[50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond nüüd 2025. aastal

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • rasmer
    Vana Tegija
    • Oct 2009
    • 1306

    #3871
    Re: [50NL-200NL HU] Eeskujuks/Hirmuks Teistele: Juulis 100 BI-d on Tõsiasi

    Pohui see pokker raisk, update parem telefonijahist.

    Comment

    • ranka
      Miljon Põhjust Kodus Olla
      • Sep 2008
      • 36444

      #3872
      Re: [50NL-200NL HU] Eeskujuks/Hirmuks Teistele: Juulis 100 BI-d on Tõsiasi

      Algselt postitas rasmer Vaata postitust
      Pohui see pokker raisk, update parem telefonijahist.
      Siiani kadunud ja rohkem olen veel veendunud, et kodus. Olen isegi lampide sisse vaadanud.

      Comment

      • kjmrc
        Pokkerihai
        • Aug 2009
        • 4541

        #3873
        Re: [50NL-200NL HU] Eeskujuks/Hirmuks Teistele: Juulis 100 BI-d on Tõsiasi

        Algselt postitas ranka Vaata postitust
        Siiani kadunud ja rohkem olen veel veendunud, et kodus. Olen isegi lampide sisse vaadanud.
        Irf. See pole ju reaalne, et üles ei leia? Kui suur korter on?

        Comment

        • timz0333
          Pokkeritark
          • Mar 2009
          • 6322

          #3874
          Re: [50NL-200NL HU] Eeskujuks/Hirmuks Teistele: Juulis 100 BI-d on Tõsiasi

          Pane mingi leiutasu välja sellele kes õige koha pakub saab omale. Kasvõi see sama telefon kui muud ei ole.

          Comment

          • ranka
            Miljon Põhjust Kodus Olla
            • Sep 2008
            • 36444

            #3875
            Re: [50NL-200NL HU] Eeskujuks/Hirmuks Teistele: Juulis 100 BI-d on Tõsiasi

            Algselt postitas kjmrc Vaata postitust
            Irf. See pole ju reaalne, et üles ei leia? Kui suur korter on?
            60 ruutu ja endal sama mõte.

            Ma ise juba hakanud kahtlema, et äkki viskasin minema kogemata, sest õhtul viisin hunniku prügi välja. Mapsi pealt näitab kenalt koduteed ja 5.52 koju jõudnud ning tunnike hiljem aku tühjaks saanud.

            Kordagi ei ole keegi telefoni sisse selle aja sees lülitanud, sest mul telefon Google acciga seotud ning WiFi automaatne. Sel juhul suure tõenäosusega näeks korrakski uut locationit.

            Suva olen juba maha matnud. Äkki suutsingi kaotada kuidagi maja koridori/lifti vms. ning keegi õnnelik leidis. Igastahes siin majas ta sel kellaajal oli.

            GPS muidugi ei näita ka meetri täpsusega, vaid 50 meetriga ning asukohta millegi pärast ületee majja. Aga kui vaatan logisid, kui telefon kodus arvuti taga siis 24h pingides näitab täpselt sama ehk kõrvalmaja aadressi. Korraks tekitas see kahtluse, et äkki ikka tänavale kaotasin.

            Suva.

            Comment

            • ranka
              Miljon Põhjust Kodus Olla
              • Sep 2008
              • 36444

              #3876
              Re: [50NL-200NL HU] Eeskujuks/Hirmuks Teistele: Juulis 100 BI-d on Tõsiasi

              Õhtuti ikka väga kehv action või võrreldes ööga on kehvem ning proovin end ajada aega, kus ärkan kas öösel kahe-kolme paiku või siis lähen magama hommikul 10-12 vahel.

              Täna olen saanud 800 kätt, millest 500 oli ühe vastase vastu. Kui oled 3-4 päeva täielikult eemal, siis nii naljakas kui see ka ei ole, koheselt tsooni ei saa. Endal suuremad vead, et proovin ära võtta panka, kus seda muidu ei teeks või hoopis annan alla või ei hakka panka võtma seal, kus seda ära saaks võtta.

              Too esimene tard oli 200 suht agro ning lõpus muutus ka HT mängijaks ning hakkas shovema. Sain ühe stäki suckoudiga kätte ning teisestki enamus, aga lõpus suutis ikka $40 pealt üles tulla. Reloadiv donk teist võimalust ei andnud ning jooksis ära.

              Comment

              • kjmrc
                Pokkerihai
                • Aug 2009
                • 4541

                #3877
                Re: [50NL-200NL HU] Eeskujuks/Hirmuks Teistele: Juulis 100 BI-d on Tõsiasi

                Pokkeriprod elavad ikka hästi kui tutika S4 kaotamine suva on :D

                Comment

                • ranka
                  Miljon Põhjust Kodus Olla
                  • Sep 2008
                  • 36444

                  #3878
                  Re: [50NL-200NL HU] Eeskujuks/Hirmuks Teistele: Juulis 100 BI-d on Tõsiasi

                  Poker Stars $0.25/$0.50 No Limit Hold'em - 2 players - View hand 2535722
                  DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

                  Hero (BTN/SB): $174.07
                  BB: $26.27

                  Pre Flop: ($0.75) Hero is BTN/SB with 7 9
                  Hero raises to $1, BB raises to $1.50, Hero calls $0.50

                  Flop: ($3.00) 8 K 2 (2 players)
                  BB checks, Hero checks

                  Turn: ($3.00) 5 (2 players)
                  BB checks, Hero bets $2, BB calls $2

                  River: ($7.00) A (2 players)
                  BB bets $6.68, Hero raises to $15.50, BB folds

                  Final Pot: $20.36
                  Hero shows 7 9 (high card Ace)
                  Hero wins $19.86
                  (Rake: $0.50)

                  LOL. 100% kindel, et bluffib, sest oli antud liini varasemalt korduvalt kasutanud. Ainukeseks probleemiks, kui tal juhtub olema miski 27 tüüpi käsi, siis on jama.

