[50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond nüüd 2025. aastal

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • ranka
    Miljon Põhjust Kodus Olla
    • Sep 2008
    • 36444

    #7531
    Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond nüüd 2025. aastal

    Algselt postitas Söönlusikast Vaata postitust
    Fishid ongi kõikjal erinevad. Oleks kõigil saitidel datamine olemas saaks võrrelda populatsioone. Aga ma ei oskagi võrrelda kuidas uni ja opti fishid ntx erinevad. Unis kõik passiivsemad k.a fishregud,optis vähemalt vaadanud mõne pre 3beti charti üle .
    Ja miks ma ei oska fishe võrrelda,kuna baasstrat nagunii sama ...ükskõik mis veidrusi nad teevad,ei ole mõtet oma pead segadusse ajada
    Minu teooria on, et fishide mängustiili mõjutab tarkvara. Kui tarkvaras on näiteks olemas vaikimis "bet pot" nupp, siis potsize bette ka näkku saad. Võrdlusena starsis sai miskeid imelikke bette - min3bette, minbette jne. samal ajal primas köeti 3bet ikka pot ehk osad fishid klikivad buttoneid ning see mõjutab. Ja nüüd tõenäoliselt ka built-in statistika GGs.

    Comment

    • ranka
      Miljon Põhjust Kodus Olla
      • Sep 2008
      • 36444

      #7532
      Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond nüüd 2025. aastal

      Comment

      • ranka
        Miljon Põhjust Kodus Olla
        • Sep 2008
        • 36444

        #7533
        Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond nüüd 2025. aastal

        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


        Tagasi plusspoolel. Eelmise nädala eest sain ka $10 RB. Selle nädala eest on juba $5 pangas, mille järgmine esmaspäev kätte saan.

        Comment

        • ranka
          Miljon Põhjust Kodus Olla
          • Sep 2008
          • 36444

          #7534
          Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond nüüd 2025. aastal

          76,2kg -> 75,9kg (300g langus eilsega, madaltipp)

          Kui eile kirjutasin:

          Algselt postitas ranka Vaata postitust
          Suure tõenäosusega selle nädala jooksul jõuame kaalutablool 75.Xkg märgini ja 100% tõenäosusega järgmisel nädalal. .
          Jõudis 75.Xkg märk juba täna. Siinkohal on õige kirjuta tagurpidi ekstreemumist.

          Kui alguses oli probleem ülemine ekstreemum, millal kaal seisab paigal ja ei taha kuidagi alla tulla ning siis ühel hetkel "kõmmdi" tuleb langus, siis praegu teine äärmus. Nagu ka ülemisel ekstreemumil ei tohi lasta end eksitada ka alumisel ekstreemumil.

          Esiteks seda, et see pole pika perspektiivi kaal ja teiseks kõikumised. Kuna ma söön soola minimaalselt, siis minu näitel tulebki alumine ekstreemum väga heast veetasakaalust.

          Piisab praegu näiteks kasvõi ühest väikesest pakist soolapähklitest või kahest kuivatatud kalast, et ülehomme oleks kaalunumber ca. 1kg suurem. Ometi on mõlemad küll suhteliselt suure kalorsuse, kuid madala kogusega.

          Kui näiteks aga teha üks patupäev kuskil pubis, mis on alati üldjuhul ülesoolatud toidud, siis mu ekstreemumi puhul võib vabalt tulla tõus ka 1,5-2kg ehk hakkab kõudma ülemisse ekstreemumisse.

          Seda on oluline teada ja põhjusel, et igasugu kiired kaalutõusud ja langused tablool on täiesti tavapärane ja lühiajaline kaalutants ning pikkasid perspektiive sealt välja lugeda pole mõtet. Seda nii mõlemat pidi: lühiajaline suur kaalutõus ei tohiks demotiveerida; lühiajalise kaalulanguse (nagu praegu) põhjal ei tohiks teha plaane.

          Plaanid tuleb pikka perspektiivi. Praegusel juhul näiteks saan ma teha plaani 30 päeva peale. Kui jätkan täpselt nii nagu ma praegu jätkan, siis 17.10.2025 kaalun ma ca. 4 ja isegi 5KG vähem kui praegu. Pigem neli, sest olen madalas ekstreemumis ehk kaalunumbril võiks näha 71,9Kg ja seda isegi juhul, kui see on üks "patupäev".

