[50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond nüüd 2025. aastal

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Söönlusikast
    Pokkerihai
    • Feb 2024
    • 3255

    #7486
    Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond nüüd 2025. aastal

    Algselt postitas ranka Vaata postitust
    TPS Livele regas täna kaks juurde, seega 6 kohta on veel vaba!

    Lisainfo Toodz Disrcordi kanali #TPS-Live alakanalis.
    Juriidilliselt korrektne olla,siis nad vaevalt vabad. Kes jokutab ,see ilma jääb

    Comment

    • ranka
      Miljon Põhjust Kodus Olla
      • Sep 2008
      • 36444

      #7487
      Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond nüüd 2025. aastal

      Tagant järgi tarkusena oleks pidanud panema kohtade arvuks mitte 20, vaid 18 ja siis kui 2 lauda täis, siis avama alles kolmanda ja alates kolmandast on juba ka hind kallim (hetkel alates 21. reganust).

      Comment

      • Söönlusikast
        Pokkerihai
        • Feb 2024
        • 3255

        #7488
        Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond nüüd 2025. aastal

        Algselt postitas ranka Vaata postitust
        Tagant järgi tarkusena oleks pidanud panema kohtade arvuks mitte 20, vaid 18 ja siis kui 2 lauda täis, siis avama alles kolmanda ja alates kolmandast on juba ka hind kallim (hetkel alates 21. reganust).
        10+1 (sõnumitooja) ikka suht epleriks läheb kätte

        Comment

        • ranka
          Miljon Põhjust Kodus Olla
          • Sep 2008
          • 36444

          #7489
          Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond nüüd 2025. aastal

          78,3kg -> 77,9kg.

          Taaskord 400g kergem ja ca. 350 g massi rohkem atmosfääris! Jah! atmosfääris! Kas olete mõelnud, kuhu kaob kaduv kaal - õigemini rasv? Enamik kaalu (rasva) väljub
          hingamise kaudu õhku atmosfääri!

          Põlenud rasv ei "kao ära" kuskile, vaid laguneb süsihappegaasiks ja veeks. Süsihappegaasi osakaal on umbes 80% ja see väljub kehast hingamise kaudu. Vedelik neerude ja higistamise kaudu (osa ka hingamise kaudu). Seega kaotatud kaalust üle 80% "kaalust" me lihtsalt hingame välja.
          ---

          Tagasi kaalu juurde. See 400g ei ole mingi näitaja, kuid suund on hetkel õige, samas näitab ka seda, et kaalunumber ei ole veel stabiliseerunud. Eile näiteks oli kaalukadu 600g. Sellised kaotused ei ole terves organismis võimalikud ega pikas perspektiivis hoidvad. Pigem kaob liigne ballast, vedelikud.

          Alustasin 80,5kg pealt ja ennustasin, et pühapäeval näeme kaalul 78kg (täna laupäeval 77,9kg). Seega on ennustus täkke läinudja kuna ei ole veel stabiilsust tulnud, võime (aga ei pruugi) näha veel ca. 500g langust (võib jääda ka null või isegi minitõus) järgmise 2-3 päeva jooksul.

          Kui stabiilsus saavutatud, siis peale seda hakkame nägema "hüppeid", mis tuleb vedelikest kui ka ballastist kehas. Üldine trend on allapoole, kuid nädalas võib olla päev-paar, kui toimuvad 400-500g hüpped - laias laastus iga 7 päeva lõikes tahaks 500g - 1Kg kaalulangust näha. Kui seda pole, siis suund on vale.
          ---

          Eile sai ka esimene trenn tehtud pärast jalakrõksu.

          Trenni tegin all jõusaal lindil. Alustasin lindil kõndimisega. Kuna valu polnud, läksin üle kiirkõnnile ja sellega oli korras. Edasi proovisin joosta, kuid kui minut-paar joostud, siis koormus hakkas hüppeliigesele valu tegema.

          Ilmselgelt ülepingutama ei hakka, vaid liigun titesammudel edasi ja läksin tagasi kiirkõnnile, mida aeg-ajalt vahetasin väga aeglase sörkjooksu vastu. Lõpuks ajasin lindil kalde suureks, loobusin jooksust ja jätkasin kiirkõnninga ning juba see andis päris head koormust.

          Täna on jalg nagu öö ja päev eilsega. Tunnen, et painduvus on tagasi tulnud ja saaksin juba hüpata. Paistetus on veel näha, kui jalgu kõrvutada, aga tunne oluliselt parem. Seega vähemalt praeguse seisuga trenn aitas. Eks vaatame, mis homme. Kui homme korras, siis saan regulaarselt trennis käia.

