[50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond nüüd 2025. aastal

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • ranka
    Miljon Põhjust Kodus Olla
    • Sep 2008
    • 36444

    #2821
    Re: [25NL FR]: From the scratch

    Vaatasin oma screen-namesid läbiaegade ja tõesti peab kinnitama, et olen vist foorumi suurim perv. Toon välja parimad:
    • punnispyxid
    • Lasnam2gi1954
    • M2nginLollix
    • PRIVADURRRRR
    • PiluKelluke
    • MeestePiilur
    • TazkuTuzzu
    • SumpiJuurik
    • ImenSumpsi
    • SumperJuser
    • bokkeribro
    • IbustHeathmont

    Comment

    • lambitont
      Vana Tegija
      • Jun 2011
      • 1095

      #2822
      Re: [25NL FR]: From the scratch

      hhahahhaahhaha kajakad lendavad
      täis piider, sina oledki see triobeti salapede

      Comment

      • ranka
        Miljon Põhjust Kodus Olla
        • Sep 2008
        • 36444

        #2823
        Re: [25NL FR]: From the scratch

        Algselt postitas lambitont Vaata postitust
        hhahahhaahhaha kajakad lendavad
        täis piider, sina oledki see triobeti salapede
        Sorry aga klassikalisel ning peenel huumori ja rõvetsemisel on suur vahe.

        Comment

        • vsiu100
          Moderaator
          • Oct 2008
          • 4253

          #2824
          Re: [25NL FR]: From the scratch

          IbustHeathmont
          lmao, timile oled näidanud?

          Comment

          • ranka
            Miljon Põhjust Kodus Olla
            • Sep 2008
            • 36444

            #2825
            Re: [25NL FR]: From the scratch

            Algselt postitas vsiu100 Vaata postitust
            lmao, timile oled näidanud?
            Selle konto tegingi, et Timi vastu mängida, kui ta oli ühel online turniiril bounty.

            Comment

            • lambitont
              Vana Tegija
              • Jun 2011
              • 1095

              #2826
              Re: [25NL FR]: From the scratch

              Algselt postitas ranka Vaata postitust
              Sorry aga klassikalisel ning peenel huumori ja rõvetsemisel on suur vahe.
              mis kuradi klassikaline peene huumor on meestepiilur ja taskutussu?
              lasnam2gi1954 on parim

              Comment

              • ranka
                Miljon Põhjust Kodus Olla
                • Sep 2008
                • 36444

                #2827
                Re: [25NL FR]: From the scratch

                Algselt postitas lambitont Vaata postitust
                mis kuradi klassikaline peene huumor on meestepiilur ja taskutussu?
                lasnam2gi1954 on parim
                Hea, et ma Antsla2093 ei pannud.

                Comment

                • ranka
                  Miljon Põhjust Kodus Olla
                  • Sep 2008
                  • 36444

                  #2828
                  Re: [25NL FR]: From the scratch

                  Tegelt sellised kahemõttelised nimed ongi kõige paremad. Ala, kui kavatsed miskid tööriista rendi, hoolduse ja müügiga tegeleva ettevõtte teha siis paned nimeks näiteks www.riistahooldus.ee. Edasi mõtled miskid kõvad lööklaused välja näiteks: «Riist jumpsib ja partner ei ole rahul? Ära muretse! Meil on sulle lahendus! Riistahooldus.ee - tööriistade hooldus, müük ja rent. Astu läbi, tööriistad töötavad edasi laitmatult ja äripartner on rahul!»

                  Hea kahemõtteline "veeb", mis jääb inimestele meelde ja teeb reklaami enda eest. Marketing skills :)

                  Aga ok lõpetab selle jaburduse. Pokkerist niipalju, et see läheb vaevaliselt, samas käsi ei ole postitada, kuna mängin hüber-standard mängu. Eesmärgiks ongi teha võimalikult palju hammering for value mängu, vähe bluffe ja calle ning edukate tulemuste korral nii teha video selgitamaks, et ei ole mõtet alguses ja madalal lollusi teha.

                  Statid on muidugi ekstreemsed. 8300 kätt mänginud: 14/12/1.9. CBET: 41/43/50, Fold to CB: 52/58/0. WTSD: 29%, W$SD: 62%. 3bet: 3.3, Fold to 3bet: 87!!!!

                  Väga palju head jooksu ka.

                  (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                  EDIT: viimased 1500 kätt minraisen ja arvan, et see sobib mu stiiliga paremini.

                  Comment

                  • RudiTurbo
                    Klubi Liige
                    • Oct 2008
                    • 4167

                    #2829
                    Re: [25NL FR]: From the scratch

                    Statid on väga solid, NL200 crushimiseks sobivad :)

                    Comment

                    • Kotkas1000
                      Pokkerihai
                      • Nov 2009
                      • 2305

                      #2830
                      Re: [25NL FR]: From the scratch

                      Krt, mul sisuliselt identsed statsid, aga ei crushi kuskilt otsast :P Kuigi väike lootusekiir on tekkinud, vast saame asja paremaks :)

                      Comment

                      • KristjanLaas
                        Pokkeritark
                        • Oct 2009
                        • 6450

                        #2831
                        Re: [25NL FR]: From the scratch

                        Investeerimisega alustamine, investeerimiskoolitused ja oluline info ühisrahastusse ja aktsiatesse investeerimise kohta.


                        selle süsteemi (tõenäosus) võibolla töötab lives rohkem

                        Comment

                        • hotcocacola
                          HTCCACLA
                          • Oct 2008
                          • 14473

                          #2832
                          Re: [25NL FR]: From the scratch

                          ranka, kuidas sa nii pump olid kasinni jõudes :S:D

                          Comment

                          • KristjanLaas
                            Pokkeritark
                            • Oct 2009
                            • 6450

                            #2833
                            Re: [25NL FR]: From the scratch

                            Algselt postitas hotcocacola Vaata postitust
                            ranka, kuidas sa nii pump olid kasinni jõudes :S:D
                            vastan ise. rumm ja õlled tee peal.

                            Comment

                            • hotcocacola
                              HTCCACLA
                              • Oct 2008
                              • 14473

                              #2834
                              Re: [25NL FR]: From the scratch

                              Ranka peaks olema regz sarijoodik, kuid no ma ei saa aru, kuidas talle nii kiirelt pähe hakkab

                              Comment

                              • ristijeesus
                                Klubi Liige
                                • Oct 2009
                                • 2533

                                #2835
                                Re: [25NL FR]: From the scratch

                                Kiirelt hakkab siis pähe kui maks perse on joodud.

                                Comment

                                Working...