          Comment

          • Söönlusikast
            Pokkerihai
            • Feb 2024
            • 3255

            #7535
            Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond nüüd 2025. aastal

            Algselt postitas ranka Vaata postitust
            76,2kg -> 75,9kg (300g langus eilsega, madaltipp)

            Kui eile kirjutasin:



            Jõudis 75.Xkg märk juba täna. Siinkohal on õige kirjuta tagurpidi ekstreemumist.

            Kui alguses oli probleem ülemine ekstreemum, millal kaal seisab paigal ja ei taha kuidagi alla tulla ning siis ühel hetkel "kõmmdi" tuleb langus, siis praegu teine äärmus. Nagu ka ülemisel ekstreemumil ei tohi lasta end eksitada ka alumisel ekstreemumil.

            Esiteks seda, et see pole pika perspektiivi kaal ja teiseks kõikumised. Kuna ma söön soola minimaalselt, siis minu näitel tulebki alumine ekstreemum väga heast veetasakaalust.

            Piisab praegu näiteks kasvõi ühest väikesest pakist soolapähklitest või kahest kuivatatud kalast, et ülehomme oleks kaalunumber ca. 1kg suurem. Ometi on mõlemad küll suhteliselt suure kalorsuse, kuid madala kogusega.

            Kui näiteks aga teha üks patupäev kuskil pubis, mis on alati üldjuhul ülesoolatud toidud, siis mu ekstreemumi puhul võib vabalt tulla tõus ka 1,5-2kg ehk hakkab kõudma ülemisse ekstreemumisse.

            Seda on oluline teada ja põhjusel, et igasugu kiired kaalutõusud ja langused tablool on täiesti tavapärane ja lühiajaline kaalutants ning pikkasid perspektiive sealt välja lugeda pole mõtet. Seda nii mõlemat pidi: lühiajaline suur kaalutõus ei tohiks demotiveerida; lühiajalise kaalulanguse (nagu praegu) põhjal ei tohiks teha plaane.

            Plaanid tuleb pikka perspektiivi. Praegusel juhul näiteks saan ma teha plaani 30 päeva peale. Kui jätkan täpselt nii nagu ma praegu jätkan, siis 17.10.2025 kaalun ma ca. 4 ja isegi 5KG vähem kui praegu. Pigem neli, sest olen madalas ekstreemumis ehk kaalunumbril võiks näha 71,9Kg ja seda isegi juhul, kui see on üks "patupäev".
            Me mõlemad teame kedagi,kellel kaalualandamine oleks äärmiselt lihtne. K.a ma ise. Kuna baas 2200 + kui liigutan ennast ikka ,siis veel rohkem. Mõne tweakiga söögilaual on võimatu seda 2200 täis süüa,võimatu!!!.

            Lihtsa all mõtlen,et ei pea peenelt nüüd kõike jälgima,piisab lihtsast "ranka tabelist",mis on kindel ei ja voilaa
            Last edited by Söönlusikast; 17.09.25, 06:47.

            Comment

            • ranka
              Miljon Põhjust Kodus Olla
              • Sep 2008
              • 36444

              #7536
              Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond nüüd 2025. aastal

              Algselt postitas Söönlusikast Vaata postitust
              Me mõlemad teame kedagi,kellel kaalualandamine oleks äärmiselt lihtne. K.a ma ise. Kuna baas 2200 + kui liigutan ennast ikka ,siis veel rohkem. Mõne tweakiga söögilaual on võimatu seda 2200 täis süüa,võimatu!!!.
              Paraku on asjalood nii, et kui näiteks inimene on otsustanud end surnuks süüa, siis see on tema otsus ja tmea valik. Sama teema surnuks joomisega (TikToki mikud).

              Surnuks söömise ja surnuks joomise vahe on selles, et kui ühel hetkel otsustad siiski elu kasuks, siis selle sööja elu on siiski elulõpuni läbi, sest sellises ülekaalus on keha eluks ajaks rikutud. Surnuks jooja võib veel väga hästi ära taastuda ja selliselt, et 5 aasta pärast ei saagi aru, et tegu oli endise lausjoodikuga.

              Narkomaaniaga on asjad veel parem. Põhjasüstinud narkar näiteks taastub paremini kui alkohoolik ja silmaga nähtavaid jäädavaid kahjustusi peale süstiarmide näha ei jäägi.

