Re: [NL10-20 FR] seltsimehe tegemised
Lasin täna NL10't ja NL20't segamini. Viimases limiidis veel suhteliselt scared money tunne peal, et vaja harjuda veel. Vahepeal tõmmati küll nii jubedalt ära, aga õnneks maksti ka minu nutsid ilusti kinni.
Graafik:
Üldiselt läks päris hästi, ise olen kokkuvõttes rahul, kuid paar lolli viga sai küll tehtud, mis läksid natuke alla 10 euri maksma. Aga pole hullu, õhtu vaatan käed uuesti üle ja püüan midagi kõrvataha panna.
Lasin täna NL10't ja NL20't segamini. Viimases limiidis veel suhteliselt scared money tunne peal, et vaja harjuda veel. Vahepeal tõmmati küll nii jubedalt ära, aga õnneks maksti ka minu nutsid ilusti kinni.

Graafik:
(Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
Üldiselt läks päris hästi, ise olen kokkuvõttes rahul, kuid paar lolli viga sai küll tehtud, mis läksid natuke alla 10 euri maksma. Aga pole hullu, õhtu vaatan käed uuesti üle ja püüan midagi kõrvataha panna.










7
A
A



Comment