[NL10-50€ FR] veterani tegemised

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • seltsimees
    Jube Noob
    • Aug 2009
    • 132

    #16
    Re: seltsimehe tegemised.

    Suht vaikselt on kõik sujunud. Vahepeal sai 2-3 korda nii tilti mindud, et lõin laudades niisama 7-8 buy-in'i jagu pappi laiaks. :D
    Ei suutnud end üldse valitseda, aga vähemalt sain hea õppetunni ja sellist pulli enam ei tee. :)


    Viimasel ajal üldse mingi breakeven periood peal, et ei suuda korralikku kasumit toota. Õnneks pole ka miinust, nii et midagi väga hullu nagu polegi. Täna oli muidugi väike erand. Sai päeval väike sess tehtud ja õnneks läks päris hästi, võrreldes viimase aja sessidega. Loodetavasti jätkub nii... :)

    Comment

    • OskarR89
      Julm Donk
      • Dec 2009
      • 81

      #17
      Re: seltsimehe tegemised.

      Nice graph! Kunas plaan limiidis ülesse liikuda?
      Edu muidu ! :D

      Comment

      • seltsimees
        Jube Noob
        • Aug 2009
        • 132

        #18
        Re: seltsimehe tegemised.

        Algselt postitas OskarR89
        Nice graph! Kunas plaan limiidis ülesse liikuda?
        Edu muidu ! :D
        Tänud. NL10'sse siirdun järgmisel aastal. BR'i järgi võiks tegelt juba minna, aga ma võtan asja rahulikult. :D

        Comment

        • nomerlot
          Klubi Liige
          • Sep 2009
          • 2233

          #19
          Re: seltsimehe tegemised.

          Minu meelest läheb sul väga hästi, mina olin oma esimese 10K käe kohta alles -20$ kahjumis.

          Edu!

          Comment

          • seltsimees
            Jube Noob
            • Aug 2009
            • 132

            #20
            Re: seltsimehe tegemised.

            Tänud.

            Viimasel ajal nagu üldse suurt mänguisu pole, tüdimus tuleb kiirelt peale ja selle tõttu on ka kuu volüüm väga väikseks jäänud.
            Ehk suudan vähemalt eelmise kuu kätearvu täis mängida, siis võiks nagu rahule jääda enam vähem. :)

            Täna sai kah imevähe käsi läbi mängitud. Üle 3 laua ei viitsinudki lahti võtta ja peale seda kui unibet otsustas kokku joosta,
            panin lauad ära kinni. Paistab, et hiiter on tulnud, mistõttu peaks volüümi lisama. :D

            Comment

            • seltsimees
              Jube Noob
              • Aug 2009
              • 132

              #21
              Re: seltsimehe tegemised.

              Sai just lõpetatud ka eilse päeva teine sess, mis nihkus tänasesse. Ka seekordne jõuluvanade tagaajamine lõppes edukalt. :P
              Paar sitta calli sai küll tehtud, kuid kokkuvõttes võib rahule jääda. +4BI'd.

              Comment

              • seltsimees
                Jube Noob
                • Aug 2009
                • 132

                #22
                Re: seltsimehe tegemised.

                Täna on lauad ikka eriti head.

                Ajasin ühte prisket kala taga, keda olen juba päris mitmeid päevi peibutanud, kuid siis ta ei võtnud eriti vedu. Nüüd sain ta siis kätte ja see on ka ühtlasi mul NL4'jas üks suurimaid võidetud potte. Mõnus. :)

                €0.02/€0.04 No Limit Holdem
                Prima
                10 Players
                Hand Conversion Powered by weaktight.com

                Stacks:
                UTG floorplan_ (€6.16)
                UTG+1 mattias1877 (€10.85)
                UTG+2 Hero (€9.79)
                MP1 jurkah (€3.92)
                MP2 xico83 (€0.83)
                MP3 bRuNNoVsKy (€3.57)
                CO TVO-5 (€3.61)
                BTN abkicker (€2.85)
                SB iamlegendary (€3.12)
                BB fitipaldi81 (€7.45)

