[50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond nüüd 2025. aastal

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Kakahirmutis
    🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
    • Oct 2010
    • 7079

    #5311
    Re: [50NL ja sitakad @GGPoker] Ranka tupikeel ehk -2bb kaotava mängija teekond 2024. aastal

    Algselt postitas Söönlusikast Vaata postitust
    Nii prod,et bluffida pole vist mõtetki. Isegi 1/3 range betid saavad 60bb lampi selga.
    See on samamoodi nagu live enamvähem et igasuguse GTO võib ära unustada

    Comment

    • Söönlusikast
      Pokkerihai
      • Feb 2024
      • 3255

      #5312
      Re: [50NL ja sitakad @GGPoker] Ranka tupikeel ehk -2bb kaotava mängija teekond 2024. aastal

      Algselt postitas Kakahirmutis Vaata postitust
      See on samamoodi nagu live enamvähem et igasuguse GTO võib ära unustada
      Jah ,aga partys mingi eriline script ka. Kogu aeg viskab uude lauda.

      Comment

      • Kakahirmutis
        🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
        • Oct 2010
        • 7079

        #5313
        Re: [50NL ja sitakad @GGPoker] Ranka tupikeel ehk -2bb kaotava mängija teekond 2024. aastal

        See turna ajab alati ketta kui kõik suruvad ja sa ei saa mingit närust A9o isegi

        Comment

        • ranka
          Miljon Põhjust Kodus Olla
          • Sep 2008
          • 36444

          #5314
          Re: [50NL ja sitakad @GGPoker] Ranka tupikeel ehk -2bb kaotava mängija teekond 2024. aastal

          Algselt postitas Kakahirmutis Vaata postitust
          See turna ajab alati ketta kui kõik suruvad ja sa ei saa mingit närust A9o isegi
          Kõik suruvad? Mul lauas miski 47/6 tüübid, kes suruvad ainult oma limpi peale.

          Comment

          • Kakahirmutis
            🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
            • Oct 2010
            • 7079

            #5315
            Re: [50NL ja sitakad @GGPoker] Ranka tupikeel ehk -2bb kaotava mängija teekond 2024. aastal

            Algselt postitas ranka Vaata postitust
            Kõik suruvad? Mul lauas miski 47/6 tüübid, kes suruvad ainult oma limpi peale.
            Mul kasiinokunn lauas

            Comment

            • Söönlusikast
              Pokkerihai
              • Feb 2024
              • 3255

              #5316
              Re: [50NL ja sitakad @GGPoker] Ranka tupikeel ehk -2bb kaotava mängija teekond 2024. aastal

              Algselt postitas ranka Vaata postitust
              Kõik suruvad? Mul lauas miski 47/6 tüübid, kes suruvad ainult oma limpi peale.
              ära solva mind, ma raudselt mingi 6/6

              Comment

              • Söönlusikast
                Pokkerihai
                • Feb 2024
                • 3255

                #5317
                Re: [50NL ja sitakad @GGPoker] Ranka tupikeel ehk -2bb kaotava mängija teekond 2024. aastal

                kaka, jälle tuleb imeline comeback ?

                Comment

                • Kakahirmutis
                  🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                  • Oct 2010
                  • 7079

                  #5318
                  Re: [50NL ja sitakad @GGPoker] Ranka tupikeel ehk -2bb kaotava mängija teekond 2024. aastal

                  Ma jooksin 30bb 99 vs QQ

                  Comment

                  • Söönlusikast
                    Pokkerihai
                    • Feb 2024
                    • 3255

                    #5319
                    Re: [50NL ja sitakad @GGPoker] Ranka tupikeel ehk -2bb kaotava mängija teekond 2024. aastal

                    ma tulin plaaniga mängida väga variatsioonirikkalt, aga see tundub raiskamine siukses fieldis kus lihtsalt kingitakse.

                    Comment

                    • ranka
                      Miljon Põhjust Kodus Olla
                      • Sep 2008
                      • 36444

                      #5320
                      Re: [50NL ja sitakad @GGPoker] Ranka tupikeel ehk -2bb kaotava mängija teekond 2024. aastal

                      Algselt postitas Söönlusikast Vaata postitust
                      ma tulin plaaniga mängida väga variatsioonirikkalt, aga see tundub raiskamine siukses fieldis kus lihtsalt kingitakse.
                      Sa oledki kurikuulus S2rgava?

                      Comment

                      • Söönlusikast
                        Pokkerihai
                        • Feb 2024
                        • 3255

                        #5321
                        Re: [50NL ja sitakad @GGPoker] Ranka tupikeel ehk -2bb kaotava mängija teekond 2024. aastal

                        Algselt postitas ranka Vaata postitust
                        Sa oledki kurikuulus S2rgava?
                        ei ma see nunnu kiisupildiga su kõrval.

                        Comment

                        • Söönlusikast
                          Pokkerihai
                          • Feb 2024
                          • 3255

                          #5322
                          Re: [50NL ja sitakad @GGPoker] Ranka tupikeel ehk -2bb kaotava mängija teekond 2024. aastal

                          ma ei saa kurikuulus olla ka, sest vahetasin hiljuti optibetis kasutajanime

                          Comment

                          • Söönlusikast
                            Pokkerihai
                            • Feb 2024
                            • 3255

                            #5323
                            Re: [50NL ja sitakad @GGPoker] Ranka tupikeel ehk -2bb kaotava mängija teekond 2024. aastal

                            mis scam see on, pausi ajal ei saa ka kakaga visata

                            Comment

                            • ranka
                              Miljon Põhjust Kodus Olla
                              • Sep 2008
                              • 36444

                              #5324
                              Re: [50NL ja sitakad @GGPoker] Ranka tupikeel ehk -2bb kaotava mängija teekond 2024. aastal

                              Algselt postitas Söönlusikast Vaata postitust
                              ei ma see nunnu kiisupildiga su kõrval.
                              Mu lauas pole ühtegi kiisupildiga. Ajad vist midagi sassi. Üleüldse ma seekord ei mängi, sest solidaarsusest Müüri vastu tõusin püsti ja ütlesin, et "HET".

                              Comment

                              • Söönlusikast
                                Pokkerihai
                                • Feb 2024
                                • 3255

                                #5325
                                Re: [50NL ja sitakad @GGPoker] Ranka tupikeel ehk -2bb kaotava mängija teekond 2024. aastal

                                Algselt postitas ranka Vaata postitust
                                Mu lauas pole ühtegi kiisupildiga. Ajad vist midagi sassi. Üleüldse ma seekord ei mängi, sest solidaarsusest Müüri vastu tõusin püsti ja ütlesin, et "HET".
                                ma viskan sind terve ülejäänud õhtu kakaga

                                Comment

                                Working...