Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond nüüd 2025. aastal
Venelased lasevad sõjavange maha. Ukrainlased on vangi võetud ja pikali maas. Siis Vene komandör või keegi röögib ning käsutab ükshaaval vange püsti, et jookse rott ja siis laseb nad maha. Nii kordmaööda. Teised siis samal ajal ootavad pikali maas oma "käsku".
Siis eriti räige on seal see, et ühte vangi hakatakse laskma ja relv tõrgub. Pauk käib, kuul läheb mööda / lasku ei toimu, mees võpatab ja siis lastakse maha. Iga järgnev mees läheb ja näeb, et ees on teised maha lastud ja teab oma saatust.
Väga pucis värk ja seda kõike mingi vend filmib. Kokku kuus vangi kaadris lastakse maha. Tõenäoliselt on neid rohkem, sest "kaadriväliselt" kostub laske.
Algselt postitas privador
Vaata postitust
Siis eriti räige on seal see, et ühte vangi hakatakse laskma ja relv tõrgub. Pauk käib, kuul läheb mööda / lasku ei toimu, mees võpatab ja siis lastakse maha. Iga järgnev mees läheb ja näeb, et ees on teised maha lastud ja teab oma saatust.
Väga pucis värk ja seda kõike mingi vend filmib. Kokku kuus vangi kaadris lastakse maha. Tõenäoliselt on neid rohkem, sest "kaadriväliselt" kostub laske.





Comment