              Comment

              • Söönlusikast
                Pokkerihai
                • Feb 2024
                • 3255

                #7537
                Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond nüüd 2025. aastal

                Algselt postitas ranka Vaata postitust
                Paraku on asjalood nii, et kui näiteks inimene on otsustanud end surnuks süüa, siis see on tema otsus ja tmea valik. Sama teema surnuks joomisega (TikToki mikud).

                Surnuks söömise ja surnuks joomise vahe on selles, et kui ühel hetkel otsustad siiski elu kasuks, siis selle sööja elu on siiski elulõpuni läbi, sest sellises ülekaalus on keha eluks ajaks rikutud. Surnuks jooja võib veel väga hästi ära taastuda ja selliselt, et 5 aasta pärast ei saagi aru, et tegu oli endise lausjoodikuga.

                Narkomaaniaga on asjad veel parem. Põhjasüstinud narkar näiteks taastub paremini kui alkohoolik ja silmaga nähtavaid jäädavaid kahjustusi peale süstiarmide näha ei jäägi.
                Väga halb signaal,alati võib elu valida. Lihtsalt vastutad tagajärgede eest ja nii on. Aga öelda ,et elu läbi kui valid elu süvendab "katastroofi" mõtlemist ja inimesed ei näe pointigi vajalikke otsuseid teha. Umbes nagu meie kadunud poeg,läks trumm mingu ka pulgad.

                Comment

                • ranka
                  Miljon Põhjust Kodus Olla
                  • Sep 2008
                  • 36444

                  #7538
                  Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond nüüd 2025. aastal



                  Ja mida ma erinevates gruppides rääkinud olen ja vaielnud "droonieitajatetega"?

                  Artiklist:
                  ---
                  LEAD: Ukraina maakaitseväe võitleja ütles Delfile, et NATO stiilis väljaõppest on tal olnud vähe kasu ning samuti on tal raske uskuda, et allianss Venemaa rünnaku korral Eestile appi tuleks. „Kui sõjaks ei valmistu, siis ellu ei jää,“ hoiatab ta.

                  [...] Olen ise läbinud väljaõppe NATO baasis, kuhu meid saadeti pärast esimest Donbassi rotatsiooni. Ma tean, mida seal õpetavad need spetsialistid, kes teid kaitsma peaksid, milliste mustrite järgi nad töötavad. Ja ma ütlen neile ausalt: seda sõda te üle ei ela. Sest kõik, mida nad meile õpetasid, osutus Serebrjanka metsa kaevikutes peaaegu kasutuks. Ja see oli 2023–2024, kui täiemahuline sõda oli kestnud juba enam kui aasta ning omandasime lahingukogemust. Ütlen ausalt: ilma selle kogemuseta oleks praegu sõdida pea võimatu. [..]

                  [..]Aga ilma lahingukogemuseta... Tuleb arvestada üht lihtsat asja. Kui Venemaa ründab teid samamoodi nagu meid 2022. aastal, siis oleks teil praegu šanss. Aga ei tohi unustada, et praegu on neil kogemused ning nad ei hakka uuesti kolonnidena tulema nagu siis. See päästis meid toona

                  «Nemad [venelased]sõdivad nii, nagu nad oskavad: suurtükituli, kümnete kilomeetrite kaugusele ulatuvad tapatsoonid ja hallid tsoonid, logistika kohene äralõikamine. Ja ellu te ei jää. Kui pole korralikku kaitseliini, nagu meil nüüdseks on idas ja lõunas ja põhjapiiril, võib see lõppeda kurvalt.»

                  Ukraina maakaitseväe võitleja ütles Delfile, et NATO stiilis väljaõppest on tal olnud vähe kasu ning samuti on tal raske uskuda, et allianss Venemaa rünnaku korral Eestile appi tuleks. „Kui sõjaks ei valmistu, siis ellu ei jää,“ hoiatab ta.

                  Comment

                  • Söönlusikast
                    Pokkerihai
                    • Feb 2024
                    • 3255

                    #7539
                    Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond nüüd 2025. aastal

                    Algselt postitas ranka Vaata postitust


                    Ja mida ma erinevates gruppides rääkinud olen ja vaielnud "droonieitajatetega"?

