[50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond nüüd 2025. aastal

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • ranka
    Miljon Põhjust Kodus Olla
    • Sep 2008
    • 36444

    #7606
    Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond nüüd 2025. aastal

    Esialgsetel andmetel panin TPS pokkeriliiga kinni. Siinkohal ongi hea rääkida "kahe punnist". Täpsemalt seda, miks on mõned punnid ülitähtsad.

    Lõplik edetabel
    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


    Lihtmatemaatikaga saame teada, et esikolm oli enne eilset turniiri: ThoughtCrime 423 punni, friidrich 415 punni (vahe esikohaga 8 punni) ja zalupa 413 punni (vahe 10 punni).

    Punne saavad TOP16 ja selliselt: 20, 18, 16, 14, 12, 11, 10, 9, 8, 7, 6, 5, 4, 3, 2 ja 1.

    See tähendab seda, et kui ma oleksin saanud neljanda koha (14 punni), mis oleks teinud tulemuseks 437 punkti, siis friidrich ei oleks mind kätte saanud (maksimum 20 punni, ja tal oli 415 punni) ning zalupa puhul oli vahe 10 punkti, mis tähendab, et ma oleks pidanud saama rohkem kui 434 punni ehk mul oleks piisanud 5 või 6. kohast.

    Kõik suht jeli-jeli. Kuna mina ei osalenud sellel aastal kahel turniiril (olin Bangkokis), siis näiteks isegi lisa 4 punkti, oleks olukorda kardinaalselt muutunud.

    See oleks sellisel juhul tähendanud, et 427 punniga oleks alustanud, mis oleks friidi suhtes vahe teinud 12 punniseks ja zalupaga 14 punniseks ehk juba vastavalt 8 ja 10. koht oleks taganud mulle võidu. Kehvema tulemusega oleks pidanud emb-kumb neist turniiri võitma.
    ---
    Peale selle oli päris pingeline olukord finaalis, kus oligi olukord, kus alguses 4 punni vahe, siis 3, kaks ja 1 ehk kui ma oleks välja kukkunud ja zalupa võitnud, oleks tema liiga võitnud.
    ---

    Ma suht taktilaiselt blaindsin end surnuks, et saada võimalikult kõrge koht ja nii kindlustada liiga võit, kuid see oli suht kobadega siiski, sest enam ei rajanenud mängustrateegia oskustel, vaid taktikal ja juhusel. Taaskord need mõned punktid oleks seda olukorda vältinud.
    ---

    Ja kui teiselt poolt otsast vaadata, siis zalupa on ka ühe turniiri vahele jätnud ning kui tema oleks seal saanud kasvõi 2 punni, oleks olukord olnud teine.

    Mis veel nendes punnides tähtis. Miks peaks liider hoidma ja koguma punne? Sest kui minnakse eest ära, siis tagant olijad peavad hakkama riskima, et järele jõuda ja võidakse teha taktikaliselt vigu - näiteks liiga vara surnuks blaindima, liiga palju gamblema, liiga nittima jne jne.

    Seega liigaturniirdel, kui aetakse taga punne, siis iga punkt loeb ja TPS-sugusel turniriil ICM-mäng, kui mängida liigapunnide peale, ei ole teatud olukordades õigustatud.

    Comment

    • ranka
      Miljon Põhjust Kodus Olla
      • Sep 2008
      • 36444

      #7607
      Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond nüüd 2025. aastal

      Ja järgmise aasta TPS-ist. Ootaks väga struktuure ja infot. Kuna discordis mind enam ei ole, siis kõige värskemat infot hetkel anda ei saa, kuid sain aru, et seal hetkel polegi infot, vaid alles Toodz otsustab.

      Kui näiteks samasuguse struktuuriga (16 saavad punne, pikk LR, turbo), siis teen eksperimentaalse hooaja - registreerun viimasel sekundil ja lasen puhtal push-tabeliga selle shortieosa.

