[50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond nüüd 2025. aastal

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Kakahirmutis
    🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
    • Oct 2010
    • 7079

    #4561
    Re: [25NL@eveywhere] Ranka otsimas tupikteed - kus neid bokkereid mängida saab?

    Tee ühed minu nimelised ka.

    Comment

    • ranka
      Miljon Põhjust Kodus Olla
      • Sep 2008
      • 36444

      #4562
      Re: [25NL@eveywhere] Ranka otsimas tupikteed - kus neid bokkereid mängida saab?

      Algselt postitas Kakahirmutis Vaata postitust
      Tee ühed minu nimelised ka.
      Head isu!

      Comment

      • ranka
        Miljon Põhjust Kodus Olla
        • Sep 2008
        • 36444

        #4563
        Re: [25NL@eveywhere] Ranka otsimas tupikteed - kus neid bokkereid mängida saab?

        Ei sobinud neile ka see (PutInOrc). Mis sellel siis nii valesti on? Put In Orc. WTF?

        Comment

        • Söönlusikast
          Pokkerihai
          • Feb 2024
          • 3255

          #4564
          Re: [25NL@eveywhere] Ranka otsimas tupikteed - kus neid bokkereid mängida saab?

          Algselt postitas ranka Vaata postitust
          Ei sobinud neile ka see (PutInOrc). Mis sellel siis nii valesti on? Put In Orc. WTF?

          A mängi tulega ja palu täpsemalt selgitada ,mis häda on

          Comment

          • Kakahirmutis
            🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
            • Oct 2010
            • 7079

            #4565
            Re: [25NL@eveywhere] Ranka otsimas tupikteed - kus neid bokkereid mängida saab?

            Aga pane eesti keeles siis keegi ei oska reportida.

            Kahtlustan et päris inimene ei vaatagi seda, pannakse report ja tulebki sulle juba nõue.


            Näiteks mina olen saanud 2 hoiatust et ma bumhuntin regulare?!? Üks neist mängis max laudadel 6-8k kätt päevas, proovi siis tema lauda mitte minna.

            Kui ma neile kirjutasin siis põhimõtteliselt selgitati mulle, et see on automaat süsteem ja ma ei pea muretsema, küll aga ma ei tea kas kui 3.nda hoiatuse saan kas siis automaat süsteem paneb mulle banni ka :D
            Last edited by Kakahirmutis; 05.07.24, 08:07.

            Comment

            • Söönlusikast
              Pokkerihai
              • Feb 2024
              • 3255

              #4566
              Re: [25NL@eveywhere] Ranka otsimas tupikteed - kus neid bokkereid mängida saab?

              Algselt postitas Kakahirmutis Vaata postitust
              Aga pane eesti keeles siis keegi ei oska reportida.

              Kahtlustan et päris inimene ei vaatagi seda, pannakse report ja tulebki sulle juba nõue.


              Näiteks mina olen saanud 2 hoiatust et ma bumhuntin regulare?!? Üks neist mängis max laudadel 6-8k kätt päevas, proovi siis tema lauda mitte minna.

              Kui ma neile kirjutasin siis põhimõtteliselt selgitati mulle, et see on automaat süsteem ja ma ei pea muretsema, küll aga ma ei tea kas kui 3.nda hoiatuse saan kas siis automaat süsteem paneb mulle banni ka :D
              bumhunt keelatud või ? tra see saidi asi korrastada kui häirib. Tehku ainult anonüümsed lauad, kus kõik ongi anonym1 ja 2 jne .Kunagi triobetis oli selline lahendus kõrvale, ei mäleta kas tavalaudu oli ka ,aga anonüümsetes laudades tõmbas silme eest kirjuks kui kiirelt bankrollis nr tõusid

              Comment

              • ranka
                Miljon Põhjust Kodus Olla
                • Sep 2008
                • 36444

                #4567
                Re: [25NL@eveywhere] Ranka otsimas tupikteed - kus neid bokkereid mängida saab?

                Kes on luckbox? :)

                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                PS! Sain selle täiesti tasuta, sest eile anti €2.2 pilet ja sealt sain pileti €22 omale :)

                Comment

                • Söönlusikast
                  Pokkerihai
                  • Feb 2024
                  • 3255

                  #4568
                  Re: [25NL@eveywhere] Ranka otsimas tupikteed - kus neid bokkereid mängida saab?

                  Algselt postitas ranka Vaata postitust
                  Kes on luckbox? :)

                  (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                  PS! Sain selle täiesti tasuta, sest eile anti €2.2 pilet ja sealt sain pileti €22 omale :)
                  Inb4 olybet ütleb,et sry nii solvavale kasutajale pole ikka sünnis anda lol

                  Comment

                  • ranka
                    Miljon Põhjust Kodus Olla
                    • Sep 2008
                    • 36444

                    #4569
                    Re: [25NL@eveywhere] Ranka otsimas tupikteed - kus neid bokkereid mängida saab?

                    Algselt postitas Kakahirmutis Vaata postitust
                    Aga pane eesti keeles siis keegi ei oska reportida.

                    Kahtlustan et päris inimene ei vaatagi seda, pannakse report ja tulebki sulle juba nõue.


                    Näiteks mina olen saanud 2 hoiatust et ma bumhuntin regulare?!? Üks neist mängis max laudadel 6-8k kätt päevas, proovi siis tema lauda mitte minna.