          Lisaks lindil joostes ja kõndides olin nagu väike laps, kes õppis kõndima, sest väga jälgitult tulevad need sammud. Ei julge automaatselt joosta, vaid tahad jalgu jälgida, et "ei koperdaks", sest alateadvuses see hirm on veel päris suur peas, et ei taha seda "krõksu" uuesti kogeda. Küll ajapikku paremaks läheb.

          Peale seda rebisin ka rauda ja trenn saigi läbi. Täna-homme trenni ei roni, esmaspäeval uuesti ja kui jooksmine tekitab ikka veel valu, siis esimese poole teen vaheldumist kiirkõnni-jooksuga ja teise poole maksimum koormuse saamiseks lasen suure kaldega sirget kõndi.

          Comment

          • ranka
            Miljon Põhjust Kodus Olla
            • Sep 2008
            • 36444

            #7490
            Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond nüüd 2025. aastal



            PHEW! Hea, et meelde tuli. Tahtsin kahe-kolme lausega TEEST. Eile tegin kõva kannu teed - piparmünt, saialill ja pärnaõis. Avastasin ühtlasi, et kummel otsa saanud ja münt sai ka eile läbi - uued ostma.

            Kes unetusega maadlevad: tõmmake kaks kolm tassi sisse ja magate kui beebi. Nii sügavat und pole kaua olnud ja mõnusalt välja puhanud.

            Pole arvata, et tee on võluvits, et tõmbad tassid sisse ja magad kui kaine TikToki Miku unerohtude all. Ei. Kui tunned, et väsimus hakkab tulema, tee paar tassikest, joo ära, pese hambad ja käi põiel ning lenda sängi. Uinud kiirelt, sügavalt ja puhkad korralikult välja.

            Comment

            • Söönlusikast
              Pokkerihai
              • Feb 2024
              • 3255

              #7491
              Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond nüüd 2025. aastal

              Ma panin ka mingit uneteed, ei toiminud. Eks see kergemate juhtumitega ainult

              Comment

              • ranka
                Miljon Põhjust Kodus Olla
                • Sep 2008
                • 36444

                #7492
                Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond nüüd 2025. aastal

                77,9kg -> 77,9kg (0g kaotus)

                Hakkab stabilliseerumine ja 500g tundub päris aus pakkumine.

                Täna pikka juttu ei ole. Õhtul toksib paar turkat ja laseb oma Optibeti $55 pileti peeneks sellel turkal:

                Comment

                • Söönlusikast
                  Pokkerihai
                  • Feb 2024
                  • 3255

                  #7493
                  Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond nüüd 2025. aastal

                  Algselt postitas ranka Vaata postitust
                  77,9kg -> 77,9kg (0g kaotus)

                  Hakkab stabilliseerumine ja 500g tundub päris aus pakkumine.

                  Täna pikka juttu ei ole. Õhtul toksib paar turkat ja laseb oma Optibeti $55 pileti peeneks sellel turkal:
                  Oi krt see juba nosebleeds. See ei ole siin limpad ja rickyboyd sul vastas

                  Comment

                  • ranka
                    Miljon Põhjust Kodus Olla
                    • Sep 2008
                    • 36444

                    #7494
                    Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond nüüd 2025. aastal

                    Mujal ma ei oska seda piletit ära kasutadagi. Mõttetud tavabountuy turkad.

                    Comment

                    • ranka
                      Miljon Põhjust Kodus Olla
                      • Sep 2008
                      • 36444

                      #7495
                      Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond nüüd 2025. aastal

                      77,9kg -> 78,0kg (100g tõus)

                      Kaal on stabiliseerunud ja tõus tuli vedelike arvet, täpsemalt tee arvelt. Kuna paar kuud tagasi suutsin ära lõhkuda oma väikese teekannu, siis tuleb kasutada suurt kannu ja suure kannu miinus on see, et kann on suurem ja teekopsik kõrgemal.

                      Kui väiksem teekann, mille ära lõhkusin oli alla liitrit (umbes 700ml), siis suurem tunduvalt suurem ja seetõttu teekopsik allpool. Vana kann oli silindri kujuline, siis suur kann alt laiem ja 700ml vett jõuab vaevu-vaevu kopsikuni. Seega tuleb teha samapalju juurde. Eile sai siis ka tehtud ning see sisse tõmmatud. Sellest jäi muidugi vähes ja uus 800ml peale ning tuttu minek.