                  Comment

                  • ranka
                    Miljon Põhjust Kodus Olla
                    • Sep 2008
                    • 36444

                    #3879
                    Re: [50NL-200NL HU] Eeskujuks/Hirmuks Teistele: Juulis 100 BI-d on Tõsiasi

                    Kaks kätt veel sellest droolerisrt.

                    Poker Stars $0.25/$0.50 No Limit Hold'em - 2 players - View hand 2535717
                    DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter


                    Hero (BB): $62.20
                    BTN/SB: $93.34

                    Pre Flop: ($0.75) Hero is BB with 5 J
                    BTN/SB raises to $1.50, Hero calls $1

                    Flop: ($3.00) 4 K 8 (2 players)
                    Hero checks, BTN/SB checks

                    Turn: ($3.00) T (2 players)
                    Hero bets $2, BTN/SB calls $2

                    River: ($7.00) 6 (2 players)
                    Hero bets $12, BTN/SB raises to $24, Hero raises to $58.70 all in, BTN/SB calls $34.70

                    Final Pot: $124.40
                    Hero shows 5 J (a flush, King high)
                    BTN/SB shows 6 A (a flush, Ace high)
                    BTN/SB wins $123.90
                    (Rake: $0.50)

                    Poker Stars $0.25/$0.50 No Limit Hold'em - 2 players - View hand 2535718
                    DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

                    Hero (BB): $50.91
                    BTN/SB: $155.20

                    Pre Flop: ($0.75) Hero is BB with K 7
                    BTN/SB raises to $1, Hero calls $0.50

                    Flop: ($2.00) 3 T K (2 players)
                    Hero bets $1.50, BTN/SB calls $1.50

                    Turn: ($5.00) 7 (2 players)
                    Hero bets $5, BTN/SB calls $5

                    River: ($15.00) 8 (2 players)
                    Hero bets $13.50, BTN/SB calls $13.50

                    Final Pot: $42.00
                    Hero shows K 7 (two pair, Kings and Sevens)
                    BTN/SB mucks 3 A
                    Hero wins $41.50
                    (Rake: $0.50)

                    Comment

                    • Kakahirmutis
                      🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                      • Oct 2010
                      • 7079

                      #3880
                      Re: [50NL-200NL HU] Eeskujuks/Hirmuks Teistele: Juulis 100 BI-d on Tõsiasi

                      Varsti teema nimeks 100 telefoni augustis on tõsiasi?

                      Comment

                      • yolpa
                        Pokkerihai
                        • Jun 2009
                        • 2669

                        #3881
                        Re: [50NL-200NL HU] Eeskujuks/Hirmuks Teistele: Juulis 100 BI-d on Tõsiasi

                        Algselt postitas kjmrc Vaata postitust
                        Pokkeriprod elavad ikka hästi kui tutika S4 kaotamine suva on :D
                        eino mis sa ikka tagantjärgi nutad, juhtus siis juhtus ja lähme edasi.

                        Comment

                        • ranka
                          Miljon Põhjust Kodus Olla
                          • Sep 2008
                          • 36444

                          #3882
                          Re: [50NL-200NL HU] Eeskujuks/Hirmuks Teistele: Juulis 100 BI-d on Tõsiasi

                          Algselt postitas yolpa Vaata postitust
                          eino mis sa ikka tagantjärgi nutad, juhtus siis juhtus ja lähme edasi.
                          Jeah. Täpselt mu point. Täna jälle 14h vaikust. Lähen lennuki peale.

                          Comment

                          • ristijeesus
                            Klubi Liige
                            • Oct 2009
                            • 2533

                            #3883
                            Re: [50NL-200NL HU] Eeskujuks/Hirmuks Teistele: Juulis 100 BI-d on Tõsiasi

                            Pokkerit ei piidi, aga muudkui lendad. Sul peavad küll rikkad vanemad olema.

                            Comment

                            • ranka
                              Miljon Põhjust Kodus Olla
                              • Sep 2008
                              • 36444

                              #3884
                              Re: [50NL-200NL HU] Eeskujuks/Hirmuks Teistele: Juulis 100 BI-d on Tõsiasi

                              Algselt postitas ristijeesus Vaata postitust
                              Pokkerit ei piidi, aga muudkui lendad. Sul peavad küll rikkad vanemad olema.
                              Google adsensest teenisin eile.

                              Comment

                              • ranka
                                Miljon Põhjust Kodus Olla
                                • Sep 2008
                                • 36444

                                #3885
                                Re: [50NL-200NL HU] Eeskujuks/Hirmuks Teistele: Juulis 100 BI-d on Tõsiasi

                                Peaks foorumisse ka peale panema, siis oleks nagu andu_andu

                                Comment

                                Working...