekitavaid käsi siia postitada.
Kriitika ja kommentaarid on alati oodatud! :)
A 
(
(
Comment