[50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond nüüd 2025. aastal

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • ranka
    Miljon Põhjust Kodus Olla
    • Sep 2008
    • 36444

    #106
    Re: Ranka - Nitttttttttttide Kunnnnnnnnnningas ehk BokkkeriStaaaar

    Algselt postitas Codecci
    to induce?
    See on ju vbet moron.

    Comment

    • ranka
      Miljon Põhjust Kodus Olla
      • Sep 2008
      • 36444

      #107
      Re: Ranka - Nitttttttttttide Kunnnnnnnnnningas ehk BokkkeriStaaaar

      Selle induce peale meenus hea nali, kui ESTPatrickuga arutasime Live meeste põhjuseid tõstmiseks.

      Põhjused tõstmiseks:
      a) kontrollimiseks
      b) teada saamiseks kus ma olen
      c) igaks juhuks

      Comment

      • Codecci
        Luuramas Naisteturniire
        • Nov 2008
        • 7574

        #108
        Re: Ranka - Nitttttttttttide Kunnnnnnnnnningas ehk BokkkeriStaaaar

        Algselt postitas ranka
        See on ju vbet moron.
        mitte päris imo

        board KT2, mul käes K9 ja villain donkbetib OOP, siis ma raisen eesmärgiga, et teda õhuga 3bettima induceda, mitte, et ta mind halvema käega calliks

        Comment

        • ranka
          Miljon Põhjust Kodus Olla
          • Sep 2008
          • 36444

          #109
          Re: Ranka - Nitttttttttttide Kunnnnnnnnnningas ehk BokkkeriStaaaar

          Algselt postitas Codecci
          mitte päris imo

          board KT2, mul käes K9 ja villain donkbetib OOP, siis ma raisen eesmärgiga, et teda õhuga 3bettima induceda, mitte, et ta mind halvema käega calliks

          Value betting is a poker strategy concept that tries to extract the most money from your opponent while you are ahead.


          EDIT: Ta ei pea ainult callima...

          Comment

          • Cash87
            Vana Tegija
            • Feb 2009
            • 1402

            #110
            Re: Ranka - Nitttttttttttide Kunnnnnnnnnningas ehk BokkkeriStaaaar

            Algselt postitas ranka
            Poker Stars $3/$6 No Limit Hold'em - 8 players - View hand 363076
            The Official DeucesCracked.com Hand History Converter

            DiegoSPS (MP2): $771.80
            pkuboy (CO): $136.85
            Mokesillo (BTN): $600.00
            fumbo420 (SB): $612.00
            Hero (BB): $911.50
            Sujumbike (UTG): $135.00
            PimpMySpeed (UTG+1): $237.00
            cwww (MP1): $918.45

            Pre Flop: ($9.00) Hero is BB with K K
            6 folds, fumbo420 raises to $12, Hero raises to $36, fumbo420 raises to $84, Hero raises to $150, fumbo420 calls $66

            Flop: ($300.00) 8 3 K (2 players)
            fumbo420 checks, Hero checks

            Turn: ($300.00) 2 (2 players)
            fumbo420 bets $133, Hero calls $133

            River: ($566.00) T (2 players)
            fumbo420 bets $329 all in, Hero calls $329

            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


            LOL. See käsi oli masterpiece, sest regular kogu aeg openraises SB-lt ja viimased 4-5 tiiru kogu aeg lasin sellise 3beti otsa ja mis tundub mulle jube effektiivne SB minopenraise vastu, kuna ta peab nüüd overbet 4bettima ja kui ta seda ei tee saan ikka floppi võtta. Ja kui ta floppi võtab, siis ta on OOP HU potis wide rangedega, mis ei ole erit ihea.

            Aga miks sa siin 5betid siis? Eelnevalt mainisid, et jube hea 4bet callida IP ja pealegi kui sa talle koguaeg 3bet oled teinud?

            Ja siis tahax küsida selle A7s kohta, et kui see tundub halb 3beti jaoks, mis on paremad või need millest sa aru saaksid?

            Comment

            • ranka
              Miljon Põhjust Kodus Olla
              • Sep 2008
              • 36444

              #111
              Re: Ranka - Nitttttttttttide Kunnnnnnnnnningas ehk BokkkeriStaaaar

              Algselt postitas Cash87
              Aga miks sa siin 5betid siis? Eelnevalt mainisid, et jube hea 4bet callida IP ja pealegi kui sa talle koguaeg 3bet oled teinud?

              Ja siis tahax küsida selle A7s kohta, et kui see tundub halb 3beti jaoks, mis on paremad või need millest sa aru saaksid?
              Teine situatsioon ju - SB vs BB, minraisega avab, eelnevalt pidevalt min3betinud jne. A7s rohkem foldin, vahest callin ja peaaegu kunagi ei 3beti. Ma võin eksida oma mängus selle koha peal ja küsingi küsimuse, et mis oleks õige mäng. Hetkel kõik vastused toetavad 3beti.