                      Milleks unerohte ja muid rahusteid. Sellise koguse peale magad kui nott ja kohe nii nott nagu päris nott.

                      Öösel miski nelja aeg tuli muidugi ärgata, sest mis sisse läheb, peab ka välja tulema ja see põiekaso li päris karm, mis üles ajas. Siis toetan käega seina ja soristan ning pool unes. Siis juba minuti ja mõtlen, et kurat ei lõppegi ära vä - ma jään ausalt püstijalu magama.

                      Teod tehtud, komberdan tagasi voodisse ja sekundiga magama. Ja ärkaisn nüüd pool tundi tagasi kell 09.30. Ja väga mõnusalt välja puhanud, pea selge, tuju hea.

                      Seekordne teekombo oli saialill + pärnaõis. Hea oleks lisada ka kummelit + piparmünti, aga need raisad otsa saanud ja tuleb uued osta / tellida.
                      ---

                      Ahjaa. Täna peaks olema hea päev tellida, sest on e-esmaspäev ja saab soodsamalt. Üleüldse, kui plaan midagi osta, siis täna võiks uurida, sest e-esmaspäeva hinnad.

                      Kampaaniast kui sellisest rääkida... Ah ei hakkagi.

                      Comment

                      • ranka
                        Miljon Põhjust Kodus Olla
                        • Sep 2008
                        • 36444

                        #7496
                        Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond nüüd 2025. aastal

                        Farmer laivis: https://www.twitch.tv/rlfarmer36

                        Comment

                        • ranka
                          Miljon Põhjust Kodus Olla
                          • Sep 2008
                          • 36444

                          #7497
                          Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond nüüd 2025. aastal

                          78,0kg -> 77,5kg (500g langus eilsega, 400g langus eelmisest madaltipust)

                          Üleeile kirjutasin:
                          Algselt postitas ranka Vaata postitust
                          77,9kg -> 77,9kg (0g kaotus)Hakkab stabilliseerumine ja 500g tundub päris aus pakkumine.
                          Võib nüüd öelda, et kaal on stabiliseerunud. Siin võib veel üks suurem ca. 500-grammine langus veel tulla, kuid üldpildis peaks nüüd iga seitsme päeva võrdluses kaotama kaalu 500g kuni 1 kilogramm.

                          Üle selle on liiga palju ja alla selle liiga vähe ning mõlemil juhul, kui seitsme päeva lõikes ja nii kolme nädala perioodi vältel tendents jätkub, tuleb tugevalt üle vaadata põhjused.

                          Väiksem kaalulangus kui 500g nädalas on vähempromaatilisem kui näiteks suurem kaalulangus ilma näiliseta kui 1 kilogramm. Esimese puhul on suht kindlalt tegu kehva toitumisega, kuid kui teise puhul puudub mõjuv põhjus, siis tuleks sügavalt mõelda tervisekontrollile.
                          ---

                          Eile tegin jälle lindil jooksutrenni ja edusammud. Esimesed kaheksa minutit suutsin joosta ilma igasuguste probleemideta.

                          Kuna siis hakkas jalg tunda andma, ei hakanud rohkem edasi lõhkuma ja läksin kiirkõnni peale, kus iga minuti tagant vahetasin kallet (mäkketõus). Jätkasin nii 13 minutit ja 21. minutl hakkasin jälle jooksma ning jooksin 7 minutit otsa ning ülesmäkke!

                          Koormust sain mõnusalt, jooksuminuteid kogunes 15. Eesmärk on saada 21 jooksuminutit. Kuna jalg rahulolekus ja täna on enam vähem korras, siis kui nii jätkub on õhkõrn võimalus, et reedel need 21 minutit täis ka saan.

                          Oleksin ääretult õnnelik, sest siis saab vaikselt kiirust kasvatama hakata ja jalaprobleemi lõpuks minevikku kirjutada.

                          Comment

                          • ranka
                            Miljon Põhjust Kodus Olla
                            • Sep 2008
                            • 36444

                            #7498
                            Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond nüüd 2025. aastal

                            77,5kg -> 77,2kg (300g)

                            Nagu eile ütlesin, et üks suurem langus võib veel tulla, kuid laias pildis enam midagi üllatavat ei näe.

                            Tegelikult kuskil 500g reserv ballastkaalu veel on, kuid selle kaotamiseks tuleks saada lõplikult jooksurajale. Teiseks on see "võltskaal" erinevate varude näol, sest kui ollakse konstantses kaloraaži puuduses, siis varusid ei täiendata, kuid intensiivse treeninguga nad tühjaks ka lähevad.

