[50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond nüüd 2025. aastal

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • ranka
    Miljon Põhjust Kodus Olla
    • Sep 2008
    • 36444

    #3751
    Re: [50NL-200NL HU]:Juulis eeskuju - 100BI-d tõsiasi

    Esimesed 11 minutit on palju lubavad ja esimene hit and run juba saadud. Paluks veel selliseid vastaseid.

    Poker Stars $1/$2 No Limit Hold'em - 2 players - View hand 2529929
    DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

    Hero (BB): $229.00
    BTN/SB: $243.14

    Pre Flop: ($3.00) Hero is BB with 9 9
    BTN/SB raises to $4, Hero raises to $16, BTN/SB raises to $48, Hero raises to $229 all in, BTN/SB calls $181

    Flop: ($458.00) K 4 8 (2 players - 1 is all in)

    Turn: ($458.00) T (2 players - 1 is all in)

    River: ($458.00) 4 (2 players - 1 is all in)

    Final Pot: $458.00
    Hero shows 9 9 (two pair, Nines and Fours)
    BTN/SB shows A T (two pair, Tens and Fours)
    BTN/SB wins $457.50
    (Rake: $0.50)

    Comment

    • Kakahirmutis
      🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
      • Oct 2010
      • 7079

      #3752
      Re: [50NL-200NL HU] Eeskujuks/Hirmuks Teistele: Juulis 100 BI-d on Tõsiasi

      Aga siis poleks pidanud flippi kaotama :)

      Comment

      • gamblingFTW
        Vana Tegija
        • Aug 2012
        • 1122

        #3753
        Re: [50NL-200NL HU] Eeskujuks/Hirmuks Teistele: Juulis 100 BI-d on Tõsiasi

        pre calli 4bet ja flopis gii oleks EVd saand vähemalt.

        Comment

        • timz0333
          Pokkeritark
          • Mar 2009
          • 6322

          #3754
          Re: [50NL-200NL HU] Eeskujuks/Hirmuks Teistele: Juulis 100 BI-d on Tõsiasi

          Mul sõber ütles ka alles hiljuti, et kas sa ikka pead TT-ga preflop Ai minema, et suht lucky värk. 99 Ei hakka rääkimagi.

          Vägeva eesmärgi oled pannud. Loodame, et tuleb ära siis!

          Comment

          • ranka
            Miljon Põhjust Kodus Olla
            • Sep 2008
            • 36444

            #3755
            Re: [50NL-200NL HU] Eeskujuks/Hirmuks Teistele: Juulis 100 BI-d on Tõsiasi

            Algselt postitas timz0333 Vaata postitust
            Vägeva eesmärgi oled pannud. Loodame, et tuleb ära siis!
            Eesmärgid on küll täitmiseks, aga veel tähtsam on hoida latti kõrgel ning igakord ei saagi eeldada lati ületamist.

            Aga niisiis seltsimehed. Esimene päev õhtal. Nagu lubatud viskan graafiku enne magama minekut.

            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


            Nagu näha, siis täna fishid peksid mind läbi. 1:0 nende kasuks. Kaotatud lahing ei tähenda veel sõja kaotust.

            Konkreetseid käsi ei hakka postitama, kuna see on minu arvates subjektiivne. Võin ju näidata, et sain mast vs ülemasti või kuidas calliti ära 74o-ga 30bb 4bet, aga siis peaks ju vastukaaluks postitama ka käe, kus vastane vingus, kui sai väiksema mastiga peerukasse või need 30 korda kui solgiga end surnuks bluffis. Huvitavamaid ja lõbusamaid käsi postitaks, aga täna neid ei olnud.

            Jooksin sitalt ning mäng läks ka lappama kui põhifishiga 500 käelist maratoni jooksin. Selle asemel, et rohkem keskenduda ahnitsesin laudu juurde ning tippajal oli neli lauda.

            Viga, mida pean natuke korrigeerima. Kui ühe vennaga juba maadlen, siis järgmine vastane võiks olla veel suurema puude või ajuinvaliidsuse astmega, sest mul loll kiiks - keskendumine kaob alati sinna lauda, kus kõige rohkem reade ning muudes hakkan autopilootima.

            Tänane volüüm võib tunduda suur, aga tegelikkuses ei ole midagi erilist, sest halva jooksu/mängu korral venivad duellid pikaks. Hea jooksul korral niidad fishe kui vikatiga ning 600 käeline sprint võib tähendada kümmet laiaks litsutud fishi, samas sitema jooksu korral 2k käeline maraton kõigest 5-6 vastast.

            Õhtuni. Suur samm astutud: 104bi veel minna.
            Last edited by ranka; 01.07.14, 10:58. Põhjus: Väiksema mastiga, väiksemaga Watson!