      Kindlasti jätkan edekabeli pidamist. Ma nüüd natuke nuputan seda, et see võiks olla rohkem laivis, rohkem graafikuid ja rohkem projektsioon.

      Näiteks eile oleks võinud vabalt olla nii öelda lives, kus näha, kelle koht on kindel, kelle koht on lahtine, mis on maksimum tulemus. Peale selle oleks huvitav kogud järgmisel hooajal kokku ka kõik piletite võitjad jne.

      Kui viitsin natuke krõbistada numbritega, võiks ka tänase hooaja kohta üht-teist lahedat teha. Näitkes turniiride aktiivsusgraafik (unikaalseid) ja kui näiteks sama struuktuur, siis teha mingied huvitavaid projektsioone, et mitu punni on vaja TOP10 jaoks, arvestades mängija keskmist.

      Ala mängija nimele vajutades, siis statistika. Graafik ja siis möödunud turniiride projektsioon, et nii jätkates, mis saab olema tõenäoline koht aasta lõikes ja tekst: "Punnita rohkem Kaka".

      Comment

      • Söönlusikast
        Pokkerihai
        • Feb 2024
        • 3255

        #7608
        Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond nüüd 2025. aastal

        Pead friidilt seda soomusrüüd laenama,kui LR teed tahad minna

        Comment

        • ranka
          Miljon Põhjust Kodus Olla
          • Sep 2008
          • 36444

          #7609
          Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond nüüd 2025. aastal

          Algselt postitas Söönlusikast Vaata postitust
          Pead friidilt seda soomusrüüd laenama,kui LR teed tahad minna
          Seda soomusrüüd ja kuulivesti, mis viimased kolm (või oli neli?) jättis punktidest välja? Tänud ei. See liiga auguliseks lastud.

          Comment

          • ranka
            Miljon Põhjust Kodus Olla
            • Sep 2008
            • 36444

            #7610
            Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond nüüd 2025. aastal

            Vaatan, et Toodzi lehel on ka väike arutelu kommentaariumis TPS 2026 teemal tekkinud. Saab kommenteerida "anonüümselt".

            Link: https://toodz.ee/tps-2026/#comment-8

            Comment

            • Söönlusikast
              Pokkerihai
              • Feb 2024
              • 3255

              #7611
              Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond nüüd 2025. aastal

              Algselt postitas ranka Vaata postitust
              Vaatan, et Toodzi lehel on ka väike arutelu kommentaariumis TPS 2026 teemal tekkinud. Saab kommenteerida "anonüümselt".

              Link: https://toodz.ee/tps-2026/#comment-8
              Ma alustaks sellest,et ostaks mingi botilaadungi,et saaks rohkem optilt küpsist küsida

              Comment

              • ranka
                Miljon Põhjust Kodus Olla
                • Sep 2008
                • 36444

                #7612
                Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond nüüd 2025. aastal

                Algselt postitas Söönlusikast Vaata postitust
                Ma alustaks sellest,et ostaks mingi botilaadungi,et saaks rohkem optilt küpsist küsida
                Mida seal rohkem küsida ikka on? Igale turkale on lisatud $100, mis tegi selle aasta turkaväärtuseks $5000.

                Peale selle iga kvartal loosis 5 x $50 ehk aasta peale $1000 ning aastalõpui loos $1000. See teeb koos lisatud auhinnarahaga, mida oli $5000, kogusummaks $7000.

                Ja samuti, kui palju oli pileteid, mida loositi? Kas iga turniir 5 x $11? Kui jah, siis aasta peale lisandub sealt ka $2750 + too sünnipäevaturniir.

                Seega kogu lisandväärtus on ligi $10 000. Turniiril osales 94 erinevat mängijat, mis teeb üle $106 mängija kohta.

                Võrdlusena kolmevõistluses on igale turniirile lisatud $197 ja liiga võitjatele $500 + $1600 pakett + paneme teleka ja kõrvakate hinnaks $1000. Oletame, et on neli hooaega ja samuti 50 turniiri, siis kogu kemüüse hinnaks $9850 auhinnafondides ja $12 400 auhindadena. Viimasest ma ei tea, palju katab enda taskus Win TV ja kas ka äkki Festival?

