[50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond nüüd 2025. aastal

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • ranka
    Miljon Põhjust Kodus Olla
    • Sep 2008
    • 36444

    #5431
    Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond 2024. aastal

    Algselt postitas privador Vaata postitust
    Kliimaministeeriumis megad palgad. Tegelikult võiks kogu selle ministeeriumkinni panna ja Keskkonnaministeeriumiga ühendada. Ilmselt sinna tööle sadakse ka selliselt, kui oled nomenklatuuriga seotud...Ja see sõjamaks. Äkki see läheb ka kaitseministeeriumi palkade duubeldmiseks-ärilennud,pralled, tähtsd kohtumsied eliitrestodes. Tüübid vb ostavad endale hispaaniasse kinnisvara on esimesed, kes putku panevad kui sõda käes.
    Vaata, kui Sa räägid juba sellest, et Kliimaminni võiks kinni panna ja ühendada Keskkonnaminiga, siis ongi ju võit neil käes. Sa oled vaikivalt leppinud sellega, et mingi ministeerium, mida absoluutselt ei ole vaja, lubad ikka eksisteerida.

    See on täpselt sama, et algul räägitakse, et saad automaksu selga, täies ulatuses, €1000 aastas. Siis selle peale hakkab vingumine pihta, et issand mis riik, ainult koorib ja kohe nii palju. Oleks siis nii, et näiteks vanemate autode pealt oleks natuke väikse maks.

    Selle peale ametnik: «Davai teeme ära!». Samal ajal loll pööbel on sitaks õnnelik ja arvab, et on suures võidus, kuna ei pea niipalju automaksu maksma... Ometi enne polnudki maksu ja järgmisel aastal ametnik läheb ilusale reisile, sest riik tõstis ta palka.

    Puhtjuhuste tahtel ametniku palgatõus jäi täpselt samasse perioodi, kui riigitulude laekumised "paranesid" automaksu laekumistest ja see võimaldas tõsta ametniku palka, et see oleks konkurentsivõimeline.

    Comment

    • ranka
      Miljon Põhjust Kodus Olla
      • Sep 2008
      • 36444

      #5432
      Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond 2024. aastal

      Et ei unustaks.

      ?‍♂️ Jooksmise järel dušš ja üldse kogu see kompott on ikka ülihea. Täpselt nagu pikendaks hommikut.

      Pean sell all silmas seda, et "hommikul" (hommikul jutumärkides, aga pean silmas päeva-algust - ükskõik, mis kell keegi ei ärkaks) on hea reibas tunne. Mõnus chill. Hommikusöök ja hea tuju tööle minna. Päeva pealt see lahtub ära.

      Kuid, kui siis jooksmas ära käia ja dušš, siis on ikka taaskord see tunne tagasi ja isegi veel parem. Mõnus. Reibas. Üliheatuju. Suisa eufooria.

      Mäletan, et kunagi ammu, alati enne pidu Pumperiga käisime ja tegime korraliku trenni. Umbes nii kella kaheksa paiku õhtul. Siis pessu ja saime peale kümmet kokku - reeglina minu pool ja hakkasime miski rummi jooma. Vahtisime teleka,t mängisime pokkerit, niisama mölisesime.

      Taaskord. Täpselt sama selline tunne. Selline power ⚡ sees. Füüsiliselt väsitatud, aga ergas. Vaimselt ergas ja siis alkohol oli eriti hea. See ikka andis peole sitaks palju juurde.

      Siit ka siis endale üks vaimne märge ✏. Kui kunagi peaksin veel jooma hakkama, siis peaks olema see standard, et enne pidu ikka korralik trenn. Sama tegelt peaks enne suuremat pokkerisessi või live pokkerit.

      Comment

      • ranka
        Miljon Põhjust Kodus Olla
        • Sep 2008
        • 36444

        #5433
        Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond 2024. aastal

        Ja jooksmise koha pealt ka. Täna jooksin lihtsalt mõnusat sörki, nautisin seda sombust ilma ja üldse olekut. Päris mõnus oli. Kilomeetri ajaks endalegi üllatuseks 5 minutit ja kaheksa sekundit.

        Ja nüüd tööle tagasi, sest vaja salafoorumis see striim tööle saada.

