[50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond nüüd 2025. aastal

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Mr_Kenny
    Vana Tegija
    • Jun 2011
    • 1357

    #2401
    Re: Blogi: Ranka - mu uus lemmikjook on Belõi AIDS

    Wd Ranka ja edu järgmisel aastal :)

    Comment

    • KristjanLaas
      Pokkeritark
      • Oct 2009
      • 6450

      #2402
      Re: Blogi: Ranka - mu uus lemmikjook on Belõi AIDS

      Algselt postitas Mr_Kenny Vaata postitust
      Wd Ranka ja edu järgmisel aastal :)
      .

      Comment

      • vapsik
        Klubi Liige
        • Apr 2009
        • 5462

        #2403
        Re: Blogi: Ranka - mu uus lemmikjook on Belõi AIDS

        Tubli!

        Comment

        • Dzuu
          Õpihimuline Mängur
          • Oct 2008
          • 445

          #2404
          Re: Blogi: Ranka - mu uus lemmikjook on Belõi AIDS

          Priimus.

          Comment

          • hotcocacola
            HTCCACLA
            • Oct 2008
            • 14473

            #2405
            Re: Blogi: Ranka - mu uus lemmikjook on Belõi AIDS

            Puhtalt 60,5k$. Lisandub rb. Palju u rb-d tuli?

            Wd!

            Comment

            • ranka
              Miljon Põhjust Kodus Olla
              • Sep 2008
              • 36444

              #2406
              Re: Blogi: Ranka - mu uus lemmikjook on Belõi AIDS

              Algselt postitas hotcocacola Vaata postitust
              Puhtalt 60,5k$. Lisandub rb. Palju u rb-d tuli?

              Wd!
              Ei oska öelda. Mõnes kohas oli supper hea RB diil, mõnes kohas pm. 0%.

              Samas on seal käsi veel puudu päris palju. 20-30k iPoker-ist 6maxi, PokerStarsis FR käsi suur hunnik (bumhuntisin FR). Lisaks veel live cashis miskid võidud, coaching ning muud pokkeriga seonduvad juhuotsad.

              Comment

              • pokkerisheriff
                Grinder
                • Oct 2011
                • 824

                #2407
                Re: Blogi: Ranka - mu uus lemmikjook on Belõi AIDS

                inspireeriv post see aastakokkuvõte. edu!

                EDIT: miks eesmärgiks "anda strateegilist nõu avalikus foorumis tasuta täpselt 0 korda"? oled kindlasti üks kogenumaid siin ja paljud saavad kasu su ideedest kuidas käsi mängida. lisaks suhtutakse sinusse austusega ja ei hakata kergelt vastu vaidlema ega solvama nagu algajamaid vaid usaldatakse.
                Last edited by pokkerisheriff; 27.12.11, 19:52.

                Comment

                • KristjanRawk
                  Klubi Liige
                  • Feb 2009
                  • 1133

                  #2408
                  Re: Blogi: Ranka - mu uus lemmikjook on Belõi AIDS

                  no aga kui tasuta nõu anda, siis saab ju nõusaaja paremaks ning ehk sirgub temast ka kõrgema limiidi mängija ning sul on veel 1 regular juures kes pinda käib ning fishidelt raha ära võtab. tasuta nõu = 0 kasum
                  Last edited by KristjanRawk; 27.12.11, 20:04.

                  Comment

                  • ranka
                    Miljon Põhjust Kodus Olla
                    • Sep 2008
                    • 36444

                    #2409
                    Re: Blogi: Ranka - mu uus lemmikjook on Belõi AIDS

                    Algselt postitas pokkerisheriff Vaata postitust
                    inspireeriv post see aastakokkuvõte. edu!

