[50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond nüüd 2025. aastal

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • ranka
    Miljon Põhjust Kodus Olla
    • Sep 2008
    • 36444

    #6361
    Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond 2024. aastal

    Pole vist enam uudis, et Leedus kukkus alla DHL-i kaubalennuk. Ootasin juba, et millal tulevad esimesed viisid seda kuidagi Venemaaga seostada ja ei pidanudki kaua ootama.



    Selle asemel, et näha natukenegi vaeva "eksperdi" leidmiseks, võeti miski suvaline advokaat, kes on varem võtnud häälekalt sõna nii panganduses kui Leedu valimistes. Samuti väitnud, et leedukad on eestlassest rohkem töökamad ning nüüd avaldatakse tema arvamus (tegelikult tunnetus), mida peab ERR oluliseks, et mainida päeva tippuudises.

    "Minu arvamusel näib selle õnnetuse põhjus välja GPS-i koordinaatide segamise moodi, sest kui lennuk oleks olnud vigastatud, oleks ta võinud juba enne alla kukkuda, mitte aga nii lähedal lennuväljale," rääkis ta.

    Juodka ütles, et ehkki ametlikult GPS-i signaali segamisest eriti ei räägita, on see avalikkuses olnud teemaks. "Minu isiklik tunnetus on, et on väga selle moodi," märkis ta.

    See on ikka päris haige, kui meelevaldselt Orcrussia kohta proovitakse igale poole silte kleepida, ja veel haigem on see, et sellist sitta avalikustatakse ERR kanalitel jälle meie raha eest.

    Ja siis leidubki idioote, kes seda paska kõike võtavad 100% tõepähe ja seetõttu mitte ainult ei nõustu erinevate julgeolekumaksutõusudega, vaid õigustavad ja peavad isegi veel neid makse väikeseks.

    Ja see ongi see kõik, millest ma olen varem ka kirjutanud. Toimetaja või toimetus, kas laseb meelega läbi sellist paska või veel hullem, et lasebki otsida sellist jama, et võimalikult palju lugejate meelsust kujundada.

    See ei ole objektiivne ajakirjandus, kui suvaline töll ERR-is annab oma hinnanguid ja tunnetusi päeva kõige tähtsamale uudisele ning see trükitakse pealehele esimese reana punaselt ja suurtähestatult. See on okse propaganda. Orcurssia naabrina olles vist oleme õppinud parematelt ja soovime ka nii väga orkestoonlasteks saada.

    Miks muidu?

    Comment

    • ranka
      Miljon Põhjust Kodus Olla
      • Sep 2008
      • 36444

      #6362
      Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond 2024. aastal



      Enhancing the Experience for Recreational Players

      Scott also emphasized the importance of creating a balanced ecosystem that caters to recreational players while maintaining competitive opportunities for skilled professionals. By limiting the number of experts at a table, the platform ensures recreational players are not overwhelmed, fostering a more enjoyable and sustainable environment.

      “It’s critical that players feel they have a real shot at success,” Scott said. “If they’re always outmatched, the fun of the game disappears, and so does their desire to play.”

      Comment

      • Kakahirmutis
        🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
        • Oct 2010
        • 7079

        #6363
        Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond 2024. aastal

        Kas ma hobi mängijana saaksin ka fishide listi? Mul pole ka sellist aega võtta et 30h kuus õppetööd teha ja sooviks lihtsalt kergemaid vastaseid!

        Comment

        • ranka
          Miljon Põhjust Kodus Olla
          • Sep 2008
          • 36444

          #6364
          Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond 2024. aastal

          Algselt postitas Kakahirmutis Vaata postitust
          Kas ma hobi mängijana saaksin ka fishide listi? Mul pole ka sellist aega võtta et 30h kuus õppetööd teha ja sooviks lihtsalt kergemaid vastaseid!
          Jah. Pead minult coachi võtma.

          Comment

          • ranka
            Miljon Põhjust Kodus Olla
            • Sep 2008
            • 36444

            #6365
            Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond 2024. aastal



            Hhaha. Nii tõene.

            Comment

            • ranka
              Miljon Põhjust Kodus Olla
              • Sep 2008
              • 36444

              #6366
              Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond 2024. aastal

              Sitahirmutist pole, siis võit minu.