            Comment

            • Jazzyl
              Jube Noob
              • Feb 2012
              • 142

              #3756
              Re: [50NL-200NL HU] Eeskujuks/Hirmuks Teistele: Juulis 100 BI-d on Tõsiasi

              Mis limiiti mängid ? või vaatad jooksvalt kus fishe on ?

              Comment

              • Pythagoras
                Grinder
                • Apr 2012
                • 589

                #3757
                Re: [50NL-200NL HU] Eeskujuks/Hirmuks Teistele: Juulis 100 BI-d on Tõsiasi

                Algselt postitas Jazzyl Vaata postitust
                Mis limiiti mängid ? või vaatad jooksvalt kus fishe on ?
                teema pealkiri vist peaks vastuse andma

                Comment

                • ropka11
                  Vana Tegija
                  • Oct 2008
                  • 1008

                  #3758
                  Re: [50NL-200NL HU] Eeskujuks/Hirmuks Teistele: Juulis 100 BI-d on Tõsiasi

                  Õhtuni. Suur samm astutud: 104bi veel minna.
                  Haha väga hea Ranka Optimist.

                  Comment

                  • MeelisV
                    Vana Tegija
                    • Apr 2010
                    • 1300

                    #3759
                    Re: [50NL-200NL HU] Eeskujuks/Hirmuks Teistele: Juulis 100 BI-d on Tõsiasi

                    Algselt postitas ropka11 Vaata postitust
                    Haha väga hea Ranka Optimist.
                    No ilmselgelt tuleb alguses sisse sööta! GL Ranka! :)

                    Comment

                    • rynno
                      Grinder
                      • Feb 2009
                      • 511

                      #3760
                      Re: [50NL-200NL HU] Eeskujuks/Hirmuks Teistele: Juulis 100 BI-d on Tõsiasi

                      väga meeldiv, kui keegi nii aktiivselt päevikut peab, eriti hu kohta (Y)

                      Comment

                      • ranka
                        Miljon Põhjust Kodus Olla
                        • Sep 2008
                        • 36444

                        #3761
                        Re: [50NL-200NL HU] Eeskujuks/Hirmuks Teistele: Juulis 100 BI-d on Tõsiasi

                        No on tegelased rsk.

                        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                        Polnud mune ega põhjust riverit shoveda.

                        Teine käsi leveldavalt semi-regilt, kes tuli lauda, avas ning siis üritas kätte maksta.

                        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                        Comment

                        • ranka
                          Miljon Põhjust Kodus Olla
                          • Sep 2008
                          • 36444

                          #3762
                          Re: [50NL-200NL HU] Eeskujuks/Hirmuks Teistele: Juulis 100 BI-d on Tõsiasi

                          Tegin pseudoprobleemi arvutus.e Arvasin, et viimane käsi võib-olla isegi +EV, aga siiski mitte. Samas mitte midagi väga hullu -1,9BB peaks mu range vastu vastane kaotama pikemas perspektiivis.

                          EDIT: Aa ei siiski +EV, sest open-raise/foldides kaotaks ta -2.5BB.

                          Comment

                          • ranka
                            Miljon Põhjust Kodus Olla
                            • Sep 2008
                            • 36444

                            #3763
                            Re: [50NL-200NL HU] Eeskujuks/Hirmuks Teistele: Juulis 100 BI-d on Tõsiasi

                            Põuane päev - 812 kätt ja break-even. Kätest ka mitte midagi erilist ning pokkerile tänaseks kriips peale.
                            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                            Vaba aja kulutasin veebilehtede peale ning üht teist sai ka ära tehtud, millega olen rahul. Rohkem ei oskagi midagi kirjutada.

                            Pokkerist siis paar sõna (sõna otseses mõttes). Loodan, et varsti hakkab pristima ia ei saa lõpus pidama. See juba väga vana nali, et käima tõmbamine ongi kõige raskem tegu.

                            Tõenäoliselt ka see vana mees mingil ajal sai käima või siis aru, et ei ole tema jaoks :) Õhtuni seltsimehed.

                            Comment

                            • Kakahirmutis
                              🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                              • Oct 2010
                              • 7079

                              #3764
                              Re: [50NL-200NL HU] Eeskujuks/Hirmuks Teistele: Juulis 100 BI-d on Tõsiasi

                              Arvan et vanamees ostis uue tolmuimeja kuna vana ei töötanud :)

                              Comment

                              • ranka
                                Miljon Põhjust Kodus Olla
                                • Sep 2008
                                • 36444

                                #3765
                                Re: [50NL-200NL HU] Eeskujuks/Hirmuks Teistele: Juulis 100 BI-d on Tõsiasi

                                Algselt postitas Kakahirmutis Vaata postitust
                                Arvan et vanamees ostis uue tolmuimeja kuna vana ei töötanud :)
                                Jup, aga alles peale tanklas käiku ning küünalde kuivatamist.

                                Comment

                                Working...