Re: [100NL FR/HU]: Euronicsis kaableid nuusutamas
otot, nüüd läks mul mõttelõng vapsee puntrasse. kas sa oled üks neist "taiprodest"? ok, räägi sellest, ehhki see ei tähenda seda, et ma ei looda, et sa seal vangi VÄHEMASTI satud. satu ja kirjelda. kui ei satu, siis räägi vähemalt kuis seal on.
Algselt postitas Spewmonkey
Vaata postitust
otot, nüüd läks mul mõttelõng vapsee puntrasse. kas sa oled üks neist "taiprodest"? ok, räägi sellest, ehhki see ei tähenda seda, et ma ei looda, et sa seal vangi VÄHEMASTI satud. satu ja kirjelda. kui ei satu, siis räägi vähemalt kuis seal on.




Comment