[50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond nüüd 2025. aastal

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • SANGPOMM
    Õpihimuline Mängur
    • Mar 2010
    • 479

    #2806
    Re: [25NL FR]: From the scratch

    miks open gay raised?

    Comment

    • muttaja
      Pokkerihai
      • Dec 2010
      • 1965

      #2807
      Re: [25NL FR]: From the scratch

      Algselt postitas SANGPOMM Vaata postitust
      miks open gay raised?
      Tänapäeval on see pigem standard, eriti kui btn ssteal on kõrge.

      Comment

      • ranka
        Miljon Põhjust Kodus Olla
        • Sep 2008
        • 36444

        #2808
        Re: [25NL FR]: From the scratch

        Algselt postitas SANGPOMM Vaata postitust
        miks open gay raised?
        Kuuled, otsest põhjust ei olegi, pigem eksperimenteerin.

        Siiani olen täheldanud üht-teist aga üldiselt 25NL'is tundub, et ei ole vahet, mis sa teed - kas minraised, 3 või 4x-id.

        Taipupole näiteks 4X-is. Ma ei tea, kas ta üldine standard aga minu laudades isegi buttonilt avas 4x. Päevikut jälgides võib väita, et graafik ei ole tal kurta

        Comment

        • vapsik
          Klubi Liige
          • Apr 2009
          • 5462

          #2809
          Re: [25NL FR]: From the scratch

          Algselt postitas SANGPOMM Vaata postitust
          miks open gay raised?
          Ranka confirmed gei.

          Comment

          • Maxi
            Pokkerihai
            • Nov 2010
            • 1849

            #2810
            Re: [25NL FR]: From the scratch

            Kui sa UTG 2x tõstad, kas flop on siis alati fit or fold? Sellised gayraised vahest head ka äkki, märgistatakse fishiks ja pärast maksavad paremini kinni or something

            Comment

            • ranka
              Miljon Põhjust Kodus Olla
              • Sep 2008
              • 36444

              #2811
              Re: [25NL FR]: From the scratch

              Algselt postitas Maxi Vaata postitust
              Kui sa UTG 2x tõstad, kas flop on siis alati fit or fold? Sellised gayraised vahest head ka äkki, märgistatakse fishiks ja pärast maksavad paremini kinni or something
              Ma ei ütleks, et rohkem fit & fold aga üldiselt 25NL olen küll väga kiire alla andja.

              Comment

              • ranka
                Miljon Põhjust Kodus Olla
                • Sep 2008
                • 36444

                #2812
                Re: [25NL FR]: From the scratch

                Ooops... I did it again

                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                Testisin 24. laual mängimist ja hetkel kindlasti liiga palju ning andsin koheselt raha tagasi tähelepanematusest.

                PS! Ikka väga julmalt 3betitakse preflopis, kui avada minraisega ja see meeldib mulle :)

                Comment

                • ranka
                  Miljon Põhjust Kodus Olla
                  • Sep 2008
                  • 36444

                  #2813
                  Re: [25NL FR]: From the scratch

                  Tilti ajab see SEB pank. Iga natukese aja tagant (mõne kuu pärast) sisselogides - uuenda oma aadressi ja lapsi. Debiilikud on väheke w? Ei viitsinud viimane kord täita ja nüüd kogu aeg pommitab ette ning vihast panin oma lapseks pumperi ning probleem kadus.

                  Comment

                  • timz0333
                    Pokkeritark
                    • Mar 2009
                    • 6322

                    #2814
                    Re: [25NL FR]: From the scratch

                    Algselt postitas ranka Vaata postitust
                    Tilti ajab see SEB pank. Iga natukese aja tagant (mõne kuu pärast) sisselogides - uuenda oma aadressi ja lapsi. Debiilikud on väheke w? Ei viitsinud viimane kord täita ja nüüd kogu aeg pommitab ette ning vihast panin oma lapseks pumperi ning probleem kadus.
                    Üks poeg oli sul veel ju "Rankapoeg" mis temast sai?

                    Comment

                    • pastilaa
                      kuum poiss
                      • Apr 2009
                      • 7518

                      #2815
                      Re: [25NL FR]: From the scratch

                      Algselt postitas ranka Vaata postitust
                      panin oma lapseks pumperi ning probleem kadus
                      peaks ka proovima. ei ole küll SEB klient ja probleeme ka hetkel pole nagu...

                      Comment

                      • ranka
                        Miljon Põhjust Kodus Olla
                        • Sep 2008
                        • 36444

                        #2816
                        Re: [25NL FR]: From the scratch

                        Algselt postitas timz0333 Vaata postitust
                        Üks poeg oli sul veel ju "Rankapoeg" mis temast sai?
                        Alles on.

                        Comment

                        • Pumper
                          Klubi Liige
                          • Mar 2009
                          • 2359

                          #2817
                          Re: [25NL FR]: From the scratch

                          Parim on see, et poeg on väidetavast isast vanem:D

                          Comment

                          • muruntau
                            • Jan 2009
                            • 4325

                            #2818
                            Re: [25NL FR]: From the scratch

                            Väga noorelt laste saamine on harimatute inimeste tunnus. Mida siis enne sündi lapse saamine tähendab? Täislollakat?

                            Comment

                            • ranka
                              Miljon Põhjust Kodus Olla
                              • Sep 2008
                              • 36444

                              #2819
                              Re: [25NL FR]: From the scratch

                              Algselt postitas muruntau Vaata postitust
                              Väga noorelt laste saamine on harimatute inimeste tunnus. Mida siis enne sündi lapse saamine tähendab? Täislollakat?
                              Täkkude pärusmaa see.

                              Comment

                              • Jeebus
                                määäääää
                                • Jun 2012
                                • 1409

                                #2820
                                Re: [25NL FR]: From the scratch

                                Algselt postitas muruntau Vaata postitust
                                Mida siis enne sündi lapse saamine tähendab? Täislollakat?
                                obv, nooreperelaenust jääb ilma

                                Comment

                                Working...