[50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond nüüd 2025. aastal

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • ranka
    Miljon Põhjust Kodus Olla
    • Sep 2008
    • 36444

    #7456
    Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond nüüd 2025. aastal

    See spämm ajab hulluks. Panen "ajutiselt" foorumisse regamise kinni.

    Comment

    • Kakahirmutis
      🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
      • Oct 2010
      • 7079

      #7457
      Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond nüüd 2025. aastal

      Ma pole mingit spämmi näinudki :D

      Comment

      • Söönlusikast
        Pokkerihai
        • Feb 2024
        • 3255

        #7458
        Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond nüüd 2025. aastal

        Algselt postitas Kakahirmutis Vaata postitust
        Ma pole mingit spämmi näinudki :D
        Sulle ei kirjutagi privasse keegi,et üksikud milfid 50m kaugusel?

        Comment

        • Kakahirmutis
          🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
          • Oct 2010
          • 7079

          #7459
          Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond nüüd 2025. aastal

          Algselt postitas Söönlusikast Vaata postitust
          Sulle ei kirjutagi privasse keegi,et üksikud milfid 50m kaugusel?
          Oma paraadnas võiks ju paar tk olla

          Comment

          • ranka
            Miljon Põhjust Kodus Olla
            • Sep 2008
            • 36444

            #7460
            Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond nüüd 2025. aastal

            Algselt postitas Kakahirmutis Vaata postitust
            Ma pole mingit spämmi näinudki :D

            Comment

            • Söönlusikast
              Pokkerihai
              • Feb 2024
              • 3255

              #7461
              Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond nüüd 2025. aastal

              Algselt postitas Kakahirmutis Vaata postitust
              Oma paraadnas võiks ju paar tk olla
              Jõud veel mitu suud võtta kodu,keda toita?

              Comment

              • Kakahirmutis
                🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                • Oct 2010
                • 7079

                #7462
                Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond nüüd 2025. aastal

                Algselt postitas Söönlusikast Vaata postitust
                Jõud veel mitu suud võtta kodu,keda toita?
                Rohkem proteiini sööma

                Comment

                • ranka
                  Miljon Põhjust Kodus Olla
                  • Sep 2008
                  • 36444

                  #7463
                  Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond nüüd 2025. aastal

                  80.5kg

                  Mõtlesin, et tänasest siis korralik, kuid ei siiski pääse. Täna siiski 1. september ja pärast tööd koolialguse puhul kuhugi kooki/torti sööma. Sellest siis kuidagi ei pääse ega tahagi pääseda.

                  Septembris teen igal võimalikul päeval ühe posti. Garanteerida ei saa, sest võib-olla liidus mõni ööbimisega laager, siis paraku kaalule astuda pole võimalik, sest metsa kaalu kaasa ei vea... Kuid laias laastus nii on. Plaan ka oktoobris jätkata, aga niikaugele ma lubama ei hakka.

                  Lisaks teen ka kindlasti andmebaasi ehk oleks visuaalselt lihtsam jälgida. Selle teen selle nädala jooksul ära.

                  Plaan:
                  31. oktoobriks 70-72kg kanti.

                  Mis hakkab juhtuma? (hea pärast kontrollida, kas plaan ka paika peab). Tõenäoliselt selle nädala lõpuks on kaalul 77-78kg. Seda põhjusel, et väga palju õlli joonud, soolaseid toite söönud ja üldse asjad paigast ära olnud.

                  Selline elustiil viibki kaalu suuremaks nii öelda tühikaalust ja inimesed, kes hakkavad "kaalu jälgima", siis näevad alguses suurt kadu. See on alati motivatsiooniks, kuid siis avastavad, et kaal enam ei kuku või hoopis võib tõusta või seista ja siis antakse alla.

                  Seega eeldan, et pühapäeval näemegi kaalul 78kg. Ja edasi iga nädal kuskil 700-1kg langust, alguses rohkem, hiljem vähem ehk septembri lõpuks on kaalul 75kg. Sama tendents ka oktoobris ja näeme kaalul 70-72kg.

                  See, milline saab olema lõpptulemus sõltub:
                  ? kui palju on esimese nädala kaalulangus ehk palju on nii öelda tühikaal (saab selgeks pühapäevaks);
                  ? kas teen patupäevi (septembris ei plaani ühtegi v.a. siis täna);
                  ? kas suudan lindil kõndida / kuidas üldse füüsiline läheb;
                  ? kuidas ja kui kiirelt saan söömise korda (see võtab omajagu aega)

                  Nädallõpuks saab korrigeerida, sest siis pilt vähe selgem.

                  Aa ja patupäev siis täiesti vaba söömine / joomine. Ükskord nädalas selline on täiesti okei.

