[NL10-50€ FR] veterani tegemised

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • seltsimees
    Jube Noob
    • Aug 2009
    • 132

    #106
    Re: [NL10-50€ FR] veterani tegemised

    Hea tähelepanek tõesti.

    Ei teagi, miks nõnda vähe panin, kas swong lõi käe värisema või selline kuiv flop, et neid potis hoida. :/

    Comment

    • seltsimees
      Jube Noob
      • Aug 2009
      • 132

      #107
      Re: [NL10-50€ FR] veterani tegemised

      JUULI GRAAFIK:



      Suht fail kuu jälle. Ei saanud seda mängu jooksma ja tiltamist oli kah natuke.

      Comment

      • seltsimees
        Jube Noob
        • Aug 2009
        • 132

        #108
        Re: [NL10-50€ FR] veterani tegemised

        Passiivsed fishid on suht etteaimatavad õnneks. Läksin ainult setti hittima, aga kahjuks/õnneks ei tulnud.

        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


        Viimasel ajal päris palju välja imenud turni või riverisse. Preflop call oli muidugi jube imo, aga tahtsin lihtsalt floppi näha seekord. Flop tuli perfect, aga see vastase all in haises kõvasti 33 järele (samas Jx oli kah täitsa mõeldav). Kuna olin commited juba, siis nutune call, lootes lucky riverile.

        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


        Tegelt huvitavaid käsi on veel olnud, aga ei viitsi neid otsida praegu.
        Hetkel läheb mäng suht enam vähem. Saaks ainult seda tiltamist vähemaks.

        Sai ka Unibeti poest "The Poker Mindset" lugemiseks ära tellitud. Eks näis. :)
        Last edited by seltsimees; 06.08.10, 17:45.

        Comment

        • seltsimees
          Jube Noob
          • Aug 2009
          • 132

          #109
          Re: [NL10-50€ FR] veterani tegemised

          Kurat, riveril pidanuks all in panema. Tüüp oleks ära callinud. 8€ jäi nüüd saamata.
          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


          Kahju, et suurem stäkk foldis. Turnis oleks pidanud vist checkima ikkagi.
          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)



          Hiiter tulnud. Sette ja värke tuleb ikka päris kenasti.


          Panen ühe häbikäe kah. Jah, olen ikka idioot. Ei suutnud krdi ässasid foldida. Flopi raise'i peale panin venna kohe QQ peale (tüüp on passiivne donk) ja ikka suudan pika mõtlemise peale ennast ümber veenda, äkki ikka on KK. Kohutav lihtsalt, kui sitasti saab ühte kätt mängida. Vähemalt sain nüüd magusa õppetunni.
          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

          Comment

          • seltsimees
            Jube Noob
            • Aug 2009
            • 132

            #110
            Re: [NL10-50€ FR] veterani tegemised

            Lõpetasin sessi hetkel ära. Mängisin 4 laual (2xnl10 & 2xnl20),
            kuna rohkem polnud laudu võtta. Tore kui kaart peab ja kõik kinni makstakse.


            Comment

            • seltsimees
              Jube Noob
              • Aug 2009
              • 132

              #111
              Re: [NL10-50€ FR] veterani tegemised

              Eelmine reede sai Unibeti poest "The Poker Mindset" tellitud. Teisipäeval anti teada, et pakk on teele pandud ja täna toodi siis ilusti ukse taha ära kah. Kõigest nädal läks aega. Igati positiivne värk.

              Comment

              • seltsimees
                Jube Noob
                • Aug 2009
                • 132

                #112
                Re: [NL10-50€ FR] veterani tegemised

                Üle pika aja midagi ilusat kah.


                MicroGaming - €0.10 NL - Holdem - 8 players
                Hand converted by PokerTracker 3

                BTN: €1.65
                SB: €4.00
                BB: €51.50
                Hero (UTG): €10.00
                UTG+1: €2.16
                MP: €2.04
                MP+1: €8.67
                CO: €8.45

                SB posts SB €0.05, BB posts BB €0.10

                Pre Flop: (pot: €0.15) Hero has A A

                Hero raises to €0.40, UTG+1 calls €0.40, fold, fold, fold, fold, fold, BB raises to €1.30, Hero raises to €4.00, UTG+1 calls €1.76 and is all-in, BB raises to €51.50 and is all-in, Hero calls €6.00 and is all-in

                Flop: (€22.21, 3 players) 4 K 3

                Turn: (€22.21, 3 players) 2

                River: (€22.21, 3 players) 5

                BB shows K K (Flush, King High)
                Hero shows A A (Straight Flush, Five High)
                UTG+1 mucks 9 6 (Straight, Six High)
                Hero wins €6.21
                Hero wins €14.89

                Comment

                • seltsimees
                  Jube Noob
                  • Aug 2009
                  • 132

                  #113
                  Re: [NL10-50€ FR] veterani tegemised

                  Ei uskunud, et nüüd sellist actionit saama hakkab.

