[50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond nüüd 2025. aastal

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • RudiTurbo
    Klubi Liige
    • Oct 2008
    • 4167

    #2791
    Re: Blogi: Kaukaasia vang Ranka päevik

    No money in Poker, everibadi 3bets T7o
    Go to werk quick, poker is IMPOSSIBRU !

    People arguing over poker being unbeatable/not worth playing in the forums, meanwhile at the tables:

    PokerStars No-Limit Hold'em, $2.00 BB (8 handed) - PokerStars Converter Tool from FlopTurnRiver.com

    saw flop | saw showdown

    UTG ($210.14)
    UTG+1 ($200)
    MP1 ($79)
    Hero (MP2) ($253.70)
    CO ($199.24)
    Button ($238.98)
    SB ($182.01)
    BB ($200)

    Preflop: Hero is MP2 with K, K
    3 folds, Hero bets $6, 1 fold, Button raises to $12, 2 folds, Hero raises to $37.80, Button calls $25.80

    Flop: ($78.60) 10, Q, 5 (2 players)
    Hero bets $54, Button calls $54

    Turn: ($186.60) 3 (2 players)
    Hero bets $161.90 (All-In), Button calls $147.18 (All-In)

    River: ($480.96) K (2 players, 2 all-in)

    Total pot: $480.96 | Rake: $2.80

    Results:
    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


    :D
    Last edited by RudiTurbo; 13.08.12, 16:05.

    Comment

    • hotcocacola
      HTCCACLA
      • Oct 2008
      • 14473

      #2792
      Re: Blogi: Kaukaasia vang Ranka päevik

      everyones solid :D

      Comment

      • ranka
        Miljon Põhjust Kodus Olla
        • Sep 2008
        • 36444

        #2793
        Re: Blogi: Kaukaasia vang Ranka päevik

        Otsustasin ja jääb esialgu ära. Võib-olla oma lõbuks toksin aga avalikku kohustust ei võta. Blogimine tähendaks kohustust ja kohustus tähendab, et mul ei ole ühtegi vaba päeva väga pikal perioodil ja see tekitab stressi - mul ei ole seda vaja :( Lisaks motivatsioon ei ole nii tugev :(

        Sorry.

        Comment

        • Rage
          Klubi Liige
          • Nov 2008
          • 6853

          #2794
          Re: Blogi: Kaukaasia vang Ranka päevik

          good call..

          Comment

          • ranka
            Miljon Põhjust Kodus Olla
            • Sep 2008
            • 36444

            #2795
            Re: Blogi: Kaukaasia vang Ranka päevik

            Praegustes tingimustes on see mul täiesti võimatu ja see tuli välja viimasel nädalavahetusel, kus olin 48h foorumist ja kõigest värgist eemal - siiani taastun sellest «paugust». Seega, kui ma hakkasin pokkeriga tegelema kohustuse korras, et saada sample: näiteks 100 000 kätt. Kuna ma ei suuda 100 000 kätt kuus mängida ja peaksin minema 50 000 peale siis mul läheb aega kaks kuud. Selle kahe kuu jooksul ei saaks ma olla vaba põhimõtteliselt mitte ükski päev. Hetkel vabamad päevad ongi laup-pühap, kui pokkeris, foorumis ja affiliates on vaiksem võrreldes teiste päevadega ja neid ma ei taha kohustuse korras pokkeriga täita. Seega ma ei näe mõtet võtta vastu otsust vastu-tahtmist ja järjekordselt midagi poolikuks jätta.

            Lisaks ma alustaksin 25NL, kus potentsiaalne teenimisvõimalus on väga väikene siis mulle endale tundub, et see projekt on hukule määratud. Aga mingil põhjusel ma ei soovi jällegi seda suuremas limiidis alustada (näiteks 100NL) - ehk kartus läbikukkuda?

            Mida ma võin teha on mitteametlikus korras, vaikselt togides, blogi uuendades aga mitte mingisuguseid eesmärke võttes, mida ma peaksin täitma.

            Comment

            • ranka
              Miljon Põhjust Kodus Olla
              • Sep 2008
              • 36444

              #2796
              Re: Blogi: Kaukaasia vang Ranka päevik

              Ei suutnud kiusatusele vastu panna ja tegin eile esimese test-sessiooni 25NL-is. Mängisin 12 lauda ja kuna ma uus nägu ning vastasedki tundmatud, siis ei pidanud vajalikuks HUDi käima panna ega rõhku laua valikule panna. Samplet ma tahan saada, videode tegemise jaoks, siis seetõttu jätkan aga mitteametlikus formaadis ehk puuduvad eesmärgid, ajalised daatumid ja postitamise kohustus.

              Esimesel sessioonil kaardijooks oli hea aga tekkis üks küsitav olukord, kus alates flopist igal tänaval tekkis - mis nüüd õigem oleks? Käe leiab: http://foorum.pokkeriprod.com/showth...-tugeva-redraw

              Tuhande käelisi graafikute postitamisel ei näe mõtet, seega pildimaterjali tuleb vähem.

              Comment

              • Spewmonkey
                Seina Augustaja
                • Oct 2008
                • 2293

                #2797
                Spewmonkey laul rankale

                Insipiratsiooniks on see, et rankale ei meeldi liiga pikad Fc pokkeriprode kokkuvõtted.
                Seega peab kasutama maksimaalselt lihtlauseid.

