[50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond nüüd 2025. aastal

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Söönlusikast
    Pokkerihai
    • Feb 2024
    • 3255

    #7621
    Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond nüüd 2025. aastal

    Algselt postitas ranka Vaata postitust
    Leidsin päris ehtsa eluhäki. Mitte, et ma seda igapäevaselt kasutama hakkan, kuid siiski.

    Kui varem ärkad, siis käid dušši all, pesed hambaid. Siis hakka miskit süüa tegema (tra kui tüütu), võta midagi lõunaks kaasa (selle tegin isegi valmis).

    Söögi kõrvale jood kohvi. Kohvi jääb üle, siis istud juba arvuti taha. Siis juba loed paar e-maili ja voilaa ongi poolteist tundi ära uimatud.

    Päevaplaaniks veel trenni minna. Jõuad siis tööle poolteist tundi hiljem tööle. Kuna kõht täis, kohvi joodud, juba osalt tööd tehtud, siis hakkad töö juures asju tegema. Siis juba lõuna. Kuidagi vägisi loivad end alla ja teed vastutahtmsit trenni ära...

    Kuid! Hoopis ärkad - kohe torkad... püksid jalga, ei pese hambadi ega midagi. Võtad moonakoti ja tõmbad töö juurde ära. 10-15 minutit kogu ajakulu.

    Moonakott üles külmkappi, ise alla. Kuna juba all, siis kiire jookse või jõusaalis paar kangi, dušši alla. Üles. Toit mikrokas soojaks, kohvi ka kõrvale ja voilaa! Ühe tunniga on kõik tehtud! Mis kõige tähtsam - trenn ja power sees.

    Isegi, kui ei viitsiks trenni teha, vaid lendaks otse tööl dušši alla, säästab ikka kodus miski kohvi ja hommikusöögi uimamisega, sest toidu saab valmis teha.

    Miks ei saaks kodus eelmise päeva toitu valmis teha? Saab! Kuid kuna mul kodus ei ole mikrolaineahju ega kavatse ka osta, siis aja alati söök pannil või ahjus sööjaks. Mässa nendega, pärast veel topeltkorista ja ikka jääb kohvuimamine + trenni tegemine siis täiskõhuga.

    Täna hommikul ekstrapowerina panin ka sauna sisse. Peale trenni hommikul vara kohe saun ja siis alles hommikusöök - on ikka alles nauding. Hommikusöök maitseb mitu korda paremini.

    Lisaks avastasin seda, et ma ei ole eriti hommikute inimene. Kui ma näiteks kell 6-7 hommikul tööle lähen, siis tuleb päeval unekas peale ning teen töö juures väikese pooletunnise lõunatukastuse pärast lõunat.

    Kui aga hommikune trenn on all, siis seda "rammestust" ei tule.
    Arendaks seda laifhäkki,et muudad väheke leitsi töökorraldust. Kell 8 paneb sulle pelmeenid juba huugama

    Comment

    • Kakahirmutis
      🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
      • Oct 2010
      • 7079

      #7622
      Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond nüüd 2025. aastal

      Algselt postitas Söönlusikast Vaata postitust
      Arendaks seda laifhäkki,et muudad väheke leitsi töökorraldust. Kell 8 paneb sulle pelmeenid juba huugama
      +1 peale trenni on pelmeenid ja kohv juba laual

      Comment

      • ranka
        Miljon Põhjust Kodus Olla
        • Sep 2008
        • 36444

        #7623
        Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond nüüd 2025. aastal

        Algselt postitas Söönlusikast Vaata postitust
        Arendaks seda laifhäkki,et muudad väheke leitsi töökorraldust. Kell 8 paneb sulle pelmeenid juba huugama

        ? 1) Siis ma sureksin nälga, sest teinekord olen juba seitsmeks trenni ära teinud ja juba ka söönud!
        ? 2) Kohe näha, et linnainimesed, kes pole elu sees matkagaasipõletit kasutanud! Sellega "paneb sulle pelmeenid" huugama ei kehti, sest vesi läheb sekundiga keema ja selleks ajaks, kui kohvi tehtud ja muud ettevalmistused, on pelmeenid valmis.

        Tuleb ikka rohkem õpetada! Marss Kaitseliitu, saad ka kogemusi!

        Comment

        • ranka
          Miljon Põhjust Kodus Olla
          • Sep 2008
          • 36444

          #7624
          Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond nüüd 2025. aastal

          Algselt postitas Kakahirmutis Vaata postitust
          +1 peale trenni on pelmeenid ja kohv juba laual
          Toonitan, et ma peaksin ootama sii tunnikese ja loogikaga, et "pelmeenid enne keema", saaksin jahtunud külmasid-kleepunud pelmene ja kuuma kohvi. Te ei jaga ikka laifhäkkidest mitte kui midagi!

          Comment

          • ranka
            Miljon Põhjust Kodus Olla
            • Sep 2008
            • 36444

            #7625
            Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond nüüd 2025. aastal

            Ja sain tolle TPS Live $300 + loosist $50 partydollarit ka kätte. Hakkan siis neid lähiajal lahti mängima ja käsi ka postitama.

