[50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond nüüd 2025. aastal

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • hoss23
    Klubi Liige
    • Oct 2008
    • 2551

    #3271
    Re: [100NL FR/HU]: Euronicsis kaableid nuusutamas

    Oh jah.....

    Comment

    • vilkar
      Klubi Liige
      • Jul 2009
      • 1290

      #3272
      Re: [100NL FR/HU]: Euronicsis kaableid nuusutamas

      Algselt postitas ranka Vaata postitust
      omgggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggg ggggggggggggggggggggggggggggggggggggggg

      Listi linnuke juures, aga ei tea, kas räägin või mitte. Pohh. Käisime ladyboyde baaris, maksime 1500 või 2000 bahti, et ta meie ees pihku paneks. Sain midagi salaja videlolindile ka. **** see oli ikka sürr, ma ei teadnud vahepeal, kas nutta või naerda, aga vähemalt jälle, mida nähtud-tehtud.
      aga videoreportaas ? :D krdi naljamehed ikka

      Comment

      • rahvavaenlane
        Klubi Liige
        • Dec 2009
        • 3040

        #3273
        Re: [100NL FR/HU]: Euronicsis kaableid nuusutamas

        ranka, kas su ema ka seda foorumit loeb?

        Comment

        • Oliverk
          Moderaator
          • Nov 2008
          • 3016

          #3274
          Re: [100NL FR/HU]: Euronicsis kaableid nuusutamas

          Algselt postitas rahvavaenlane Vaata postitust
          ranka, kas su ema ka seda foorumit loeb?
          Kui ranka jutt mõistlik tundub, siis tegelikult need ongi tema ema postitused tema nime all.

          Comment

          • timz0333
            Pokkeritark
            • Mar 2009
            • 6322

            #3275
            Re: [100NL FR/HU]: Euronicsis kaableid nuusutamas

            Solid kingitus tehti sünnaks nagu aru saan.

            Comment

            • vilkar
              Klubi Liige
              • Jul 2009
              • 1290

              #3276
              Re: [100NL FR/HU]: Euronicsis kaableid nuusutamas

              Algselt postitas timz0333 Vaata postitust
              Solid kingitus tehti sünnaks nagu aru saan.
              kustumatu elamus kogu eluks :D

              Comment

              • hoss23
                Klubi Liige
                • Oct 2008
                • 2551

                #3277
                Re: [100NL FR/HU]: Euronicsis kaableid nuusutamas

                Jobi sample ikka võtsid, või ta ei saanud lahti?

                Comment

                • inward
                  Klubi Liige
                  • Sep 2009
                  • 6275

                  #3278
                  Re: [100NL FR/HU]: Euronicsis kaableid nuusutamas

                  Ranka, kuhu ladyboy lõpetas muidu ? Kõhu või tisside peale, või ninna hoopis ?

                  Comment

                  • Priidix
                    240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife
                    • Jun 2009
                    • 2839

                    #3279
                    Re: [100NL FR/HU]: Euronicsis kaableid nuusutamas

                    Pilte pls

                    Comment

                    • Owner85
                      Klubi Liige
                      • Aug 2009
                      • 2146

                      #3280
                      Re: [100NL FR/HU]: Euronicsis kaableid nuusutamas

                      Algselt postitas Priidix Vaata postitust
                      Pilte pls
                      tahad ladyboyd pihku tagumas näha????

                      Comment

                      • Oliverk
                        Moderaator
                        • Nov 2008
                        • 3016

                        #3281
                        Re: [100NL FR/HU]: Euronicsis kaableid nuusutamas

                        Algselt postitas Owner85 Vaata postitust
                        tahad ladyboyd pihku tagumas näha????
                        Sa ei tahagi?

                        Comment

                        • camu
                          Super Moderaator
                          • Jan 2009
                          • 3411

                          #3282
                          Re: [100NL FR/HU]: Euronicsis kaableid nuusutamas

                          Algselt postitas hoss23 Vaata postitust
                          Jobi sample ikka võtsid, või ta ei saanud lahti?
                          Tuleb meelde, et sa eelmisel aastal umbes samal ajal Tais. Sul jobisämpel alles ikka?

