[50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond nüüd 2025. aastal

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • ranka
    Miljon Põhjust Kodus Olla
    • Sep 2008
    • 36444

    #2521
    Re: Blogi: Ranka - mu uus lemmikjook on Belõi AIDS

    Lisaksin tegelt niipalju, et rolled-grinder-reisihuvilisele on see suht hea koht. Macaus saad grindida online/live ja lisaks HK ülelahe 1h ferrysõidu kaugusel,mis on suht aasia keskpaik kui ka võtmekoht lennureiside jaoks, et nii lähikant läbi-reisida,lisaks ka mandrihiina.

    Lennureisidest veel niipalju, et pakutakse väga soodsaid reise promode aega. Leidsime priiduga HK to Bangkok 23 euri, muidu ka suht odavad 50-70 euri kanti ning pm. võid reisi päev enne bronnida, euroopa moodi hinnad ei tõuse tohutult igapäev.

    Comment

    • ranka
      Miljon Põhjust Kodus Olla
      • Sep 2008
      • 36444

      #2522
      Re: Blogi: Ranka - mu uus lemmikjook on Belõi AIDS

      Ja kuu saigi läbi mu jaoks, kuna siin kell 20:32. Enamus mänge mängitud viimase nädala jooksul. Tais-Singapuris mängida eriti ei saanud kuna halb net ja suur pidu, siin paar päeva linnaga tutvunud.

      macau3.jpg

      Cashis kaotasin kuu alguses 1kn-lis kahe käega $2000 ja täna avastasin, et isegi selle olen plussi saanud:)

      Comment

      • Codecci
        Luuramas Naisteturniire
        • Nov 2008
        • 7574

        #2523
        Re: Blogi: Ranka - mu uus lemmikjook on Belõi AIDS

        Kuidas Macaus nett on?

        Comment

        • ranka
          Miljon Põhjust Kodus Olla
          • Sep 2008
          • 36444

          #2524
          Re: Blogi: Ranka - mu uus lemmikjook on Belõi AIDS

          Algselt postitas Codecci Vaata postitust
          Kuidas Macaus nett on?
          Ma üldist taset ei tea aga pakun, et suht normal. Meil korteris on väga normal, Tallinnas parem aga siin häda ei ole midagi. Kordagi ei ole disconnectinud ja HT HUSNG-sid saab edukalt mängitud (ht-des peab net olema väga hea, isegi ühe blindi kaotus või käe foldimine netiprobleemide pärast on katastrofaalne). Kunagi jätsin mitmeks tunniks pingima ja average ping oli 30ms ja 0% loss. Mul wifi, kaabliga oleks tõenäoliselt paremgi.

          Comment

          • pokkerisheriff
            Grinder
            • Oct 2011
            • 824

            #2525
            Re: Blogi: Ranka - mu uus lemmikjook on Belõi AIDS

            Algselt postitas ranka Vaata postitust
            Ja kuu saigi läbi mu jaoks, kuna siin kell 20:32. Enamus mänge mängitud viimase nädala jooksul. Tais-Singapuris mängida eriti ei saanud kuna halb net ja suur pidu, siin paar päeva linnaga tutvunud.

            [ATTACH=CONFIG]220[/ATTACH]

            Cashis kaotasin kuu alguses 1kn-lis kahe käega $2000 ja täna avastasin, et isegi selle olen plussi saanud:)
            väga solid. kas tunned, et oled estpatrickult midagi õppinud ka või on mõnusam "töötunne" (isegi reisil viibides) kui teise asjaliku mängijaga kõrvuti oled. ma ei tea muidugi kas ja kui palju tema mängib.

            Comment

            • ranka
              Miljon Põhjust Kodus Olla
              • Sep 2008
              • 36444

              #2526
              Re: Blogi: Ranka - mu uus lemmikjook on Belõi AIDS

              Algselt postitas pokkerisheriff Vaata postitust
              väga solid. kas tunned, et oled estpatrickult midagi õppinud ka või on mõnusam "töötunne" (isegi reisil viibides) kui teise asjaliku mängijaga kõrvuti oled. ma ei tea muidugi kas ja kui palju tema mängib.
              Vabandust pokkerisheriff aga ma olen ESTPatrickust HT HUSNG-sid rohkem mänginud ja seega ei ole midagi õppinud pokkerist. Küll aga reisimisest ja muudest asjadest.

              Küsi veel midagi tarka, vajutan refreshi väga pingsalt.

