[50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond nüüd 2025. aastal

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • rahvavaenlane
    Klubi Liige
    • Dec 2009
    • 3040

    #3196
    Re: [100NL FR/HU]: Euronicsis kaableid nuusutamas

    Algselt postitas inward Vaata postitust
    Pooldan.
    kiidan posti !

    Comment

    • hotcocacola
      HTCCACLA
      • Oct 2008
      • 14473

      #3197
      Re: [100NL FR/HU]: Euronicsis kaableid nuusutamas

      Algselt postitas Ghost0 Vaata postitust
      Mitte kumbki imo.

      E: Või siiski...
      Yks neist kindlasti, vist oli Supsti

      Comment

      • ranka
        Miljon Põhjust Kodus Olla
        • Sep 2008
        • 36444

        #3198
        Re: [100NL FR/HU]: Euronicsis kaableid nuusutamas

        Algselt postitas qbj0hn Vaata postitust
        Supporti kirja saadad saad ikkagi vahetada. Ütled, et väike õde muutis ära ja sul nüüd siuke kass seljas ja ei suuda nii inetu avatariga enam neile rake maksta.
        Sellist udu ei ole mõtet saata.

        Just saatsin neile kirja: «Hi,
        I want to change my profile picture»Sellest piisas.

        Comment

        • ranka
          Miljon Põhjust Kodus Olla
          • Sep 2008
          • 36444

          #3199
          Re: [100NL FR/HU]: Euronicsis kaableid nuusutamas

          Algselt postitas hotcocacola Vaata postitust
          Yks neist kindlasti, vist oli Supsti
          Üldiselt ei ole kena öelda välja inimeste screen-namesid, kui nad neid ei soovi. Tho, ma ei tea, kas antud SN oli saladus või mitte.

          Comment

          • ranka
            Miljon Põhjust Kodus Olla
            • Sep 2008
            • 36444

            #3200
            Re: [100NL FR/HU]: Euronicsis kaableid nuusutamas

            Ja vahetage nüüd palun avatare. Jummala kõva oleks kui sajal inimesel oleks selline avatar. FR laudades kägarduks naerust taburetiks.

            Comment

            • hotcocacola
              HTCCACLA
              • Oct 2008
              • 14473

              #3201
              Re: [100NL FR/HU]: Euronicsis kaableid nuusutamas

              Algselt postitas ranka Vaata postitust
              Üldiselt ei ole kena öelda välja inimeste screen-namesid, kui nad neid ei soovi. Tho, ma ei tea, kas antud SN oli saladus või mitte.
              Kurb küll.

              Comment

              • Codecci
                Luuramas Naisteturniire
                • Nov 2008
                • 7574

                #3202
                Re: [100NL FR/HU]: Euronicsis kaableid nuusutamas

                Algselt postitas ranka Vaata postitust
                Väga insipeeriv tegelane siiski. Siit ka väike üleskutse. Kõik pokkeriprode mängijad võiksid panna samasuguse avatari, et me ikkagi üksteist ära tunneksime ning rahvuskangelasi austaks.



                Originaalpilt:
                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)



                Kõik nüüd avatare muutma,


                PALUN!
                sa tõesti mängid starsis siukese themega?

                Comment

                • Provoker
                  Pokkerihai
                  • Jan 2009
                  • 3067

                  #3203
                  Re: [100NL FR/HU]: Euronicsis kaableid nuusutamas

                  mina mängin. Väga hea on

                  Comment

                  • Codecci
                    Luuramas Naisteturniire
                    • Nov 2008
                    • 7574

                    #3204
                    Re: [100NL FR/HU]: Euronicsis kaableid nuusutamas

                    aa püäris default see vist pole... aga midagi sarnaselt inetut küll

                    Comment

                    • ranka
                      Miljon Põhjust Kodus Olla
                      • Sep 2008
                      • 36444

                      #3205
                      Re: [100NL FR/HU]: Euronicsis kaableid nuusutamas

                      Algselt postitas Codecci Vaata postitust
                      sa tõesti mängid starsis siukese themega?
                      Ei ja ja. Ma olen imelik ja kiiksuga. Vahetan themesid, värve pidevalt. Mind aitab, lisab värskendust.