                  Comment

                  • Kakahirmutis
                    🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                    • Oct 2010
                    • 7079

                    #7464
                    Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond nüüd 2025. aastal

                    Ma loodan vastupidi talvel 80kg saada :D Kes peab piirama ja kes peab mäkki sisse suruma...

                    Comment

                    • ranka
                      Miljon Põhjust Kodus Olla
                      • Sep 2008
                      • 36444

                      #7465
                      Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond nüüd 2025. aastal

                      Algselt postitas Kakahirmutis Vaata postitust
                      Ma loodan vastupidi talvel 80kg saada :D Kes peab piirama ja kes peab mäkki sisse suruma...
                      Eks 5 aasta pärast, kui 40 saad, siis tuletan seda posti sulel meelde :D

                      Comment

                      • ranka
                        Miljon Põhjust Kodus Olla
                        • Sep 2008
                        • 36444

                        #7466
                        Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond nüüd 2025. aastal



                        Karma sai proua kätte! Surnutest halba ei räägita, kuid tal oli õigus kaitsta end 3 aastat - seda ta ei soovinud ja vabandust ei näinud.

                        Tema oli mõrtsukate armee üks mutritest ja läbi tema sai otseselt surma läbi vaktsiini palju. Lisaks kaudselt palju noori (enesetapud) ja hävitas karjääre. Siis, kui ise oli suremas, kukkus pillima, et aidake.

                        See on psühhopaatidele omane. Mäletate seda sarivägistajat. Mu eest varjati kõike, sest ma oleks laksust menti läinud ja seal poleks naljale ruumi olnud.

                        Siis jäi vahele. Siis sama jutt - pole midagi teinud, et emme juurde peitu ja sama teema - üks süstis teisi surnuks surnuks, arvates, et surm teda ei saa - ja siis sai, siis hakkas anuma.

                        Teine vägistas naisi, siis sama, et võim temani ei saa, siis naise ehk ema anuma, et äkki aitaks.

                        Psühhid!

                        Comment

                        • ranka
                          Miljon Põhjust Kodus Olla
                          • Sep 2008
                          • 36444

                          #7467
                          Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond nüüd 2025. aastal

                          Aa ja nii ma surra küll ei tahaks nagu too proua. Jäid ka internetti.

                          Le Vallikivi oli minu hinnangul COVID-19 mõrtsukas

                          Comment

                          • Söönlusikast
                            Pokkerihai
                            • Feb 2024
                            • 3255

                            #7468
                            Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond nüüd 2025. aastal

                            Algselt postitas ranka Vaata postitust


                            Karma sai proua kätte! Surnutest halba ei räägita, kuid tal oli õigus kaitsta end 3 aastat - seda ta ei soovinud ja vabandust ei näinud.

                            Tema oli mõrtsukate armee üks mutritest ja läbi tema sai otseselt surma läbi vaktsiini palju. Lisaks kaudselt palju noori (enesetapud) ja hävitas karjääre. Siis, kui ise oli suremas, kukkus pillima, et aidake.

                            See on psühhopaatidele omane. Mäletate seda sarivägistajat. Mu eest varjati kõike, sest ma oleks laksust menti läinud ja seal poleks naljale ruumi olnud.

                            Siis jäi vahele. Siis sama jutt - pole midagi teinud, et emme juurde peitu ja sama teema - üks süstis teisi surnuks surnuks, arvates, et surm teda ei saa - ja siis sai, siis hakkas anuma.

                            Teine vägistas naisi, siis sama, et võim temani ei saa, siis naise ehk ema anuma, et äkki aitaks.

                            Psühhid!
                            Natuke kaastunne,et ju peedistatud need ajud olid. Natsid ju ka siiralt südamest olid pandud uskuma,et teevad head ühiskonnale

                            Comment

                            • ranka
                              Miljon Põhjust Kodus Olla
                              • Sep 2008
                              • 36444

                              #7469
                              Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond nüüd 2025. aastal

                              Algselt postitas Söönlusikast Vaata postitust
                              Natuke kaastunne,et ju peedistatud need ajud olid. Natsid ju ka siiralt südamest olid pandud uskuma,et teevad head ühiskonnale
                              Kolm aastat oli aeg vabandada. Näed härra kindral Heremiga ka vägikaigast vedanud droonide teemal. Saan aru, et põikpäine ja ei taha eriti viga tunnistada, kuid mida kindralihärra tegi - on hakanud viga tunnistama.

                              Progress ja sellest piisab. Sellele psühhil, kes pildil mustvalgelt, ei tulnud ühtegi kaastunnet, ühtegi vabandust, tunnistust. Meie ühiskonnas ei tohiks olla sellistele kohta ega kaastunnet. Me ei tohi unustada ja mitte kunagi!

                              Olgu ta näiteks, et äkki teised, kes olid samad mutrid, lõpuks räägivad, et tehti viga, et neile ei tuleks samasugune saatus, kus pärast surma, vaadatakse põlastusega. Ja mina neid vaatan ja ütlen selle otsejoones välja - need teod olid liiga räiged.