              Comment

              • ranka
                Miljon Põhjust Kodus Olla
                • Sep 2008
                • 36444

                #112
                Re: Ranka - Nitttttttttttide Kunnnnnnnnnningas ehk BokkkeriStaaaar

                Arvasin, et olen $3k down aga HEM'ist checkates hoopis $100 up.... Ja jälle mängisin ühe setti nii debiilselt.

                Comment

                • K2snakas
                  Pokkerihai
                  • Feb 2009
                  • 2388

                  #113
                  Re: Ranka - Nitttttttttttide Kunnnnnnnnnningas ehk BokkkeriStaaaar

                  huvitavaid k2si t2nasest paluks:P

                  Comment

                  • ranka
                    Miljon Põhjust Kodus Olla
                    • Sep 2008
                    • 36444

                    #114
                    Re: Ranka - Nitttttttttttide Kunnnnnnnnnningas ehk BokkkeriStaaaar

                    Algselt postitas K2snakas
                    huvitavaid k2si t2nasest paluks:P
                    Just jõuan sinna aga uni meeletu. Maybe magama ja sorteerin hommikul välja. Tänasest sessit midagi ei ole aga tahaks eilset päeva üle vaadata.

                    Comment

                    • Svenza
                      Svetlana aka Buldooser
                      • Oct 2008
                      • 3591

                      #115
                      Re: Ranka - Nitttttttttttide Kunnnnnnnnnningas ehk BokkkeriStaaaar

                      Selle blokkeri jutu peale veel nii palju. Ega sa ei pea omale tammepuust punni perse panema blokkeriks kui pederast tuleb vänta tagant sisse ajama. Tõmbad talle hüppelt pöördega kannaga näkku (4-bet preflop) :D

                      Comment

                      • ranka
                        Miljon Põhjust Kodus Olla
                        • Sep 2008
                        • 36444

                        #116
                        Re: Ranka - Nitttttttttttide Kunnnnnnnnnningas ehk BokkkeriStaaaar

                        Algselt postitas Svenza
                        Selle blokkeri jutu peale veel nii palju. Ega sa ei pea omale tammepuust punni perse panema blokkeriks kui pederast tuleb vänta tagant sisse ajama. Tõmbad talle hüppelt pöördega kannaga näkku (4-bet preflop) :D
                        Aga, kui tal ei lähe kõvaks ning lööb 5bet shove näkku? Perse ma teen käte update hommikul, 2 smirnoffit ka juba varba vahel ning pea nii uimane nagu sippelgal. Jube lahe on olla.

                        Comment

                        • ranka
                          Miljon Põhjust Kodus Olla
                          • Sep 2008
                          • 36444

                          #117
                          Re: Ranka - Nitttttttttttide Kunnnnnnnnnningas ehk BokkkeriStaaaar

                          Täna natuke fail päev, sest ekstra lasin 2 smirnoffi sisse, et varem magama minna ja varem ärgata, et läbi hopsata pangast ning kandekeskusest, kuna seal 1 pakk ootamas. Huiatki, ärkasin kell 17:00, kui juba minu soovitud pang sulgemisel, kandekas küll lahti aga ei viitsi pimedas balti jaama juures huiata, kuna igasugu kolle ringi luusib seal. Seega homme uuele katsele :)

                          Kohe hakkan ka videot tegema (6 lauda 600NL) kui õnnestub siis homseks üleval, kui ei õnnestus siis ei ole. Eilse sessi käed viskan ka siia peale videot tegemist. Laudade avanemise jooksul juhtus ka fun käsi väga hea regulariga, kes on minu arvates #1 mid-stakes regular.

                          http://www.pokertableratings.com/stars-player-search/pterodactyl6'][/URL]

                          Poker Stars $3/$6 No Limit Hold'em - 8 players - View hand 365406
                          The Official DeucesCracked.com Hand History Converter

                          Hero (MP2): $696.00
                          pterodactyl6 (CO): $621.00
                          thenutspt (BTN): $635.00
                          gderoketa? (SB): $96.00
                          magiclau (BB): $120.00
                          TAIKO66 (UTG): $532.95
                          Odon3000 (UTG+1): $113.25
                          Klairic (MP1): $645.00

                          Pre Flop: ($9.00) Hero is MP2 with 8 8
                          3 folds, Hero raises to $18, pterodactyl6 raises to $60, 3 folds, Hero raises to $150, pterodactyl6 raises to $621 all in, Hero calls $471

                          Flop: ($1251.00) 9 J 2 (2 players - 1 is all in)

                          Turn: ($1251.00) 4 (2 players - 1 is all in)

                          River: ($1251.00) 9 (2 players - 1 is all in)

                          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                          Comment

                          • lebovend
                            Pokkerihai
                            • Oct 2008
                            • 2420

                            #118
                            Re: Ranka - Nitttttttttttide Kunnnnnnnnnningas ehk BokkkeriStaaaar

                            Algselt postitas ranka

                            Kohe hakkan ka videot tegema (6 lauda 600NL) kui õnnestub siis homseks üleval, kui ei õnnestus siis ei ole. Eilse sessi käed viskan ka siia peale videot tegemist. Laudade avanemise jooksul juhtus ka fun käsi väga hea regulariga, kes on minu arvates #1 mid-stakes regular.

