[50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond nüüd 2025. aastal

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • ranka
    Miljon Põhjust Kodus Olla
    • Sep 2008
    • 36444

    #3226
    Re: [100NL FR/HU]: Euronicsis kaableid nuusutamas

    Doyle Brunsoni fän. T2 lemmik-käsi.

    Hand #1
    Party Poker $100 No Limit Hold'em - 2 players - View hand 2069898
    DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

    Hero (BB): $149.25
    BTN/SB: $129.33

    Pre Flop: ($1.50) Hero is BB with Q A
    BTN/SB calls $0.50, Hero raises to $6, BTN/SB calls $5

    Flop: ($12.00) 5 8 3 (2 players)
    Hero checks, BTN/SB checks

    Turn: ($12.00) 4 (2 players)
    Hero checks, BTN/SB checks

    River: ($12.00) A (2 players)
    Hero bets $8.55, BTN/SB raises to $17.10, Hero calls $8.55

    Final Pot: $46.20
    Hero mucks Q A (a pair of Aces)
    BTN/SB shows 2 T (a straight, Ace to Five)
    BTN/SB wins $45.20
    (Rake: $1.00)


    Hand #2
    Party Poker $100 No Limit Hold'em - 2 players - View hand 2069899
    DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

    Hero (BB): $219.57
    BTN/SB: $51.06

    Pre Flop: ($1.50) Hero is BB with J Q
    BTN/SB calls $0.50, Hero raises to $6, BTN/SB calls $5

    Flop: ($12.00) A T A (2 players)
    Hero checks, BTN/SB checks

    Turn: ($12.00) 9 (2 players)
    Hero checks, BTN/SB checks

    River: ($12.00) 8 (2 players)
    Hero bets $16, BTN/SB calls $16

    Final Pot: $44.00
    Hero shows J Q (a straight, Eight to Queen)
    BTN/SB mucks T 2 (two pairs, Aces and Tens)
    Hero wins $43.00
    (Rake: $1.00)

    View all 2 hands

    Comment

    • fyte
      Pokkerihai
      • Jun 2010
      • 3378

      #3227
      Re: [100NL FR/HU]: Euronicsis kaableid nuusutamas

      Ei tule hetkel küll ühtki vastast pähe, kelle vastu AAT9 boardil nii flop kui ka turn ette checkida QJga.

      Comment

      • ranka
        Miljon Põhjust Kodus Olla
        • Sep 2008
        • 36444

        #3228
        Re: [100NL FR/HU]: Euronicsis kaableid nuusutamas

        Algselt postitas fyte Vaata postitust
        Ei tule hetkel küll ühtki vastast pähe, kelle vastu AAT9 boardil nii flop kui ka turn ette checkida QJga.
        Mängija, kes mängib 100% käsi, läheb SD-le 79% ajast, ei bluffi, aga callib suht iga beti. Isegi kui bluffib (1 korra teinud 100 käe jooksul), siis bettis 1BB. Lisaks ta ei HNR.

        JQga valuet on, aga ma eelistan hoida variatsiooni võimalikult väikese.

        Comment

        • fyte
          Pokkerihai
          • Jun 2010
          • 3378

          #3229
          Re: [100NL FR/HU]: Euronicsis kaableid nuusutamas

          Sul on enamasti 13-14 outi, pot oleks riveril suurem hittides ning takatipuks callib ta sind mitmete nõrgemate drawdega. Pealegi ei lase sa 34o kätel oma equityt 6 oudi näol realiseerida.

          Comment

          • ranka
            Miljon Põhjust Kodus Olla
            • Sep 2008
            • 36444

            #3230
            Re: [100NL FR/HU]: Euronicsis kaableid nuusutamas

            Algselt postitas fyte Vaata postitust
            Sul on enamasti 13-14 outi, pot oleks riveril suurem hittides ning takatipuks callib ta sind mitmete nõrgemate drawdega. Pealegi ei lase sa 34o kätel oma equityt 6 oudi näol realiseerida.
            Ma olen nõus, aga ma siiski eelistan checki.

            Mõtle nii. Vastane, kes kunagi ei beti ega raise, aga kunagi ei foldi mitte ühelegi betile. Siis milleks sa pead thinilt bettima, kui parem avad any2, floppad oma top range ja siis võtad täis value. 0% variatsiooniga money. Bettima ma hakkaks siis, kui vastasel on bet button.

            Comment

            • ranka
              Miljon Põhjust Kodus Olla
              • Sep 2008
              • 36444

              #3231
              Re: [100NL FR/HU]: Euronicsis kaableid nuusutamas

              Anyway eile oli üleüldse imelik päev. Sellelt vastaselt sain 6bi. Siis läksin magama, aga und ei tulnud ja proovisin telefonis mängida. Võtsin 50NL-200NL hu lauad lahti, samal ajal mängisin 50NL zoomi ning 50NL tuli vastane.

              Alguses mängis korralikult ja siis läks lolliks ära. Iga käsi 3bet, 6BB avang, potsize cbetid ning 2-3 mängutunni jooksul sain 14BI deep stäki ning ta lahkus. Ei oska veel täpselt öelda, et mitu BI ta kokku kaotas, aga saan info tänase päeva jooksul.

              Comment

              • ranka
                Miljon Põhjust Kodus Olla
                • Sep 2008
                • 36444

                #3232
                Re: [100NL FR/HU]: Euronicsis kaableid nuusutamas

                Sain käed.

                Comment

                • ranka
                  Miljon Põhjust Kodus Olla
                  • Sep 2008
                  • 36444

                  #3233
                  Re: [100NL FR/HU]: Euronicsis kaableid nuusutamas

                  Ja esimesed 300 stäkki on siis see passiivne idioot ehk variance free money.

