Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond nüüd 2025. aastal
KÄIGE MUNNI! Ja päriselt ka!
Maailmas ei ole "lihtsamat" ametit kui õpetaja - sul on fucking 5 vaheaega, sul ei ole mitte kunagi täistöönädalat ega kaheksa tunnist tööpäeva ja sa tahad raha juurde saada? Õpetajad peaks saama maksimum keskmist palka ja kui sedagi! Mitte rohkem! See oleks ka raisk ülemakstud.
Peale selle nad ei tegele ei koolikiusuga ja ülbitsevad! Ringkaitse on neil!
Ja ma tean, mida ma räägin, sest mul on õde õpetaja ja olen selles teemas temaga sitaks vaielnud ning vaidlused on lõppenud stiilis (see on mu enda mõeldud, et ei saaks keegi kunagi tsitaati võtta): "polegi vahet, teil on meid vaja".
Ja sama teema on muideks arstidega. Viimaste puhul peaks saama iga maksumaksja ise otsustada, kas oma 13% sotsmaksust (20% läheb pensioniks) paneb erameditsiinmi või riiki.
(Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
KÄIGE MUNNI! Ja päriselt ka!
Maailmas ei ole "lihtsamat" ametit kui õpetaja - sul on fucking 5 vaheaega, sul ei ole mitte kunagi täistöönädalat ega kaheksa tunnist tööpäeva ja sa tahad raha juurde saada? Õpetajad peaks saama maksimum keskmist palka ja kui sedagi! Mitte rohkem! See oleks ka raisk ülemakstud.
Peale selle nad ei tegele ei koolikiusuga ja ülbitsevad! Ringkaitse on neil!
Ja ma tean, mida ma räägin, sest mul on õde õpetaja ja olen selles teemas temaga sitaks vaielnud ning vaidlused on lõppenud stiilis (see on mu enda mõeldud, et ei saaks keegi kunagi tsitaati võtta): "polegi vahet, teil on meid vaja".
Ja sama teema on muideks arstidega. Viimaste puhul peaks saama iga maksumaksja ise otsustada, kas oma 13% sotsmaksust (20% läheb pensioniks) paneb erameditsiinmi või riiki.









Comment