                Pre-Flop: (€0.06, 10 players) Hero is UTG+2 J J
                1 fold, mattias1877 calls €0.04, Hero raises to €0.20, 5 folds, iamlegendary calls €0.18, fitipaldi81 calls €0.16, mattias1877 calls €0.16

                Flop: K J :6 (€0.80, 4 players)
                iamlegendary checks, fitipaldi81 checks, mattias1877 bets €0.44, Hero raises to €1.30, iamlegendary folds, fitipaldi81 folds, mattias1877 calls €0.86

                Turn: 7 (€3.40, 2 players)
                mattias1877 checks, Hero bets €2.50, mattias1877 goes all-in €9.35, Hero goes all-in €5.79

                River: 7 (€21.04, 2 players, 2 all-in)

                Final Pot: €21.04
                mattias1877 shows
                A K
                Hero shows
                J J

                Hero wins €19.88 (net +€10.09)

                Comment

                • Jennifer
                  Pokkerihai
                  • Dec 2009
                  • 1503

                  #23
                  Re: seltsimehe tegemised.

                  Nicely done!:)

                  Comment

                  • seltsimees
                    Jube Noob
                    • Aug 2009
                    • 132

                    #24
                    Re: seltsimehe tegemised.

                    Väike sess jälle seljataga ja kõik läks nii nagu pidi minema. :P Terve see pool kuud on tegelt üks hea hiiter olnud ja kurta nagu polegi midagi õnneks. :)

                    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                    Selle aasta üks viimaseid sesse arvatavasti kah. Rohkem vist ei viitsi, kuu eesmärk on kah tegelt juba ületatud.
                    Kokkuvõtte sellest kuust ja üldse NL4'st teeb kunagi hiljem. NL10 igatahes ootab uut aastat. Loodetavasti läheb seal sama õlitatult. :D

                    Comment

                    • seltsimees
                      Jube Noob
                      • Aug 2009
                      • 132

                      #25
                      Re: seltsimehe tegemised.

                      Okei, aeg mingi kokkuvõte teha NL4 tegemistest. Kuu läks õnneks positiivselt, isegi veidi paremini kui seda oli november, mis teeb meele obv heaks. NL4-ga püüaks nüüd igatahes hüvasti jätta ja liikuda ära NL10-sse ja sealgi edukalt grindida. Tagasi alla ei tahaks küll kukkuda, sest sellest limiidist on suhteliselt siiber saanud. :)

                      DETSEMBRI GRAAFIK:



                      Ja kui kedagi huvitab, siis lükkan ka kogu NL4 graafiku siia ülesse. 41k kätt tuli siis kokku.

                      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)





                      Ja head vanaaaasta lõppu kõigile!

                      Comment

                      • seltsimees
                        Jube Noob
                        • Aug 2009
                        • 132

                        #26
                        Re: seltsimehe tegemised.

                        Täna... õigemini eile sai alustatud oma esimese NL10 sessiga. Väike kartusepisik oli ikkagi sees ja suhteliselt
                        harjumatud summad lendasid edasi-tagasi, kuid sellega harjub loodetavasti kiirelt ära. :D

                        Esimene sess tõi siis tagasihoidlikud 3BI'd. :)

                        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                        Comment

                        • H2O
                          Õpihimuline Mängur
                          • Nov 2008
                          • 362

                          #27
                          Re: seltsimehe tegemised.

                          Kogu NL4 graafik 41k käsi on lihtsalt ülikena vaadata.

                          Edu NL10-es jätka samas vaimus.

                          Comment

                          • seltsimees
                            Jube Noob
                            • Aug 2009
                            • 132

                            #28
                            Re: seltsimehe tegemised.

                            Täname! :)

                            Comment

                            • H2O
                              Õpihimuline Mängur
                              • Nov 2008
                              • 362

                              #29
                              Re: seltsimehe tegemised.

                              Ei suutnud kuskilt välja lugeda, kas mängid 6Max või FR.

                              Comment

                              • Potik
                                FPP Pro
                                • Jul 2009
                                • 245

                                #30
                                Re: seltsimehe tegemised.

                                Algselt postitas H2O
                                Ei suutnud kuskilt välja lugeda, kas mängid 6Max või FR.
                                Imo tervest teemast kajab läbi, et FR...

                                Comment

                                Working...