[50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond nüüd 2025. aastal

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • ranka
    Miljon Põhjust Kodus Olla
    • Sep 2008
    • 36444

    #7501
    Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond nüüd 2025. aastal

    Ei jäänudki igaveseks teiseks.

    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


    TPS edetabel leitav: https://www.pokkeriprod.com/pokkeris...show/#edetabel

    Comment

    • Söönlusikast
      Pokkerihai
      • Feb 2024
      • 3255

      #7502
      Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond nüüd 2025. aastal

      Algselt postitas ranka Vaata postitust
      Ei jäänudki igaveseks teiseks.

      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


      TPS edetabel leitav: https://www.pokkeriprod.com/pokkeris...show/#edetabel
      Sul vedas ,et donkament mul ära tõmbas-küll ma suga hakkama oleks saanud??

      Comment

      • ranka
        Miljon Põhjust Kodus Olla
        • Sep 2008
        • 36444

        #7503
        Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond nüüd 2025. aastal

        Algselt postitas Söönlusikast Vaata postitust
        Sul vedas ,et donkament mul ära tõmbas-küll ma suga hakkama oleks saanud??
        Kus ta siis ära tõmbas. See JJ oli täielik punt sul seal. Pigem ole õnnelik, et ta sind callis.

        Comment

        • ranka
          Miljon Põhjust Kodus Olla
          • Sep 2008
          • 36444

          #7504
          Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond nüüd 2025. aastal

          Algselt postitas ranka Vaata postitust
          Eile tegin jälle lindil jooksutrenni ja edusammud. Esimesed kaheksa minutit suutsin joosta ilma igasuguste probleemideta.

          Kuna siis hakkas jalg tunda andma, ei hakanud rohkem edasi lõhkuma ja läksin kiirkõnni peale, kus iga minuti tagant vahetasin kallet (mäkketõus). Jätkasin nii 13 minutit ja 21. minutl hakkasin jälle jooksma ning jooksin 7 minutit otsa ning ülesmäkke!

          Koormust sain mõnusalt, jooksuminuteid kogunes 15. Eesmärk on saada 21 jooksuminutit. Kuna jalg rahulolekus ja täna on enam vähem korras, siis kui nii jätkub on õhkõrn võimalus, et reedel need 21 minutit täis ka saan.

          Oleksin ääretult õnnelik, sest siis saab vaikselt kiirust kasvatama hakata ja jalaprobleemi lõpuks minevikku kirjutada.
          Õu jee! Eile mitte ainult ei täitnud ära eesmärki saada rohkem kui kaheksa minutit järjest joosta, vaid eile jooksin 23 minutit (21 on eesmärk)! Täna jalg tunda ei anna ja seega võib öelda, et peaaegu taastutud. YES! Kui ilm vähegi lubab, proovin nädalavahetusel maastikule jooksma minna ja vana hea 4km ringi teha.

          Kaalust: 77,2kg -> 76,9kg (300g langus eilsega)

          So far, so good! Tõenäoliselt hakkavad nüüd kõikumised, kus mõni päev võib olla kaalutõus. See olenebki soolade ja veekogustest.

          Seega lühiajalised kõikumised on täiesti ebaoluline ja vaadata tuleb pikemat trendi. Hästi toitudes võib pikaks trendiks nimetada juba seitse päeva ehk seitsme päeva lõikes peaks olema kaal langenud. Kui seda pole, siis võib olla midagi valesti ja korrata mõõtmist 14 päevaga ja kui ikka ei ole, siis on väga suure tõenäosusega midagi valesti.

          Aga täna rohkem kirjutada midagi pole. Mingi aeg ehk alla trenni (kui vinnan).

          E: Aa ja graafikut pole ikka viitsinud teha :)

          Comment

          • ranka
            Miljon Põhjust Kodus Olla
            • Sep 2008
            • 36444

            #7505
            Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond nüüd 2025. aastal

            76,9kg -> 77,3kg (400g tõus eilsega)

            Nüüd on siis käes kaks asja, mida rääkisin. Esiteks, kaal on 100% kindlusega stabiliseerunud. Teiseks lühiajalised kõikumised.

