[50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond nüüd 2025. aastal

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • ESTPatrick
    Olümpsi Mägi Aivar
    • Nov 2008
    • 5572

    #3421
    Re: [100NL FR/HU]: Euronicsis kaableid nuusutamas

    Probleem Macauga on see, et põhiklient ei ole nõudlik. huvitab ainult, et oleks hästi palju vilkuvaid tulesid slottidel ja et saaks highrollerite baccarad lasta. söök/jook toimub niikuinii gamblimise kõrvalt ehk mingi nuudli värk käib küll ilmselt. meelelahutusest huvitab neid ainult kabaree kus PEAVAD olema PIKAD VALGED naised. muu suht savi minuarust.

    Üldiselt kui hiinlane tahab mingit gurmee värki siis ta läheb macaust Hong Kongi. macaud nimetavad nad pimedaks eeslinnaks hong Kongile kui ma õigesti mäletan, vähemlat üks jutusees ütles nõnda.

    endale meenub Macau meelelahutusest 1 hea viskibaar Starworldi kasiinos kus sai 14 vms korrusel ka väljas istuda ja päris hea oli soojal õhtul viskit libistada (väga suur viski valik oli ja sain mitmeid viskisid seal mida Eestis ei müüda)

    siis paar restot on ka head, aga sinna sain ma ainult esimene kord kui kohalikud viisid, ise ei leiaks never üles, kuskil imelikel tänavatel asusid, aga nagu uksest sisse sai siis kohe voilaa teine maailm. niiöelda kohalik köök mida saab vanalinnas on need suitsulihad või ma ei teagi kuidas nad neid kutsuvad ja siis eggtardid ja küpsised, kõik vist on portugali köögi pärand. hai suppi sain ka seal proovida ja mingeid imelikke molluskeid kuid jällegi oli siis kohalik abiks kes oskas õigesse kohta viia ja õigesti neid tellida, ise ilmselt jällegi hakkama ei saaks.

    ühesõnaga macau probleem võrreldes las vegasega on:
    *inglise keel olematu, mistõttu isegi kui on teenuseid ei osata valgele inimesele pakkuda või ei saa aru kui valge neid küsib
    * hiina klienti huvitav ainult kõik mis on gamblimisega seotud
    * raha on liiga lihtne, et vaeva näha veelgi rohkem ehk konkurents ei ole veel piisavalt tugev et meelelahutusele panustama hakata.
    * hiinlasi on lihtsalt liiga palju võrreldes valgega ja kõik on neile suunatud.

    hetkel kõik
    Last edited by ESTPatrick; 24.03.13, 21:36.

    Comment

    • Rage
      Klubi Liige
      • Nov 2008
      • 6853

      #3422
      Re: [100NL FR/HU]: Euronicsis kaableid nuusutamas

      lihtsalt veelkord tänud ranka, et viitsid oma reisidest blogisse kirjutada.. väga huvitav ja lahe.. (Y)

      Comment

      • ranka
        Miljon Põhjust Kodus Olla
        • Sep 2008
        • 36444

        #3423
        Re: [100NL FR/HU]: Euronicsis kaableid nuusutamas

        yw

        Comment

        • virukunn
          Pokkerihai
          • Jul 2010
          • 2036

          #3424
          Re: [100NL FR/HU]: Euronicsis kaableid nuusutamas

          Oh ei teadnudki, et updatetud. Lugesin ka läbi ja eelmisi reisikokkuvõtteid ka lugenud ja loen edaspidigi.

          Comment

          • ranka
            Miljon Põhjust Kodus Olla
            • Sep 2008
            • 36444

            #3425
            Re: [100NL FR/HU]: Euronicsis kaableid nuusutamas

            Teine inimene juba küsis, et mis mu blogi aadress on, või millest käib jutt.

            Blogi aadress: http://ranka.pokkeriprod.com/ (Uuendan, kui midagi tõsist öelda on ehk põhiliselt reisid). Postitus, millest käis jutt: http://ranka.pokkeriprod.com/2013/03...013-kokkuvote/

            Comment

            • pikk28
              Klubi Liige
              • Oct 2008
              • 6695

              #3426
              Re: [100NL FR/HU]: Euronicsis kaableid nuusutamas

              n1 ranka baranka!

              Comment

              • Ecuador13
                🎮🟣 twitch.tv/s3ndlocation
                • Aug 2009
                • 730

                #3427
                Re: [100NL FR/HU]: Euronicsis kaableid nuusutamas

                ja edaspidi üritan nii vähe, kui võimalik vältida Aasias urkariike ja hotelle
                n1

                Comment

                • ranka
                  Miljon Põhjust Kodus Olla
                  • Sep 2008
                  • 36444

                  #3428
                  Re: [100NL FR/HU]: Euronicsis kaableid nuusutamas

                  Viimasest postitusest on möödunud kuid. Lühikesed ööd asendunud pikkade päevadega, lumehanged tärkava muru ja esimeste kevadsoojadega. Koos kevade tuleku ja uue aastajaga olen jälle leidnud omale uue mängu. Seekordseks siiis lausa sõimusõnana ja kõikide heterode hirmsaim luupainajast formaat MTT-d (turniirid on pededel).

