[50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond nüüd 2025. aastal

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • ranka
    Miljon Põhjust Kodus Olla
    • Sep 2008
    • 36444

    #3901
    Re: [50NL-200NL HU] Eeskujuks/Hirmuks Teistele: Juulis 100 BI-d on Tõsiasi

    Comment

    • Owner85
      Klubi Liige
      • Aug 2009
      • 2146

      #3902
      Re: [50NL-200NL HU] Eeskujuks/Hirmuks Teistele: Juulis 100 BI-d on Tõsiasi

      Juba parem

      Comment

      • ranka
        Miljon Põhjust Kodus Olla
        • Sep 2008
        • 36444

        #3903
        Re: [50NL-200NL HU] Eeskujuks/Hirmuks Teistele: Juulis 100 BI-d on Tõsiasi

        Eile 80 kätt ja -40BB. Suutsin 12h tsükli jooksul kõik vastased maha magada. Küll tegin suitus, küll tegin süüa või olin läppari taga.

        Õhtul panen koos eilsega graafiku.

        Comment

        • Pythagoras
          Grinder
          • Apr 2012
          • 589

          #3904
          Re: [50NL-200NL HU] Eeskujuks/Hirmuks Teistele: Juulis 100 BI-d on Tõsiasi

          kui päev läbi bummida, siis telefoniga pole proovinud mängida, sel ajal kui arvutist eemal? või kuidas see telefoniga üldse on, väga ebamugav?

          Comment

          • ranka
            Miljon Põhjust Kodus Olla
            • Sep 2008
            • 36444

            #3905
            Re: [50NL-200NL HU] Eeskujuks/Hirmuks Teistele: Juulis 100 BI-d on Tõsiasi

            Algselt postitas Pythagoras Vaata postitust
            kui päev läbi bummida, siis telefoniga pole proovinud mängida, sel ajal kui arvutist eemal? või kuidas see telefoniga üldse on, väga ebamugav?
            Sisse/välja logimine on ebamugav. Stars võiks olla nagu Skype, et saad korraga sees olla mitmest seadmest ning laudade ülevõtmisel lihtsalt toksi tokeni parool vms.

            Comment

            • hakkameimema
              Õpihimuline Mängur
              • Aug 2011
              • 349

              #3906
              Re: [50NL-200NL HU] Eeskujuks/Hirmuks Teistele: Juulis 100 BI-d on Tõsiasi

              Siis saad endale palgata tableselecteri, kui seda mõtet edasi arendada.
              Last edited by hakkameimema; 24.07.14, 20:46. Põhjus: typo

              Comment

              • ranka
                Miljon Põhjust Kodus Olla
                • Sep 2008
                • 36444

                #3907
                Re: [50NL-200NL HU] Eeskujuks/Hirmuks Teistele: Juulis 100 BI-d on Tõsiasi

                Algselt postitas hakkameimema Vaata postitust
                Siis saad endale palgata tableselecteri, kui seda mõtet edasi arendada.
                Selles suhtes, et sul oleks PokerStars küll kahes või mitmes seadmes korraga sees, aga kui tahad laudu üle võtta, siis pead sisestama parooli.

                Üldse ei peakski olema seda korraga sees olemist - Starsi puhul häirib see, et enne pead ühe kliendi kinni panema kui saad teise logida ehk kaotad lauad või vastase.

                Comment

                • ranka
                  Miljon Põhjust Kodus Olla
                  • Sep 2008
                  • 36444

                  #3908
                  Re: [50NL-200NL HU] Eeskujuks/Hirmuks Teistele: Juulis 100 BI-d on Tõsiasi

                  Valusalt närvi ajavad sellised coolerid. Riverit veel "nitrollid" ja siis shoved, kui tal on miljard halvemat kätt.