                            mis m6ttes?

                            Comment

                            • ranka
                              Miljon Põhjust Kodus Olla
                              • Sep 2008
                              • 36444

                              #119
                              Re: Ranka - Nitttttttttttide Kunnnnnnnnnningas ehk BokkkeriStaaaar

                              Algselt postitas lebovend
                              mis m6ttes?
                              Oled mõnda "head" videot teinud? Selle jaoks peab olema kõik perfektne ja praegu juba kolmas katse läks perse. Kõik oli fun, sest tegin ühe sitaks hea põhjendatud calli, teises osas jälle hea value4beti aga kui sõnad lähevad risti, siis lendab kohe asi prügikasti.

                              Tänasel päeval pole Eestis mitte ühtegi head pokkerivideot (vähemalt mulle ei meenu) ja ma ei viitsi ka järgmist halba junni teha, mis hakkab serveri baite raiskama.

                              Mis teeb heast videost hea:
                              a) sujuv ja jooksev jutt (ei tohiks olla vaikuse minutied), mis haarab vaatajaid (näiteks nolani videod DC-s sellised);
                              b) iga otsus peab olema põhjendatud! Mitte, et "äkki on" või "video eesmärgil callime", muidu ei calliks;
                              c) mängija peab olema oma otsuses kindel;
                              d) jutt peab olema arusaadav algajale nagu Henri ja Mardi jutt esmaspäeva õhtuti kanal kahes. 3beti asemel ületõste, poti asemel pank, raise asemel tõste, dongi asemel halb mängija jne;
                              e) mängija peab tegema A mängu;
                              f) hea kaardijooks, et oleks palju huvitvaid olukordi;

                              Kõik punktid on ühetäthsused.

                              Comment

                              • ranka
                                Miljon Põhjust Kodus Olla
                                • Sep 2008
                                • 36444

                                #120
                                Re: Ranka - Nitttttttttttide Kunnnnnnnnnningas ehk BokkkeriStaaaar

                                Algselt postitas ranka
                                Täna natuke fail päev, sest ekstra lasin 2 smirnoffi sisse, et varem magama minna ja varem ärgata, et läbi hopsata pangast ning kandekeskusest, kuna seal 1 pakk ootamas. Huiatki, ärkasin kell 17:00, kui juba minu soovitud pang sulgemisel, kandekas küll lahti aga ei viitsi pimedas balti jaama juures huiata, kuna igasugu kolle ringi luusib seal. Seega homme uuele katsele :)

                                Kohe hakkan ka videot tegema (6 lauda 600NL) kui õnnestub siis homseks üleval, kui ei õnnestus siis ei ole. Eilse sessi käed viskan ka siia peale videot tegemist. Laudade avanemise jooksul juhtus ka fun käsi väga hea regulariga, kes on minu arvates #1 mid-stakes regular.

                                http://www.pokertableratings.com/stars-player-search/pterodactyl6'][/URL]

                                Poker Stars $3/$6 No Limit Hold'em - 8 players - View hand 365406
                                The Official DeucesCracked.com Hand History Converter

                                Hero (MP2): $696.00
                                pterodactyl6 (CO): $621.00
                                thenutspt (BTN): $635.00
                                gderoketa? (SB): $96.00
                                magiclau (BB): $120.00
                                TAIKO66 (UTG): $532.95
                                Odon3000 (UTG+1): $113.25
                                Klairic (MP1): $645.00

                                Pre Flop: ($9.00) Hero is MP2 with 8 8
                                3 folds, Hero raises to $18, pterodactyl6 raises to $60, 3 folds, Hero raises to $150, pterodactyl6 raises to $621 all in, Hero calls $471

                                Flop: ($1251.00) 9 J 2 (2 players - 1 is all in)

                                Turn: ($1251.00) 4 (2 players - 1 is all in)

                                River: ($1251.00) 9 (2 players - 1 is all in)

                                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                                Aa ja vaadake seda kätt. IP 3bettis A5s-iga. Why?!??! A5o-ga oleks nuts aga A5s....

                                Comment

                                Working...