[50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond nüüd 2025. aastal

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • rahvavaenlane
    Klubi Liige
    • Dec 2009
    • 3040

    #3181
    Re: [100NL FR/HU]: Euronicsis kaableid nuusutamas

    Algselt postitas Spewmonkey Vaata postitust
    Pole küll veel Bangkok Hiltonisse suutnud majutada ennast, aga ma kahtlustan, et õlu ja 24h internet sealsete privileegide hulka ei kuulu. Praegusel kellaajal oleks ilmselt tõenäolisem nutu saatel nigeerlaste käest anaalrebendite hankimine.

    otot, nüüd läks mul mõttelõng vapsee puntrasse. kas sa oled üks neist "taiprodest"? ok, räägi sellest, ehhki see ei tähenda seda, et ma ei looda, et sa seal vangi VÄHEMASTI satud. satu ja kirjelda. kui ei satu, siis räägi vähemalt kuis seal on.

    Comment

    • Spewmonkey
      Seina Augustaja
      • Oct 2008
      • 2293

      #3182
      Re: [100NL FR/HU]: Euronicsis kaableid nuusutamas

      Algselt postitas rahvavaenlane Vaata postitust
      otot, nüüd läks mul mõttelõng vapsee puntrasse. kas sa oled üks neist "taiprodest"? ok, räägi sellest, ehhki see ei tähenda seda, et ma ei looda, et sa seal vangi VÄHEMASTI satud. satu ja kirjelda. kui ei satu, siis räägi vähemalt kuis seal on.
      Ma ei tea kes teised "need" on, aga jep. Nagu ma juba korra mainisin, siis vaevalt ma vangi sattudes midagi kirjeldada saaks. Kui viimase lause "seal" tähendas üleüldist Tai elu, siis ei viitsi täitsa ära ka ranka päevikut hijackida.

      Comment

      • rahvavaenlane
        Klubi Liige
        • Dec 2009
        • 3040

        #3183
        Re: [100NL FR/HU]: Euronicsis kaableid nuusutamas

        Algselt postitas Spewmonkey Vaata postitust
        Ma ei tea kes teised "need" on, aga jep. Nagu ma juba korra mainisin, siis vaevalt ma vangi sattudes midagi kirjeldada saaks. Kui viimase lause "seal" tähendas üleüldist Tai elu, siis ei viitsi täitsa ära ka ranka päevikut hijackida.

        see ranka päevik on niikuinii pu.tsi käinud teema. enne kui sa vangi lähed võiksid sellest taist kasvõi siin rääkida. kuidas sa läksid ja milles sa seal elad ja kumb on odavam kas nokuga v ilma ja mis ilma tillita tibid on jne... ühesõnaga hakka pritsima infot.

        Comment

        • Spewmonkey
          Seina Augustaja
          • Oct 2008
          • 2293

          #3184
          Re: [100NL FR/HU]: Euronicsis kaableid nuusutamas

          Algselt postitas rahvavaenlane Vaata postitust
          see ranka päevik on niikuinii pu.tsi käinud teema. enne kui sa vangi lähed võiksid sellest taist kasvõi siin rääkida. kuidas sa läksid ja milles sa seal elad ja kumb on odavam kas nokuga v ilma ja mis ilma tillita tibid on jne... ühesõnaga hakka pritsima infot.
          Ma ei saa päris täpselt ikkagi aru miks see vangi teema nii aktuaalne on su jaoks, aga arvestades mu tutvusi ja kohaliku politsei 150€ kuupalgast tulenevat korruptsiooni, siis tahaks loota, et seda ei juhtu kunagi. Üldiselt kui sul väga igav on, siis võid mu kunagist päevikut lugeda http://foorum.pokkeriprod.com/showth...50-NL100-6-max . Updateda seda ma ei viitsi ja nokuga pole jätkuvalt proovinud.

