[50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond nüüd 2025. aastal

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Oliverk
    Moderaator
    • Nov 2008
    • 3016

    #1681
    Re: Blogi: Ranka [400NL Heads-Up]

    Lähen ka nüüd esimest korda üle 2a täna jooksma, näeb kas jalg kannab ja vastu peab või mitte.

    Comment

    • Tarmonator
      Lingiparandaja
      • Oct 2008
      • 3274

      #1682
      Re: Blogi: Ranka [400NL Heads-Up]

      Algselt postitas Godspeed_EJ Vaata postitust
      Ise tegin HIITI umbes 2a sõudeergomeetri peal. Üks tsükkel kestis 3 kuud, siis kuu aega puhkust ja jälle otsast peale. Samal ajal käisin Audentese meestega maadlemas ja võhma poolest neile igiliikuritele alla ei jäänud.
      HIITi võivad proovida ka harrastajad, aga siis oleks mõistlik teha natuke pikemad tsüklid, et keha jõuaks koormusega kohaneda ning ei tekiks kohe üleväsimust.
      Kui viitsid tee mingi kokkuvõte oma trennist selle sõudeergomeetriga. Kui palju, mis harjutused, kui kaua jne. Endal on see niisama nühkimine korralikult üle visanud. Võiks ka mingi normaalse kava ja rutiini järgi teha.

      Comment

      • RudiTurbo
        Klubi Liige
        • Oct 2008
        • 4167

        #1683
        Re: Blogi: Ranka [400NL Heads-Up]

        Ujumistrennides ainult üx hiit'imine käibki, mäletan kui 5 korda nädalas ujumist tegin ja mu keha oli nagu masin :)
        Kuskilt trepist lendasin üles nagu sulg ja kui kuhugi ilma transpordita oli vaja minna, siis pigem jooksin kui kõndisin, sest ei "viitsinud" kõndida :D

        Comment

        • tolmuahv
          Klubi Liige
          • Feb 2009
          • 2502

          #1684
          Re: Blogi: Ranka [400NL Heads-Up]

          Algselt postitas RudiTurbo Vaata postitust
          Ujumistrennides ainult üx hiit'imine käibki, mäletan kui 5 korda nädalas ujumist tegin ja mu keha oli nagu masin :)
          Kuskilt trepist lendasin üles nagu sulg ja kui kuhugi ilma transpordita oli vaja minna, siis pigem jooksin kui kõndisin, sest ei "viitsinud" kõndida :D
          Sa vist ei ole ka päris normaalne. Kui õigesti mäletan, siis tegid täistriatloni läbi millalgi?

          Comment

          • kilu6
            Vana Tegija
            • Oct 2008
            • 1305

            #1685
            Re: Blogi: Ranka [400NL Heads-Up]

            Algselt postitas ranka Vaata postitust
            Tegelt läbi m-i augu saaks seal ka päris hea raja endale kokku monteerida aga ei viitis.
            Mustamäe äkiline nõlv on ainult üks triip, kui seda väldid, siis ülejäänu on suht tasane.
            Proovi ülemist ringi Hiiu staadioni ümbruses (ca 3km) või veel parem Harku metsa ringid 3km või 8.
            Kõik need on siin kaardi peal:
            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

            Comment

            • ranka
              Miljon Põhjust Kodus Olla
              • Sep 2008
              • 36444

              #1686
              Re: Blogi: Ranka [400NL Heads-Up]

              Enne kui ununeb siis minu TOP3 pokkeritubade kliendituge. Kõik saavad ühe ja sama hinde mult, kõikidel omad plussid ja väikesed miinused.

              PokerStars, TrioBet ja Bodog. Kõik on väga kiired, konkreetsed ja probleemi saab lahendatud.

              Comment

              • WeThePeople
                Vana Tegija
                • Mar 2010
                • 1163

                #1687
                Re: Blogi: Ranka [400NL Heads-Up]

                Algselt postitas ranka Vaata postitust
                TrioBet
                I call bullshit! Kui Burgetile otse helistad siis ehk tõesti aga muidu võimle higiseks ja kogu tõestamisperioodi lõpuks hakkab tunduma et tegelt ikka oled ise kõigest valesti aru saanud. Teistega pean muidugi nõus olema.

                Comment

                • minbetmillionaire
                  Õpihimuline Mängur
                  • Jan 2010
                  • 363

                  #1688
                  Re: Blogi: Ranka [400NL Heads-Up]

                  Algselt postitas ranka Vaata postitust
                  TrioBet
                  Vanasti oli parim, nüüd on üsna perse kukkunud.

