[NL10-50€ FR] veterani tegemised

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • seltsimees
    Jube Noob
    • Aug 2009
    • 132

    #46
    Re: [NL10 FR] seltsimehe tegemised

    Päevane sess lõppes siis nõnda...

    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


    Aabitsad sai üle mängitud 400 käe juures ja tuli ilus langus sisse. Ja ühest ilusast potist jäin tänu arvuti mölutamisele ilma,
    kus ma sain flopil nut flush draw. Fish läks riveril hulluks ning obv läks siis arvuti lolliks ja aeg tiksus rahus nulli. Tramaeivõi.
    Last edited by seltsimees; 19.02.10, 13:46.

    Comment

    • seltsimees
      Jube Noob
      • Aug 2009
      • 132

      #47
      Re: [NL10 FR] seltsimehe tegemised

      Öine sess oli......... jubeeee...

      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)



      ...aga õnneks suutsin välja ronida.

      Comment

      • Jennifer
        Pokkerihai
        • Dec 2009
        • 1503

        #48
        Re: [NL10 FR] seltsimehe tegemised

        Mitmel laual mängid? :P

        Comment

        • seltsimees
          Jube Noob
          • Aug 2009
          • 132

          #49
          Re: [NL10 FR] seltsimehe tegemised

          Algselt postitas Jennifer Vaata postitust
          Mitmel laual mängid? :P
          Neljal, rohkemaga kahjuks ei kannata siin masina taga mängida.

          Comment

          • Jennifer
            Pokkerihai
            • Dec 2009
            • 1503

            #50
            Re: [NL10 FR] seltsimehe tegemised

            Päris pikk öine sess siis :D

            Comment

            • seltsimees
              Jube Noob
              • Aug 2009
              • 132

              #51
              Re: [NL10 FR] seltsimehe tegemised

              Üle 9 tunni + pausid = hullumaja.

              Comment

              • seltsimees
                Jube Noob
                • Aug 2009
                • 132

                #52
                Re: [NL10 FR] seltsimehe tegemised

                Mõned huvitavamad käed kah viimasest sessist.

                Vastane fish, kes on nõus TP'ga oma rahad sisse viskama. Vaja ainult õige hetk ära oodata.

                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                Mingi pool tundi hiljem jälle sama venna vastu.

                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                Mängiks seda kätt keegi teistmoodi? Näeb siin foldi kuskil? Flopil muidugi sai natuke väike bet tehtud, aga nii või naa poleks suutnud
                teda sellest käest ära hirmutada. Riveril äkki oleks võinud teha väiksema beti, et vastase raise'i peale oleks foldimisruumi? Ootaks tarka nõu.


                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                Argggg... Preflop võinuks ka 2 peale raiseda, kuigi vaevalt, et see midagi väga muutnud oleks.

                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                Hehehe... See läks õnneks. Tavaliselt selliseid liigutusi ei armasta teha, aga kuna vastas oli kaks maniakki, siis otsustasin kohe, et sobival flopil lükkan rahad kohe sisse.

                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                Comment

                • seltsimees
                  Jube Noob
                  • Aug 2009
                  • 132

                  #53
                  Re: [NL10 FR] seltsimehe tegemised

                  Mängu ikka jäi väga väheseks...


                  VEEBRUARI GRAAFIK



                  Järgmine kuu üritaks rohkem mängida ja õppida.

                  Comment

                  • seltsimees
                    Jube Noob
                    • Aug 2009
                    • 132

                    #54
                    Re: [NL10 FR] seltsimehe tegemised

                    Jube, ei suju ka see kuu mäng üldse. Kokku napilt üle 1k käe kõigest teinud. Motivatsioonipuudus ja tüdimus peal.
                    Sai ka väike cashout tehtud, et vana kast välja vahetada, kuna selle peal on suht võimatu midagi korda saata.
                    Eks näis, järgmisel kuul üritaks ka võtta shot NL20'sse. Over and out praeguseks.

                    Comment

                    • seltsimees
                      Jube Noob
                      • Aug 2009
                      • 132

                      #55
                      Re: [NL10 FR] seltsimehe tegemised

                      Uus kast siis lõpuks käes. Tegin ka kohe ühe sessi ära ja hoopis teine tera grindida.
                      Kõik töötab ideaalselt, pole enam seda rõvedat uimamist. Saab nüüd rahus 6 lauda lasta.

                      Graafik:
                      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                      Seekord üritasin mängida palju agressiivsemalt kui tavaliselt ja tundub, et toidab küll.

                      Comment

                      • J0kker
                        Grinder
                        • Feb 2009
                        • 865

                        #56
                        Re: [NL10 FR] seltsimehe tegemised

                        kena!
                        lauad väga fishised?

                        Comment

                        • seltsimees
                          Jube Noob
                          • Aug 2009
                          • 132

                          #57
                          Re: [NL10 FR] seltsimehe tegemised

                          Suhteliselt. Päeval (kui laudu on) ja hilisõhtul (öösel) on lauad päris head. Õhtuti on päris nitimeri igas lauas, kuid mitte alati.

                          Comment

                          • Jennifer
                            Pokkerihai
                            • Dec 2009
                            • 1503

                            #58
                            Re: [NL10 FR] seltsimehe tegemised

                            Sa mängid eurolaudades?:D

                            Comment

                            • seltsimees
                              Jube Noob
                              • Aug 2009
                              • 132

                              #59
                              Re: [NL10 FR] seltsimehe tegemised

                              Jep.

                              Comment

                              • seltsimees
                                Jube Noob
                                • Aug 2009
                                • 132

                                #60
                                Re: [NL10-20 FR] seltsimehe tegemised

                                Vaikselt üritan NL20'sse sisse elada, kuid allolev graafik veel viimasest nl10 sessist...


                                Graafik:
                                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                                Comment

                                Working...