                          Comment

                          • hoss23
                            Klubi Liige
                            • Oct 2008
                            • 2551

                            #3283
                            Re: [100NL FR/HU]: Euronicsis kaableid nuusutamas

                            Algselt postitas camu Vaata postitust
                            Tuleb meelde, et sa eelmisel aastal umbes samal ajal Tais. Sul jobisämpel alles ikka?
                            Lol, ei tegelenud selliste asjadega kahjuks.

                            Comment

                            • ranka
                              Miljon Põhjust Kodus Olla
                              • Sep 2008
                              • 36444

                              #3284
                              Re: [100NL FR/HU]: Euronicsis kaableid nuusutamas

                              Öeldakse, et võidab see, kellel surres rohkem asju. Ma olen selle poolt, aga samas ka see, kellel on rohkem kogemusi.

                              Ma ei ole alumiiniumtorus 10h, lendan maha tuhandeid kilomeetreid, ja piirduda ainult templite vaatamise ning hotellitoa kirjeldamisega ja naela gloobusele saamisele, et ma olen olnud seal. Pean ennast ka väga vabameelseks, ja suht ilma limiitideta inimeseks ning osades kohtades täiesti pohhui, mis teised must arvavad ja seetõttu ma teen kõik, et saada võimalikult palju ekstreemseid ja extraordinary nägemusi, kogemusi, maitseid ja tundeid.

                              On muidugi asju, mida ma ei teeks või ei viitsiks teha, sest nad on tavalised.

                              Ladyboyde puhul huvitas veitsa ka see, et milline nende vänt on. Eeldasin, et miski kokkukuivanud porgandike, aga pidin pettuma. Ühe asja unustasin tegelt ära. Oleks tahtnud kontakti saada talt, miskit skype vms. ning siis natuke uurida lähemalt nende elude kohta.

                              Sama nagu eelmine aasta maksin Macaus 1000 HKD-d (€100) Indoneesia freelancerile, et ta minuga pidu paneks ja annaks kontakti. Olen õppinud tundma nende maailma. Meie jaoks kindlasti arusaamatu, et kogu elu on raha ning meenutab sellise 6 aastase mõttemaailam, kus kõige kõige tähtsam on asjad, raha, aga samas on see nende jaoks kõigest töö.

                              Seda võib võrrelda sellega, et 4 aastat tagasi ei saanud keskmine inimene aru, et pokker võib olla ka töö, mitte ei oel hasartmängusõltlane. Ise mõtleme ,et inimesed on nii rumalad ja arusaamatud, et ei mõista, et pokker on oskumsäng, aga samas elame kitsas enda defineeritud maailmas, kus ladyboyd või prositutsioon on meie jaoks täiesti tabu, samas mõne ühiskonna täiesti tavapärane ning igapäevane üks elu töö, amet või osa.

                              Olen käinud gaybaarides, gaysõpru vist ei ole ühtegi, aga olen näinud-kohanud sama suhtumist. Mis on minu arvates kohutav. Pm. järgitakse 2000 aasta taguseid traditsioone piiblitest, mitte ei kohaneta tänapäeva arusaamade ja vabameelse mõtlemisega.

                              PS! Meie-teie all mõtlen üldpopulatsioonilist mõtlemist. See kogemus oli oma raha väärt, Jälle midagi lahedat tehtud :)

                              Comment

                              • Maxi
                                Pokkerihai
                                • Nov 2010
                                • 1849

                                #3285
                                Re: [100NL FR/HU]: Euronicsis kaableid nuusutamas

                                Algselt postitas ranka Vaata postitust
                                seetõttu ma teen kõik, et saada võimalikult palju ekstreemseid ja extraordinary nägemusi, kogemusi, maitseid ja tundeid.
                                No kui pilte ei ole panna, siis ütle vähemalt kuidas maitses

                                Comment

                                Working...