                  Comment

                  • taipupole
                    Lõpuboss
                    • Oct 2008
                    • 2181

                    #1689
                    Re: Blogi: Ranka [400NL Heads-Up]

                    Pane endale vastu kotte! Pole eriti aus Starsi supporti panna samasse ritta teistega.

                    Comment

                    • ranka
                      Miljon Põhjust Kodus Olla
                      • Sep 2008
                      • 36444

                      #1690
                      Re: Blogi: Ranka [400NL Heads-Up]

                      Algselt postitas WeThePeople Vaata postitust
                      I call bullshit! Kui Burgetile otse helistad siis ehk tõesti aga muidu võimle higiseks ja kogu tõestamisperioodi lõpuks hakkab tunduma et tegelt ikka oled ise kõigest valesti aru saanud. Teistega pean muidugi nõus olema.
                      Algselt postitas minbetmillionaire Vaata postitust
                      Vanasti oli parim, nüüd on üsna perse kukkunud.
                      Algselt postitas taipupole Vaata postitust
                      Pane endale vastu kotte! Pole eriti aus Starsi supporti panna samasse ritta teistega.
                      Siis olen TrioBeti koha pealt hiiteris. Vastuse saan ma alati 20 minuti jooksul ja ei meenu ühtegi probleemi, mis oleks lahendamata jäänud.

                      PokerStars on hea ja seda teab igaüks ning siin ei ole vaja midagi lisada. Nende suurimaks miinuseks on live supporti puudumine aga üldiselt maili teel saab kõik korda aetud.

                      Bodogis jääb veitsa alla kiirusega aga alati kõik probleemid lahendatud nii nagu lubatud.

                      Samuti pean klienditoeks ka muu "emaili" välise tegevuste tegemine. Ala cashoudid, rakebacki maksmine, boonuste lisamine,. Siinkohal võidab kõiki tube pikalt TrioBet, kus cashoudi võid saada kätte vähem kui mõne tunniga! Kampaaniate kohapealt jääb tugevalt alla Bodog, kus ei saa rakebacki, kus ei olegi regularidele midagi mõeldud aga see on juba nende toa poliitika.

                      Comment

                      • ranka
                        Miljon Põhjust Kodus Olla
                        • Sep 2008
                        • 36444

                        #1691
                        Re: Blogi: Ranka [400NL Heads-Up]

                        Võimatu!!!!!!!!!!!!!!! Ma pean vist toad ringi tõstma, sest miski kuradima sitane vanamutt täielikult ahistab mind. Mul kompu akna all ja nii kui pead vasakule pööran siis miski vanamutt päevad läbi passib, tekitab ikka räiget tilti. Nimetaks seda täielikutl ahistamiseks.

                        Comment

                        • taipupole
                          Lõpuboss
                          • Oct 2008
                          • 2181

                          #1692
                          Re: Blogi: Ranka [400NL Heads-Up]

                          Helista võmmi. Tegelikult ka.

                          Comment

                          • ranka
                            Miljon Põhjust Kodus Olla
                            • Sep 2008
                            • 36444

                            #1693
                            Re: Blogi: Ranka [400NL Heads-Up]

                            no mida need võmmid teevad? tulevad aitavad mul toa ümber tõsta w? mõtlesin teha rõveduse, sest see ahv käib jube tihti paljalt rõdul ka liputamas, et teeks pildi ja lükkaks siis foorumisse üles. ilus vaadata ja siis saan ehk ka lõpuks kaastunde. aga tõsiselt, see segab grindimist nii räigelt. võiksin muidugi ruloo ette tõmmata aga ei täi eriti 24/7 koopas ka olla.

                            Comment

                            • taipupole
                              Lõpuboss
                              • Oct 2008
                              • 2181

                              #1694
                              Re: Blogi: Ranka [400NL Heads-Up]

                              Helistad ja ütledki, et mingi isik on paljalt rõdul kogu aeg ja sul on lapsed kodus ja ei saa nii elada. Las lähevad ja peksavad uksele, tuleb ehk mõistus pähe lõpuks. Maja ja korruse ja korteri numbri mõtled ikka välja, et kus too asub.

                              või mine ise ka rõdule ja karju: SUKAAAA, GDE ADEZDA BLÄÄÄÄT, DAVAI PÕSTRA V KVARTIRU! SUUUKAAAAAAA! Aitab ka see, kui samal ajal tildihoos puruks löödud klaverit vastu rõdupiiret taoksid.
                              Last edited by taipupole; 28.07.11, 13:25.

                              Comment

                              • vonkartoffel
                                Pokkerihai
                                • May 2009
                                • 1658

                                #1695
                                Re: Blogi: Ranka [400NL Heads-Up]

                                lol, ja kindlasti tuleks videosse võtta

                                Comment

                                Working...