[50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond nüüd 2025. aastal

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Söönlusikast
    Pokkerihai
    • Feb 2024
    • 3255

    #7336
    Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond nüüd 2025. aastal

    Algselt postitas privador Vaata postitust
    Herli loob mingit kontonumbrit, kuhu saab raha kanda...Ma pole kindel, kas see on päris õige abi...
    Algselt postitas ranka Vaata postitust
    Oi, lumehelbekesed.

    Türa tulge Kaitseliitu naised!
    Ma ükskord aevastasin nii,et pidin roided üle katsuma ja 2 päeva oli närvivalu kaelas nagu oleks mõõk kaela kinni löödud. Ehitusel küll kehaga rip

    Comment

    • Söönlusikast
      Pokkerihai
      • Feb 2024
      • 3255

      #7337
      Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond nüüd 2025. aastal

      Ma muudan oma ettepanekut,mul prg 100m kaugusel vend kes paneb klaviatuuri taga selliseid miljoneid tasku,millest isegi ottomar võib ainult und näha.


      Ametinimetust ei teagi. Proffesionaalne it vend kes oskab helisi kokku panna

      Comment

      • ranka
        Miljon Põhjust Kodus Olla
        • Sep 2008
        • 36444

        #7338
        Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond nüüd 2025. aastal

        Kusjuures digikerjus herli (privadori väidetel - fakte pole) võiks teha ju miski korjanduse tema jaoks. Eks põhjuse need digikerjused leiavad.

        Comment

        • ranka
          Miljon Põhjust Kodus Olla
          • Sep 2008
          • 36444

          #7339
          Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond nüüd 2025. aastal

          Väike linaskivideo ka hommikusest kalapüügist.

          Comment

          • ranka
            Miljon Põhjust Kodus Olla
            • Sep 2008
            • 36444

            #7340
            Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond nüüd 2025. aastal

            Ja siis, kes luges tänaseid uudiseid, kuidas vägevad Ukraina poisid tegid värdriigile Venemaale 1:0 lennuväljdele, siis muretseda tuleb.

            Aru tuleb saada sellest, et Ukraina tegi Venemaal sees siseoperatsiooni ja ülieduka ning võtmesõnasks jällegi droonid.

            Uskuge mind, et Venemaal seda võimekust on ja teha operatsioon Narvas ja Võrus, ei ole neile probleemiks ja paramatus on see, et suure tõenäosusega me seda operatsiooni ka näeme.

            Ainus ja ainus viis selle tõkestamiseks ongi droonid! Ainult droonivõimekus ja valmidus peatab tänasel päeval vastase väe ehk nende droonioperaatorid. HIMARS-iga sinna vastu ei saa. Kuulake mind palun.

            EDIT: Ärge alahinnake Venemaad. Venemaa droonioperaatorid on ikka väga kõvad poisid. Sama kõvad kui Ukraina omad - maailma parimad. Meist sõidavad nad ikka väga konkreetselt üle ja seda ülesõidu vältimiskes me peame kuradima looma omale droonivõimekuse, mida meil ei ole.

            Comment

            • privador
              Pokkerihai
              • Oct 2008
              • 3951

              #7341
              Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond nüüd 2025. aastal

              Nii ta on Ukraina ja Venemaa on droonides maailmameistrid. Mõelge, mis know how seal on-saad reaalajainfot otse rindelt-mis toimib, mis mitte.-milline tootearendus!. Kardan, et paar operaatorit võivad tekitada sellise kaose Narvas Võrus v kus iganes

              Comment

              • Söönlusikast
                Pokkerihai
                • Feb 2024
                • 3255

                #7342
                Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond nüüd 2025. aastal

                Ja sinu orc kasutaja nimi ei sobinud ? :(
                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                Comment

                • Kakahirmutis
                  🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                  • Oct 2010
                  • 7079

                  #7343
                  Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond nüüd 2025. aastal

                  Algselt postitas Söönlusikast Vaata postitust
                  Ja sinu orc kasutaja nimi ei sobinud ? :(
                  (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
                  Vaadates neid videosi mis ranka siia paneb siis Orkid ei ole nii julmad kui venelased ning pigem oli loosung orkidele solvav.

                  Comment

                  • ranka
                    Miljon Põhjust Kodus Olla
                    • Sep 2008
                    • 36444

                    #7344
                    Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond nüüd 2025. aastal

                    Algselt postitas privador Vaata postitust
                    Nii ta on Ukraina ja Venemaa on droonides maailmameistrid. Mõelge, mis know how seal on-saad reaalajainfot otse rindelt-mis toimib, mis mitte.-milline tootearendus!. Kardan, et paar operaatorit võivad tekitada sellise kaose Narvas Võrus v kus iganes
                    õnneks saame ka miski elementaarse õppe kui tagasi Eestis. Vähegi liigub.

                    Comment

                    • Söönlusikast
                      Pokkerihai
                      • Feb 2024
                      • 3255

                      #7345
                      Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond nüüd 2025. aastal

                      Kuidas bankokis ilm ka?
                      Magad uued sõjad maha seal kaugel olles

                      Comment

                      • ranka
                        Miljon Põhjust Kodus Olla
                        • Sep 2008
                        • 36444

                        #7346
                        Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond nüüd 2025. aastal

                        Algselt postitas Söönlusikast Vaata postitust
                        Kuidas bankokis ilm ka?
                        Magad uued sõjad maha seal kaugel olles
                        Tagasi Eestis. Ei viitsinud läpparis poste siia teha. Aga ilm nagu ikka - 30+ kraadi.

                        Ma alles kolm tundi tagasi tulin lennult maha ja käisin käbe Pärnus. Kui tagasi Tallinna, kriban arvutist rohkem.