                    EDIT: miks eesmärgiks "anda strateegilist nõu avalikus foorumis tasuta täpselt 0 korda"? oled kindlasti üks kogenumaid siin ja paljud saavad kasu su ideedest kuidas käsi mängida. lisaks suhtutakse sinusse austusega ja ei hakata kergelt vastu vaidlema ega solvama nagu algajamaid vaid usaldatakse.
                    Esiteks on see kohutav time-waste. 2011 aastal on erinevates foorumites niipalju materjale, sarnaseid käsi jms, et ei näe mõtet kirjutada ühte ja samat nõu 1000x enam ümber. Teiseks olen andnud piisavalt nõu ja tunnen, et ei ole karmale võlgu. Parem säästan oma aega ja kirjutan selle kokkuhoitud aja asemel mõne informatsiivse uudise pealehele.

                    Comment

                    • Maxi
                      Pokkerihai
                      • Nov 2010
                      • 1849

                      #2410
                      Re: Aasta kokkuvõtte 2011

                      Algselt postitas ranka Vaata postitust

                      Väikese winratega mängijatest ja suht väikesel limiidil on parimaks näiteks timstone: http://www.pokertableratings.com/sta...earch/timstone
                      vaatasin selle tüübi PTR´i ja viimane kommentaar, jäetud 3 nädalat tagasi:
                      KeIisitaan (not real): HATERS CLIFFNOTES: this guy is fking idiot!!! BECAUSE he have more girls than I; he earn more than me; he have 6pack, I dont. FKING 6PACKED RICH PLAYBOY. JK, I AM RANKA LOL. GL, COACH ME.
                      wtf is a ranka?

                      Comment

                      • ranka
                        Miljon Põhjust Kodus Olla
                        • Sep 2008
                        • 36444

                        #2411
                        Re: Blogi: Ranka - mu uus lemmikjook on Belõi AIDS

                        googelda, mis asi on ranka siis saad teada.

                        Comment

                        • Maxi
                          Pokkerihai
                          • Nov 2010
                          • 1849

                          #2412
                          Re: Blogi: Ranka - mu uus lemmikjook on Belõi AIDS

                          miskine anime teema? mu jaapani keel pole suurem asi :D

                          Comment

                          • ranka
                            Miljon Põhjust Kodus Olla
                            • Sep 2008
                            • 36444

                            #2413
                            Re: Blogi: Ranka - mu uus lemmikjook on Belõi AIDS

                            Algselt postitas Maxi Vaata postitust
                            miskine anime teema? mu jaapani keel pole suurem asi :D
                            Saada hieroglüüfid ESTPatricku päevikusse, ta vist oskab tõlkida, elab peaaegu Hiinamaal.

                            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                            Aga krt nii igav. Päevarütm jälle sassis ja midagi teha ei ole kui spämma foorumit.

                            Comment

                            • DaBeat
                              Õpihimuline Mängur
                              • Feb 2010
                              • 404

                              #2414
                              Re: Blogi: Ranka - mu uus lemmikjook on Belõi AIDS

                              Hea töö, kenad graafikud ja head sihid järgmiseks aastaks.
                              Edu!

                              Comment

                              • rahvavaenlane
                                Klubi Liige
                                • Dec 2009
                                • 3040

                                #2415
                                Re: Blogi: Ranka - mu uus lemmikjook on Belõi AIDS

                                Algselt postitas ranka Vaata postitust
                                Esiteks on see kohutav time-waste. 2011 aastal on erinevates foorumites niipalju materjale, sarnaseid käsi jms, et ei näe mõtet kirjutada ühte ja samat nõu 1000x enam ümber. Teiseks olen andnud piisavalt nõu ja tunnen, et ei ole karmale võlgu. Parem säästan oma aega ja kirjutan selle kokkuhoitud aja asemel mõne informatsiivse uudise pealehele.
                                poiss akkab ära tabama, et pole mõtet omale konkurente juurde tekitada. kui poleks foorumeid, siis oleks NAGU 2002. lihtsalt prindiks. pappi.

                                Comment

                                Working...