[50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond nüüd 2025. aastal

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • ranka
    Miljon Põhjust Kodus Olla
    • Sep 2008
    • 36444

    #2941
    Re: [100NL FR]: Bum-bumm

    jah 3bet - vahet pole - kiiruga kirjutasin ,ei viitisnud üle lugeda. pm ma isoleerin regulari nüüd fishist ära ja juba 3bet on olemuselt +EV, sest tema range on loosem aga kui saan flatitud - siis ei juhtu ka midagi, sest ma floppan hästi ja sellist tüüpi käega ma 4betile ei foldi ja nende 4bet antud olukorras on alati väga väikene ehk piisav flattida OOP.

    Comment

    • q_q
      dibs esimesele naisele, kes siia satub
      • Jan 2011
      • 6303

      #2942
      Re: [100NL FR]: Bum-bumm

      kes ytleb et seal kjo/j9s parem flatida on?

      Comment

      • muttaja
        Pokkerihai
        • Dec 2010
        • 1965

        #2943
        Re: [100NL FR]: Bum-bumm

        Nüüd muidugi keegi ei julge öelda :P

        Comment

        • fyte
          Pokkerihai
          • Jun 2010
          • 3378

          #2944
          Re: [100NL FR]: Bum-bumm

          Kui fish on suur, siis flatin sellises spotis KJo anyday.

          Comment

          • ranka
            Miljon Põhjust Kodus Olla
            • Sep 2008
            • 36444

            #2945
            Re: [100NL FR]: Bum-bumm

            Algselt postitas q_q Vaata postitust
            kes ytleb et seal kjo/j9s parem flatida on?
            suur osa populatsioonist, sest ollakse kinni ütluses: keep fish in the pot ja ära bluffi fishi. Mõlemad laused on trued aga küsimus kui suur% ajast. Samade lausete põhjal ma võin konstureerida oma teooria: foldi AA preflopis. See on täiesti korrektne mäng satika bubbles, kui oled monster chipleadis.

            sama nagu ma võin preflopis keerata AK/AQ bluffiks - sina sellega nõus ei ole. ma ei tea miks sina ei ole aga enamus ei ole sellega nõus seepärast: kui sa 3betid AK-d preflopis, siis sa pead sellega ka stäkima.

            e: pokkeris ei pea mitte midagi tegema, sest keegi on nii öelnud vaid tuleb teha, mis on matemaatiliselt kõige suurema ev-ga.

            Comment

            • pastilaa
              kuum poiss
              • Apr 2009
              • 7518

              #2946
              Re: [100NL FR]: Bum-bumm

              [100NL FR]: Bum-bumm - teemalaul:

              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

              Comment

              • q_q
                dibs esimesele naisele, kes siia satub
                • Jan 2011
                • 6303

                #2947
                Re: [100NL FR]: Bum-bumm

                Algselt postitas ranka Vaata postitust
                sama nagu ma võin preflopis keerata AK/AQ bluffiks - sina sellega nõus ei ole. ma ei tea miks sina ei ole aga enamus ei ole sellega nõus seepärast: kui sa 3betid AK-d preflopis, siis sa pead sellega ka stäkima.
                kus v6tad et ma sellega n6us ei ole?

                mulle lihtsalt ei meeldi seda kutsuda "bluffiks" sest kui see oleks bluff siis ma 3betimise ajal m6tleks "plz foldi"

                aga kui ma 3bet/foldin ak/aq siis ma soovin et saakin calli ja kui tuleb 4bet siis lihtsalt oh shit tal nuts

                though selleks on vaja read et flatib tihti/4betib harva

                kui sa mingi venda kes foldib 3betile a la 80% 3betid ak-ga siis jah sellega n6us pole

                Comment

                • q_q
                  dibs esimesele naisele, kes siia satub
                  • Jan 2011
                  • 6303

                  #2948
                  Re: [100NL FR]: Bum-bumm

                  Algselt postitas fyte Vaata postitust
                  Kui fish on suur, siis flatin sellises spotis KJo anyday.
                  aga j9s?

