[50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond nüüd 2025. aastal

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • ranka
    Miljon Põhjust Kodus Olla
    • Sep 2008
    • 36444

    #1696
    Re: Blogi: Ranka [400NL Heads-Up]

    Algselt postitas taipupole Vaata postitust
    Helistad ja ütledki, et mingi isik on paljalt rõdul kogu aeg ja sul on lapsed kodus ja ei saa nii elada. Las lähevad ja peksavad uksele, tuleb ehk mõistus pähe lõpuks. Maja ja korruse ja korteri numbri mõtled ikka välja, et kus too asub.

    või mine ise ka rõdule ja karju: SUKAAAA, GDE ADEZDA BLÄÄÄÄT, DAVAI PÕSTRA V KVARTIRU! SUUUKAAAAAAA! Aitab ka see, kui samal ajal tildihoos puruks löödud klaverit vastu rõdupiiret taoksid.
    Vaata ma ei saa ise rõdule minna, sest siin kohas teeb maja "jõnksu". Seepärast ma näengi nende rõdudele ja akendele. LSD-d tehes tõenäoliselt oleks tõesti miski maagiline rõdu siin akna all olemas ja suudaksin isegi õhus kõndida, kaine peaga - net!

    Ja kui nende vanamutiele karjud "sukaaaa". Siis nad karjuvad nagu Leits vastu "Tra sukad nahhhui" või "kjes mu sukad kjatki tegi".

    Comment

    • fyte
      Pokkerihai
      • Jun 2010
      • 3378

      #1697
      Re: Blogi: Ranka [400NL Heads-Up]

      Epic :D
      Kus kandis selline keiss aset leiab siis?

      Comment

      • ranka
        Miljon Põhjust Kodus Olla
        • Sep 2008
        • 36444

        #1698
        Re: Blogi: Ranka [400NL Heads-Up]

        Algselt postitas fyte Vaata postitust
        Epic :D
        Kus kandis selline keiss aset leiab siis?
        Kopli liinidel. Tead need kahekordsed majad, kus akendeks on tihti dressipüksid, telekaks ja sotsiaalmeelehutuseks õhtused tsirkused ning valguse annab kord kvartalis põlev naabrimaja.

        Comment

        • viki
          Grinder
          • Apr 2010
          • 893

          #1699
          Re: Blogi: Ranka [400NL Heads-Up]

          Mine metsa elama.Mul kõnnivad kitsed,põdrad,rebased ja kährikud akna alt mööda.Ikka huvitavam,kui vanamutte vahtida!

          Comment

          • FreakyJason
            Klubi Liige
            • Jan 2009
            • 1381

            #1700
            Re: Blogi: Ranka [400NL Heads-Up]

            Algselt postitas ranka Vaata postitust
            Kopli liinidel. Tead need kahekordsed majad, kus akendeks on tihti dressipüksid, telekaks ja sotsiaalmeelehutuseks õhtused tsirkused ning valguse annab kord kvartalis põlev naabrimaja.
            Ranka! Kolisid Maardust ära?

            Comment

            • ok2aa
              Klubi Liige
              • Oct 2008
              • 1903

              #1701
              Re: Blogi: Ranka [400NL Heads-Up]

              tõstata punkt järgmisel ühistu koosolekul päevakorda.

              Comment

              • ranka
                Miljon Põhjust Kodus Olla
                • Sep 2008
                • 36444

                #1702
                Re: Blogi: Ranka [400NL Heads-Up]

                Algselt postitas FreakyJason Vaata postitust
                Ranka! Kolisid Maardust ära?
                Jep. Maardus oli lahe aga kuradi sitt oli bussiga sõita sinna, alati kontrollid jms. ka peal. Teiseks kole tihti hakkasin peksa saama kui jälle kasvuhoone klaase ning pesu pesunööridelt varastasin ( noh väike kohakke jne. siis kõik teadsid). Lisaks kõik mu lapsepõlve sõbrad ka rohkem kesklinna pool hängivad ( osad küll Rummus natuke aga varsti nad jälle väljas ), sest seal rohkem turiste jne. ning koplisse ka hea trammiga minna. Seal sõpse sittaks, odavamam eluke ja lisaks sööklad ning suppiköögid kõik käe jala juures. Muidugi ka kena rannake.

                To ok2aa: erinevad ühistud.

                Comment

                • vapsik
                  Klubi Liige
                  • Apr 2009
                  • 5462

                  #1703
                  Re: Blogi: Ranka [400NL Heads-Up]

                  Kas prillide eest ära võtmine ei aita?

                  Comment

                  • ranka
                    Miljon Põhjust Kodus Olla
                    • Sep 2008
                    • 36444

                    #1704
                    Re: Blogi: Ranka [400NL Heads-Up]

                    IPoker Network $2.00/$4.00 No Limit Hold'em - 2 players - View hand 1387432
                    DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

                    Hero (BB): $425.00
                    BTN/SB: $167.49

                    Pre Flop: ($6.00) Hero is BB with 3 3
                    BTN/SB raises to $12.00, Hero calls $8

                    Flop: ($24.00) A 7 7 (2 players)
                    Hero checks, BTN/SB checks

                    Turn: ($24.00) 8 (2 players)
                    Hero bets $16.00, BTN/SB raises to $32.00, Hero raises to $48.00, BTN/SB raises to $64.00, Hero raises to $80.00, BTN/SB raises to $96.00, Hero raises to $112.00, BTN/SB raises to $128.00, Hero raises to $144.00, BTN/SB raises to $155.49 all in, Hero calls $11.49

                    River: ($334.98) K (2 players - 1 is all in)

                    Final Pot: $334.98
                    Hero shows 3 3
                    BTN/SB shows 2 2
                    Hero wins $333.98
                    (Rake: $1.00)

                    Comment

                    • emmimees
                      Klubi Liige
                      • Aug 2010
                      • 2719

                      #1705
                      Re: Blogi: Ranka [400NL Heads-Up]

                      irwww

                      Comment

                      • virukunn
                        Pokkerihai
                        • Jul 2010
                        • 2036

                        #1706
                        Re: Blogi: Ranka [400NL Heads-Up]

                        Vend kühveldas nagu labida kaupa oma burkse sinu kotti.

                        Comment

                        • ranka
                          Miljon Põhjust Kodus Olla
                          • Sep 2008
                          • 36444

                          #1707
                          Re: Blogi: Ranka [400NL Heads-Up]

                          Tal 10bet statt oli räigelt suur, 47% ja olin enne teda näinud kümmebettimas täieseti õhuga, seega olin kindel, et tal air. Seekord read oli küll vale aga mul oli ka strong hand.

                          Comment

                          • muruntau
                            • Jan 2009
                            • 4325

                            #1708
                            Re: Blogi: Ranka [400NL Heads-Up]

                            Need on need light 10 bettijad. See käsi tuletas selle teema meelde, puhas kuld:

                            http://forumserver.twoplustwo.com/18...reflop-795876/

                            Comment

                            • widescreen
                              Grinder
                              • Dec 2010
                              • 579

                              #1709
                              Re: Blogi: Ranka [400NL Heads-Up]

                              click back war:D

                              Comment

                              • Jäämees
                                Vana Tegija
                                • Jun 2011
                                • 1182

                                #1710
                                Re: Blogi: Ranka [400NL Heads-Up]

                                Ära nüüd nii kuri ole, vanatädike leidis endale silmarõõmu...

                                @ muruntau xD käsi

                                Comment

                                Working...