                        No ei suuda nendes läpparites ja veel rohkem telos kirjutada. Aga yht-teist kirjutada on, mis muutunud.

                        Comment

                        • ranka
                          Miljon Põhjust Kodus Olla
                          • Sep 2008
                          • 36444

                          #7347
                          Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond nüüd 2025. aastal

                          Ja lisaks veel väga palju teha, sest kogu see awg kõik seisis ning homme siis järgi tegema. Pühap veel liit. Aga pärast kriban pikemalt.

                          Comment

                          • ranka
                            Miljon Põhjust Kodus Olla
                            • Sep 2008
                            • 36444

                            #7348
                            Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond nüüd 2025. aastal

                            Panen kiiruga paar asja kirja, mida kunagi varem pole kasutanud. Kõige enne e-simid. No vot need on mugavad asjad.

                            Viimati käisin enne COVID-19. Õigemini. Planeeritud oligi 2020. märts ja kõik oli ka bookitiud, kuid siis löödi kõik lukku ja nii läks.

                            Varasemalt pidi asju ajama ikka "vanamooid". Telefon, füüsiline sim ja pead ostma ehk aega raiskama. Tais hakati ka lõpus osades kohtades dokumente küsima ja siis miski 7-elevenis seal nendega asju ajada oli peavalu.

                            Nüüd lihtne. Ostad netist e-simi ja näiteks samal päeval aktiveerid, aga veel ei pane kasutama. Maandud. Muudad settingutes, et kasuta seda e-simi ja juba maandudes kõik toimib.

                            Tais ise võtsin selle (15days):
                            https://www.ais.th/esim-traveller/#/...tail?areaId=56. Leiab ka odavamaid, aga ma ei viitsinud senti saagima hakata ja läksin lihtsamat teed.

                            Teine asi. Boldid-woldid ka sinna jõudnud. Kui varasemalt oli alati lihtne tänavalt takso saada - kõnnid tänavale, tõstad käe ja saad olenemata kellaajast, siis enam see nii ei ole. Räägin siis Bangkokist.

                            Kui ei viitsi apiga jamada, siis tipptunnil võib juhtuda, et peab ikka minuteid ootama, et enne kui tänavalt takso saad. Rakendusega saab "alati", kui seal tekivad need agad, et ootad-ootad-oota ja juht ise tühistas ära või siis suured ummikud ja siis ootad seda aega kuniks ta ummikust ise sinuni jõuab.

                            Seega mu soovitus on, et kiiremaloomulised sõidud Bangkokis ikka vana hea tänava-äärest, kuid kui soovid soodsamat, siis Grab rakendus. Ja ka pikemad sõidud on parem teha Grabiga / Boltiga. Siis on hind koheselt fikseeritud ja ei ole mingit kauplemist ega arusaamatusi, mida ikka seal aeg-ajalt juhtuma seoses keelebarjääridega.

                            Toidu puhul. Well-well-well. Eesti on poisike. Reaalselt telli mida tahad ja saad ülisoodsalt ning vaatamata massiivsetele ummaritlele, väga kiirelt kätte, sest toojaks on motikamees.

                            Kunagi oli see ka nii, aga siis pidid ise helistama. Kurvaks selle asja juures teebki see, et toona helistades oli see teenustasu ikka väga krõbedam kui praegu. Praegu oli seal imediilid ka, et väga paljud asjad 50% soodsamalt ja siis tekibki küsimus, et millest nad elavad?

                            Mulle hakkab tunduma, et see rakendusemajandus mingil määral hävitab seda suurepärast linna ja ma ei oska öelda, et kas see on seotud rakendusemajandusega või mitte kuid tänavakabandust kui sellist on oluliselt vähemaks jäänud.

                            Ja suure pluss-muutusena rohesõpradele. Siis sisuliselt iga nurga peal on kanepipood - osta, mida tahad ja suitseta palju tahad. Kui hiljem veel midagi meenub, siis annan teada.

                            Ahjaa. See on maitseasi - ma olen olnud kogu aeg kuival hooajal, aga hetkel on vihmahooaeg ja ma ütleksin, et see meeldib mulle rohkem.

                            Vihmahooaeg ei tähenda seda, et sajab päevad läbi (võib), kuid pigem sajab tunnikese-paar päevas (teinekord ainult tibutab) ja kõik.

                            Temperatuurile ei mõju ta muudmoodi kui ainult soodsamalt, et saabki 30 kraadi pealt mõnedk raadid allapoole ja lisaks on õhk kuidagi värskem. Lisaks kui muidu Phuket on venelasi täis, siis näiteks seekord ma ei kuulnud mitte ühtegi korda Vene keelt. Tipphooaajal minnes, siis näiteks sevenisse minnes tunneksingi, et olen sattunud kuskile Vene külla - ainult vene keel.

                            Comment

                            • ranka
                              Miljon Põhjust Kodus Olla
                              • Sep 2008
                              • 36444

                              #7349
                              Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond nüüd 2025. aastal

                              Aa ja lendamine. Kui lennatud Finnairiga, siis on kogu Eesti suunal lendamine 2-3h pikemaks läinud. Seega kui ei viitsi 13 tundi lennukist jutti passida, siis üks loogiline lahendus on Turkish Airlines suunaga Tallinn > Istanbul > Whatever koht aasias. Ajaliselt tuleb ehk kulukam või sama, kuid vähemalt pikemas lennukis saab olla 9h30 minutit, mitte 13 tundi.

                              Comment

                              • ranka
                                Miljon Põhjust Kodus Olla
                                • Sep 2008
                                • 36444

                                #7350
                                Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond nüüd 2025. aastal

                                Teate, mis on pildil?

                                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                                VASTUS

                                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                                Comment

                                Working...