        Comment

        • privador
          Pokkerihai
          • Oct 2008
          • 3951

          #5434
          Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond 2024. aastal

          5min 8sekki ju päris kiire tempo juba....krt is ka jooksen iga päev, aga kaal ei lange...Eesmärk alla 90kg saada. Tahaks lihtsalt näha kas ma teen oma 10km rekordi üle. väiksema kaaluga. Sõber 165kg ja süstib Ozempticut, peaks talt vist laenama-võtab söögiisu ära. Ja alko ka saatanast-mitte alkos sisalduvad kalorid, vaid see tekitab meeletu söögiisu

          Comment

          • ranka
            Miljon Põhjust Kodus Olla
            • Sep 2008
            • 36444

            #5435
            Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond 2024. aastal

            Algselt postitas privador Vaata postitust
            5min 8sekki ju päris kiire tempo juba....krt is ka jooksen iga päev, aga kaal ei lange...Eesmärk alla 90kg saada. Tahaks lihtsalt näha kas ma teen oma 10km rekordi üle. väiksema kaaluga. Sõber 165kg ja süstib Ozempticut, peaks talt vist laenama-võtab söögiisu ära. Ja alko ka saatanast-mitte alkos sisalduvad kalorid, vaid see tekitab meeletu söögiisu
            See jooks on ebaoluline.

            Mõtle selle peale, et hästi üldiselt - no tõesti hästi üldistatult, kus ei võta mitte midagi arvesse, on 1km läbimine kuskil 100kcalit. Samas näiteks Big Mac eines on 1100kcalit ja näiteks Heinekensi ca. 200kcalit ja 6-packis 1200kcalit.

            Seega palju õnne. Kumb on lihtsam? Kas joosta päevas 24 kilomeetrit või näiteks jätta see üks eine koos 6-packiga söömata? Ja kumb on jätkusuutlikum.

            Tõde on köögis. Liigutamine on lihtsalt enesetunde - ja kaloriboonus. Muud midagi.

            EDIT:
            Näitena, taaskord üldistatult. 90kg kaaluv mees, 40 aastat, 180cm pikk on vaja umbes 2000kcalit päevas. Normaalne ja täisväärtuslik toit, arvesta on umbes nii, et 1gramm toitu on võrdeline ühe kaloriga.

            90kg on juba sellises mõõdus ülekaalus ja proovi nüüd ajada seda 2 kilogrammi toitu sisse ja nii iga päev. Neli toidukorda ja pool kilo toitu. Sa ei jõua ega suudagi seda teha ja kaal hakkab "iseenesest" sel juhul langema.

            Suudaksid ainult ja ainult siis, kui lasedki neid Bigmace, Cocasi ja Heinekene sisse, kus saadki juba 1 grammi toidu kohta rohkem kui 1kcali, sest reaalselt on seal räigetes kogustes suhkruid otseses mõttes kui ka kaudses, ilma kalorivaba ballastita.

            Comment

            • Kakahirmutis
              🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
              • Oct 2010
              • 7079

              #5436
              Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond 2024. aastal

              Kusjuures, pokkerit mängides peaks ka päris isuga kaloreid kuluma (Research suggests that a chess player could burn up to 132 calories per hour)

              Comment

              • muruntau
                • Jan 2009
                • 4325

                #5437
                Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond 2024. aastal

                Ranka siin siiani butthurt, et tema urkasaidilt blogi ära viisin.

                Põhjus, miks Ranka siin mind avalikult taga räägib ja puid paneb: Poiss proovis mind saada siia tasuta talle sisu ja trafficut tooma, et tuleksin siia blogi pidama. Juhtus eelmisel reedel, just enne suvepäevi, screenshot olemas. Ise on siin kogu aja mulle puid pannud... Ja selle järel proovib panna tasuta enda heaks tööle... Kulutaks enda aega, et tema ammu unustatud saiti aitaks käima tõmmata... tasuta... Ütleb nii mõndagi Ranka nii IQ kui EQ kohta...

                ranka kutsumas.jpg

                Ilmselgelt naersin talle chatis näkku. Jääb ära poja.

                Nüüd siin mingeid puid panna snäp paar päeva peale seda? Ilmselgelt butthurt.

                Tavaline Eesti suvepäev läks suts pikale, tegijal ikka juhtub. Eilegi Chesterfieldis suvepäevade pundiga veel naersime, suvepäevade eriturnal. Koos, mitte minu üle. Polnud sugugi ainus, kellel seal juhtus asju. Sellised Eesti suvepäevad on.

