[50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond nüüd 2025. aastal

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • ranka
    Miljon Põhjust Kodus Olla
    • Sep 2008
    • 36444

    #3121
    Re: [100NL FR/HU]: Euronicsis kaableid nuusutamas

    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)




    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

    Comment

    • redskruf
      Jube Noob
      • Nov 2010
      • 168

      #3122
      Re: [100NL FR/HU]: Euronicsis kaableid nuusutamas

      teine käsi vääga peenelt mängitud wp

      Comment

      • ranka
        Miljon Põhjust Kodus Olla
        • Sep 2008
        • 36444

        #3123
        Re: [100NL FR/HU]: Euronicsis kaableid nuusutamas

        $1 NL (2 max) - Holdem - 2 players
        Hand converted by PokerTracker 4

        Hero (BB): 261.34 BB
        SB: 100 BB

        SB posts SB 0.5 BB, Hero posts BB 1 BB

        Pre Flop: (pot: $1.50) Hero has A T

        SB raises to 4 BB, Hero raises to 12 BB, SB calls 8 BB

        Flop: ($24.00, 2 players) 3 5 J
        Hero bets 15 BB, SB calls 15 BB

        Turn: ($54.00, 2 players) 2
        Hero bets 19 BB, SB raises to 73 BB and is all-in, Hero calls 54 BB

        River: ($200.00, 2 players) Q

        Hero shows A T (Flush, Ace High) (Pre 68%, Flop 51%, Turn 100%)
        SB mucks 9 5 (One Pair, Fives) (Pre 32%, Flop 49%, Turn 0%)
        Hero wins 199 BB

        Comment

        • lambitont
          Vana Tegija
          • Jun 2011
          • 1095

          #3124
          Re: [100NL FR/HU]: Euronicsis kaableid nuusutamas

          miks ta betib JJ seal? :D

          Comment

          • ranka
            Miljon Põhjust Kodus Olla
            • Sep 2008
            • 36444

            #3125
            Re: [100NL FR/HU]: Euronicsis kaableid nuusutamas

            Algselt postitas lambitont Vaata postitust
            miks ta betib JJ seal? :D
            Pulli pärast IMO.

            Comment

            • vapsik
              Klubi Liige
              • Apr 2009
              • 5462

              #3126
              Re: [100NL FR/HU]: Euronicsis kaableid nuusutamas

              Algselt postitas ranka Vaata postitust
              Pulli pärast IMO.
              Metsapulli?

              Comment

              • ranka
                Miljon Põhjust Kodus Olla
                • Sep 2008
                • 36444

                #3127
                Re: [100NL FR/HU]: Euronicsis kaableid nuusutamas

                Algselt postitas vapsik Vaata postitust
                Metsapulli?
                Dunno.

                Comment

                • MeelisV
                  Vana Tegija
                  • Apr 2010
                  • 1300

                  #3128
                  Re: [100NL FR/HU]: Euronicsis kaableid nuusutamas

                  Algselt postitas lambitont Vaata postitust
                  miks ta betib JJ seal? :D
                  Fishide mängu kohta ei saagi alati loogilist seletust leida. Üks paljudest wtf momentidest on, et showdown valuega kätt mängitakse kui nutsi/keeratakse bluffiks.

                  Comment

                  • ranka
                    Miljon Põhjust Kodus Olla
                    • Sep 2008
                    • 36444

                    #3129
                    Re: [100NL FR/HU]: Euronicsis kaableid nuusutamas

                    Vaatamata hästi valitud kätele, mida siia postitan, on kuu alanud siiski havalt. Ei soovi halvast jooksust, halvast mängust ja bad beatidest päevikus kirjutada. Ei anna mitte midagi juurde.


                    Hand #1
                    Poker Stars $0.50/$1 No Limit Hold'em - 2 players - View hand 2029593
                    DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

                    Hero (BB): $197.00
                    BTN/SB: $199.33

                    Pre Flop: ($1.50) Hero is BB with A K
                    BTN/SB raises to $3, Hero raises to $9, BTN/SB raises to $18, Hero raises to $54, BTN/SB calls $36

                    Flop: ($108.00) 7 K 2 (2 players)
                    Hero checks, BTN/SB bets $37, Hero calls $37

                    Turn: ($182.00) 6 (2 players)
                    Hero checks, BTN/SB bets $108.33 all in, Hero calls $106 all in

                    River: ($394.00) 5 (2 players - 2 are all in)

                    Final Pot: $394.00
                    Hero shows A K (a pair of Kings)
                    BTN/SB shows J A (high card Ace)
                    Hero wins $393.50
                    (Rake: $0.50)

                    Hand #2
                    Poker Stars $0.50/$1 No Limit Hold'em - 2 players - View hand 2029594
                    DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

                    Hero (BB): $278.94
                    BTN/SB: $161.74

                    Pre Flop: ($1.50) Hero is BB with 8 8
                    BTN/SB raises to $6, Hero calls $5