                  Miks?

                  Ring-game ei viitsi, HU cashi ei viitsi, HT-des lobbysid oodata ei viitsi, õppida ka ei viitsi, aga samas mulle meeldib mingil määral aega planeerida ja seega MTT tundub sobivam formaat. Hetkel pettuma ei ole pidanud ja mõned päevad nädalas teha 6-10 tunnine sess on täiesti piisav, et tappa mu pokkerivajadus, aga samas teenib ka lisaraha.

                  Sampled on olematud hetkel: kõigest mõnisada turniiri, aga olen ühte asja otsustanud. Pühapäeviti lõpetan MTT-de mängimise ära. Väga häid turniire on tohutult, aga pühapäeviti nende fieldid on liiga suured. Seega venib sess hommikul kolmeni ja kohe voodisse minna ei jaksa ning nüüd ma siin olen: limpsin nagu parm esmaspäeva varahommikul rummi ja ootan, et millal magama minna saab.

                  Kokkuvõttes on see mulle -EV. Rütm läheb väga sassi. Esmaspäevad on olemuselt suhteliselt töised ja seega pean enamus asju lükkama homse kaela, mis omakorda tähendab väga halba aja planeerimist ning mõjub ühtlasi ka tujule halvasti.

                  Lasin ka SCOOP 500-eurose reload boonuse peale ning hakkasin mõtlema, et kus kurat ma selle lahti mängin. Turnades ei maksa kuuga paarsada dollarit reikigi (ma ei ole full-timer) ning proovisin HT HUSNG $30-neseid. Eeldasin aasta möödudes natuke tugevamat taset, aga hetkel seda ei leidnud. Sample olematu ja jätkan seal boonuse grindimist. Naljakas, et Kyle Aiken seal oli, kes oli ka toona sajaste mängija.

                  SCOOP-ist võtan ka osa. Alguses mõtlesin, et paljudest eventidest, aga kui kurat on seal head struktuurid ja suured fieldid siis üle kolme päeva nädalas mängida vist siiski ei jõua.

                  Comment

                  • VisaHing
                    mees nagu orkester
                    • Dec 2009
                    • 6718

                    #3429
                    Re: [100NL FR/HU]: Euronicsis kaableid nuusutamas

                    Algselt postitas ranka Vaata postitust
                    Aga miks me üldse minust räägime?
                    :)

                    Comment

                    • Codecci
                      Luuramas Naisteturniire
                      • Nov 2008
                      • 7574

                      #3430
                      Re: [100NL FR/HU]: Euronicsis kaableid nuusutamas

                      Algselt postitas ranka Vaata postitust
                      Viimasest postitusest on möödunud kuid. Lühikesed ööd asendunud pikkade päevadega, lumehanged tärkava muru ja esimeste kevadsoojadega. Koos kevade tuleku ja uue aastajaga olen jälle leidnud omale uue mängu. Seekordseks siiis lausa sõimusõnana ja kõikide heterode hirmsaim luupainajast formaat MTT-d (turniirid on pededel).
                      your writing reminds me of John F. Fitzgerald

                      Comment

                      • timz0333
                        Pokkeritark
                        • Mar 2009
                        • 6322

                        #3431
                        Re: [100NL FR/HU]: Euronicsis kaableid nuusutamas

                        Kes selle kuulsa fraasi autor on, teab ka keegi? "Turniirid on pededele"

                        Comment

                        • Relamz
                          Vana Tegija
                          • Jan 2010
                          • 1467

                          #3432
                          Re: [100NL FR/HU]: Euronicsis kaableid nuusutamas

                          Leits?!

                          Comment

                          • Rage
                            Klubi Liige
                            • Nov 2008
                            • 6853

                            #3433
                            Re: [100NL FR/HU]: Euronicsis kaableid nuusutamas

                            minu arust oli see: "turniirid on homodele"

                            Comment

                            • Looper
                              Grinder
                              • May 2013
                              • 576

                              #3434
                              Re: [100NL FR/HU]: Euronicsis kaableid nuusutamas

                              Kuskilt meenub "turniirid homodele ja cash pededele" Poker = Gay Play

                              Aga GL Ranka ja hoia siis Updateidega päevikut elus ja , kui mõni FT võid ju ID ka visata vahest.

                              Comment

                              • ranka
                                Miljon Põhjust Kodus Olla
                                • Sep 2008
                                • 36444

                                #3435
                                Re: [100NL FR/HU]: Euronicsis kaableid nuusutamas

                                Algselt postitas Looper Vaata postitust
                                Kuskilt meenub "turniirid homodele ja cash pededele" Poker = Gay Play

                                Aga GL Ranka ja hoia siis Updateidega päevikut elus ja , kui mõni FT võid ju ID ka visata vahest.
                                Pole selliseid finaallaudu olnud, mis on väärt railimist.

                                Comment

                                Working...