[50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond nüüd 2025. aastal

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • ranka
    Miljon Põhjust Kodus Olla
    • Sep 2008
    • 36444

    #3286
    Re: [100NL FR/HU]: Euronicsis kaableid nuusutamas

    Ei ole selline mees. Kui oleks, siis ütleks. Aa võin sinust panna pildi, kus võtsid camult suhu peldikus, samal ajal ta kõhult higitilkasid langes su otsaette HUNT.

    Comment

    • Kakahirmutis
      🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
      • Oct 2010
      • 7079

      #3287
      Re: [100NL FR/HU]: Euronicsis kaableid nuusutamas

      Algselt postitas Maxi Vaata postitust
      No kui pilte ei ole panna, siis ütle vähemalt kuidas maitses
      LOL LOL LOL

      Comment

      • Mr_Kenny
        Vana Tegija
        • Jun 2011
        • 1357

        #3288
        Re: [100NL FR/HU]: Euronicsis kaableid nuusutamas

        Ma ei mõista.. Vist olen seksuaalselt kitsarinnaline.

        Comment

        • Spewmonkey
          Seina Augustaja
          • Oct 2008
          • 2293

          #3289
          Re: [100NL FR/HU]: Euronicsis kaableid nuusutamas

          Isegi mina ei mõista tbh.

          Comment

          • ranka
            Miljon Põhjust Kodus Olla
            • Sep 2008
            • 36444

            #3290
            Re: [100NL FR/HU]: Euronicsis kaableid nuusutamas

            spew oli see, kes õõritas esimest korda mehi keppima. siis ma maksin, riist oli sees ja nägin kotte.

            ok nali. aga spew on kõige suurem siim oss ise, kes lööb seina augu ja 5päeva pesemas ei k2i.m ausalt. ta on lahe joomakaaslane, nagu mina, aga ta on osside pealik. overrrated sitt..

            Comment

            • ranka
              Miljon Põhjust Kodus Olla
              • Sep 2008
              • 36444

              #3291
              Re: [100NL FR/HU]: Euronicsis kaableid nuusutamas

              ta ei oska pokkerit ka. miski 8888, siis lutsis mu ***** (hea oli) ja samal ajal raises. kui pauk näos, karj
              us: «maxi, maxi, sul anaal nagu pastilaal». Olin objektiivne aga kui sitahais näos, pidin pidurdama. öäk.

              Comment

              • ranka
                Miljon Põhjust Kodus Olla
                • Sep 2008
                • 36444

                #3292
                Re: [100NL FR/HU]: Euronicsis kaableid nuusutamas

                tahax keppida. aga oma totsi või supstiga

                Comment

                • ranka
                  Miljon Põhjust Kodus Olla
                  • Sep 2008
                  • 36444

                  #3293
                  Re: [100NL FR/HU]: Euronicsis kaableid nuusutamas

                  see mess pidi skype minema, supstil ei ole anaalkondoome.

                  Comment

                  • -andres-
                    Moderaator
                    • Oct 2008
                    • 4546

                    #3294
                    Re: [100NL FR/HU]: Euronicsis kaableid nuusutamas

                    Algselt postitas ranka Vaata postitust
                    tahax keppida. aga oma totsi või supstiga
                    qft :)

                    Comment

                    • Supsti
                      Grinder
                      • Dec 2008
                      • 863

                      #3295
                      Re: [100NL FR/HU]: Euronicsis kaableid nuusutamas

                      Algselt postitas ranka Vaata postitust
                      tahax keppida. aga oma totsi või supstiga
                      Mõlemal omad plussid ja miinused.

                      Comment

                      • Spewmonkey
                        Seina Augustaja
                        • Oct 2008
                        • 2293

                        #3296
                        Re: [100NL FR/HU]: Euronicsis kaableid nuusutamas

                        Ranka on üsna hea leveldaja. Selles mõttes, et Kiilakas Siimu levelilt on ta juba tõusnud tasemele Soome Ehitaja.

                        Comment

                        • ranka
                          Miljon Põhjust Kodus Olla
                          • Sep 2008
                          • 36444

                          #3297
                          Re: [100NL FR/HU]: Euronicsis kaableid nuusutamas

                          Ei no päriselt. Sa oss, siim nagu teisi kutsud. Kes lööb seina augu? Tõstku käsi? Ossid löövad. See, et ma sulle paugu näkku lõpetasin pärast kolme kilomeetrit imemistr, ei tee sinust ossi. sama kuri vend oled, kui viimsis kajamehw baaris, aga nad olid purjus, aga sina kaine peaga tahtsid takso katusele «hotcocacola» nimelist satteliiti sittuda.

                          Kui sa siiia ei tule, siis oledki selline. Fyte kohe küsis, et tahaks ladyboy kotte lakkuda, nii, et prillid udused. Veeeretas ytles, et pärast piitsaga, klui sitta lendab,

                          PS! *hosss ju eelmine aasta keppiis blazeriga,ESTPatrick küsis ka, et kas pik)ta vend( on siis 2x suurem ****. lohytasin,et ho0sss ainult immeb, Mul tahtis ka, peaaegu olin nõus aga 1 paks tots lasi beeru. (PS! mitte heinekeni)

                          Comment

                          • lenC
                            Administraator
                            • Oct 2008
                            • 6440

                            #3298
                            Re: [100NL FR/HU]: Euronicsis kaableid nuusutamas

                            Comment

                            • Spewmonkey
                              Seina Augustaja
                              • Oct 2008
                              • 2293

                              #3299
                              Re: [100NL FR/HU]: Euronicsis kaableid nuusutamas

                              Seda teksti lugedes olen ma üsna rahul, et ma veel Siimu levelil olen ja mitte Ehitaja.

                              Üleüldiselt neeger, pane koer ketti neeger, muidu neeger, homme sul seda koera enam ei ole, neeger.

                              Comment

                              • lenC
                                Administraator
                                • Oct 2008
                                • 6440

                                #3300
                                Re: [100NL FR/HU]: Euronicsis kaableid nuusutamas

                                Comment

                                Working...