              Comment

              • Kakahirmutis
                🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                • Oct 2010
                • 7079

                #6367
                Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond 2024. aastal

                Algselt postitas ranka Vaata postitust
                Sitahirmutist pole, siis võit minu.

                Tegin sulle jõulukingituse ära.

                Comment

                • Söönlusikast
                  Pokkerihai
                  • Feb 2024
                  • 3255

                  #6368
                  Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond 2024. aastal

                  Algselt postitas Kakahirmutis Vaata postitust
                  Tegin sulle jõulukingituse ära.
                  + müts lisandväärtusena

                  Comment

                  • Kakahirmutis
                    🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                    • Oct 2010
                    • 7079

                    #6369
                    Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond 2024. aastal

                    Algselt postitas Söönlusikast Vaata postitust
                    + müts lisandväärtusena
                    Huvitav millal pokkeriprode aastavahetuse gaala toimub? Meid pole kutsutud ja ranka lihtsalt üksi läheb vanni vms

                    Comment

                    • Söönlusikast
                      Pokkerihai
                      • Feb 2024
                      • 3255

                      #6370
                      Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond 2024. aastal

                      Algselt postitas Kakahirmutis Vaata postitust
                      Huvitav millal pokkeriprode aastavahetuse gaala toimub? Meid pole kutsutud ja ranka lihtsalt üksi läheb vanni vms
                      no ta maininud, et ostis külmikusse %-ga õllesid. Ju mahutab ta keldrisse ära gala, ei pea pargi olympicu meelelahutusala bronnima. Saab mõned deadliftid teha, sparrida (poksikindaid tal tervele foorumile). Saun ka pidi olema.

                      Comment

                      • ranka
                        Miljon Põhjust Kodus Olla
                        • Sep 2008
                        • 36444

                        #6371
                        Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond 2024. aastal

                        Algselt postitas Söönlusikast Vaata postitust
                        no ta maininud, et ostis külmikusse %-ga õllesid. Ju mahutab ta keldrisse ära gala, ei pea pargi olympicu meelelahutusala bronnima. Saab mõned deadliftid teha, sparrida (poksikindaid tal tervele foorumile). Saun ka pidi olema.
                        Lisaks mul kodus 5 pudelit veini ka. Seal saab afteka teha.

                        E: Aa Kaka ju nüüd ei ole ühepeäva mees, vaid nagu nägime, siis min. seitsme päeva gin toonicu mees. Eks isis sebin džinni kah!

                        Comment

                        • Söönlusikast
                          Pokkerihai
                          • Feb 2024
                          • 3255

                          #6372
                          Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond 2024. aastal

                          Algselt postitas ranka Vaata postitust
                          Lisaks mul kodus 5 pudelit veini ka. Seal saab afteka teha.

                          E: Aa Kaka ju nüüd ei ole ühepeäva mees, vaid nagu nägime, siis min. seitsme päeva gin toonicu mees. Eks isis sebin džinni kah!
                          võta kohver red bulli ka siis juba, saab tiivad

                          Comment

                          • Kakahirmutis
                            🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                            • Oct 2010
                            • 7079

                            #6373
                            Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond 2024. aastal

                            Algselt postitas ranka Vaata postitust
                            Lisaks mul kodus 5 pudelit veini ka. Seal saab afteka teha.

                            E: Aa Kaka ju nüüd ei ole ühepeäva mees, vaid nagu nägime, siis min. seitsme päeva gin toonicu mees. Eks isis sebin džinni kah!
                            Ma olen korralikult leveldanud jah, mäletan coolbet openil oli 2 õllega raskusi...

                            Comment

                            • ranka
                              Miljon Põhjust Kodus Olla
                              • Sep 2008
                              • 36444

                              #6374
                              Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond 2024. aastal

                              Täna 3võistlus, mida olen viimased korrad mängijamata jätnud. Täna vist isegi jõuab, aga käin enen vannis ära.

                              Ja panen ehk siis eelmise kuu olematud tulemused kah :P

                              Comment

                              • Pumper
                                Klubi Liige
                                • Mar 2009
                                • 2359

                                #6375
                                Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond 2024. aastal

                                Nagu karta oli, on pokkeripäevikust saanud märkamatult homoerootiline vanniblogi.

                                Comment

                                Working...