            Eksperimendina selle pulli jooksul teen, et MITTE ÜHTEGI korda ei vajuta call nuppu v.a. kui on väga rangelt põhjendatud (näiteks liiga nuts, oddsidega call, kus shovel pole mõtet jne). Sample tuleb väike, kuid eks annan siia tulemusi.

            Comment

            • ranka
              Miljon Põhjust Kodus Olla
              • Sep 2008
              • 36444

              #7626
              Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond nüüd 2025. aastal

              TikTokist veel niipalju, et tegi eile coinides kilo ära (mille kätte saab) ja täna 220. Rääkis, et sai dona ka, aga see selleks.

              Ja artvavasti, et miks on tekkinud päris lojaalne ja tore fänbaas, et vana ei ole see, kes mõnitab, sõimab, räuskab, karjub, ülbab ehk niiöelda "peavoolust" erineb.

              Rahulik, "mitte keegi", ei murdu, ei alusta tülisid, ja isegi ütleks, et "aus" ning põhimõttekindel. See tekitab orignaalsuse.

              Lisaks ka fännichatis, kui alguses oli päris palju heitimist, mõnitamist võõraste trollide poolt, siis neid ka enam pole. Üks pigem täiskasvanulikumaid chätte ja laive üleüldse - mis siis, et vana ise ka libistab päevad läbi õlli, aga see ongi üks osa.

              Comment

              • ranka
                Miljon Põhjust Kodus Olla
                • Sep 2008
                • 36444

                #7627
                Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond nüüd 2025. aastal

                ROFL. Sellist draamat pole enne näinud. Discordis keelatud tegelasel ja draamesipaaril on järjekordne tüli. Nagu ikka räiged sõjad, sõimamised, lahkuminek, asjade ära võtmine. Seekord TriinS sai kõige alatuma kuriteoga hakkama - peale ravimite lasi ka Miku ussirohud rotti... WTF nagu.

                Comment

                • Söönlusikast
                  Pokkerihai
                  • Feb 2024
                  • 3255

                  #7628
                  Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond nüüd 2025. aastal

                  Algselt postitas ranka Vaata postitust
                  ROFL. Sellist draamat pole enne näinud. Discordis keelatud tegelasel ja draamesipaaril on järjekordne tüli. Nagu ikka räiged sõjad, sõimamised, lahkuminek, asjade ära võtmine. Seekord TriinS sai kõige alatuma kuriteoga hakkama - peale ravimite lasi ka Miku ussirohud rotti... WTF nagu.
                  Ma juba korra mõtlesin esimese lause pealt,et udmurdik ja que.

                  Comment

                  • ranka
                    Miljon Põhjust Kodus Olla
                    • Sep 2008
                    • 36444

                    #7629
                    Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond nüüd 2025. aastal

                    Tra ja mida vittu. See Miku ussitab vä? Või nahhui ussirohud kaasas :D Tra parmaadid.

                    Comment

                    • ranka
                      Miljon Põhjust Kodus Olla
                      • Sep 2008
                      • 36444

                      #7630
                      Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond nüüd 2025. aastal

                      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                      Varastatud prompti väike tuuning.

                      Comment

                      • ranka
                        Miljon Põhjust Kodus Olla
                        • Sep 2008
                        • 36444

                        #7631
                        Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond nüüd 2025. aastal

                        20 minutit jõulupuhkuseni! Õhtul veel farmeritega kokku. Meelitavad ehk ka peabossi tuudzi välja, kui tal striimi pole. Kui pole, ja ei tule, siis on peatuss!

                        Comment

                        • ranka
                          Miljon Põhjust Kodus Olla
                          • Sep 2008
                          • 36444

                          #7632
                          Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond nüüd 2025. aastal



                          ROFL. Ja siin pole mõtet isegi sisu avada mitte, sest pigem on üllatav, et neil kirikupapidel ja usuhullutel ei ole rämedaid luukeresid kapis.

                          Tra usudebiilikud.

                          Comment

                          • ranka
                            Miljon Põhjust Kodus Olla
                            • Sep 2008
                            • 36444

                            #7633
                            Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond nüüd 2025. aastal



                            Siin täpne rahuplaan. Oodatakse Venemaa vastust.

                            Ukraina president Volodõmõr Zelenski avalikustas kolmapäeval USA juhitud värskeima kava üksikasjad Ukraina sõja lõpetamiseks, öeldes, et selles on Kiievi ja Washingtoni läbirääkijate vahel kokku lepitud ning see on saadetud Moskvale tagasiside saamiseks. Tagasisidet oodatakse kolmapäevaks.

                            Comment

                            • ranka
                              Miljon Põhjust Kodus Olla
                              • Sep 2008
                              • 36444

                              #7634
                              Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond nüüd 2025. aastal

                              Rahulepingus on küll häiriv punkt. Ma ikka päris tahaks näha, kuidas Poola seda rõõmsaalt heaks kiidab ja ukrainlased ise vabast tahtest annavad käe kuradile. EL on katastroof UA jaoks.

                              Comment

                              • ranka
                                Miljon Põhjust Kodus Olla
                                • Sep 2008
                                • 36444

                                #7635
                                Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond nüüd 2025. aastal

                                Saunamehel jälle lambid kinni



                                Seekord räägib ,et ei saanud lõuga, vaid kukkus kraanikausi otsa. Vist peaks tõsi olema - olevat pilt lampi eest kadunud.

                                Comment

                                Working...