                      Comment

                      • ranka
                        Miljon Põhjust Kodus Olla
                        • Sep 2008
                        • 36444

                        #3206
                        Re: [100NL FR/HU]: Euronicsis kaableid nuusutamas

                        Poker Stars $0.50/$1 No Limit Hold'em - 2 players - View hand 2038188
                        DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

                        Hero (BB): $60.73
                        BTN/SB: $127.55

                        Pre Flop: ($1.50) Hero is BB with 3 9
                        BTN/SB calls $0.50, Hero checks

                        Flop: ($2.00) 4 8 8 (2 players)
                        Hero checks, BTN/SB checks

                        Turn: ($2.00) T (2 players)
                        Hero checks, BTN/SB checks

                        River: ($2.00) J (2 players)
                        Hero checks, BTN/SB checks

                        Final Pot: $2.00
                        Hero shows 3 9 (a pair of Eights)
                        BTN/SB shows Q 9 (a straight flush, Eight to Queen)
                        BTN/SB wins $1.91
                        (Rake: $0.09)

                        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                        Comment

                        • Ghost0
                          Vana Tegija
                          • Oct 2008
                          • 1335

                          #3207
                          Re: [100NL FR/HU]: Euronicsis kaableid nuusutamas

                          Hero (BB): $60.73
                          BTN/SB: $127.55

                          Tundub, et vastane teab, mis teeb

                          Comment

                          • lambitont
                            Vana Tegija
                            • Jun 2011
                            • 1095

                            #3208
                            Re: [100NL FR/HU]: Euronicsis kaableid nuusutamas

                            Algselt postitas ranka Vaata postitust
                            Poker Stars $0.50/$1 No Limit Hold'em - 2 players - View hand 2038188
                            DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

                            Hero (BB): $60.73
                            BTN/SB: $127.55

                            Pre Flop: ($1.50) Hero is BB with 3 9
                            BTN/SB calls $0.50, Hero checks

                            Flop: ($2.00) 4 8 8 (2 players)
                            Hero checks, BTN/SB checks

                            Turn: ($2.00) T (2 players)
                            Hero checks, BTN/SB checks

                            River: ($2.00) J (2 players)
                            Hero checks, BTN/SB checks

                            Final Pot: $2.00
                            Hero shows 3 9 (a pair of Eights)
                            BTN/SB shows Q 9 (a straight flush, Eight to Queen)
                            BTN/SB wins $1.91
                            (Rake: $0.09)

                            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
                            ta tahtis näha mis sul on

                            Comment

                            • ranka
                              Miljon Põhjust Kodus Olla
                              • Sep 2008
                              • 36444

                              #3209
                              Re: [100NL FR/HU]: Euronicsis kaableid nuusutamas

                              Algselt postitas lambitont Vaata postitust
                              ta tahtis näha mis sul on
                              Üllataval kombel sa mõistad fishide maailma nii hästi. Kas see oligi põhjus, miks Triobetist ära tulid? Callisid tihi pasaga või checkides nutsiga järgi, et näha mis vastasel on?

                              Comment

                              • lambitont
                                Vana Tegija
                                • Jun 2011
                                • 1095

                                #3210
                                Re: [100NL FR/HU]: Euronicsis kaableid nuusutamas

                                Algselt postitas ranka Vaata postitust
                                Üllataval kombel sa mõistad fishide maailma nii hästi. Kas see oligi põhjus, miks Triobetist ära tulid? Callisid tihi pasaga või checkides nutsiga järgi, et näha mis vastasel on?

                                ära hakka pugema

                                Comment

                                Working...