[50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond nüüd 2025. aastal

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Kakahirmutis
    🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
    • Oct 2010
    • 7079

    #7126
    Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond nüüd 2025. aastal

    Algselt postitas ranka Vaata postitust
    Eestis on European rulett. Oleks ma regulaator, siis ma näiteks nõuaks, et kasiinomängudes, kus on õnneratta taoline asi, siis õnnerattal olev sektor peab olema propotsionaalne (%) + iga aparaadi ning mängu all peaks olema RTP (majaeelis) väljatoodud.
    Reguleeritud on vist et 92%+ peab tagasi andma mängijale keskmiselt aga jah, kunagii ei tea mis % sinna pandud on.

    Comment

    • ranka
      Miljon Põhjust Kodus Olla
      • Sep 2008
      • 36444

      #7127
      Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond nüüd 2025. aastal

      Algselt postitas Kakahirmutis Vaata postitust
      Reguleeritud on vist et 92%+ peab tagasi andma mängijale keskmiselt aga jah, kunagii ei tea mis % sinna pandud on.
      Ei ole midagi reguleeritud.

      E: RTP siis.

      Comment

      • Söönlusikast
        Pokkerihai
        • Feb 2024
        • 3255

        #7128
        Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond nüüd 2025. aastal

        Algselt postitas ranka Vaata postitust
        Ei ole midagi reguleeritud.

        E: RTP siis.
        No midagi ähmaselt vist kirjas on,aga mind huvitab kes see järelvalvet teostab? Ja isegi kui teostab,siis pole regullitud mis aja peale see 92% siis peab olema saavutatud.

        Comment

        • ranka
          Miljon Põhjust Kodus Olla
          • Sep 2008
          • 36444

          #7129
          Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond nüüd 2025. aastal

          Algselt postitas Söönlusikast Vaata postitust
          No midagi ähmaselt vist kirjas on,aga mind huvitab kes see järelvalvet teostab? Ja isegi kui teostab,siis pole regullitud mis aja peale see 92% siis peab olema saavutatud.
          EMTA ju litsentsipoolelt ja TTJA siis tarbija poolelt. Teisisõnu - mitte keegi. Posidot ju nägime kõik.

          Tegin ka EMTA-le kaebuse ja sain ainult vastuse, et "Tänud vastuse eest!" ja kõik. Sellest sitaleht Delfi ka kirjutanud.

          Comment

          • ranka
            Miljon Põhjust Kodus Olla
            • Sep 2008
            • 36444

            #7130
            Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond nüüd 2025. aastal



            Ebannõi v rot (jobanvõirot) raisk - debiilikud!

            Artikkel räägib sellest, et on tekkinud pahatahtlikud kinnisvara (KV) ostjad, kes hakkavad siis hiljem raha välja pommima. Üks tuntuimad juhtumeid on Jan Uuspõld.

            Hästi lihtsustatult: müüd oma korteri maha. Ostja leiab varjatud vea ja siis nõuab sult kümneid tuhandeid tagasi ja võid nii veel võlgu ka jääda. Siis tuleb täitur ja teeb su tühjaks - enne olid keskklass, kinnsivaraomanaik, peale müüki oled varatu ja võlgnik.

            Artiklist:
            Seaduse muutmisega on Vähi hinnangul raske olukorda lahendada, sest lõppude lõpuks ei saa teha ülikeeruliseks kogu reeglistikku, mis on loodud selleks, et kui heauskne ostja päriselt saabki kahju varjatud puuduste tõttu, mis tulenevad pahatahtlikust müüjast. Varjatud puuduste probleemi ei saa tema sõnul pisendada.

            TÜRA JA SIIT TULEBKI EBANNÕI FUCKING ROT! Kas te olete idioodid? Väga lihtne on teha seadus nii, mida ma olen rääkinud, et kui kohtus ei suudeta tõendada pahatahtlikkust, siis mitte mingil juhul (olgu see laen, võlg, KV müük) ei saa rakendada täiturit.

