Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond nüüd 2025. aastal
Edit: rõhutan,et pole ühegi rahvuse vastane,või toetaks laste surma saamist. Minu "rage" tuleb sellest,et mingi anne on kujutada ette-kui see oleks minu laps kes iisraelis surma sai,või ukrainas sai killutabamuse.....
Kui kujutada seda ette isoleeritumas keskkonnas,et keegi teeb siin eestis midagi mu lapsele väga halba....... ei hakka siia tõendeid jätma ,ega kõva meest mängima,mis siis saama hakkab
Edit: rõhutan,et pole ühegi rahvuse vastane,või toetaks laste surma saamist. Minu "rage" tuleb sellest,et mingi anne on kujutada ette-kui see oleks minu laps kes iisraelis surma sai,või ukrainas sai killutabamuse.....
Kui kujutada seda ette isoleeritumas keskkonnas,et keegi teeb siin eestis midagi mu lapsele väga halba....... ei hakka siia tõendeid jätma ,ega kõva meest mängima,mis siis saama hakkab















Comment