            See tuleneb sellest, et näiteks eile oli trenn, käisin saunas (2 pudelit Värskat), õhtul jõin kannu teed, sõin veel õhtu paar ampsu jne.

            Põhjust ei maksagi nii väga otsida, sest neid kõikumisi hakkab tulema ja see on normaalne. Näiteks sellised jadad on normaalsed:
            ? Eile 76,9kg; Täna 77,3kg; Homme 77,4kg; Ülehomme 77.3kg; Üle-ülehomme KÕMM: 76.3kg.
            ? Eile 76,9kg; Täna 77,3kg; Homme: 76,8kg; Ülehomme 77,1kg; Üle-ülehomme KÕMM: 76.5kg
            Jne.

            Lühiajalistele kõikumistele MITTE tähelepanu pöörata, kuid kui kaal on stabiliseerunud, siis hakata vaatama rullivat seitsme päeva perioodi ja sellel perioodil peab olema peaaegu alati langus sees.

            Täna on 12.09.2025 ja kaalun 77,3kg, siis see tähendab, et nädala pärast, reedel 19.09.2025 pean kaaluma kindlalt vähem kui 77,3kg. Eile, neljapäevael, 11.09.2025 kaalusin 76,9kg nädala pärast ehk neljapäeval, 18.09.2025 pean kaaluma vähem kui 76,9kg.

            Võib leppida aeg-ajalt olukorraga, kus kaal ei ole seitsme päeva lõikes langenud ja on pisikene tõus, sest erandeid võib olla, mis niiöelda viib igapäevarutiinist ja toitumisest välja (näiteks Kaitseliit), kuid need peavad jääma erandiks. Erandi mõistes siis seda, et tegelikult ei toimunud kehakaalu tõusu, kuid kuna toitumine muutus, siis hakkab ka ballast kehasse kogunema.

            Liidu näitel osad need valmis toidud on ülisoolased; samas mina soola ei kasuta, siis piisab isegi üks päev seal toituda, kui võib ennustada suuremat kaalutõusu seoses tugevast soolasusest ja seoses sellega vedelike kogunemist ja kinni hoidmist kehas, mis omakorda tähendab 2-3 päeva "taastumist".

            Sooladest niipalju. Mina soola üleldse ei kasuta, sest kõik maitsed annavad vürtsid ja lisan väga paljudesse toitude (isegi omletti) väikese törtsu jalapendo marinaadi. Seal on piisavalt soolasid ja soovitan seda. See teeb tõesti kõik asjad sitaks paremaks.

            Mis on jalapeno marinaad? Kuna suht iga toidu kõrvale panen ka jalapenne, mis on marinaadis, siis purgis törts kallata (isegi omleti sisse ,rääkimata ahjuroad või hautised).

            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


            Ja kes on käinud Texases söömas ja võtnud näiteks Quesedillasid või kanatiibu (enam neid pole), siis seal kõrval oli üks "eriline" kaste. Mis on sitaks, siis kolm korda võib arvata, mis selle kastme heaks tegi - täpselt sama jalapeno vedelik.

            Delikatess! Mitte ära visata.

            Comment

            • ranka
              Miljon Põhjust Kodus Olla
              • Sep 2008
              • 36444

              #7506
              Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond nüüd 2025. aastal

              Ja mõtlesin, et õhtuti jube igav. Gamblema hakanud, kuid see veel igavam. Äkki peaks minig uue pokkerichallenge tegema. PLO6 oleks lahe, kuid ausalt öeldes ei taha GGs mängida, sest ei salli seda table-selecti.

              Korra mõtlesin, et äkki peaks uuesti non-SD challenget jätkama, sest vaatamata sittadele tulemustele, oli see kuradima huvitav, sest sai lauas laamendada. Sõelale jääksid siis PokerStars ja Optibeti.

              PokerStarsis need peded HUD'i mehed, kuid vähem botte, väiksem reik (?), kuid väiksema reikback. Optibetis pole HUDI mehi, rohkem botte, suurem reik (?), suurem reikback.

              Ise nii kahe vahel. Optibet tundus ülilahe samas.