                    Flop: ($12.00) 9 T 8 (2 players)
                    Hero checks, BTN/SB bets $6, Hero raises to $18, BTN/SB calls $12

                    Turn: ($48.00) A (2 players)
                    Hero bets $33, BTN/SB calls $33

                    River: ($114.00) 2 (2 players)
                    Hero bets $221.94 all in, BTN/SB calls $104.74 all in

                    Final Pot: $323.48
                    Hero shows 8 8 (three of a kind, Eights)
                    BTN/SB shows T 6 (a pair of Tens)
                    Hero wins $322.98
                    (Rake: $0.50)

                    Hand #3
                    Poker Stars $0.50/$1 No Limit Hold'em - 2 players - View hand 2029595
                    DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

                    Hero (BTN/SB): $105.00
                    BB: $293.69

                    Pre Flop: ($1.50) Hero is BTN/SB with A Q
                    Hero raises to $3, BB raises to $5, Hero raises to $18, BB calls $13

                    Flop: ($36.00) 7 Q Q (2 players)
                    BB bets $12, Hero calls $12

                    Turn: ($60.00) T (2 players)
                    BB bets $29, Hero calls $29

                    River: ($118.00) 2 (2 players)
                    BB bets $46, Hero calls $46 all in

                    Final Pot: $210.00
                    Hero shows A Q (three of a kind, Queens)
                    BB shows K 3 (a pair of Queens)
                    Hero wins $209.50
                    (Rake: $0.50)


                    View all 3 hands

                    Comment

                    • ok2aa
                      Klubi Liige
                      • Oct 2008
                      • 1903

                      #3130
                      Re: [100NL FR/HU]: Euronicsis kaableid nuusutamas

                      mis tähendab halvalt? suur miinus, väike miinus, breakeven?

                      Comment

                      • ranka
                        Miljon Põhjust Kodus Olla
                        • Sep 2008
                        • 36444

                        #3131
                        Re: [100NL FR/HU]: Euronicsis kaableid nuusutamas

                        Algselt postitas ok2aa Vaata postitust
                        mis tähendab halvalt? suur miinus, väike miinus, breakeven?
                        Hehe. Just sain kuu plussi, aga pm. oli BE või väga väike miinus (1-2BI), aga sellise volüümi juures [75h see kuu], mis olen see kuu andnud, peaks olema kasum mitmeid kordi suurem.

                        Halb mäng + kehv jooks ning nats tilti ka on oma töö teinud.

                        Comment

                        • pafka666
                          IP Olümspi
                          • Jul 2009
                          • 429

                          #3132
                          Re: [100NL FR/HU]: Euronicsis kaableid nuusutamas

                          Algselt postitas ranka Vaata postitust
                          Codecciga counter-bet.

                          Alates 8.12-31.12 ei tohi ka tema alkoholi tarbida. Kui ta teeb seda, siis ta peab mulle maksma €100, kui ei siis maksan mina talle €100. Nitpickimist ei ole, samas aga aumeeste mäng.
                          Kuupäev oli raudselt kaheksas juba ehk laupäeva varahommik. Sebisin taksot just olympsi ees, ise keskmiselt segi. Peatub takso, kus sees seltskond koos Codecciga. Sain siis päranduseks takso koos 8 eurise arvega. Minu arust Codecci kyll kõige kainem poiss polnud...

                          Comment

                          • ranka
                            Miljon Põhjust Kodus Olla
                            • Sep 2008
                            • 36444

                            #3133
                            Re: [100NL FR/HU]: Euronicsis kaableid nuusutamas

                            Algselt postitas pafka666 Vaata postitust
                            Kuupäev oli raudselt kaheksas juba ehk laupäeva varahommik. Sebisin taksot just olympsi ees, ise keskmiselt segi. Peatub takso, kus sees seltskond koos Codecciga. Sain siis päranduseks takso koos 8 eurise arvega. Minu arust Codecci kyll kõige kainem poiss polnud...
                            Nope. Kõik on klaar. See 8-as oligi mõeldud just alates õhtust, sest tal eelneval päeval (seitsmes) oli planeeritud pidu.

                            Comment

                            • hotcocacola
                              HTCCACLA
                              • Oct 2008
                              • 14473

                              #3134
                              Re: [100NL FR/HU]: Euronicsis kaableid nuusutamas

                              Solid scamming

                              Comment

                              • ranka
                                Miljon Põhjust Kodus Olla
                                • Sep 2008
                                • 36444

                                #3135
                                Re: [100NL FR/HU]: Euronicsis kaableid nuusutamas

                                No mingit nitpickimist ei ole.

                                Ei ole probleemi kui jõululaupäeval pitsi viina teeb või 31. õhtul kell 20:00 tinutama hakkab. Keda kotib? Point on ikka see, et ei toimuks lausjoomist keset nädalat ega nädalvahetusel :)

                                Ise ma tho ma ei plaani selle aasta numbri sees ühtegi tilkagi juua.

                                Kui ma hetkel õigesti lugesin siis poole peal - 43 päevast 22 läbitud.

                                Comment

                                Working...