          Comment

          • rahvavaenlane
            Klubi Liige
            • Dec 2009
            • 3040

            #3185
            Re: [100NL FR/HU]: Euronicsis kaableid nuusutamas

            vangi teema on selle pärast, et sa seal väga mõistlikult ei käituks. pede teema selle pärast, et ranka oleks meil mrahumeeli siin omi jutte lasknud rääkida. ja kui vangi sesl tais lähed siis helista

            Comment

            • ranka
              Miljon Põhjust Kodus Olla
              • Sep 2008
              • 36444

              #3186
              Re: [100NL FR/HU]: Euronicsis kaableid nuusutamas

              Lõpetage ära selle teema reostamine. Minge OT teemasse või magama.

              Comment

              • rahvavaenlane
                Klubi Liige
                • Dec 2009
                • 3040

                #3187
                Re: [100NL FR/HU]: Euronicsis kaableid nuusutamas

                nagu vanaema oleks pühapäeval öelnud pannkookide kõrvale. ok.

                Comment

                • ranka
                  Miljon Põhjust Kodus Olla
                  • Sep 2008
                  • 36444

                  #3188
                  Re: [100NL FR/HU]: Euronicsis kaableid nuusutamas

                  Algselt postitas ranka Vaata postitust
                  Rahvuskangelase avatar


                  (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                  (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
                  Väga insipeeriv tegelane siiski. Siit ka väike üleskutse. Kõik pokkeriprode mängijad võiksid panna samasuguse avatari, et me ikkagi üksteist ära tunneksime ning rahvuskangelasi austaks.



                  Originaalpilt:
                  (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)



                  Kõik nüüd avatare muutma,


                  PALUN!

                  Comment

                  • Kotkas1000
                    Pokkerihai
                    • Nov 2009
                    • 2305

                    #3189
                    Re: [100NL FR/HU]: Euronicsis kaableid nuusutamas

                    Kas xymelis on Aadu või Supsti?

                    Comment

                    • Ghost0
                      Vana Tegija
                      • Oct 2008
                      • 1335

                      #3190
                      Re: [100NL FR/HU]: Euronicsis kaableid nuusutamas

                      Algselt postitas Kotkas1000 Vaata postitust
                      Kas xymelis on Aadu või Supsti?
                      Mitte kumbki imo.

                      E: Või siiski...
                      Last edited by Ghost0; 14.12.12, 17:38.

                      Comment

                      • rahvavaenlane
                        Klubi Liige
                        • Dec 2009
                        • 3040

                        #3191
                        Re: [100NL FR/HU]: Euronicsis kaableid nuusutamas

                        tõsiselt, kust kurat venelane selle avatari sai?

                        lol, tuleks ise ka selle kampaaniaga kaasa, aga avataride vahetamise limiit vist täis mul. kunagi meelde jäänud, et 2x sai seda üldse teha.

                        Comment

                        • qbj0hn
                          Auk on auk. FAKT!
                          • Nov 2008
                          • 7091

                          #3192
                          Re: [100NL FR/HU]: Euronicsis kaableid nuusutamas

                          Supporti kirja saadad saad ikkagi vahetada. Ütled, et väike õde muutis ära ja sul nüüd siuke kass seljas ja ei suuda nii inetu avatariga enam neile rake maksta.

                          Comment

                          • kvaliteet
                            Jube Noob
                            • Oct 2008
                            • 122

                            #3193
                            Re: [100NL FR/HU]: Euronicsis kaableid nuusutamas

                            Panen siia ka meie kangelase wiki lehe:http://et.wikipedia.org/wiki/Jevgeni_Kazakov

                            Seal viidete all ka mõned mõnusad persoonilood.

                            Comment

                            • jasssass
                              Vana Tegija
                              • Sep 2010
                              • 1200

                              #3194
                              Re: [100NL FR/HU]: Euronicsis kaableid nuusutamas

                              Algselt postitas kvaliteet Vaata postitust
                              Panen siia ka meie kangelase wiki lehe:http://et.wikipedia.org/wiki/Jevgeni_Kazakov

                              Seal viidete all ka mõned mõnusad persoonilood.
                              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                              Comment

                              • inward
                                Klubi Liige
                                • Sep 2009
                                • 6275

                                #3195
                                Re: [100NL FR/HU]: Euronicsis kaableid nuusutamas

                                Algselt postitas ranka Vaata postitust


                                Kõik nüüd avatare muutma,


                                PALUN!
                                Pooldan.

                                Comment

                                Working...