            Teisisõnu. Ostja võib ju nõuda sult kasvõi 1 miljon eurot "varjatud puuduse" eest, kuid kui kohtus pole tõendatgud, et müüja tegi seda meelega (meelega müüs varjatud puudust - tõendus peab olema 100% ja üheselt arusaadav), siis see nõue jääb lihtsalt nõudeks ja see on ostja enda asi, kuidas ta selle kätte saab.

            Täpselt sama oleks ka laenudega. Kui laenuandja ei ole kontrollinud korralikult tausta ja andnud laenu välja suht lebolt (pigem temapoole paha tahe rikastuda) ja ei suuda seda tõendada (tõendus peab olema üheselt arusaadav ja 100% tõendatud), et siis täituri nõuet ei tule.

            Ehk keegi ei saa sult seda raha ära võtta ja kõik sellised tasumised on "südametunnistuse" järgi. Ja ongi asi lahendatud. Punkt.

            Idioodid sellest aru ei saa.

            Comment

            • Söönlusikast
              Pokkerihai
              • Feb 2024
              • 3255

              #7131
              Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond nüüd 2025. aastal

              Algselt postitas ranka Vaata postitust


              Ebannõi v rot (jobanvõirot) raisk - debiilikud!

              Artikkel räägib sellest, et on tekkinud pahatahtlikud kinnisvara (KV) ostjad, kes hakkavad siis hiljem raha välja pommima. Üks tuntuimad juhtumeid on Jan Uuspõld.

              Hästi lihtsustatult: müüd oma korteri maha. Ostja leiab varjatud vea ja siis nõuab sult kümneid tuhandeid tagasi ja võid nii veel võlgu ka jääda. Siis tuleb täitur ja teeb su tühjaks - enne olid keskklass, kinnsivaraomanaik, peale müüki oled varatu ja võlgnik.

              Artiklist:
              Seaduse muutmisega on Vähi hinnangul raske olukorda lahendada, sest lõppude lõpuks ei saa teha ülikeeruliseks kogu reeglistikku, mis on loodud selleks, et kui heauskne ostja päriselt saabki kahju varjatud puuduste tõttu, mis tulenevad pahatahtlikust müüjast. Varjatud puuduste probleemi ei saa tema sõnul pisendada.

              TÜRA JA SIIT TULEBKI EBANNÕI FUCKING ROT! Kas te olete idioodid? Väga lihtne on teha seadus nii, mida ma olen rääkinud, et kui kohtus ei suudeta tõendada pahatahtlikkust, siis mitte mingil juhul (olgu see laen, võlg, KV müük) ei saa rakendada täiturit.

              Teisisõnu. Ostja võib ju nõuda sult kasvõi 1 miljon eurot "varjatud puuduse" eest, kuid kui kohtus pole tõendatgud, et müüja tegi seda meelega (meelega müüs varjatud puudust - tõendus peab olema 100% ja üheselt arusaadav), siis see nõue jääb lihtsalt nõudeks ja see on ostja enda asi, kuidas ta selle kätte saab.

              Täpselt sama oleks ka laenudega. Kui laenuandja ei ole kontrollinud korralikult tausta ja andnud laenu välja suht lebolt (pigem temapoole paha tahe rikastuda) ja ei suuda seda tõendada (tõendus peab olema üheselt arusaadav ja 100% tõendatud), et siis täituri nõuet ei tule.

              Ehk keegi ei saa sult seda raha ära võtta ja kõik sellised tasumised on "südametunnistuse" järgi. Ja ongi asi lahendatud. Punkt.

              Idioodid sellest aru ei saa.
              A miks nii keeruliseks ajada. Piiraku täituri õigusi oluliselt ja küll loksub paika.