                  Poker Stars $1/$2 No Limit Hold'em - 2 players - View hand 2546066
                  DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

                  Hero (BTN/SB): $200.00
                  BB: $216.44

                  Pre Flop: ($3.00) Hero is BTN/SB with K 2
                  Hero raises to $6, BB calls $4

                  Flop: ($12.00) 5 9 J (2 players)
                  BB checks, Hero checks

                  Turn: ($12.00) Q (2 players)
                  BB bets $4.60, Hero raises to $26, BB calls $21.40

                  River: ($64.00) 7 (2 players)
                  BB bets $52, Hero raises to $168 all in, BB calls $116

                  Final Pot: $400.00
                  Hero shows K 2 (a flush, King high)
                  BB shows A T (a flush, Ace high)
                  BB wins $399.50
                  (Rake: $0.50)

                  Comment

                  • ranka
                    Miljon Põhjust Kodus Olla
                    • Sep 2008
                    • 36444

                    #3909
                    Re: [50NL-200NL HU] Eeskujuks/Hirmuks Teistele: Juulis 100 BI-d on Tõsiasi



                    Oi *****. Vennaga nii kägaras selle video peale.

                    Comment

                    • Vandalar
                      Pokkerihai
                      • Oct 2008
                      • 3577

                      #3910
                      Re: [50NL-200NL HU] Eeskujuks/Hirmuks Teistele: Juulis 100 BI-d on Tõsiasi

                      Tegelikult peale sellist laksu munadesse nii sirget kõndi ei tehta ja juttu ka vaevalt ajada suudaks siis. Just sayin.

                      Comment

                      • ranka
                        Miljon Põhjust Kodus Olla
                        • Sep 2008
                        • 36444

                        #3911
                        Re: [50NL-200NL HU] Eeskujuks/Hirmuks Teistele: Juulis 100 BI-d on Tõsiasi

                        Harvendasin poste. Rohkem ma suhte teemal enam ei rääg - tekkis veel suurem probleem ning liigun hetkel Pärnu poole. Epicult piinlik on, aga samas nii naljakas ning puhkan Pärnus paar nädalat :)

                        Comment

                        • Potsataja
                          õilishing
                          • Oct 2008
                          • 5270

                          #3912
                          Re: [50NL-200NL HU] Eeskujuks/Hirmuks Teistele: Juulis 100 BI-d on Tõsiasi

                          Munad pandi kruustangide vahele?

                          Comment

                          • BlackWerewolfGenie
                            Kahtlustatav Pettus(t)es
                            • Sep 2013
                            • 2145

                            #3913
                            Re: [50NL-200NL HU] Eeskujuks/Hirmuks Teistele: Juulis 100 BI-d on Tõsiasi

                            Piinlikus on overrated. Head mindseti parandust.

                            Comment

                            • pokkerisheriff
                              Grinder
                              • Oct 2011
                              • 824

                              #3914
                              Re: [50NL-200NL HU] Eeskujuks/Hirmuks Teistele: Juulis 100 BI-d on Tõsiasi

                              Algselt postitas ranka Vaata postitust
                              Harvendasin poste. Rohkem ma suhte teemal enam ei rääg - tekkis veel suurem probleem ning liigun hetkel Pärnu poole. Epicult piinlik on, aga samas nii naljakas ning puhkan Pärnus paar nädalat :)
                              õige ka. neid sinu või nozzu või kelleiganes isiklikke draamasid on küll intrigeeriv lugeda, aga pole mõtet oma eraelu laiale laotada kõigi ette ja pool aastat hiljem vanade postituste peale uuesti sattudes avastada et oled rääkinud rohkem kui tahaksid. saad üle sellest asjast 100%.

                              Comment

                              • rahvavaenlane
                                Klubi Liige
                                • Dec 2009
                                • 3040

                                #3915
                                Re: [50NL-200NL HU] Eeskujuks/Hirmuks Teistele: Juulis 100 BI-d on Tõsiasi

                                Algselt postitas ranka Vaata postitust
                                Harvendasin poste. Rohkem ma suhte teemal enam ei rääg - tekkis veel suurem probleem ning liigun hetkel Pärnu poole. Epicult piinlik on, aga samas nii naljakas ning puhkan Pärnus paar nädalat :)
                                ma olen täiesti eluterve intrigant ja tahaks kõiki neid postitusi lugeda.

                                Comment

                                Working...