                  Comment

                  • ranka
                    Miljon Põhjust Kodus Olla
                    • Sep 2008
                    • 36444

                    #2949
                    Re: [100NL FR]: Bum-bumm

                    Algselt postitas q_q Vaata postitust
                    kus v6tad et ma sellega n6us ei ole?

                    mulle lihtsalt ei meeldi seda kutsuda "bluffiks" sest kui see oleks bluff siis ma 3betimise ajal m6tleks "plz foldi"

                    aga kui ma 3bet/foldin ak/aq siis ma soovin et saakin calli ja kui tuleb 4bet siis lihtsalt oh shit tal nuts

                    though selleks on vaja read et flatib tihti/4betib harva

                    kui sa mingi venda kes foldib 3betile a la 80% 3betid ak-ga siis jah sellega n6us pole
                    Ma loodan, et ma ei aja sind kellegagi segamini. Kuu-poolteist tagasi oli strateegias käsi, kus ma soovitasin preflopis AK 3bet/foldida.

                    PS! Tegelt on 3bet sellises spotis semi-bluff; sama nagu check-raise bottom/mid paariga on semi-bluff aga eelistasin kasutada oma tekstis standard-terminit «bluffiks keerama».

                    Comment

                    • q_q
                      dibs esimesele naisele, kes siia satub
                      • Jan 2011
                      • 6303

                      #2950
                      Re: [100NL FR]: Bum-bumm

                      ei aja vist segi

                      vaata viimast rida

                      Comment

                      • ranka
                        Miljon Põhjust Kodus Olla
                        • Sep 2008
                        • 36444

                        #2951
                        Re: [100NL FR]: Bum-bumm

                        Algselt postitas q_q Vaata postitust
                        ei aja vist segi

                        vaata viimast rida
                        No aga ma ei ole seniajani näinud mängijat, kes foldib või 4betib. Kui isegi on selline mängija ja ta avab 3BB, sa BB-lt raised 9BB siis 67% on break-even point ehk insta profit [potis 4.5BB, sa riskid 8BB-ga või SB-lt potis on 4.5BB ja sa riskid 8.5BB-ga]. AK-l on removing effekt ja vastasel on väiksem võimalus omada AA/KK ja see tõstab FE-d veelgi ehk lisab su kassase väga väikese variatsiooniga lisaraha.

                        Flattides sa pead mängima:
                        1. fit & fold
                        2. või hakkama check-raisema või check-callima, mis mõlemad on täiesti pimeduses kobamised.

                        See ongi OOP miinus - sa ei saa oma equitist mitte mingit aimu.

                        Tho, mis sa siin spotis AA/KK-ga teeksid. Ma 3betin - samal põhjusel nagu AK-ga ehk vastaste range ei ole nii staatiline nagu statistika väidab. Ainuke, kes mind siin spotis «ownib» ongi staatilise rangega bot aga long-runnis ma 3betin teda ikka nii räigelt, et kogu range läheb variance free moneyks.

                        Ja kolmas küsimus: kui sa leiad boti, kes foldib 80% ajast, ülejäänud 20% ajast shoveb - ma isegi siis AA-d 3betiks, sest ma 3betiks kogu range, et nii võtta väike pot väikse asemel ehk mul kaob ära variatsioon, mis võib tulla flattimisest, kui bot teeb suckoudi. Mul on kindlam ja suurem EV kogu range peale teda 3bettida, kui võtta mõttetu risk.

                        Inimese puhul nagu ütlesin: ranged ei ole staatilised. Inimene on inimene, ta teeb vigu ja mitte vähe ning ma sooviks, et ta teeks vea suures pangas ja pank läheb suureks siis, kui ta flatib ja ma cbetin.

