Re: [100NL FR]: Bum-bumm
jah 3bet - vahet pole - kiiruga kirjutasin ,ei viitisnud üle lugeda. pm ma isoleerin regulari nüüd fishist ära ja juba 3bet on olemuselt +EV, sest tema range on loosem aga kui saan flatitud - siis ei juhtu ka midagi, sest ma floppan hästi ja sellist tüüpi käega ma 4betile ei foldi ja nende 4bet antud olukorras on alati väga väikene ehk piisav flattida OOP.
jah 3bet - vahet pole - kiiruga kirjutasin ,ei viitisnud üle lugeda. pm ma isoleerin regulari nüüd fishist ära ja juba 3bet on olemuselt +EV, sest tema range on loosem aga kui saan flatitud - siis ei juhtu ka midagi, sest ma floppan hästi ja sellist tüüpi käega ma 4betile ei foldi ja nende 4bet antud olukorras on alati väga väikene ehk piisav flattida OOP.
Comment