Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond 2024. aastal
Kui juba kollane süvariigi propagandamasin kirjutab, et HIMARS ei ole venelaste vastu efektiivne, siis on asjad väga viltu.

Peale selle, et HIMARSi relvasüsteemide täpsus on kehva seoses Venemaa heale elektroonilise sõjapidamise võimele, puudub Eestimaal üleüldse sügavus nende süsteemide kasutamiseks.
Seega taaskord on meil küsida, et kas meie kaitsevaldkonna "spetsialistid" teevad ikka õigeid oste? ?♂️ HIMARS on tõesti ülimalt kaunis pealkiri lehes ja selle ees saaks ka poseerida ning hääli võita, aga tegelikkuses see riiki ei kaitse ju.
Vist pole vaja öelda, et mis on minu arvamus, mis selle raha eest osta tuleks.
Kui juba kollane süvariigi propagandamasin kirjutab, et HIMARS ei ole venelaste vastu efektiivne, siis on asjad väga viltu.

Peale selle, et HIMARSi relvasüsteemide täpsus on kehva seoses Venemaa heale elektroonilise sõjapidamise võimele, puudub Eestimaal üleüldse sügavus nende süsteemide kasutamiseks.
Seega taaskord on meil küsida, et kas meie kaitsevaldkonna "spetsialistid" teevad ikka õigeid oste? ?♂️ HIMARS on tõesti ülimalt kaunis pealkiri lehes ja selle ees saaks ka poseerida ning hääli võita, aga tegelikkuses see riiki ei kaitse ju.
Vist pole vaja öelda, et mis on minu arvamus, mis selle raha eest osta tuleks.







Comment