                  Comment

                  • ranka
                    Miljon Põhjust Kodus Olla
                    • Sep 2008
                    • 36444

                    #3234
                    Re: [100NL FR/HU]: Euronicsis kaableid nuusutamas

                    NO TÜRA! Ausalt TÜRA! Uuendan miski aeg blogi, hetkel lihtsalt ei viitsi. Lennureis ajas nii tilti, kuna alati peab olema miski vitune munnnnnnn. Algul ähvardati isegi, et HK maandudes ootab meid politsei, kui kohe jama ei jäta. Tundus lennusaatja isiklik kompleks, kui tegin videot telefoniga ning saatjale ei meeldinud, et teda filmisin.

                    Pastilaa räägib täpsemalt hiljem, sest ta ka oli seal (paneb video)

                    Comment

                    • ranka
                      Miljon Põhjust Kodus Olla
                      • Sep 2008
                      • 36444

                      #3235
                      Re: [100NL FR/HU]: Euronicsis kaableid nuusutamas



                      Kui viitsin, oskan, tahan ja jõuan, siis teen väikese lühivideo (pean sitaks lõikama - pildi suurus, mõttetu jura jne) - tallinn to macau (lennujaamad, ferryd, macau jne). Kui peaks õnnestuma siis ka edasine kasiinode kiir ülevaade (kui saab filmida)

                      Kui ei oska, ei taha, ei jõua (likely), siis kasutan materjale niisama blogis vahemärkustena - enamus olemas.

                      Comment

                      • camu
                        Super Moderaator
                        • Jan 2009
                        • 3411

                        #3236
                        Re: [100NL FR/HU]: Euronicsis kaableid nuusutamas

                        LOL
                        Raudselt olid purjus, räuskasid, mölisesid. Tean küll. Pastilaa ilmselt konföörmib mu juttu.

                        Comment

                        • ranka
                          Miljon Põhjust Kodus Olla
                          • Sep 2008
                          • 36444

                          #3237
                          Re: [100NL FR/HU]: Euronicsis kaableid nuusutamas

                          Algselt postitas camu Vaata postitust
                          LOL
                          Raudselt olid purjus, räuskasid, mölisesid. Tean küll. Pastilaa ilmselt konföörmib mu juttu.
                          Kui ma oleks olnud purjus - räuskasin ja mölisesin, ma ütleksin seda või ei kirjutaks sellest. Oma süü asjus mul on kõhutunne päris hea. Mul on isegi kaks videot, kus ma seda asiaati filmisin ja siis ta läks semi paanikasse.

                          Lisaks ükski inimene ei hakka nii ähvardama. Isegi, kui ma käitusin valesti, on standard teha noomitus, mitte paaniline ähvardus, et nüüd lähed politseisse. See näitab, et tegelt oli midagi muud.

                          Chaom1-ga mõtlesime teha ka selle saatja peale kaebuse, aga SAMAS ma tunnen, et inimene tegi oma tööd ja tegi oma tööd hästi ning ma ei saa väita, et ma olin 100% perfektne. Ei olnud, aga ma ei teinud mitte midagi halba. Kogu värk hakkas ajast: lennukis maas olemine - tõusmine. S.t. ei võtnud kõrgustki üles ja sellisel hetkel isegi lärmamine ja mölisemine ei oleks mitte mingi rikkumine, aga seda ei olnud!!!!!!!!

                          Põhiprobleemiks oligi filmimine ja inimesel oli foobia filmimise vastu, mis ajas ta paanikasse. Võis olla ka lisvärk, kuna ees istusid 4 pedanti. Kirjutan täpsemalt blogis.

                          Comment

                          • pastilaa
                            kuum poiss
                            • Apr 2009
                            • 7518

                            #3238
                            Re: [100NL FR/HU]: Euronicsis kaableid nuusutamas

                            Algselt postitas ranka Vaata postitust
                            Pastilaa räägib täpsemalt hiljem, sest ta ka oli seal (paneb video)
                            confirmin:
                            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                            Comment

                            • ranka
                              Miljon Põhjust Kodus Olla
                              • Sep 2008
                              • 36444

                              #3239
                              Re: [100NL FR/HU]: Euronicsis kaableid nuusutamas

                              Poker Stars $0.50/$1 No Limit Hold'em - 2 players
                              DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

                              Hero (BB): $105.14
                              BTN/SB: $74.73

                              Pre Flop: ($1.50) Hero is BB with Q A
                              BTN/SB raises to $3, Hero raises to $9, BTN/SB calls $6

                              Flop: ($18.00) A 8 9 (2 players)
                              Hero bets $12, BTN/SB calls $12

                              Turn: ($42.00) A (2 players)
                              Hero checks, BTN/SB bets $15, Hero raises to $84.14 all in, BTN/SB calls $38.73 all in

                              River: ($149.46) J (2 players - 2 are all in)

                              Final Pot: $149.46
                              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                              (Rake: $0.50)

                              Viimane raha oli meil. Siis mõtlesime, et kas tagasi tallinna või litsimajja, siis pastilaa tahtis tallinna minna, mina olin neutraalne (endine hetero). Võitsime käe ja Camu karjus tagant: muidugi, waldosse!

                              Comment

                              • Pumper
                                Klubi Liige
                                • Mar 2009
                                • 2359

                                #3240
                                Re: [100NL FR/HU]: Euronicsis kaableid nuusutamas

                                Oled juba mõnele seal Waldosse ka kütnud?

                                Comment

                                Working...