[50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond nüüd 2025. aastal

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • ranka
    Miljon Põhjust Kodus Olla
    • Sep 2008
    • 36444

    #7351
    Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond nüüd 2025. aastal

    Uskuge või mitte, kuid tegu on Chat GPT promptiga. Milleks isegi modelle reklaamiks vaja.



    Prompt ise:

    An ultra-realistic, high-definition commercial photograph for Lay’s Cheese & Onion chips. A confident, stylish young woman with medium skin tone and natural makeup is seated on a rooftop during golden hour. She holds a bright yellow Lay’s Cheese & Onion packet, slightly tilted toward the camera, with the brand logo clearly visible. She’s mid-laugh, holding a chip near her mouth as if about to take a bite. Her eyes are joyful and engaging. She wears a casual but trendy outfit—light denim jacket, white tee, and subtle accessories. The background shows a relaxed urban cityscape bathed in warm sunlight, with a slight breeze adding natural motion to her hair and the chip bag. Everything feels fun, fresh, and flavorful.

    Comment

    • ranka
      Miljon Põhjust Kodus Olla
      • Sep 2008
      • 36444

      #7352
      Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond nüüd 2025. aastal

      Comment

      • ranka
        Miljon Põhjust Kodus Olla
        • Sep 2008
        • 36444

        #7353
        Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond nüüd 2025. aastal

        Comment

        • ranka
          Miljon Põhjust Kodus Olla
          • Sep 2008
          • 36444

          #7354
          Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond nüüd 2025. aastal

          Kes oli see idioot, kes otsustas toonase Eesti vana laigu asendada Eesti digilaiguga?

          Eesti digilaik:
          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

          Vene EMR laik
          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


          Probleemiks on see, et tegu on väga sarnase laiguga ja distantsilt eristamine muutub väga keeruliseks, eriti konflikti alguses ja põhjustab friendly firet.

          Ma ei viitsi fakte otsida, kuid mälu järgi UA-Russo sõja alguses väga paljud kahjud (mõlemalt poolt) tulidki seoses friendly firega. UA puhul oli probleemiks ka see, et keel ja käsud olid samad, mis muutis vaenlase omadest eristamise raskemaks.

          Ja sama teema tuleb ka siis, kui meie liitlaste sõdurid tulevad appi - nad ei suuda eristada venelast omast seoses vormiga.

          Eesti oludes oleks normaalne laik US Woodland
          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

          Comment

          • ranka
            Miljon Põhjust Kodus Olla
            • Sep 2008
            • 36444

            #7355
            Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond nüüd 2025. aastal

            Isegi Eesti "vana laik" oleks okei olnud. See on US Woodlandi sarnane, kuid toon teine

            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


            Ei mõista, miks oli vaja digilaigule üle minna.

            Comment

            • ranka
              Miljon Põhjust Kodus Olla
              • Sep 2008
              • 36444

              #7356
              Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond nüüd 2025. aastal

              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


              Sai linaskil käidud. Ise sain kätte kaks. Üks alakas, teine okei. Arts sai muidugi piraka ja see näha videos.

              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


              Vägistaja posti panin peitu, vähemalt hetkeks, sest ma ei jõua seda vingumist kuulata. Ausalt ma ei jõua. Ja lisaks sitaseid spioone ka ei salli - mu silmis sitakotid.
              --

              Siis veel. TikToke jälginud. Härra Zantarra on Kambodžas, kuid ta ei anna endale aru, mis ta välja ajab suust.

              Esiteks (mis on vale), et tal on seal kõrval alaealiste litsimaja. Selle eest võiks vana matsu saada, et lihtsalt teeb külalisena riiki maha nagu Kambodža oleks miski pedofiilide paradiis.

              Samal ajal räägib, et kuidas ta ise kepiks 14-aastasi ja kuidas talle meeldivad alaelaised ning kui kaunid on asiaatide "tussud", et meenutavad talle 5-aastaste tussusi, mida ta näinud.

              Kokkuvõtter räige pedofiilia jutt. Oluline osa chatisr on väga vihane. Vaatamata sellele õigustab oma juttu. Sarnane tegelane oli kunagi "Reispass", kes minu teada sai ka krimkaristuse selle eest, et pedofiilia sitta ajas.

              Niipea, kui leian tema jutust ka salvestused, teen koheselt ka menti avalduse. Isegi, kui ei leia, siis teen ikka, et seda tegelast jälgida.