              Comment

              • ranka
                Miljon Põhjust Kodus Olla
                • Sep 2008
                • 36444

                #7507
                Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond nüüd 2025. aastal

                Hmmm.. Vist ikka Optibet, sest pakuks, et non SD stratt, kus on sitaks "out of line" töötabki paremini bottide vastu, kelle strateegia põhineb loogikal.

                Comment

                • ranka
                  Miljon Põhjust Kodus Olla
                  • Sep 2008
                  • 36444

                  #7508
                  Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond nüüd 2025. aastal

                  Panengi Optibeti. $250 algroll $0.10/$0.25, vaatame kuidas läheb.

                  Comment

                  • ranka
                    Miljon Põhjust Kodus Olla
                    • Sep 2008
                    • 36444

                    #7509
                    Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond nüüd 2025. aastal

                    Reede, 12.09.2025

                    Comment

                    • ranka
                      Miljon Põhjust Kodus Olla
                      • Sep 2008
                      • 36444

                      #7510
                      Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond nüüd 2025. aastal

                      77,3kg -> 77,2kg (100g langus eilsega, 300g tõus tipust)

                      Kuna eriti pikkasid poste ma ei kirjuta, ega siis tänagi olen lühikese jutu mees ning ei hakka rohkem kirjutamagi.

                      Comment

                      • ranka
                        Miljon Põhjust Kodus Olla
                        • Sep 2008
                        • 36444

                        #7511
                        Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond nüüd 2025. aastal

                        Niipalju lisan, et taaskord see on hea näide, kaal ei ole sprint, vaid maraton ja tippe ei saa iga päev kätte.

                        Toon samakaalu ajaloolised jada 22 päeva lõikes ja toome ka rulliva 7 päeva tipud:
                        1. ? 77.0 kg (0)
                        2. ? 78.2 kg (0)
                        3. ? 78.0 kg (0)
                        4. ? 78.2 kg (0)
                        5. ? 78.0 kg (0)
                        6. ? 77.9 kg (0)
                        7. ? 77.9 kg (0)
                        8. ? 77.9 kg (-300g)
                        9. ? 77.4 kg (-600g)
                        10. ? 78.3 kg (+300g)
                        11. ? 77.7 kg (-500g)
                        12. ? 77.2 kg (-800g)
                        13. ? 76.9 kg (-1.0 kg)
                        14. ? 76.9 kg (-1.0 kg)
                        15. ? 76.5 kg (-1.4 kg)
                        16. ? 77.3 kg (-600g)
                        17. ? 78.4 kg (+1.0 kg)
                        18. ? 77.7 kg (-600g)
                        19. ? 77.5 kg (-200g)
                        20. ? 77.5 kg (+300g)
                        21. ? 77.1 kg (+200g)
                        22. ? 76.5 kg (-400g)


                        Siin graafikul on ideaalselt näha, kui kaalu otseselt ei jälgitud, kuid toituti normaalselt ja 21 päeva kokkuvõttes kaoti 500g kuni 1,5kg kaalu. Igasugu hüpped on siin sees, sest sai tarbitud kooke, süüa väljas šašlõkke jne jne jne. Kuid laias laastus toitumine korras ja kaal kukub.

                        Kaal kukub seetõttu, et tegelikult keha tahab ise minna sinna kaalu, mis on tal normaalne kaal. Sinna jõudmiseks ei ole vaja seista pea peal, vaid lihtsalt toituda normaalselt.

                        Protsess on sel juhul pikk kuskil 50 kuni 100g päevas ehk 1,5 kuni 3kg kuus, kuid ajapikku sinna keha jõuab. Kui jälgida toitumist, siis see on kui võimendi ja saab kaalulanguse 130g pealt ehk 4kg kuus. Kui väga hästi, siis isegi nõks rohkem.

                        Ahjaa. 50 kuni 100g päevas ei ole TikToki mikude mõistes need grammid, vaid ikka kaalugrammid.

                        Comment

                        • ranka
                          Miljon Põhjust Kodus Olla
                          • Sep 2008
                          • 36444

                          #7512
                          Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond nüüd 2025. aastal

                          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                          Sain eile (laup, 13.09) peerukasse. Kaks jubedat coolerit, ja ise ka mõned totrad vead, muidu võiks isegi rahul olla.

