[50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond nüüd 2025. aastal

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • ranka
    Miljon Põhjust Kodus Olla
    • Sep 2008
    • 36444

    #7111
    Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond nüüd 2025. aastal

    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


    KÄIGE MUNNI! Ja päriselt ka!

    Maailmas ei ole "lihtsamat" ametit kui õpetaja - sul on fucking 5 vaheaega, sul ei ole mitte kunagi täistöönädalat ega kaheksa tunnist tööpäeva ja sa tahad raha juurde saada? Õpetajad peaks saama maksimum keskmist palka ja kui sedagi! Mitte rohkem! See oleks ka raisk ülemakstud.

    Peale selle nad ei tegele ei koolikiusuga ja ülbitsevad! Ringkaitse on neil!

    Ja ma tean, mida ma räägin, sest mul on õde õpetaja ja olen selles teemas temaga sitaks vaielnud ning vaidlused on lõppenud stiilis (see on mu enda mõeldud, et ei saaks keegi kunagi tsitaati võtta): "polegi vahet, teil on meid vaja".

    Ja sama teema on muideks arstidega. Viimaste puhul peaks saama iga maksumaksja ise otsustada, kas oma 13% sotsmaksust (20% läheb pensioniks) paneb erameditsiinmi või riiki.

    Comment

    • Kakahirmutis
      🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
      • Oct 2010
      • 7079

      #7112
      Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond nüüd 2025. aastal

      Ma muidu nägin üks päev Hollandi Rankat, mulle meeldib et all on kiri "Minu ajalugu mõtte roimaga"

      Comment

      • ranka
        Miljon Põhjust Kodus Olla
        • Sep 2008
        • 36444

        #7113
        Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond nüüd 2025. aastal

        Ahvivad!

        Comment

        • ranka
          Miljon Põhjust Kodus Olla
          • Sep 2008
          • 36444

          #7114
          Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond nüüd 2025. aastal



          Mul on Trumpist nii kahju, kuid arvan, et osava ärimehena ta kindlasti end muudab, et eestlaste usaldus usaldus tagasi võita ja kasvama panna. Tal ei jää ju lihtsalt muud üle...

          Comment

          • Söönlusikast
            Pokkerihai
            • Feb 2024
            • 3255

            #7115
            Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond nüüd 2025. aastal

            Algselt postitas ranka Vaata postitust


            Mul on Trumpist nii kahju, kuid arvan, et osava ärimehena ta kindlasti end muudab, et eestlaste usaldus usaldus tagasi võita ja kasvama panna. Tal ei jää ju lihtsalt muud üle...
            Trump nagu bigstack bully. Vb nata gtod ka õppinud. Väga lihtne oleks kollektiivselt kogu lauaga(maailmaga) readjustida ja oi see stack sulaks bustosse . Ei ole see ameerika rahaline seis nüüd nii maagiline,ükskord see mull lõhkeb ...

            El salvadori president-väga tark mees paistab(mees kes pmst pani kogu gängi vangi el salvadoris ) rääkis usa dollarist ja majandusest,oi kui leiaks klipi paneks ülesse. Mul käis kohe lambipirn,et usa teglt natuke puccis kui ükspäev avastatakse kuidas lüpstud tava maksumaksjat. Tambitakse lihtsalt intresse.

            Ei tea kuidas ta usas sama "odavat" iphone hakkas tootma ala. Kes tal tööle hakkaks 10 dollari eest kuus...
            Last edited by Söönlusikast; 12.04.25, 16:20.

            Comment

            • ranka
              Miljon Põhjust Kodus Olla
              • Sep 2008
              • 36444

              #7116
              Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond nüüd 2025. aastal

              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


              Quitisime täpselt €10 000 peal.

              Comment

              • ranka
                Miljon Põhjust Kodus Olla
                • Sep 2008
                • 36444

                #7117
                Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond nüüd 2025. aastal

                Algroll oli €5000 midagi, €500 panime slottides auku [ei mõista neid mänge] ja ülejäänud siis enamik ülaltoodud tõmmistelt.