                Kord ühel päikesepaistelisel päeval.

                Ranka imes rõõmsalt riista.

                Arvas küll, et tegemist on kena daamiga.

                Võta näpust, oli hoopis ladyboy.

                Mis seal ikka, polnud muret.

                Aidsi tänapäeval harva sureb.
                Last edited by Spewmonkey; 21.08.12, 02:43.

                Comment

                • ranka
                  Miljon Põhjust Kodus Olla
                  • Sep 2008
                  • 36444

                  #2798
                  Re: Spewmonkey laul rankale

                  Algselt postitas Spewmonkey Vaata postitust
                  Insipiratsiooniks on see, et rankale ei meeldi liiga pikad Fc pokkeriprode kokkuvõtted.
                  Seega peab kasutama maksimaalselt lihtlauseid.

                  Kord ühel päikesepaistelisel päeval.

                  Ranka imes rõõmsalt riista.

                  Arvas küll, et tegemist on kena daamiga.

                  Võta näpust, oli hoopis ladyboy.

                  Mis seal ikka, polnud muret.

                  Aidsi tänapäeval harva sureb.
                  Oh ei, oh ei. Lahkusin ma Taist, Sass!
                  Oli teada, et tuli peale ranka armastusest kass!
                  See luule, mis sa kirjutasid oli kõigest uni
                  nutt tuli suhu, pisar laugele, sinul Sass... kuni
                  sa võtsid padja alt ranka pildi
                  ja läksid tänavale ning imesid ladyboy riista mõne kildi
                  ...

                  Comment

                  • pokkerisheriff
                    Grinder
                    • Oct 2011
                    • 824

                    #2799
                    Re: Blogi: Kaukaasia vang Ranka päevik

                    jah, kõik fc pokkeriprode pressiteated viiakse 1. septembrist alates üle haikude kujule. ranka pärast.

                    Comment

                    • ranka
                      Miljon Põhjust Kodus Olla
                      • Sep 2008
                      • 36444

                      #2800
                      Re: [25NL FR]: From the scratch

                      Ei olegi kunagi varem juhtunud nii, vähemalt ei meenu küll.

                      Poker Stars $0.10/$0.25 No Limit Hold'em - 8 players - View hand 1869501
                      DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

                      SB: $33.63
                      BB: $11.48
                      Hero (UTG): $25.00
                      UTG+1: $31.15
                      MP1: $27.99
                      MP2: $13.17
                      CO: $40.53
                      BTN: $25.00

                      Pre Flop: ($0.35) Hero is UTG with 9 9
                      Hero raises to $0.50, 1 fold, MP1 calls $0.50, 1 fold, CO calls $0.50, 2 folds, BB calls $0.25

                      Flop: ($2.10) 9 2 5 (4 players)
                      BB checks, Hero bets $1.50, MP1 calls $1.50, CO raises to $5.30, BB folds, Hero raises to $11.50, MP1 calls $10, CO raises to $40.03 all in, Hero calls $13 all in, MP1 calls $15.99 all in

                      Turn: ($81.58) K (3 players - 3 are all in)

                      River: ($81.58) 8 (3 players - 3 are all in)

                      Final Pot: $81.58
                      Hero shows 9 9 (three of a kind, Nines)
                      MP1 shows 5 5 (three of a kind, Fives)
                      CO shows 2 2 (three of a kind, Deuces)
                      MP1 wins $5.98
                      Hero wins $73.60
                      (Rake: $2.00)

                      Comment

                      • pikk28
                        Klubi Liige
                        • Oct 2008
                        • 6695

                        #2801
                        Re: [25NL FR]: From the scratch

                        Hiiter

                        Comment

                        • Jeebus
                          määäääää
                          • Jun 2012
                          • 1409

                          #2802
                          Re: [25NL FR]: From the scratch

                          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                          Comment

                          • ranka
                            Miljon Põhjust Kodus Olla
                            • Sep 2008
                            • 36444

                            #2803
                            Re: [25NL FR]: From the scratch

                            Algselt postitas pikk28 Vaata postitust
                            Hiiter
                            Palun vaata kätt uuesti. MP1 võitis sidepoti ja seega ei ole siin hiiterist haisugi. Hiiteriks saaks seda nimetada, kui ma oleks mõlemad pangad võitnud aga kuna ma ma võitsin SETIGA ühe panga kahest ehk kõigest 50% pankadest (kuigi mõlemad drawisid ainult ÜHE OUTI, kahe peale KAHTE) siis seda võib lausa nimetada downswingiks.

                            Maakeeli: Sain kaks outeri suures pangas.

                            Comment

                            • Fortune
                              IP
                              • Oct 2008
                              • 1396

                              #2804
                              Re: [25NL FR]: From the scratch

                              Algselt postitas pikk28 Vaata postitust
                              Hiiter
                              +1, fish :D

                              Comment

                              • vapsik
                                Klubi Liige
                                • Apr 2009
                                • 5462

                                #2805
                                Re: [25NL FR]: From the scratch

                                Algselt postitas Fortune Vaata postitust
                                +1, fish :D
                                This, luckbox donk oled ikka.

                                Comment

                                Working...