Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond 2024. aastal
Vaata, kui Sa räägid juba sellest, et Kliimaminni võiks kinni panna ja ühendada Keskkonnaminiga, siis ongi ju võit neil käes. Sa oled vaikivalt leppinud sellega, et mingi ministeerium, mida absoluutselt ei ole vaja, lubad ikka eksisteerida.
See on täpselt sama, et algul räägitakse, et saad automaksu selga, täies ulatuses, €1000 aastas. Siis selle peale hakkab vingumine pihta, et issand mis riik, ainult koorib ja kohe nii palju. Oleks siis nii, et näiteks vanemate autode pealt oleks natuke väikse maks.
Selle peale ametnik: «Davai teeme ära!». Samal ajal loll pööbel on sitaks õnnelik ja arvab, et on suures võidus, kuna ei pea niipalju automaksu maksma... Ometi enne polnudki maksu ja järgmisel aastal ametnik läheb ilusale reisile, sest riik tõstis ta palka.
Puhtjuhuste tahtel ametniku palgatõus jäi täpselt samasse perioodi, kui riigitulude laekumised "paranesid" automaksu laekumistest ja see võimaldas tõsta ametniku palka, et see oleks konkurentsivõimeline.
Algselt postitas privador
Vaata postitust
See on täpselt sama, et algul räägitakse, et saad automaksu selga, täies ulatuses, €1000 aastas. Siis selle peale hakkab vingumine pihta, et issand mis riik, ainult koorib ja kohe nii palju. Oleks siis nii, et näiteks vanemate autode pealt oleks natuke väikse maks.
Selle peale ametnik: «Davai teeme ära!». Samal ajal loll pööbel on sitaks õnnelik ja arvab, et on suures võidus, kuna ei pea niipalju automaksu maksma... Ometi enne polnudki maksu ja järgmisel aastal ametnik läheb ilusale reisile, sest riik tõstis ta palka.
Puhtjuhuste tahtel ametniku palgatõus jäi täpselt samasse perioodi, kui riigitulude laekumised "paranesid" automaksu laekumistest ja see võimaldas tõsta ametniku palka, et see oleks konkurentsivõimeline.
Comment