Re: [NL10 FR] seltsimehe tegemised
Päevane sess lõppes siis nõnda...
Aabitsad sai üle mängitud 400 käe juures ja tuli ilus langus sisse. Ja ühest ilusast potist jäin tänu arvuti mölutamisele ilma,
kus ma sain flopil nut flush draw. Fish läks riveril hulluks ning obv läks siis arvuti lolliks ja aeg tiksus rahus nulli. Tramaeivõi.
Päevane sess lõppes siis nõnda...
(Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
Aabitsad sai üle mängitud 400 käe juures ja tuli ilus langus sisse. Ja ühest ilusast potist jäin tänu arvuti mölutamisele ilma,
kus ma sain flopil nut flush draw. Fish läks riveril hulluks ning obv läks siis arvuti lolliks ja aeg tiksus rahus nulli. Tramaeivõi.
4
4
(
Preflop võinuks ka 2 peale raiseda, kuigi vaevalt, et see midagi väga muutnud oleks.

Comment