                Comment

                • Kakahirmutis
                  🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                  • Oct 2010
                  • 7079

                  #7118
                  Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond nüüd 2025. aastal

                  Algselt postitas ranka Vaata postitust
                  (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                  Quitisime täpselt €10 000 peal.
                  Jõhker, GG

                  Comment

                  • Söönlusikast
                    Pokkerihai
                    • Feb 2024
                    • 3255

                    #7119
                    Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond nüüd 2025. aastal

                    Üks null ainult eestis ? Vaatasin mingit dokki vegasest,seal ikka juba triple nullid jms. Näha on,et eestis maja edge liiga väike ??

                    Comment

                    • Söönlusikast
                      Pokkerihai
                      • Feb 2024
                      • 3255

                      #7120
                      Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond nüüd 2025. aastal

                      Ranka muutunud mees nüüd,meile vaestele vaatab ülevalt alla nüüd. Nähti hommikul oma online ruletikooli avamisel.

                      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                      Comment

                      • ranka
                        Miljon Põhjust Kodus Olla
                        • Sep 2008
                        • 36444

                        #7121
                        Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond nüüd 2025. aastal

                        Algselt postitas Söönlusikast Vaata postitust
                        Üks null ainult eestis ? Vaatasin mingit dokki vegasest,seal ikka juba triple nullid jms. Näha on,et eestis maja edge liiga väike ??
                        Eestis on European rulett. Oleks ma regulaator, siis ma näiteks nõuaks, et kasiinomängudes, kus on õnneratta taoline asi, siis õnnerattal olev sektor peab olema propotsionaalne (%) + iga aparaadi ning mängu all peaks olema RTP (majaeelis) väljatoodud.

                        Comment

                        • ranka
                          Miljon Põhjust Kodus Olla
                          • Sep 2008
                          • 36444

                          #7122
                          Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond nüüd 2025. aastal

                          Algselt postitas Söönlusikast Vaata postitust
                          Ranka muutunud mees nüüd,meile vaestele vaatab ülevalt alla nüüd. Nähti hommikul oma online ruletikooli avamisel.

                          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
                          Kusjuures habe vaikselt kasvab ja täielikkiilakas olen küll, aga elus prille pole kandnud ja inimesi, kes mängivad "karmi kutti", mina ei hakka. Selliste tühilobikatega ma isegi ei vaidleks ja seepärast ei tule ka nimi meelde - minu jaoks tühi kott, kes kannab liibuvaid riideid ja mängib "alfaisast" podcastides [muuseas viimane ongi tema, kelle nime ei mäleta, ainus viis, kuidas nime teinud]

                          Comment

                          • ranka
                            Miljon Põhjust Kodus Olla
                            • Sep 2008
                            • 36444

                            #7123
                            Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond nüüd 2025. aastal

                            Hittidest rääkides. Seda oleks võinud teha ju kaka striimis (seda pakkusin ka välja - mitte muidugi eilse kohta, vaid üleüldse). Eile tegime taaskord Discord "lives". Aga kuna eelnevale vastust ei saanud ja "rulli mängisime" läbi, siis rohkem ei viitsi ka.

                            Comment

                            • Kakahirmutis
                              🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                              • Oct 2010
                              • 7079

                              #7124
                              Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond nüüd 2025. aastal

                              Algselt postitas ranka Vaata postitust
                              Kusjuures habe vaikselt kasvab ja täielikkiilakas olen küll, aga elus prille pole kandnud ja inimesi, kes mängivad "karmi kutti", mina ei hakka. Selliste tühilobikatega ma isegi ei vaidleks ja seepärast ei tule ka nimi meelde - minu jaoks tühi kott, kes kannab liibuvaid riideid ja mängib "alfaisast" podcastides [muuseas viimane ongi tema, kelle nime ei mäleta, ainus viis, kuidas nime teinud]
                              Ega minulgi enam juukseid eriti pole ja habe kasvas ette... ainult et prillid läksid katki. Eks peab 10€ investeerima jälle et see kevad päike üle elada.

                              Comment

                              • ranka
                                Miljon Põhjust Kodus Olla
                                • Sep 2008
                                • 36444

                                #7125
                                Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond nüüd 2025. aastal

                                Ei viitis täpsustuseks - ei viitsi all pean silmas, et väga igav on nende suurte panustega mängida ja pigem taaskord kunagi väikese panuste peale üldse minema, kuid tõenäoliselt striimi vaatajatele on just suured panused paremad.

                                Comment

                                Working...