              Peale kõike selle, see sitane armeenlane mõnitab eestlasi, et me oleme üks värdjas rahvus, et alati kibedad ja kadedad, et ei salli meid silmaotsas ka ja kunagi siia ei tule.

              Täielik tont. Eestile ohtlik inimene. Võõral maal mõnitaja.

              Comment

              • ranka
                Miljon Põhjust Kodus Olla
                • Sep 2008
                • 36444

                #7357
                Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond nüüd 2025. aastal




                Peagi paneb Eesti rahvas viis protsenti oma rikkusest iga-aastaselt riigikaitsesse. Sellega anname kaitseväele relvastuse ja varustuse, mis ei lase meist kunagi lihtsalt üle sõita, vaid vastupidi, millega seiskame ja sandistame vajadusel vastase sõjamasina tema koduhoovil.

                Ebanormaalne tegelane. Reaalselt värdmõtleja.

                Comment

                • Kakahirmutis
                  🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                  • Oct 2010
                  • 7079

                  #7358
                  Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond nüüd 2025. aastal

                  Algselt postitas ranka Vaata postitust



                  Peagi paneb Eesti rahvas viis protsenti oma rikkusest iga-aastaselt riigikaitsesse. Sellega anname kaitseväele relvastuse ja varustuse, mis ei lase meist kunagi lihtsalt üle sõita, vaid vastupidi, millega seiskame ja sandistame vajadusel vastase sõjamasina tema koduhoovil.

                  Ebanormaalne tegelane. Reaalselt värdmõtleja.
                  Ülimalt naiivne ütlemine, peame siiski realistlikud olema, mul pole midagi selle vastu et kaitsesse rohkem raha panustada, ostku lõpuks droone sellega! Aga et meie hakkame midagi peale kaitsmise tegema on küll üle mõistuse. Igatepidi sõjas meid joostakse üle, linnad pommitatakse läbi, kahtlen et isegi kaitstud saaks, muidugi tasuks selleks valmis olla ja osta õiget varustust, teha ka surmatsoon ja lihtsalt kaevame sisse end ja mängime nagu tower defence

                  Comment

                  • ranka
                    Miljon Põhjust Kodus Olla
                    • Sep 2008
                    • 36444

                    #7359
                    Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond nüüd 2025. aastal

                    Lõpuks hakkab keegi (ka) aru saama.

                    Comment

                    • ranka
                      Miljon Põhjust Kodus Olla
                      • Sep 2008
                      • 36444

                      #7360
                      Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond nüüd 2025. aastal



                      Laulupidu jääbki ilmselt alkovabaks ürituseks

                      Laulupidu muutus 2019. aastal alkoholivabaks, mis tähendab, et peoplatsidel alkoholi ei müüda, ja jääb selliseks ka edaspidi [..] Samas keelatud esemete nimekirjas alkoholi mainitud pole, seal on esemed, nagu klaastaara, terariistad ja vihmavarjud, samuti lemmikloomad. [..]

                      ---
                      Isegi, kui ma ei jooks, siis ma põhimõtte pärast ei läheks sinna - mis kuradima keelamine, piiramine jms. pidevalt käib? Absurdne on ka veel see, et oma joogid saad kaasa võtta (alkohol pole keelatud esemete seas), kuid tänu sellisele sitale taaskord takistatakse ettevõtlust - 100 000 inimest on kohal ja ei lubata äri ajada.
                      ---

                      Viimastel pidudel on rohkearvuline publik olnud kimpus ka pikkade tualetijärjekordadega.

                      Weidebaumi sõnul on sel korral lauluväljaku alal 50 tualetti rohkem - kui 2019. aastal oli neid 230, siis nüüd on 280.

                      "Järjekorrad on olukorras, kui lauluväljakule on kogunenud ümmarguselt sada tuhat inimest, vältimatud. Seda ei õnnestu ära hoida," rääkis Weidebaum.

                      ---

                      Täiesti ROHVEL. Paned 50 välikäimlat juurde ja arvad, et probleem lahendatud? Kas päriselt ei või olal miski inimlik lahendus, et teedki päriselt meestele "kusenurga" - kaevad augu, teed viisakaks nagu pissuaarid ja on suur osa probleemist lahendatud.

                      Nope! Meil vaja mingeid regulatsioone ja muud jama. Võtke õppust Aasiast, kus asjad käivadki "kainelt" ja arusaadavalt ning mõistvalt. Aasias on isegi loomaaedades saad õlli libistada ja tualetid ongi meestele sellised "kuudid".