                Seega kolmeka lisaväärtus on $22 250 ja kui oletame, et Festivali ja tehnikat ei maksa Optibet, siis turniiripiletite lisanväärtus on $9850 ja rahaliselt antakse juurde $2000 ehk $11 850.

                See hooaeg on osalenud kolmekal 144 unikaalset mängijat ja hooaeg algas neil septembrist, mil mina trackin. Mängija kohta teeb see siis $81 - $154 väärtust. Juurde võib lisada äriklassi, aga sellest ma ei tea midagi.

                Kui Festival paneb näiteks ise piletied välja ja Win TV tehnikat, siis Toodz mitte ei peaks palkama botte, vaid olema vait, sest tal suurem lisandväärtus või teise võimalusena ka õige inimesega magama / live mängima, et seda väärtust juurde saada.

                Comment

                • ranka
                  Miljon Põhjust Kodus Olla
                  • Sep 2008
                  • 36444

                  #7613
                  Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond nüüd 2025. aastal

                  Pigem võib küsida hoopis niipidi, et Toodzi väikene "lisaväärtus" on tegelt aasta lõikes väga suur, siis äkki oleks mõttekam seda muudmoodi "ära jagada", mis annaks ka rohkem tunda.

                  Igal turkal on ju loosis 5 x $11 ehk $55 ja auhinnafondis $100 ehk kokku $155. See $100 peidetakse võrdselt iga raha koha vahel - pakun, et miski $55 + $22 + $11 + $11 piletid auhinnafondis võiksid olla tavamängijale isegi atraktiivsemad ning tekitaksid ka kaks lisabubble:
                  - punnibubble;
                  - rahabubble;
                  - $11 pileti bubble;
                  - $22 pileti bubble;:

                  Comment

                  • ranka
                    Miljon Põhjust Kodus Olla
                    • Sep 2008
                    • 36444

                    #7614
                    Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond nüüd 2025. aastal

                    Täiesti putsis, vaatan neid TikToki kerjuseid ja juba "advanced" kerjamine. Elavad koos, üks on ühes toas, teine on teises toas ja siis korraldavad OMAVAHEL battlesid ehk ükski saadud münt "raisku" ei lähe (v.a. TikTok feed).

                    Ja kas toetatakse? Toetatakse! Mitte küll suurelt. Ehk mõlemad osapooled paar eurot teenivad, kuid see on viie minuti eest (nii on battle pikkus) ja kui jätkad nii grindimist, siis on lõpuks tulemus päris viisakas.

                    E: Ja "mitte küll suurelt" on subjektiivselt öeldud. Võrreldes näiteks miski tavabattledega saavad ikka matši lõpuks kahepeale 5-10K münti kokku (sealt maha täppimised, võimendus, feed).

                    E2: Kes ei tea, mis on battle, siis kaks kuni neli (antud näiteks kaks) lähevad omavahel "duelli", kus vaatajad saavad toetada. Alguses saab toetada tasuta, kui tipid ekraanile (kuni 3 punkti vaataja kohta) ja edasi siis juba coinide toetused. Teatud hetkel on ka boonusmissioonid, kus iga münt on kahe või kolmekordne, kuid need on lühikesed ajad. Lisaks veel võimendused poksikinda näol.

                    Comment

                    • Söönlusikast
                      Pokkerihai
                      • Feb 2024
                      • 3255

                      #7615
                      Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond nüüd 2025. aastal

                      Algselt postitas ranka Vaata postitust
                      Täiesti putsis, vaatan neid TikToki kerjuseid ja juba "advanced" kerjamine. Elavad koos, üks on ühes toas, teine on teises toas ja siis korraldavad OMAVAHEL battlesid ehk ükski saadud münt "raisku" ei lähe (v.a. TikTok feed).