              Comment

              • privador
                Pokkerihai
                • Oct 2008
                • 3951

                #7132
                Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond nüüd 2025. aastal

                Arvan need igasugsued nõuded jne suht bs. Tihti kotitakse teadmatuid inimesi. Igasugune juuratudeng, kes aasta juba õppinud teab kudias nende "nõuetega" tegeleda. Ehk eelkõige ta peab ise tõestama, et sa oled talle võlgu või müünud korteri, mis kohe ära laguneb....
                Ka hagijal on kulud. Kui ta failib maksab enda juristi kulud ja ka hagetava kulud. Pole odav lõbu.

                Comment

                • ranka
                  Miljon Põhjust Kodus Olla
                  • Sep 2008
                  • 36444

                  #7133
                  Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond nüüd 2025. aastal

                  Algselt postitas Söönlusikast Vaata postitust
                  A miks nii keeruliseks ajada. Piiraku täituri õigusi oluliselt ja küll loksub paika.
                  Siis võib hoopis juhtuda vastupidine olukord, et tekivad pahatahtlikud. Seaduses märksõnad "pahatahe" ja "100% tõendus" peaksid kaitsma ausat argiinimest väga hästi.

                  Comment

                  • ranka
                    Miljon Põhjust Kodus Olla
                    • Sep 2008
                    • 36444

                    #7134
                    Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond nüüd 2025. aastal

                    Postitus, mis tehti aasta tagasi QUORASSE:

                    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                    AI TÕLGE:
                    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                    Ühesõnaga küsiti, kas fiiberoptiline drooni elektroonilise sõjapideamise haavatusest. Selle peale sai irvitavas stiilis vastuse, et "palju õnne" - et selline droon on kasutu.

                    Täna, 1 aasta hiljem, on kiudoptiline relv number #1. Sama viga tegid muideks ka Ukraina kindralid, kes ka irvitasid, et kaabliga droonid....

                    Õnneks nad mõistsid viga ja Kõrõlo Budanov ütles (AI tõlge):
                    Ukraina kaitseministeeriumi luurejuht Kõrõlo Budanov hoiatas 2024. aasta detsembris, et fiiberoptilised droonid “on nende jaoks tohutu probleem” ning ennustas, et need saavad 2025. aastaks peamiseks relvaks. “Me kõik peame koos töötama, et leida tehnoloogiline lahendus, mis suudaks sellisele suurele hulgale seadmetele vastu seista,” ütles ta. Kolm kuud hiljem ei ole neid endiselt miski peatamas.

                    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                    Vot nii siis aastaga muutub....

                    Comment

                    • ranka
                      Miljon Põhjust Kodus Olla
                      • Sep 2008
                      • 36444

                      #7135
                      Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond nüüd 2025. aastal



                      Comment

                      • ranka
                        Miljon Põhjust Kodus Olla
                        • Sep 2008
                        • 36444

                        #7136
                        Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond nüüd 2025. aastal

                        Kirjutasin AI-le: kui sina oleksid eesti kaitseväejuhataja, siis mida sa Eesti kaitseväes muudaksid - relvastust, droonid vms. ja kuidas ehitaksid taktika
                        ---
                        Väga hea ja tõsine küsimus. Kui ma oleksin Eesti kaitseväejuhataja, siis minu prioriteedid lähtuksid Eesti reaalsest olukorrast: väike riik, piir suurriigiga, lühikesed reageerimisajad, vajadus maksimaalse efektiivsuse järele. Siin on minu lühike, otsekohene plaan:

                        ⚙️ 1. Relvastuse fookus: rohkem täppis- ja kergrelvastust
                        • Standardiseeritud, modulaarne relvastus (RAHE heaks kiita ja täiustada).
                        • Täppisrelvad igas rühmas – vähemalt 1 DMR (designated marksman rifle) rühma kohta.
                        • Granaadiheitjad ja kerge AT (nt Carl Gustaf M4) süsteem massiliselt
                        • Üleminek 7.62x51 NATO täppis- ja tuletoetusrelvades, et olla parem metsas/lumel.


                        ?️ 2. Droonid: suurendada eksponentsiaalselt
                        • Luuredroonid igasse jalaväerühma (FPV ja fikseeritud tiivaga)
                        • Ründedroonid: väikesed FPV’d tankide ja jalaväe vastu.
                        • Elektroonilise sõja võimekus: droonide vastu töötavad signaalitõkked, GPS-jammerid, anti-drone shotgunid.