                WinTV'ga ka on okei.

                Et Ranka siin mind canceldada proovib, jõudu. Täiesti suva. Ei üritagi poliitikasse minna, igasuguseid pilte ja videoid on kõigil mu sõpradel-tuttavatel. Full suva.

                Et Ranka siin butthurt üritab nüüd ära panna ja pika tutvuse lihtsalt mõne kliki ja mõne lugeja peale allavett laseb, so be it. It's on you, Ranka. Tõenäoliselt sai need mõnikümmend lugejat siia teemasse ka suure spämmamise peale, nagu ta ikka teeb, pooli enda blogiposte spämmab igale poole privas, sh mulle. Ka peale puude panemist siin ikka spämmab mulle enda jama.

                Kokkuvõtteks. Täiesti ükskõik. Nonevent. Tegijal juhtub, las koerad hauguvad.

                Aga Ranka, ära palun mulle enam kirjuta ega spämma. Sind pole minu jaoks enam olemas.

                Olgu see teistele ka hoiatuseks, Rankal ilmselgelt pole mingit probleemi inimesi, tuttavaid selja taga, avalikult või suletult taga rääkida. Pole esimene kord, ei jää viimaseks.

                Comment

                • Söönlusikast
                  Pokkerihai
                  • Feb 2024
                  • 3255

                  #5438
                  Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond 2024. aastal

                  Ma ei tea miks,a lampi lõi silme ette BSH ja mallukas. Nägu välk lõi lausa.

                  Comment

                  • ranka
                    Miljon Põhjust Kodus Olla
                    • Sep 2008
                    • 36444

                    #5439
                    Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond 2024. aastal

                    Algselt postitas Kakahirmutis Vaata postitust
                    Kusjuures, pokkerit mängides peaks ka päris isuga kaloreid kuluma (Research suggests that a chess player could burn up to 132 calories per hour)
                    Teadusega ja uuringute on sellised lood, et selliseid vastuseid, mida küsid, selliseid saad ja publitseerijate puhul on need vastused ka alati sellised, kui milline on selle publitseerijast lapsajakirjaniku aiku.

                    Comment

                    • ranka
                      Miljon Põhjust Kodus Olla
                      • Sep 2008
                      • 36444

                      #5440
                      Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond 2024. aastal

                      Algselt postitas muruntau Vaata postitust
                      Ranka siin siiani butthurt, et tema urkasaidilt blogi ära viisin.

                      Põhjus, miks Ranka siin mind avalikult taga räägib ja puid paneb: Poiss proovis mind saada siia tasuta talle sisu ja trafficut tooma, et tuleksin siia blogi pidama. Juhtus eelmisel reedel, just enne suvepäevi, screenshot olemas. Ise on siin kogu aja mulle puid pannud... Ja selle järel proovib panna tasuta enda heaks tööle... Kulutaks enda aega, et tema ammu unustatud saiti aitaks käima tõmmata... tasuta... Ütleb nii mõndagi Ranka nii IQ kui EQ kohta...

                      [ATTACH=CONFIG]456[/ATTACH]

                      Ilmselgelt naersin talle chatis näkku. Jääb ära poja.

                      Nüüd siin mingeid puid panna snäp paar päeva peale seda? Ilmselgelt butthurt.

                      Tavaline Eesti suvepäev läks suts pikale, tegijal ikka juhtub. Eilegi Chesterfieldis suvepäevade pundiga veel naersime, suvepäevade eriturnal. Koos, mitte minu üle. Polnud sugugi ainus, kellel seal juhtus asju. Sellised Eesti suvepäevad on.

                      WinTV'ga ka on okei.

                      Et Ranka siin mind canceldada proovib, jõudu. Täiesti suva. Ei üritagi poliitikasse minna, igasuguseid pilte ja videoid on kõigil mu sõpradel-tuttavatel. Full suva.

                      Et Ranka siin butthurt üritab nüüd ära panna ja pika tutvuse lihtsalt mõne kliki ja mõne lugeja peale allavett laseb, so be it. It's on you, Ranka. Tõenäoliselt sai need mõnikümmend lugejat siia teemasse ka suure spämmamise peale, nagu ta ikka teeb, pooli enda blogiposte spämmab igale poole privas, sh mulle. Ka peale puude panemist siin ikka spämmab mulle enda jama.