                    Artiklist:
                    ---
                    LEAD: Ukraina maakaitseväe võitleja ütles Delfile, et NATO stiilis väljaõppest on tal olnud vähe kasu ning samuti on tal raske uskuda, et allianss Venemaa rünnaku korral Eestile appi tuleks. „Kui sõjaks ei valmistu, siis ellu ei jää,“ hoiatab ta.

                    [...] Olen ise läbinud väljaõppe NATO baasis, kuhu meid saadeti pärast esimest Donbassi rotatsiooni. Ma tean, mida seal õpetavad need spetsialistid, kes teid kaitsma peaksid, milliste mustrite järgi nad töötavad. Ja ma ütlen neile ausalt: seda sõda te üle ei ela. Sest kõik, mida nad meile õpetasid, osutus Serebrjanka metsa kaevikutes peaaegu kasutuks. Ja see oli 2023–2024, kui täiemahuline sõda oli kestnud juba enam kui aasta ning omandasime lahingukogemust. Ütlen ausalt: ilma selle kogemuseta oleks praegu sõdida pea võimatu. [..]

                    [..]Aga ilma lahingukogemuseta... Tuleb arvestada üht lihtsat asja. Kui Venemaa ründab teid samamoodi nagu meid 2022. aastal, siis oleks teil praegu šanss. Aga ei tohi unustada, et praegu on neil kogemused ning nad ei hakka uuesti kolonnidena tulema nagu siis. See päästis meid toona

                    «Nemad [venelased]sõdivad nii, nagu nad oskavad: suurtükituli, kümnete kilomeetrite kaugusele ulatuvad tapatsoonid ja hallid tsoonid, logistika kohene äralõikamine. Ja ellu te ei jää. Kui pole korralikku kaitseliini, nagu meil nüüdseks on idas ja lõunas ja põhjapiiril, võib see lõppeda kurvalt.»

                    https://www.delfi.ee/artikkel/120403...sojas-kasutuks
                    Pevkur ütles ,et eesti on kindlates kätes ja kaitstud-julged sellise vennale vastu vaielda ,kelle cv ei mahu fb profiilile ka ära?

                    Comment

                    • ranka
                      Miljon Põhjust Kodus Olla
                      • Sep 2008
                      • 36444

                      #7540
                      Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond nüüd 2025. aastal

                      Algselt postitas Söönlusikast Vaata postitust
                      Pevkur ütles ,et eesti on kindlates kätes ja kaitstud-julged sellise vennale vastu vaielda ,kelle cv ei mahu fb profiilile ka ära?
                      Ei. Sest ma põimõtteliselt ei debateeri, aruta ega muudmoodi sügavat suhtlust ei tekita selliste inimestega. Minu jaoks on nad mitte keegid, kasutu mass, inimkonna ballast.

                      Comment

                      • Söönlusikast
                        Pokkerihai
                        • Feb 2024
                        • 3255

                        #7541
                        Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond nüüd 2025. aastal

                        Algselt postitas ranka Vaata postitust
                        Ei. Sest ma põimõtteliselt ei debateeri, aruta ega muudmoodi sügavat suhtlust ei tekita selliste inimestega. Minu jaoks on nad mitte keegid, kasutu mass, inimkonna ballast.
                        Kas sul üldse ülikond on,et nii julged öelda ?

                        Comment

                        • ranka
                          Miljon Põhjust Kodus Olla
                          • Sep 2008
                          • 36444

                          #7542
                          Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond nüüd 2025. aastal

                          Algselt postitas Söönlusikast Vaata postitust
                          Kas sul üldse ülikond on,et nii julged öelda ?
                          Ei, aga lips on!

                          Comment

                          • ranka
                            Miljon Põhjust Kodus Olla
                            • Sep 2008
                            • 36444

                            #7543
                            Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond nüüd 2025. aastal

                            75,9kg -> 75,8kg (100g langus eilsega, madaltipp)

                            Pisike langus. Korduvalt kirjutanud, et lühiajaline ebaoluline. Järgmistel päevadel võib, kuid ei pruugi, näha paigalseisu või väikest tõusu, sest lähen täna sauna ja muutub ka natuke menüü.

                            Menüü muutuse põhjus on proosaline. Vaheldus ja mitmekesisus. Ma ei söö kana sellepärast, et ajada mingeid kaloreid taga, vaid ahjuhautistena on väga hea (retsepti leiab paarkümmend posti tagasi, kui tegin täppiskaalumise).