                        ?️ 3. Territoriaalne taktika: hajutatud, mobiilne, lööv

                        Põhitaktika:
                        • Mets + linn = meie koduväli → kasuta seda ära.
                        • Ei suur üksus vs suur üksus, vaid:
                        • väiksed autonoomsed tiimid, droonid, IEDd, takistused, snaiprid, AT-üksused → venita ja lõhu vaenlase logistikat.


                        Praktikas:
                        • Hajutatud üksused 6–10 meest, igaüks autonoomne, varustatud side, droonide ja ATga.
                        • Ei otsi kontakti, vaid lüüakse, kaotusteta taandutakse ja liigutakse edasi.
                        • Maastikueelis maksimaalselt ära kasutada – metsad, sood, raiesmikud = relv.



                        ? 4. Infrastruktuur ja varustus
                        • Valmisoleku varud hajutada (kütus, laskemoon, meditsiin)
                        • Tugevad punkrid ja varjendid Ida-Eestis – ei keskendu ainult Narvale
                        • Sisse ehitatud IED- ja lõhkeõppekeskus: Ukraina kogemuse põhjal



                        ? 5. Koolitus ja moraal
                        • Kõik kaitseliitlased peavad saama:
                        • droonikoolituse
                        • AT-relvade baasõppe
                        • sidekasutuse ja krüpteerimise alused
                        • Noortekaitse / sõjaline ettevalmistus koolides intensiivsem
                        • Motivatsioon + paindlikkus > range hierarhia – Ukraina on näidanud selle efektiivsust



                        ? 6. Väikesed, targad investeeringud
                        • Laserjuhitavad miinid / kaugjuhitavad lõhkeseadmed
                        • Öövaatlusseadmed igale sõdurile
                        • Silent mobility – elektri-ATV’d, e-bike’d, mootorita transpordid lühikeseks liikumiseks



                        ?KOKKUVÕTE
                        Kerge, hajutatud, droonitappev, täppislaskudele toetuv ja kõrge moraaliga kaitsevägi.
                        Ei toeta "nõukaaegset lahinguplatsi", vaid nutikaid lööke ja ellujäämist, et venitada vaenlase logistikat ja lüüa tema moraali.

                        Kui tahad, võin koostada ka visuaalse skeemi "Eesti kaitseväe uue struktuuri" või taktikalise simulatsiooni.

                        Comment

                        • Kakahirmutis
                          🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                          • Oct 2010
                          • 7079

                          #7137
                          Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond nüüd 2025. aastal

                          Mida teha et Venemaa meid Eestlasi ei ründaks?


                          ChatGPT ütles:
                          See on väga tõsine ja oluline küsimus, millel pole lihtsat vastust, aga Eestil ja eestlastel on mitmeid viise, kuidas oma julgeolekut kindlustada ja Venemaa rünnaku riski vähendada. Siin on mõned peamised suunad:

                          1. Kindel kuulumine NATOs ja Euroopa Liitu
                          Eesti on NATO liige alates 2004. aastast – see tähendab, et rünnak Eesti vastu oleks rünnak kogu alliansi vastu (sõjaline artikkel 5).

                          Tugev liitlassuhe Ameerika Ühendriikide, Suurbritannia, Saksamaa jpt riikidega on Eesti kaitse nurgakivi.

                          2. Kaitsevõime arendamine
                          Kaitseväe tugevdamine: rohkem varustust, harjutusi ja valmisolekut.

                          Kaitseliit, mis kaasab tsiviilelanikke ja tugevdab ühiskonna vastupanuvõimet.

                          Küberkaitse, milles Eesti on üks maailma liidreid.

                          3. Infoturbe ja vastupanuvõime tõstmine
                          Vene propaganda ja valeinfo vastu tuleb olla kriitiline ja haritud – meediakirjaoskus on siin võtmesõna.

