Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond 2024. aastal
Lisana tahaks öelda, et me ei ole droonisõjaks absoluutselt valmis. Ma pole elu sees isegi ühtegi tsiviildrooni katsunudki, rääkimata siis lennutamisest või hoopis selle "vastu võitlemisest".
Kui praegu tekiks kontakt, siis vaataks neid sumisevad droone suu ammuli ja ei oskaks mitte midagi teha. Oleksin järjekordne videomaterjal mõnes venemeelses Telegrami kanalis, kus mõne minutiga hunnik sõdureid õhku lastakse, sest nad lihtsalt ei tea, mida teha ja kuidas käituda.
Pole ju mõtet arvata seda, et Ukraina on erand ja maakera ei olegi ümmargune Venemaal. Vaid droonide suurusjärgud - ostmisel ja valmistmaisel on seal samad või suuremad ning kui sõda peaks lõppema, siis ega laoruumid neil tühjaks jää.
Ja meie ikka ja jälle ainult passime ja passime.
Tegelikult tänasel ajastul peaks ajateenistus olema kohustuslik 100% kõikidele meestele, kellel on käed-jalad-silmad-kõrvad korras. Lihtsalt, kui vana ei taha minna metsa (miks peakski), siis läheb drooniväkke ja iga päev käib nagu koolis - 8 tundi päevas, õpib droone ja samuti droonivastast tegevust. Mitte ühtegi põhjust ei ole tänapäeval ajateenistusest viilida.
Ja neid ajateenijaid praktikana kaastakse metsa eksinud seenelisi otsima, erinevaid üritusi turvama, spordiüritusi filmima, erinevad otsingud, tuletõrjel abiks jne., et nad saaksid ka päriselt oskusi kasutada.
Lisana. See võib pärast ajateenistuse lõppu avadagi võimaluse töötada droonifotograafina või operaatorina tsiviilis.
Muidugi õppe pikkus ei peaks olema kaheksa kuud, nagu Herem oma jonni ajas, sest olgem ausad ajateenistuses on enamik õpet munni laiaks istumine. Tegelikult peaks olema hoopis kompaktsem, intensiivsem, lühem kui ka paindlikum.
Aga pole mõtet lootagi, et midagi sellist juhtuks. Meil sitaks hea kaitsetahe ju.... Hakklihamasin.ee.
Lisana tahaks öelda, et me ei ole droonisõjaks absoluutselt valmis. Ma pole elu sees isegi ühtegi tsiviildrooni katsunudki, rääkimata siis lennutamisest või hoopis selle "vastu võitlemisest".
Kui praegu tekiks kontakt, siis vaataks neid sumisevad droone suu ammuli ja ei oskaks mitte midagi teha. Oleksin järjekordne videomaterjal mõnes venemeelses Telegrami kanalis, kus mõne minutiga hunnik sõdureid õhku lastakse, sest nad lihtsalt ei tea, mida teha ja kuidas käituda.
Pole ju mõtet arvata seda, et Ukraina on erand ja maakera ei olegi ümmargune Venemaal. Vaid droonide suurusjärgud - ostmisel ja valmistmaisel on seal samad või suuremad ning kui sõda peaks lõppema, siis ega laoruumid neil tühjaks jää.
Ja meie ikka ja jälle ainult passime ja passime.
Tegelikult tänasel ajastul peaks ajateenistus olema kohustuslik 100% kõikidele meestele, kellel on käed-jalad-silmad-kõrvad korras. Lihtsalt, kui vana ei taha minna metsa (miks peakski), siis läheb drooniväkke ja iga päev käib nagu koolis - 8 tundi päevas, õpib droone ja samuti droonivastast tegevust. Mitte ühtegi põhjust ei ole tänapäeval ajateenistusest viilida.
Ja neid ajateenijaid praktikana kaastakse metsa eksinud seenelisi otsima, erinevaid üritusi turvama, spordiüritusi filmima, erinevad otsingud, tuletõrjel abiks jne., et nad saaksid ka päriselt oskusi kasutada.
Lisana. See võib pärast ajateenistuse lõppu avadagi võimaluse töötada droonifotograafina või operaatorina tsiviilis.
Muidugi õppe pikkus ei peaks olema kaheksa kuud, nagu Herem oma jonni ajas, sest olgem ausad ajateenistuses on enamik õpet munni laiaks istumine. Tegelikult peaks olema hoopis kompaktsem, intensiivsem, lühem kui ka paindlikum.
Aga pole mõtet lootagi, et midagi sellist juhtuks. Meil sitaks hea kaitsetahe ju.... Hakklihamasin.ee.


Comment