                      Meie teeme miskeid haisvaid välikäimlaid ja piirame ettevõtlust. Rõvedad tüübid, kes pole elus maailam näinud ja ei saa päriselt aru, kuidas asjad toimivad.

                      Comment

                      • Kakahirmutis
                        🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                        • Oct 2010
                        • 7079

                        #7361
                        Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond nüüd 2025. aastal

                        Huvitav et pole veel volinik Kakahirmutist tööle kutsutud, nr.2-d tekitavad ju tunduvalt pikemad järjekorrad, lihtsalt õllele veidi söe tablette lisada ja peaks normis olema

                        Comment

                        • ranka
                          Miljon Põhjust Kodus Olla
                          • Sep 2008
                          • 36444

                          #7362
                          Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond nüüd 2025. aastal

                          Algselt postitas Kakahirmutis Vaata postitust
                          Huvitav et pole veel volinik Kakahirmutist tööle kutsutud, nr.2-d tekitavad ju tunduvalt pikemad järjekorrad, lihtsalt õllele veidi söe tablette lisada ja peaks normis olema
                          Oled Männiku karjääris suvel ujumas käinud?

                          Rand on paksult rahvast täis (sadu inimesi), juua müüakse ja kõik joovad. Välikäimlad on kaugel üleval nõlva peal ja neid on seal ainult kaks tükki.

                          Aga, mida ei ole on see, et WC-des poel järjekordi. Miks? Kas pean täpsustama, et miks samad seltskonnad tihti "ujumas" käivad, aga mitte nõlva peal.... Nõlva peale minnaksegi ehk nr kahte tegema, kuid number üks tehakse mujale ehk number kaks järjekordi ei põhjusta, kui number ühe saab mujal ära teha.

                          Ise nüüd siis kolm korda mõtle, et kuhu need sajad inimesed number ühe teevad ja mis põhjusel ma seal kusejärves kunagi ujumas ei käi... Mina olen see, kes läheb siiski nõlva peale ja hea mugav minna - järjekordi pole.

                          Nüüd tegelt seal siseruumides ka, kuid sama teema - järjekordi pole.

                          Comment

                          • Söönlusikast
                            Pokkerihai
                            • Feb 2024
                            • 3255

                            #7363
                            Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond nüüd 2025. aastal

                            Algselt postitas ranka Vaata postitust
                            Oled Männiku karjääris suvel ujumas käinud?

                            Rand on paksult rahvast täis (sadu inimesi), juua müüakse ja kõik joovad. Välikäimlad on kaugel üleval nõlva peal ja neid on seal ainult kaks tükki.

                            Aga, mida ei ole on see, et WC-des poel järjekordi. Miks? Kas pean täpsustama, et miks samad seltskonnad tihti "ujumas" käivad, aga mitte nõlva peal.... Nõlva peale minnaksegi ehk nr kahte tegema, kuid number üks tehakse mujale ehk number kaks järjekordi ei põhjusta, kui number ühe saab mujal ära teha.

                            Ise nüüd siis kolm korda mõtle, et kuhu need sajad inimesed number ühe teevad ja mis põhjusel ma seal kusejärves kunagi ujumas ei käi... Mina olen see, kes läheb siiski nõlva peale ja hea mugav minna - järjekordi pole.

                            Nüüd tegelt seal siseruumides ka, kuid sama teema - järjekordi pole.
                            Sama näide pädeks tartus annekanalis,aga seal eriti ökosmöko -ka nr 2 lahendatakse mujale kui vetsu.

                            Comment

                            • ranka
                              Miljon Põhjust Kodus Olla
                              • Sep 2008
                              • 36444

                              #7364
                              Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond nüüd 2025. aastal

                              Jube.

                              Comment

                              • Kakahirmutis
                                🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                                • Oct 2010
                                • 7079

                                #7365
                                Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond nüüd 2025. aastal

                                Algselt postitas Söönlusikast Vaata postitust
                                Sama näide pädeks tartus annekanalis,aga seal eriti ökosmöko -ka nr 2 lahendatakse mujale kui vetsu.
                                Vastik jah seal vette minna või rannas õllepurke välja kaevata, siiski lapsega käisin veel, loopisin teda veits tahtsin veidi ujuda aga kohe paat kõrval et ouou sa 10m kaldast, veits liiale ei lähe v?

                                Comment

                                Working...