                            Teise nädala söön sealiha ja kala, et saada vaheldust ja lisaks mitmekesisut ehk mitmekesist toitumist.

                            Pokkerist

                            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                            Erinevalt Kakast oleks mul pokkerist iga päev kirjutada, aga ühelt poolt ma ei viitsi, teiselt poolt ma ei taha, sest pokkeri lühiajalised tulemused on veelgi mõttetumad kui kaalu lühiajalised tulemused.

                            Seega kirjutan kaootilisemalt neist, kas nädala lõppudel või kui ka siis ei viitsi, siis vähemalt kuu lõpus. Nädala lõppudel vähemalt proovin maha märkidagi rakebacki, et kuu lõpus saaks siis täpsed tulemused.

                            Siinkohal panengi kirja ka kolmevõistluse ja TPS tulemuse (saaksin need ka andmebaasist). Kolmekal $22 sisse $13,25 välja ehk $8,75 miinust. TPS-il $16,5 sisse ja $13,36 välja ehk $3,14 miinust.

                            Kokku alates 'väljakutsest' turniiridega miinuses $11,89 ja rakebacki saanud $10.

                            Järgmine kolmapäeval on ka TPS-il kvartaliloos, kus läheb loosi 5 x 50 partydollarit. Kui peaksin seal võitma, siis seda väljakutsesse ei lisa.

                            Comment

                            • Söönlusikast
                              Pokkerihai
                              • Feb 2024
                              • 3255

                              #7544
                              Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond nüüd 2025. aastal

                              Algselt postitas ranka Vaata postitust
                              75,9kg -> 75,8kg (100g langus eilsega, madaltipp)

                              Pisike langus. Korduvalt kirjutanud, et lühiajaline ebaoluline. Järgmistel päevadel võib, kuid ei pruugi, näha paigalseisu või väikest tõusu, sest lähen täna sauna ja muutub ka natuke menüü.

                              Menüü muutuse põhjus on proosaline. Vaheldus ja mitmekesisus. Ma ei söö kana sellepärast, et ajada mingeid kaloreid taga, vaid ahjuhautistena on väga hea (retsepti leiab paarkümmend posti tagasi, kui tegin täppiskaalumise).

                              Teise nädala söön sealiha ja kala, et saada vaheldust ja lisaks mitmekesisut ehk mitmekesist toitumist.

                              Pokkerist

                              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                              Erinevalt Kakast oleks mul pokkerist iga päev kirjutada, aga ühelt poolt ma ei viitsi, teiselt poolt ma ei taha, sest pokkeri lühiajalised tulemused on veelgi mõttetumad kui kaalu lühiajalised tulemused.

                              Seega kirjutan kaootilisemalt neist, kas nädala lõppudel või kui ka siis ei viitsi, siis vähemalt kuu lõpus. Nädala lõppudel vähemalt proovin maha märkidagi rakebacki, et kuu lõpus saaks siis täpsed tulemused.

                              Siinkohal panengi kirja ka kolmevõistluse ja TPS tulemuse (saaksin need ka andmebaasist). Kolmekal $22 sisse $13,25 välja ehk $8,75 miinust. TPS-il $16,5 sisse ja $13,36 välja ehk $3,14 miinust.

                              Kokku alates 'väljakutsest' turniiridega miinuses $11,89 ja rakebacki saanud $10.

                              Järgmine kolmapäeval on ka TPS-il kvartaliloos, kus läheb loosi 5 x 50 partydollarit. Kui peaksin seal võitma, siis seda väljakutsesse ei lisa.
                              Just peab lisama,igasugused boonused jms ka ju kõigest orgaaniline osa protsessist.

                              Comment

                              • ranka
                                Miljon Põhjust Kodus Olla
                                • Sep 2008
                                • 36444

                                #7545
                                Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond nüüd 2025. aastal

                                Algselt postitas Söönlusikast Vaata postitust
                                Just peab lisama,igasugused boonused jms ka ju kõigest orgaaniline osa protsessist.
                                Sa mõtled TPS-i kvartaliloosi? Kui jah, siis ma seepärast ei arvestaks, kuna 12 turniirist kümnel olen mänginud väljakutseväliselt.

                                Comment

                                Working...