                      Ja kas toetatakse? Toetatakse! Mitte küll suurelt. Ehk mõlemad osapooled paar eurot teenivad, kuid see on viie minuti eest (nii on battle pikkus) ja kui jätkad nii grindimist, siis on lõpuks tulemus päris viisakas.

                      E: Ja "mitte küll suurelt" on subjektiivselt öeldud. Võrreldes näiteks miski tavabattledega saavad ikka matši lõpuks kahepeale 5-10K münti kokku (sealt maha täppimised, võimendus, feed).

                      E2: Kes ei tea, mis on battle, siis kaks kuni neli (antud näiteks kaks) lähevad omavahel "duelli", kus vaatajad saavad toetada. Alguses saab toetada tasuta, kui tipid ekraanile (kuni 3 punkti vaataja kohta) ja edasi siis juba coinide toetused. Teatud hetkel on ka boonusmissioonid, kus iga münt on kahe või kolmekordne, kuid need on lühikesed ajad. Lisaks veel võimendused poksikinda näol.
                      Ise ka mõne koini ikka viskad?

                      Comment

                      • ranka
                        Miljon Põhjust Kodus Olla
                        • Sep 2008
                        • 36444

                        #7616
                        Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond nüüd 2025. aastal

                        Algselt postitas Söönlusikast Vaata postitust
                        Ise ka mõne koini ikka viskad?
                        Neile? Ei Ealeski! Ükski kerjus ei saa. Ostnud ja olen ka andnud, kuid ainult paarile inimesele. Üks, kes toodab ka päris sisu. Kerjuseid ei toeta.

                        Twitch võiks õppida siit. Bitsid vms. on Twitchi coinid, kuid pole täheldanud, et neid nii massiliselt ostetakse.

                        TikTokis on selliseid kodumaiseid poegi, kes loobivadki täiesti suvalistes battledes õhtu jooksul kümneid tuhandeid münte, Twitchis seda ei tähelda.

                        Ja 10 000 mündi väärtus (ostes otse) on €111 ja ju kuskilt saab ka odavamalt, aga mitte eriliselt.

                        Müntide hinnad:
                        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                        Ja ilmselgelt ei saa sisulooja eales neid münte 100% omale - ala, kui ma ostan 10 000 eest ja annan need talle, siis tema saab teemante ja umbes 50% väärtusest ehk. ala €100 ostetud münte, mis jõuab ta kontole, on väärt €50.

                        Ja kuna neid antakse võimendusega, et pigem siis kui on näitek 3-kordsed punktid, siis punktide (coinide) arv battles tundub suur, aga tegelt võib tuima kolmega jagada ja seda veel omakorda kahega.

                        Kui näiteks toimuks mingi Twitch striimerite battle, kasvõi selle ParimastParim raames, siis me võiks ka näha päris kõva mündisadu - näiteks Godhyr vs Isto. Kuid paraku Twitchi peerud löövad pihku ega kohandu - nohisevad omaette nurgas, lubavad sotse seina ääres maha lasta ja omavahel mingeid, isegi konkurentsiga koostööd ei tee. Parimast Parim on vist ainus koht (ja too jalgpallimatš), kus natukenegi midagi tehakse ja kokku saadakse.

                        Ja TikTok ei olegi muud, kus kaks konkureerivat sisuloojat saavad omavahel testida fännbaase. Eestis on need joodik-kerjused, ja seetõttu tegelt kvaliteetsisu (ka battlede) järgi on nõujdlus olemas.

                        Comment

                        • ranka
                          Miljon Põhjust Kodus Olla
                          • Sep 2008
                          • 36444

                          #7617
                          Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond nüüd 2025. aastal

                          Mu ropp aju hakkas tööle.

                          ParimastParima finaalid võikski olla TikToki läbi, kus iga kategooria kaks viimast nominenti enne selle välja selgitamist peavad maha live-battle, et miks nemad peaksid selle kategooria võitma.

                          See oleks kvaliteet vaatamine ja kui näiteks Toodz seal battleks (kui saaks TOP2), siis sellisel juhul mu sotik ka taskust välja lendaks ja ma ei ole ainus fän, kes nii mõtleb.

