Re: Blogi: Ranka [400NL Heads-Up]
Vaata ma ei saa ise rõdule minna, sest siin kohas teeb maja "jõnksu". Seepärast ma näengi nende rõdudele ja akendele. LSD-d tehes tõenäoliselt oleks tõesti miski maagiline rõdu siin akna all olemas ja suudaksin isegi õhus kõndida, kaine peaga - net!
Ja kui nende vanamutiele karjud "sukaaaa". Siis nad karjuvad nagu Leits vastu "Tra sukad nahhhui" või "kjes mu sukad kjatki tegi".
Algselt postitas taipupole
Vaata postitust
Ja kui nende vanamutiele karjud "sukaaaa". Siis nad karjuvad nagu Leits vastu "Tra sukad nahhhui" või "kjes mu sukad kjatki tegi".
3 

Comment