Re: Blogi: Ranka [400NL Heads-Up]
oioioi, see aeroobne pulss ja rasva põletamine on 10 aastat vana teooria, selle mägedest üles alla rapsimisega sa põletad rasva tunduvalt effektiivsemalt kui madala pulsi ja 2 tunnise jooksuga.
oioioi, see aeroobne pulss ja rasva põletamine on 10 aastat vana teooria, selle mägedest üles alla rapsimisega sa põletad rasva tunduvalt effektiivsemalt kui madala pulsi ja 2 tunnise jooksuga.
Comment