                          E: Lisaks battled töötavad ka vastupidi, et kui keegi on kellegi teise vastu, siis läheb vastast toetama. Ala ISTO ei meeldi, siis lähed vastase poole ja annad talle münte, et tema võidaks.

                          Comment

                          • ranka
                            Miljon Põhjust Kodus Olla
                            • Sep 2008
                            • 36444

                            #7618
                            Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond nüüd 2025. aastal

                            Leidsin päris ehtsa eluhäki. Mitte, et ma seda igapäevaselt kasutama hakkan, kuid siiski.

                            Kui varem ärkad, siis käid dušši all, pesed hambaid. Siis hakka miskit süüa tegema (tra kui tüütu), võta midagi lõunaks kaasa (selle tegin isegi valmis).

                            Söögi kõrvale jood kohvi. Kohvi jääb üle, siis istud juba arvuti taha. Siis juba loed paar e-maili ja voilaa ongi poolteist tundi ära uimatud.

                            Päevaplaaniks veel trenni minna. Jõuad siis tööle poolteist tundi hiljem tööle. Kuna kõht täis, kohvi joodud, juba osalt tööd tehtud, siis hakkad töö juures asju tegema. Siis juba lõuna. Kuidagi vägisi loivad end alla ja teed vastutahtmsit trenni ära...

                            Kuid! Hoopis ärkad - kohe torkad... püksid jalga, ei pese hambadi ega midagi. Võtad moonakoti ja tõmbad töö juurde ära. 10-15 minutit kogu ajakulu.

                            Moonakott üles külmkappi, ise alla. Kuna juba all, siis kiire jookse või jõusaalis paar kangi, dušši alla. Üles. Toit mikrokas soojaks, kohvi ka kõrvale ja voilaa! Ühe tunniga on kõik tehtud! Mis kõige tähtsam - trenn ja power sees.

                            Isegi, kui ei viitsiks trenni teha, vaid lendaks otse tööl dušši alla, säästab ikka kodus miski kohvi ja hommikusöögi uimamisega, sest toidu saab valmis teha.

                            Miks ei saaks kodus eelmise päeva toitu valmis teha? Saab! Kuid kuna mul kodus ei ole mikrolaineahju ega kavatse ka osta, siis aja alati söök pannil või ahjus sööjaks. Mässa nendega, pärast veel topeltkorista ja ikka jääb kohvuimamine + trenni tegemine siis täiskõhuga.

                            Täna hommikul ekstrapowerina panin ka sauna sisse. Peale trenni hommikul vara kohe saun ja siis alles hommikusöök - on ikka alles nauding. Hommikusöök maitseb mitu korda paremini.

                            Lisaks avastasin seda, et ma ei ole eriti hommikute inimene. Kui ma näiteks kell 6-7 hommikul tööle lähen, siis tuleb päeval unekas peale ning teen töö juures väikese pooletunnise lõunatukastuse pärast lõunat.

                            Kui aga hommikune trenn on all, siis seda "rammestust" ei tule.

                            Comment

                            • ranka
                              Miljon Põhjust Kodus Olla
                              • Sep 2008
                              • 36444

                              #7619
                              Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond nüüd 2025. aastal

                              Praegu käib kõva battle. Üks "väike" tegija, keda enne narriti, siis nüüd krussib ja räigelt. Just kümmekond minutit tagasi krussiks ka Koddo ära, laksist loopis üks 30K münti ilma kordajata. See ostjale maksab üle €300 ja umbes poole saab sisulooja. Ja battled käivad.

                              E: Ta täna teinud coinides 185 000 ehk ca. €700 - €800. Pole paha teenistus.

                              Comment

                              • ranka
                                Miljon Põhjust Kodus Olla
                                • Sep 2008
                                • 36444

                                #7620
                                Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond nüüd 2025. aastal

                                Ja kontrollisin: https://www.tikleap.com/. Väga täpselt näitab.

                                Comment

                                Working...