                  MicroGaming - €0.10 NL - Holdem - 10 players
                  Hand converted by PokerTracker 3

                  MP+2: €13.70
                  LP: €1.60
                  CO: €9.65
                  BTN: €13.56
                  SB: €9.49
                  Hero (BB): €10.05
                  UTG: €9.85
                  UTG+1: €9.69
                  MP: €22.04
                  MP+1: €1.02

                  SB posts SB €0.05, Hero posts BB €0.10

                  Pre Flop: (€0.15) Hero has 9 9

                  fold, fold, fold, MP+1 calls €0.10, MP+2 calls €0.10, fold, fold, BTN calls €0.10, fold, Hero checks

                  Flop: (€0.45, 4 players) 5 9 9
                  Hero checks, MP+1 checks, MP+2 checks, BTN bets €0.10, Hero calls €0.10, fold, fold

                  Turn: (€0.65, 2 players) 2
                  Hero checks, BTN bets €0.10, Hero raises to €0.50, BTN raises to €0.90, Hero raises to €2.10, BTN calls €1.20

                  River: (€4.85, 2 players) Q
                  Hero bets €3.35, BTN raises to €6.70, Hero raises to €7.75 and is all-in, BTN calls €1.05

                  Hero shows 9 9 (Four of a Kind, Nines)
                  BTN mucks 5 Q (Two Pair, Queens and Nines)
                  Hero wins €19.34

                  Väike hiiter peale tulnud või nii. Laudu isegi vähe ja kui needki juba lagunema hakkavad, siis on ikka kurb küll.

                  Comment

                  • flipmachine
                    Pokkerihai
                    • Jul 2009
                    • 1857

                    #114
                    Re: [NL10-50€ FR] veterani tegemised

                    Küsi targematelt üle, aga kas 99 ei ole juba piisavalt tugev käsi ,et BB-lt tõsta, kui 3 limp-i ees.

                    Comment

                    • seltsimees
                      Jube Noob
                      • Aug 2009
                      • 132

                      #115
                      Re: [NL10-50€ FR] veterani tegemised

                      Tavaliselt panen otsa igalt positsioonilt 88+, kui on limbitud pot, aga viimasel ajal on kohutav settide mõõn olnud, et kindlustunne kaob vahepeal ära.

                      Lisaks pean SB ja BB mängu impruuvima tublisti, kuna kaotan päris palju nendelt positsioonidelt. :/


                      Üle pika aja anti üks Royal Flush kah. :D

                      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
                      Last edited by seltsimees; 22.08.10, 18:41.

                      Comment

                      • seltsimees
                        Jube Noob
                        • Aug 2009
                        • 132

                        #116
                        Re: [NL10-50€ FR] veterani tegemised

                        Proovi veel neid krdi turnasid mängida. Mingi jorss shoveb utg'lt AJo ja mul BTN KK käes... No ei suuda foldida sellist asja. Call ja floppi pandi ilusti A kohe särama ja abi ei tulnud. Lahe ja out. See oli ALLES turniiri kolmas käsi. Turniiriisu pikaks ajaks jälle läinud.

                        Eelnevas postis, kus royali sain, siis seal turnal kobistasin finaallauda ja kukkusin mingi 6-ndana välja, kus saadi nagu ikka ühe kaardiga flush kätte. Kogu vaeva eest anti 6.50€. Võimas.

                        Comment

                        • bi0hazard
                          Vana Tegija
                          • Jul 2010
                          • 1342

                          #117
                          Re: [NL10-50€ FR] veterani tegemised

                          kuule räägi kuidas sul laudadega on? IMO unis mingi 4x NL10 FR lauda ja mingi 2-3x NL20 FR lauda, kuidas hakkama saad ?

                          Comment

                          • seltsimees
                            Jube Noob
                            • Aug 2009
                            • 132

                            #118
                            Re: [NL10-50€ FR] veterani tegemised



                            Irw, jah, alati tuleb mitu erinevat limiiti lahti võtta, et normaalselt mängida saaks. Samas, ega ma üle kuue laua korraga ei mängigi, nii et saab hakkama kuidagi.

                            Kindlasti oleks mõtekam kuhugi mujale kolida, aga nii ära harjunud juba selle toaga. Plaan on lähiajal vast kuhugi mujale kah depo teha ja hakata ka seal rolli üles ehitama, aga pole veel otsustanud kuhu tuppa, kuid eks näis...



                            Alates 1. sept. saab jälle koolipinki nühkida, juheiii, kuigi ei viitsiks eriti tegelt.

                            Comment

                            • flipmachine
                              Pokkerihai
                              • Jul 2009
                              • 1857

                              #119
                              Re: [NL10-50€ FR] veterani tegemised

                              Mida õppima siis ka ?

                              Comment

                              • seltsimees
                                Jube Noob
                                • Aug 2009
                                • 132

                                #120
                                Re: [NL10-50€ FR] veterani tegemised

                                Veokorraldaja eriala.

                                Comment

                                Working...