                      Kokkuvõtteks. Täiesti ükskõik. Nonevent. Tegijal juhtub, las koerad hauguvad.

                      Aga Ranka, ära palun mulle enam kirjuta ega spämma. Sind pole minu jaoks enam olemas.

                      Olgu see teistele ka hoiatuseks, Rankal ilmselgelt pole mingit probleemi inimesi, tuttavaid selja taga, avalikult või suletult taga rääkida. Pole esimene kord, ei jää viimaseks.
                      ROFL. Ma pole veel lugenud, aga panin kiirelt reply, et ära kustutada ei saaks.

                      Comment

                      • ranka
                        Miljon Põhjust Kodus Olla
                        • Sep 2008
                        • 36444

                        #5441
                        Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond 2024. aastal

                        Algselt postitas muruntau Vaata postitust
                        Ranka siin siiani butthurt, et tema urkasaidilt blogi ära viisin.

                        Põhjus, miks Ranka siin mind avalikult taga räägib ja puid paneb: Poiss proovis mind saada siia tasuta talle sisu ja trafficut tooma, et tuleksin siia blogi pidama. Juhtus eelmisel reedel, just enne suvepäevi, screenshot olemas. Ise on siin kogu aja mulle puid pannud... Ja selle järel proovib panna tasuta enda heaks tööle... Kulutaks enda aega, et tema ammu unustatud saiti aitaks käima tõmmata... tasuta... Ütleb nii mõndagi Ranka nii IQ kui EQ kohta...

                        [ATTACH=CONFIG]456[/ATTACH]

                        Ilmselgelt naersin talle chatis näkku. Jääb ära poja.

                        Nüüd siin mingeid puid panna snäp paar päeva peale seda? Ilmselgelt butthurt.

                        Tavaline Eesti suvepäev läks suts pikale, tegijal ikka juhtub. Eilegi Chesterfieldis suvepäevade pundiga veel naersime, suvepäevade eriturnal. Koos, mitte minu üle. Polnud sugugi ainus, kellel seal juhtus asju. Sellised Eesti suvepäevad on.

                        WinTV'ga ka on okei.

                        Et Ranka siin mind canceldada proovib, jõudu. Täiesti suva. Ei üritagi poliitikasse minna, igasuguseid pilte ja videoid on kõigil mu sõpradel-tuttavatel. Full suva.

                        Et Ranka siin butthurt üritab nüüd ära panna ja pika tutvuse lihtsalt mõne kliki ja mõne lugeja peale allavett laseb, so be it. It's on you, Ranka. Tõenäoliselt sai need mõnikümmend lugejat siia teemasse ka suure spämmamise peale, nagu ta ikka teeb, pooli enda blogiposte spämmab igale poole privas, sh mulle. Ka peale puude panemist siin ikka spämmab mulle enda jama.

                        Kokkuvõtteks. Täiesti ükskõik. Nonevent. Tegijal juhtub, las koerad hauguvad.

                        Aga Ranka, ära palun mulle enam kirjuta ega spämma. Sind pole minu jaoks enam olemas.

                        Olgu see teistele ka hoiatuseks, Rankal ilmselgelt pole mingit probleemi inimesi, tuttavaid selja taga, avalikult või suletult taga rääkida. Pole esimene kord, ei jää viimaseks.
                        ROFL@traffic... Ma rohkemat ei viitsi, aga mõned asjad siin maailmas ikka ei muutu ja ega sa eriti üllatusposti toonudki (point@salafoorum).

                        Aga miks üldse siia siis kirjutad, kui kedagi pole olemas ja koerad pidid haukuma... Karavan jäi siiski seisma? :D

                        Comment

                        • Söönlusikast
                          Pokkerihai
                          • Feb 2024
                          • 3255

                          #5442
                          Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond 2024. aastal

                          Algselt postitas muruntau Vaata postitust
                          Ranka siin siiani butthurt, et tema urkasaidilt blogi ära viisin.

                          Põhjus, miks Ranka siin mind avalikult taga räägib ja puid paneb: Poiss proovis mind saada siia tasuta talle sisu ja trafficut tooma, et tuleksin siia blogi pidama. Juhtus eelmisel reedel, just enne suvepäevi, screenshot olemas. Ise on siin kogu aja mulle puid pannud... Ja selle järel proovib panna tasuta enda heaks tööle... Kulutaks enda aega, et tema ammu unustatud saiti aitaks käima tõmmata... tasuta... Ütleb nii mõndagi Ranka nii IQ kui EQ kohta...