              E: tegelt nvm, sa ei pruugi backgroundi teada. seega peace

              Comment

              • ESTPatrick
                Olümpsi Mägi Aivar
                • Nov 2008
                • 5572

                #2527
                Re: Blogi: Ranka - mu uus lemmikjook on Belõi AIDS

                Algselt postitas pokkerisheriff Vaata postitust
                väga solid. kas tunned, et oled estpatrickult midagi õppinud ka või on mõnusam "töötunne" (isegi reisil viibides) kui teise asjaliku mängijaga kõrvuti oled. ma ei tea muidugi kas ja kui palju tema mängib.
                minult õpib ainult lollusi

                Comment

                • pokkerisheriff
                  Grinder
                  • Oct 2011
                  • 824

                  #2528
                  Re: Blogi: Ranka ja hotcocacola blogi!

                  ei mõelnudki, et konkreetse mänguvariandi (HUSNG) kohta midagi õpid, vaid üleüldiselt et saad mingeid nippe või ideid mis pole otseselt sinu mänguvariandiga vaid on pokkeriga üldiselt seotud. ja vastupidi ka temal on võimalus sinu mängust ja suhtumisest midagi kõrva taha panna.

                  ESTPatrick, tean juba jah, et sinult õpib ta sellel reisil ainult asju stiilis et äädikamaitselist viskit juues tuleb okserefleks alla ja pisar silmanurka tagasi suruda ja kiita, et väärt kraam on :)

                  Comment

                  • hoss23
                    Klubi Liige
                    • Oct 2008
                    • 2551

                    #2529
                    Re: Blogi: Ranka ja hotcocacola blogi!

                    Krt ei usu oma silmi, loen, et te pole vene restorani leidnud, kas tõesti on veel selline koht maamunapeal, kus ''sibulate'' restot pole?

                    Veel paluks põnevaid seiklusi Ranka.

                    Comment

                    • ESTPatrick
                      Olümpsi Mägi Aivar
                      • Nov 2008
                      • 5572

                      #2530
                      Re: Blogi: Ranka ja hotcocacola blogi!

                      Algselt postitas hoss23 Vaata postitust
                      Krt ei usu oma silmi, loen, et te pole vene restorani leidnud, kas tõesti on veel selline koht maamunapeal, kus ''sibulate'' restot pole?

                      Veel paluks põnevaid seiklusi Ranka.
                      mis mõttes me 24/7 grindime ju. need olidki põnevad seiklused

                      Comment

                      • ranka
                        Miljon Põhjust Kodus Olla
                        • Sep 2008
                        • 36444

                        #2531
                        Re: Blogi: Ranka ja hotcocacola blogi!

                        Algselt postitas hoss23 Vaata postitust
                        Krt ei usu oma silmi, loen, et te pole vene restorani leidnud, kas tõesti on veel selline koht maamunapeal, kus ''sibulate'' restot pole?

                        Veel paluks põnevaid seiklusi Ranka.
                        Sellega meenub üks põnev seiklus: üks **** foorumikaaslane istus chalongis kuni 15-nda veebruarini ja muutus nii ülbeks, et ei saanud aega meile Patongi külla tulla. Saada PM kui tahad teada, kes see oli... Kindel moll.:=)

                        Comment

                        • hoss23
                          Klubi Liige
                          • Oct 2008
                          • 2551

                          #2532
                          Re: Blogi: Ranka ja hotcocacola blogi!

                          Jah väga põnev on. Päikest olete ikka saanud? Või samasugused luiged edasi nagu Tai piltide peal? :)

                          Comment

                          • ESTPatrick
                            Olümpsi Mägi Aivar
                            • Nov 2008
                            • 5572

                            #2533
                            Re: Blogi: Ranka ja hotcocacola blogi!

                            3 korda olen väljas käinud, ei meeldinud

                            Comment

                            • hoss23
                              Klubi Liige
                              • Oct 2008
                              • 2551

                              #2534
                              Re: Blogi: Ranka ja hotcocacola blogi!

                              Algselt postitas ranka Vaata postitust
                              Sellega meenub üks põnev seiklus: üks **** foorumikaaslane istus chalongis kuni 15-nda veebruarini ja muutus nii ülbeks, et ei saanud aega meile Patongi külla tulla. Saada PM kui tahad teada, kes see oli... Kindel moll.
                              Hmmmm, loodan, et see mina pold.

                              Comment

                              • ESTPatrick
                                Olümpsi Mägi Aivar
                                • Nov 2008
                                • 5572

                                #2535
                                Re: Blogi: Ranka ja hotcocacola blogi!

                                Algselt postitas hoss23 Vaata postitust
                                Hmmmm, loodan, et see mina pold.
                                olid küll

                                Comment

                                Working...