                              Ahjaa surnutest halba ei räägita, sest nad ei saa end kaitsta. Aga sama juttu rääkisin siis, kui nad olid elus ja said ned kaitsta, kuid nende kaitse oligi õigustus, et ühtegi viga ei tehtud ja sisusliselt teeksid seda uuesti, kui oleks võimalk.

                              Natiside paralleel on hea.

                              Comment

                              • ranka
                                Miljon Põhjust Kodus Olla
                                • Sep 2008
                                • 36444

                                #7470
                                Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond nüüd 2025. aastal

                                Algselt postitas ranka Vaata postitust
                                80.5kg

                                Mõtlesin, et tänasest siis korralik, kuid ei siiski pääse. Täna siiski 1. september ja pärast tööd koolialguse puhul kuhugi kooki/torti sööma. Sellest siis kuidagi ei pääse ega tahagi pääseda.

                                Septembris teen igal võimalikul päeval ühe posti. Garanteerida ei saa, sest võib-olla liidus mõni ööbimisega laager, siis paraku kaalule astuda pole võimalik, sest metsa kaalu kaasa ei vea... Kuid laias laastus nii on. Plaan ka oktoobris jätkata, aga niikaugele ma lubama ei hakka.

                                Lisaks teen ka kindlasti andmebaasi ehk oleks visuaalselt lihtsam jälgida. Selle teen selle nädala jooksul ära.

                                Plaan:
                                31. oktoobriks 70-72kg kanti.

                                Mis hakkab juhtuma? (hea pärast kontrollida, kas plaan ka paika peab). Tõenäoliselt selle nädala lõpuks on kaalul 77-78kg. Seda põhjusel, et väga palju õlli joonud, soolaseid toite söönud ja üldse asjad paigast ära olnud.

                                Selline elustiil viibki kaalu suuremaks nii öelda tühikaalust ja inimesed, kes hakkavad "kaalu jälgima", siis näevad alguses suurt kadu. See on alati motivatsiooniks, kuid siis avastavad, et kaal enam ei kuku või hoopis võib tõusta või seista ja siis antakse alla.

                                Seega eeldan, et pühapäeval näemegi kaalul 78kg. Ja edasi iga nädal kuskil 700-1kg langust, alguses rohkem, hiljem vähem ehk septembri lõpuks on kaalul 75kg. Sama tendents ka oktoobris ja näeme kaalul 70-72kg.

                                See, milline saab olema lõpptulemus sõltub:
                                ? kui palju on esimese nädala kaalulangus ehk palju on nii öelda tühikaal (saab selgeks pühapäevaks);
                                ? kas teen patupäevi (septembris ei plaani ühtegi v.a. siis täna);
                                ? kas suudan lindil kõndida / kuidas üldse füüsiline läheb;
                                ? kuidas ja kui kiirelt saan söömise korda (see võtab omajagu aega)

                                Nädallõpuks saab korrigeerida, sest siis pilt vähe selgem.

                                Aa ja patupäev siis täiesti vaba söömine / joomine. Ükskord nädalas selline on täiesti okei.
                                Täna 79.00KG. Eile läks väga lapesse ära. 1. septembnril vana hea koogipidu. Lapse ema, siis laps ja ta kaks teist last ka. Vanasse tuttavasse lasnaka "õllekasse" (hea šaslõmmibaar).

                                Kunagi sai seal tihti käidud, nüüd polnud 5+ aastat käinud ja hakkan asju tellima ning näen: WTF!!! WTFFFF! Siian ei usu, kui näen külmkappi:

                                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                                TSINGTAOD!!!!

                                Ega siis seda ostama jäänud


                                Söögid-koogid-istumine. Siis tuli neid viis tükki veel koju kaasa ka võtta ning vanni minek.

                                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                                No tõesti on hiinakas ikka sitaks hea õll. Edasi juba suht mõnusalt sarve hakkas, siis ega pidama saa.

                                Õlled läbi, siis rummi pepsiga. Siit ka soovitus dieetjoogiks.

                                Üldiselt kaalulangetuseks on head ikka vana hea vesi, tee, kohvi. Muud joogid suht saast, kuid kui ei saa ilma, siis ka suhkruvaba coola ja pepsi on head. Coola ma viskaks aknast alla, selle maitse on saast, kuid pepsi on tõesti hea.

                                Igatahes kooma ära ja nüüd tunnike tagasi ärkasin väga mõnusa pohmelliga...

                                Aga noh. Oli lõbus. Aa ja kuradima hea jäätis oli seal vanas "nooruskohas". Isegi mutike tundis ära ja tervitas. Väga positiivne üllatus, et kuskil sellises kohas on Tsingataod.

                                Comment

                                Working...