                          [ATTACH=CONFIG]456[/ATTACH]

                          Ilmselgelt naersin talle chatis näkku. Jääb ära poja.

                          Nüüd siin mingeid puid panna snäp paar päeva peale seda? Ilmselgelt butthurt.

                          Tavaline Eesti suvepäev läks suts pikale, tegijal ikka juhtub. Eilegi Chesterfieldis suvepäevade pundiga veel naersime, suvepäevade eriturnal. Koos, mitte minu üle. Polnud sugugi ainus, kellel seal juhtus asju. Sellised Eesti suvepäevad on.

                          WinTV'ga ka on okei.

                          Et Ranka siin mind canceldada proovib, jõudu. Täiesti suva. Ei üritagi poliitikasse minna, igasuguseid pilte ja videoid on kõigil mu sõpradel-tuttavatel. Full suva.

                          Et Ranka siin butthurt üritab nüüd ära panna ja pika tutvuse lihtsalt mõne kliki ja mõne lugeja peale allavett laseb, so be it. It's on you, Ranka. Tõenäoliselt sai need mõnikümmend lugejat siia teemasse ka suure spämmamise peale, nagu ta ikka teeb, pooli enda blogiposte spämmab igale poole privas, sh mulle. Ka peale puude panemist siin ikka spämmab mulle enda jama.

                          Kokkuvõtteks. Täiesti ükskõik. Nonevent. Tegijal juhtub, las koerad hauguvad.

                          Aga Ranka, ära palun mulle enam kirjuta ega spämma. Sind pole minu jaoks enam olemas.

                          Olgu see teistele ka hoiatuseks, Rankal ilmselgelt pole mingit probleemi inimesi, tuttavaid selja taga, avalikult või suletult taga rääkida. Pole esimene kord, ei jää viimaseks.
                          #threadsaver#retstrafficnüüd??

                          Comment

                          • ranka
                            Miljon Põhjust Kodus Olla
                            • Sep 2008
                            • 36444

                            #5443
                            Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond 2024. aastal

                            Algselt postitas muruntau Vaata postitust
                            Olgu see teistele ka hoiatuseks, Rankal ilmselgelt pole mingit probleemi inimesi, tuttavaid selja taga, avalikult või suletult taga rääkida. Pole esimene kord, ei jää viimaseks.
                            Jup. Suu vajus lahti, kui mees striimis avalikult rääkis, kuidas tal üks sõber, kelle nime ta ei taha nimetada, käib ikka linnas litse panemas.

                            Mul päriselt vajus ka suu lahti, et reaalselt - kas keegi julgeb üldse sellise inimesega midagi privaatset rääkida, kui mees käib striimides sellist sitta ajamas - tõesti Mallukas 2.0. Seda näitab ka siin ekraanitõmmis privaatvestlusest ja seega võib eeldada, et igasugune privaatne vestlus ei ole selle inimesega nii väga privaatne. Kokkuvõttes hoiatus on mehe poolt enda kohta igati ajakohane.

                            Aga võib-olla vana jälle vähe võtune, et nii härga täis.... Sest kirjutas oma kommentaariski, et "eilegi". Ju STOP märk vähe udune. Aga las siis koerad hauguvad ja karavan sõidab edasi....

                            Mees on ju Mr. Traffic, 20 lugejaga lol.

                            Comment

                            • ranka
                              Miljon Põhjust Kodus Olla
                              • Sep 2008
                              • 36444

                              #5444
                              Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond 2024. aastal

                              Algselt postitas Söönlusikast Vaata postitust
                              #threadsaver#retstrafficnüüd??
                              Ma praegu serveri confe muudan. Muru postitas, traffic järgi. Seega ei tea, kas server peab sellele trafficule, mida muru toob, üldse vastu. Hoiame pöidlaid ja loodame parimat. ??? Hommikuks foorum maas.

                              Comment

                              • ranka
                                Miljon Põhjust Kodus Olla
                                • Sep 2008
                                • 36444

                                #5445
                                Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond 2024. aastal

                                Traffic on siiapoole teel!

                                Comment

                                Working...