                          Magama. Täna paremini!

                          E: Ja "jubedalt" kiirelt käsi tuleb.

                          Comment

                          • ranka
                            Miljon Põhjust Kodus Olla
                            • Sep 2008
                            • 36444

                            #7513
                            Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond nüüd 2025. aastal

                            77,2kg -> 77,4kg (100g tõus eilsega, 400g tõus tipust)

                            Kolmas päev kaalutõus. Mina ei muretseks (veel). Küll aga tuleb pilk korra vaadata tagasi ja mõelda, kas toidusedel on paigas. Hetkeseisuga ütleksin, et defitsiit on pigem väga suur kui väike.

                            Kui tulemusi ei tule, tuleb teha täppismõõtmine. Täppismõõtmine on väga lihtne: teha täpselt samasugune päevamenüü nagu alati, kuid kõik kaalud kirja panna ja koos kalrosuse ning toiteväärtusega.

                            Ma hetkel sellel põhjust ei näe, kuid kuna täna ongi toidu "ette tegemise" päev, siis ma iseig võib-olla selle päeviku pidamise eesmärgil ka ära teen ja siia kirja panen.

                            Toidu ette tegemisel ma ei pea silmas seda, et ma teen kopsikud nädalaks ette. RÕVE! Ei. Ma olen laiskvorst, kes ei viitsi igapäev süüa teha, siis olen leidnud, et ahjus saab teha suuremaid portse ja selliselt, et kui täna teen, siis saan sama sööki nii homme kui ka ülehomme lõunaks tööle kaasa võtta.

                            Teisisõnu. Pm. hautiste sugune teema, mida näiteks pühapäeva õhtul tehes, saad nii esmasp kui ka teisipäev tööle kaasa võtta ja alles teisipäeva õhtul uuesti vaaritama hakkama. Hommiku - ja õhtusöögid on mul nii või naa kergemad ja lihtsamad, kuid päeva tippsündmust, lõunat - no ma ei viitsi iga päev vaaritada ja nädal ette teha on lihtsalt rõve.

                            Comment

                            • ranka
                              Miljon Põhjust Kodus Olla
                              • Sep 2008
                              • 36444

                              #7514
                              Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond nüüd 2025. aastal

                              Ja veits peksin segast - ei ole kolm päeva kaalutõus olnud, vaid pole kolm päeva olnud tipust langust, mis võis ka ekstreemum olla.

                              Positiivne uudis on see, et nüüd võib 100% kindlusega väita, et kaal on stabiliseerunud s.t. "tühikaal" leitud.

                              Negatiivne uudis on see, et selle aasta alguses, kuid sisuliselt maikuust alates "suvehullamisega" on ca. 7kg juurde tulnud.

                              Neutraalne uudis on see, et sellise kaalutõusu saavutamiseks peab päriselt ka väga karmilt hullama: õlli ojadena, söögisedel väga paigast.

                              Comment

                              • Söönlusikast
                                Pokkerihai
                                • Feb 2024
                                • 3255

                                #7515
                                Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond nüüd 2025. aastal

                                Algselt postitas ranka Vaata postitust
                                Ja veits peksin segast - ei ole kolm päeva kaalutõus olnud, vaid pole kolm päeva olnud tipust langust, mis võis ka ekstreemum olla.

                                Positiivne uudis on see, et nüüd võib 100% kindlusega väita, et kaal on stabiliseerunud s.t. "tühikaal" leitud.

                                Negatiivne uudis on see, et selle aasta alguses, kuid sisuliselt maikuust alates "suvehullamisega" on ca. 7kg juurde tulnud.

                                Neutraalne uudis on see, et sellise kaalutõusu saavutamiseks peab päriselt ka väga karmilt hullama: õlli ojadena, söögisedel väga paigast.
                                Hooaeg alles hakkas ,sest kadunud poeg tagasi ja sa hakkad siin kaalu hoidma ning õllest eemale hoidma :(

                                Comment

                                Working...