                    Kui ma neile kirjutasin siis põhimõtteliselt selgitati mulle, et see on automaat süsteem ja ma ei pea muretsema, küll aga ma ei tea kas kui 3.nda hoiatuse saan kas siis automaat süsteem paneb mulle banni ka :D
                    Kakahirmutis õpib kõndima....

                    Comment

                    • ranka
                      Miljon Põhjust Kodus Olla
                      • Sep 2008
                      • 36444

                      #4570
                      Re: [25NL@eveywhere] Ranka otsimas tupikteed - kus neid bokkereid mängida saab?

                      Algselt postitas Söönlusikast Vaata postitust
                      Inb4 olybet ütleb,et sry nii solvavale kasutajale pole ikka sünnis anda lol
                      Pilet juba kontol. Egas ma polekski märganud, et ma midagi võitsin, aga nägin, €1750 eest pileteid kontol. Enne oli üks €250 pilet Egghunt ajast, mis ootab ka ära kasutamist.

                      Comment

                      • Kakahirmutis
                        🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                        • Oct 2010
                        • 7079

                        #4571
                        Re: [25NL@eveywhere] Ranka otsimas tupikteed - kus neid bokkereid mängida saab?

                        Algselt postitas ranka Vaata postitust
                        Pilet juba kontol. Egas ma polekski märganud, et ma midagi võitsin, aga nägin, €1750 eest pileteid kontol. Enne oli üks €250 pilet Egghunt ajast, mis ootab ka ära kasutamist.
                        Nüüd hea aeg alustada seeriat "Ranka road to million"

                        Comment

                        • ranka
                          Miljon Põhjust Kodus Olla
                          • Sep 2008
                          • 36444

                          #4572
                          Re: [25NL@eveywhere] Ranka otsimas tupikteed - kus neid bokkereid mängida saab?

                          Kloonike just kirjutas, et foorum pole mobile-friendly. Ütlesin, et ei peagi olema ega hakkagi olema ja äkkmõtlesin kohe edasi, et tegelikult peaks olema foorumid moblade jaoks üldse suletud v.a. kui mingi teatud arv poste on. Ala 500+ posti, siis saad moblaga foorumitele ligi.

                          Inimesed ei taha aru saada, et foorumid ei peagi olema mobiilisõbralikud, sest foorumitel on eluaeg olnud probleemiks nii öelda "lurkimine". Külalised, kes postitavad vähe või peaaegu üldse, ei anna foorumile midagi juurde ja külalised, kes ei oma kontot, ei anna foorumitele absoluutselt midaig juurde, vaid tapavad.

                          Foorumid, kui sellised suridki välja tänu sellele, et tulid telefonid ja suur osa netiliiklusest on mobiilis, mis omakorda suurendas lurkimist ja vähendas postitamist. Muidugi ka ühismeedia ja grupid, mis on täielik saast, võrreldes foorumitega.

                          Comment

                          • ranka
                            Miljon Põhjust Kodus Olla
                            • Sep 2008
                            • 36444

                            #4573
                            Re: [25NL@eveywhere] Ranka otsimas tupikteed - kus neid bokkereid mängida saab?

                            Algselt postitas Kakahirmutis Vaata postitust
                            Nüüd hea aeg alustada seeriat "Ranka road to million"
                            Pärast Müür saadab oma karaoke ja PD-baaridest "kandid" selga nime varguse eest. Tal ju oma seiklusele ülioriginaalne nimi mõeldud, mida ei ole mitte keegi mitte kunagi varem kasutanud.

                            Ma arvan, et kui ta saaks, siis vahetaks selle nime hoopis midagi veelgi originaalsemaks ja modernsemaks nagu näiteks "(Nendest) miljonitest ei tea me (küll) midagi".

                            Comment

                            • ranka
                              Miljon Põhjust Kodus Olla
                              • Sep 2008
                              • 36444

                              #4574
                              Re: [25NL@eveywhere] Ranka otsimas tupikteed - kus neid bokkereid mängida saab?

                              Comment

                              • Söönlusikast
                                Pokkerihai
                                • Feb 2024
                                • 3255

                                #4575
                                Re: [25NL@eveywhere] Ranka otsimas tupikteed - kus neid bokkereid mängida saab?

                                Algselt postitas ranka Vaata postitust
                                Kloonike just kirjutas, et foorum pole mobile-friendly. Ütlesin, et ei peagi olema ega hakkagi olema ja äkkmõtlesin kohe edasi, et tegelikult peaks olema foorumid moblade jaoks üldse suletud v.a. kui mingi teatud arv poste on. Ala 500+ posti, siis saad moblaga foorumitele ligi.

                                Inimesed ei taha aru saada, et foorumid ei peagi olema mobiilisõbralikud, sest foorumitel on eluaeg olnud probleemiks nii öelda "lurkimine". Külalised, kes postitavad vähe või peaaegu üldse, ei anna foorumile midagi juurde ja külalised, kes ei oma kontot, ei anna foorumitele absoluutselt midaig juurde, vaid tapavad.

                                Foorumid, kui sellised suridki välja tänu sellele, et tulid telefonid ja suur osa netiliiklusest on mobiilis, mis omakorda suurendas lurkimist ja vähendas postitamist. Muidugi ka ühismeedia ja grupid, mis on täielik saast, võrreldes foorumitega.
                                A mis see häda moblaga siin ,ma 90% ajast moblaga siin ja ei näe probleemi. Ei näe ka kuidas kahjustaks nüüd midagi sellega. Läpsis ikka pokker ,pornhub ,ilmateade jne . Moblas mugavam isegi siin päevitada

                                Comment

                                Working...