                          Ühtne ja teadlik ühiskond on kõige tugevam “tõrjevahend” hübriidsõja vastu.

                          4. Rahvusvaheline koostöö ja toetus Ukrainale
                          Aidates Ukrainat, aitame peatada Venemaa agressiooni seal, mitte lasta sellel levida.

                          Eesti aktiivne roll Euroopa ja maailmapoliitikas kasvatab usaldusväärsust ja toetust.

                          5. Riiklik ja kogukondlik valmisolek
                          Evakuatsiooniplaanid, varud (nt joogivesi, toit, ravimivarud).

                          Õppused (nt "Siil", "Okas") tugevdavad valmisolekut.

                          Inimeste teadlikkus, kuidas kriisiolukorras käituda.


                          Tegelikult on päris hea asi see chat gpt

                          Comment

                          • Söönlusikast
                            Pokkerihai
                            • Feb 2024
                            • 3255

                            #7138
                            Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond nüüd 2025. aastal

                            Algselt postitas Kakahirmutis Vaata postitust
                            Mida teha et Venemaa meid Eestlasi ei ründaks?


                            ChatGPT ütles:
                            See on väga tõsine ja oluline küsimus, millel pole lihtsat vastust, aga Eestil ja eestlastel on mitmeid viise, kuidas oma julgeolekut kindlustada ja Venemaa rünnaku riski vähendada. Siin on mõned peamised suunad:

                            1. Kindel kuulumine NATOs ja Euroopa Liitu
                            Eesti on NATO liige alates 2004. aastast – see tähendab, et rünnak Eesti vastu oleks rünnak kogu alliansi vastu (sõjaline artikkel 5).

                            Tugev liitlassuhe Ameerika Ühendriikide, Suurbritannia, Saksamaa jpt riikidega on Eesti kaitse nurgakivi.

                            2. Kaitsevõime arendamine
                            Kaitseväe tugevdamine: rohkem varustust, harjutusi ja valmisolekut.

                            Kaitseliit, mis kaasab tsiviilelanikke ja tugevdab ühiskonna vastupanuvõimet.

                            Küberkaitse, milles Eesti on üks maailma liidreid.

                            3. Infoturbe ja vastupanuvõime tõstmine
                            Vene propaganda ja valeinfo vastu tuleb olla kriitiline ja haritud – meediakirjaoskus on siin võtmesõna.

                            Ühtne ja teadlik ühiskond on kõige tugevam “tõrjevahend” hübriidsõja vastu.

                            4. Rahvusvaheline koostöö ja toetus Ukrainale
                            Aidates Ukrainat, aitame peatada Venemaa agressiooni seal, mitte lasta sellel levida.

                            Eesti aktiivne roll Euroopa ja maailmapoliitikas kasvatab usaldusväärsust ja toetust.

                            5. Riiklik ja kogukondlik valmisolek
                            Evakuatsiooniplaanid, varud (nt joogivesi, toit, ravimivarud).

                            Õppused (nt "Siil", "Okas") tugevdavad valmisolekut.

                            Inimeste teadlikkus, kuidas kriisiolukorras käituda.


                            Tegelikult on päris hea asi see chat gpt
                            Selle küll chatgpt otse delfist ja pevkuri fb seinalt tuuri pannud

                            Comment

                            • Kakahirmutis
                              🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                              • Oct 2010
                              • 7079

                              #7139
                              Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond nüüd 2025. aastal

                              Algselt postitas Söönlusikast Vaata postitust
                              Selle küll chatgpt otse delfist ja pevkuri fb seinalt tuuri pannud
                              Mis sa arvad kust nad oma infot saavad?

                              Comment

                              • Söönlusikast
                                Pokkerihai
                                • Feb 2024
                                • 3255

                                #7140
                                Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond nüüd 2025. aastal

                                Algselt postitas Kakahirmutis Vaata postitust
                                Mis sa arvad kust nad oma infot saavad?
                                W w w ?

                                Comment

                                Working...