                            Võlts seepärast, et kui nüüd näiteks kuskile reisile vms. minna, kus saab jälle natuke "ebaviisakamalt" toituda, siis need reservid kiirelt ka täiendatakse ja sealt ka hüppelisem tõus. Loomulikult koos vedelikega.

                            Seega edasised hüppelised kaalukaotused (sama nagu ka alguses) on ebaolulised ja see ei ole niiöelda päriskaaal (rasv), vaid üleliigne või varutud ballast.

                            Kokkuvõttes laias laastus võib öelda, et "tühikaal" on umbes 77kg ja selle peale võib siis arvestusi teha. Teeme arvestuse 1. novembri peale lähtudes.

                            Arvestus on järgnev:
                            ? kui ei ole ühtegi "patupäeva", siis võib arvestada umbes 133g päevas kaotust ehk 4kg kuus. 1. novembrini on 51 päeva ja see teeb kaalukaotuseks ligi 6,8kg ehk 1. novembril on kaalul näiduks 70 - 71kg.
                            ? kui nädalas on korra üks patusem päev, siis võib arvestada kuskil 100g päevas. 1. novembrini on 51 päeva ja kaalukaotuseks 5,1kg ja kaalul näeb 72kg ligi.
                            ? kui nädalas rohkem kui üks patusem päev, siis raske prognoosida ja sellisel juhul poleks sellel nign eelneval kümnel päeval kirjutatut mõtetki.
                            ---
                            Ise plaanin patuseid päevi vältida. Kuus korra patukas ei mõjuta midagi, vaid vastupdisielt võib hoopis parandada tulemusi. Seda põhjusel, et keha ja organism on üks räigelt suur juudist kooner, mis üritab kogu aeg leida kõige optimaalsemaid teid enda ja energiasäästmiseks ning üks patukas lööb selle säästurežiimi sassi.

                            Üks paremaid näiteid kehasäästmisel on külmavõetud sõrmed, varbad, jalad-käed. Seda põhjusel, et kui keha hakkab külmetama, siis veresooned tõmbuad jäsemetes kokku. Miks? Sest see vähendab soojuskadu ja veri suunatakse elutähtsatesse organitesse (aju, süda, maks, kopsud jne) ja esimesena külmetades ollakse loobuma varvastest ja sõrmedest - peaasi, et aju ja muu tähtis ellu jääks.

                            Comment

                            • ranka
                              Miljon Põhjust Kodus Olla
                              • Sep 2008
                              • 36444

                              #7499
                              Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond nüüd 2025. aastal

                              Ja proovin äkki täna graafiku ka valmis saada, kuigi ei luba, sest jälle miskit huina-muinat vaja teha.

                              Äsjaremonditud korterisse ei suutnud Telia tehnik panna netti sisse, sest "mina puurima ei hakka". Ise kohal ei olnud ja siis üritati sokutada 5G nett.

                              Kuna oli e-esmaspäev ja Elisa pakkus nettis 50% soodustusega kogu aastaks, võtsin nüüd selle ja lähen ise kohael ning vaatan, kas Elisa tehnik saab hakkama.

                              Ja isegi kui on vaja puurida, siis tuleb ju puurida, et nett korterisse sisse saada, mitte pakkuda miski äkast 5G sitta. Tegu siis paneelika majaga, kus on kõik kaablid olemas.

                              Omal ajal on mul tehnikud mööda lagesid roomanud. Koridori püstakutest viiendalt alla esimesele mööda kõrisid kaableid vedanud tunde, et internet sisse saada - nüüd siis miski noortehnik ei hakka puurima, kuid küsib €60 väljasõit + €15 tunnis.

                              Tore-tore. Vana lihtsalt arvba, et tuleb läppar peos ja ühendab koridoris kaablid seadmesse klõpsuga, teeb läppraris 5 minutit "kontrolli" ja isis kaob.

                              Aga eks näib täna, mis jama seal täpselt oli, kuna ise kohal ei olnud ja need naised ei saa midagi aru. Nende jaoks kaabel, riist ja veevoolik on kõik samad asjad... ?

                              Comment

                              • ranka
                                Miljon Põhjust Kodus Olla
                                • Sep 2008
                                • 36444

                                #7500
                                Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond nüüd 2025. aastal

                                TPS hakkas - regage ära nüüd. 21 juab.

                                Comment

                                Working...