Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond 2024. aastal
Pole vist enam uudis, et Leedus kukkus alla DHL-i kaubalennuk. Ootasin juba, et millal tulevad esimesed viisid seda kuidagi Venemaaga seostada ja ei pidanudki kaua ootama.

Selle asemel, et näha natukenegi vaeva "eksperdi" leidmiseks, võeti miski suvaline advokaat, kes on varem võtnud häälekalt sõna nii panganduses kui Leedu valimistes. Samuti väitnud, et leedukad on eestlassest rohkem töökamad ning nüüd avaldatakse tema arvamus (tegelikult tunnetus), mida peab ERR oluliseks, et mainida päeva tippuudises.
"Minu arvamusel näib selle õnnetuse põhjus välja GPS-i koordinaatide segamise moodi, sest kui lennuk oleks olnud vigastatud, oleks ta võinud juba enne alla kukkuda, mitte aga nii lähedal lennuväljale," rääkis ta.
Juodka ütles, et ehkki ametlikult GPS-i signaali segamisest eriti ei räägita, on see avalikkuses olnud teemaks. "Minu isiklik tunnetus on, et on väga selle moodi," märkis ta.
See on ikka päris haige, kui meelevaldselt Orcrussia kohta proovitakse igale poole silte kleepida, ja veel haigem on see, et sellist sitta avalikustatakse ERR kanalitel jälle meie raha eest.
Ja siis leidubki idioote, kes seda paska kõike võtavad 100% tõepähe ja seetõttu mitte ainult ei nõustu erinevate julgeolekumaksutõusudega, vaid õigustavad ja peavad isegi veel neid makse väikeseks.
Ja see ongi see kõik, millest ma olen varem ka kirjutanud. Toimetaja või toimetus, kas laseb meelega läbi sellist paska või veel hullem, et lasebki otsida sellist jama, et võimalikult palju lugejate meelsust kujundada.
See ei ole objektiivne ajakirjandus, kui suvaline töll ERR-is annab oma hinnanguid ja tunnetusi päeva kõige tähtsamale uudisele ning see trükitakse pealehele esimese reana punaselt ja suurtähestatult. See on okse propaganda. Orcurssia naabrina olles vist oleme õppinud parematelt ja soovime ka nii väga orkestoonlasteks saada.
Miks muidu?
Pole vist enam uudis, et Leedus kukkus alla DHL-i kaubalennuk. Ootasin juba, et millal tulevad esimesed viisid seda kuidagi Venemaaga seostada ja ei pidanudki kaua ootama.

Selle asemel, et näha natukenegi vaeva "eksperdi" leidmiseks, võeti miski suvaline advokaat, kes on varem võtnud häälekalt sõna nii panganduses kui Leedu valimistes. Samuti väitnud, et leedukad on eestlassest rohkem töökamad ning nüüd avaldatakse tema arvamus (tegelikult tunnetus), mida peab ERR oluliseks, et mainida päeva tippuudises.
"Minu arvamusel näib selle õnnetuse põhjus välja GPS-i koordinaatide segamise moodi, sest kui lennuk oleks olnud vigastatud, oleks ta võinud juba enne alla kukkuda, mitte aga nii lähedal lennuväljale," rääkis ta.
Juodka ütles, et ehkki ametlikult GPS-i signaali segamisest eriti ei räägita, on see avalikkuses olnud teemaks. "Minu isiklik tunnetus on, et on väga selle moodi," märkis ta.
See on ikka päris haige, kui meelevaldselt Orcrussia kohta proovitakse igale poole silte kleepida, ja veel haigem on see, et sellist sitta avalikustatakse ERR kanalitel jälle meie raha eest.
Ja siis leidubki idioote, kes seda paska kõike võtavad 100% tõepähe ja seetõttu mitte ainult ei nõustu erinevate julgeolekumaksutõusudega, vaid õigustavad ja peavad isegi veel neid makse väikeseks.
Ja see ongi see kõik, millest ma olen varem ka kirjutanud. Toimetaja või toimetus, kas laseb meelega läbi sellist paska või veel hullem, et lasebki otsida sellist jama, et võimalikult palju lugejate meelsust kujundada.
See ei ole objektiivne ajakirjandus, kui suvaline töll ERR-is annab oma hinnanguid ja tunnetusi päeva kõige tähtsamale uudisele ning see trükitakse pealehele esimese reana punaselt ja suurtähestatult. See on okse propaganda. Orcurssia naabrina olles vist oleme õppinud parematelt ja soovime ka nii väga orkestoonlasteks saada.
Miks muidu?
Comment