                        Comment

                        • q_q
                          dibs esimesele naisele, kes siia satub
                          • Jan 2011
                          • 6303

                          #2952
                          Re: [100NL FR]: Bum-bumm

                          Algselt postitas ranka Vaata postitust
                          No aga ma ei ole seniajani näinud mängijat, kes foldib või 4betib. Kui isegi on selline mängija ja ta avab 3BB, sa BB-lt raised 9BB siis 67% on break-even point ehk insta profit [potis 4.5BB, sa riskid 8BB-ga või SB-lt potis on 4.5BB ja sa riskid 8.5BB-ga]. AK-l on removing effekt ja vastasel on väiksem võimalus omada AA/KK ja see tõstab FE-d veelgi ehk lisab su kassase väga väikese variatsiooniga lisaraha.

                          Flattides sa pead mängima:
                          1. fit & fold
                          2. või hakkama check-raisema või check-callima, mis mõlemad on täiesti pimeduses kobamised.

                          See ongi OOP miinus - sa ei saa oma equitist mitte mingit aimu.

                          ma saan aru et 3bet on +ev ja ma 3betiks k2si mis ei ole piisavalt head et flatida nt aj jne aga ak on v2ga hea k2si mis flatida sest

                          1. k6ik eeldavad et 3betitakse ak-d seega v2ga kerge on paid saada axx/kxx boardil aq/aj/kq/kj jne poolt
                          2. saad 6 outiga any board floatida
                          3. kui floatid siis su oute pmslt alati barreldatakse




                          Tho, mis sa siin spotis AA/KK-ga teeksid. Ma 3betin - samal põhjusel nagu AK-ga ehk vastaste range ei ole nii staatiline nagu statistika väidab. Ainuke, kes mind siin spotis «ownib» ongi staatilise rangega bot aga long-runnis ma 3betin teda ikka nii räigelt, et kogu range läheb variance free moneyks.

                          kk+ ma flatin pre aint fishi p2rast ehk siis reg vs reg alati 3bet


                          Ja kolmas küsimus: kui sa leiad boti, kes foldib 80% ajast, ülejäänud 20% ajast shoveb - ma isegi siis AA-d 3betiks, sest ma 3betiks kogu range, et nii võtta väike pot väikse asemel ehk mul kaob ära variatsioon, mis võib tulla flattimisest, kui bot teeb suckoudi. Mul on kindlam ja suurem EV kogu range peale teda 3bettida, kui võtta mõttetu risk.

                          matemaatika pole tugevaim kylg, ilmselt 3bet though

                          Inimese puhul nagu ütlesin: ranged ei ole staatilised. Inimene on inimene, ta teeb vigu ja mitte vähe ning ma sooviks, et ta teeks vea suures pangas ja pank läheb suureks siis, kui ta flatib ja ma cbetin.
                          bold answerz

                          Comment

                          • fyte
                            Pokkerihai
                            • Jun 2010
                            • 3378

                            #2953
                            Re: [100NL FR]: Bum-bumm

                            Algselt postitas q_q Vaata postitust
                            aga j9s?
                            Liiga villain-dependant, et sellise piiripealse käe kohta midagi öelda. Sõltub dünaamikast, eff stackist, enda imidžist jne.

                            Comment

                            • q_q
                              dibs esimesele naisele, kes siia satub
                              • Jan 2011
                              • 6303

                              #2954
                              Re: [100NL FR]: Bum-bumm

                              yup aga mu arust kjo samamoodi villain dependant

                              ei ytleks et kumbki 100% obv flat nagu ranka ytles et "k6ik ytlevad nii"

                              Comment

                              • ranka
                                Miljon Põhjust Kodus Olla
                                • Sep 2008
                                • 36444

                                #2955
                                Re: [100NL FR]: Bum-bumm

                                Algselt postitas q_q Vaata postitust
                                bold answerz
                                2. AXX/KXX vs AQ/AJ/KQ/KJ obv saad mingi% paid aga nüüd arvesta, et kui sul on AK ja tal KJ siis paari spikemine juhtub veel harvem

                                Muid punkte ma olen kommenteerinud ja nagu ma ütlesin: ma mängin teistmoodi, kui enamus populatsioonist. Ma ei ole nõus sellega, mida sa räägid, sest see on teooria, mis töötab paberil ideaalselt, aga praktikas mitte nii väga.

                                Comment

                                Working...