[50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond nüüd 2025. aastal

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • ranka
    Miljon Põhjust Kodus Olla
    • Sep 2008
    • 36444

    #2041
    Re: Blogi: Ranka [Kuule imbetsill! Mida sa toimetad?!!]

    Algselt postitas tafka31 Vaata postitust
    Mis värk selle saja mänguga?
    Proovin olla seal, kus actioni-raha suhe kõige parem 1-2 tablingu jaoks. Hetkel selleks tundub PLO ja HT-d.

    Baltic Winter Festivalil ma tegin väga halba mängu, mis ei kannata kriitikat ja overall selline mäng ei ole kindlasti +EV. Olin tight seal, kus ei olnud vaja ja loose seal, kus ei olnud vaja. Järgmine planeeritud turniir oli Eestikate ME ja/või HU aga kuna esimest korda live turniiril ei suutnud olla distsplineeritud siis seetõttu jäävad need turniiri veel suure küsimärgi alla. Erinevalt Balticust, mis oli päevaplaanidesse pandud mitu kuud ette jäävad meistrikate turniirid sama päeva otsustada.

    Ja olen mitu korda tahtnud rääkida käest, mille olen pidevalt ära unustanud. Panen selle koheselt kirja panema. Nova Goricas oli väga passiivne laud, kus pidevalt oli 7-8 limpi ja mäng läks väga aeglaseks. Siis oli käes 34s ja limpisin kaasa, tagant tuli raise ja 5-6 mängijat callisid, mida tegin minagi. Flop oli A4X ja arvasin, et mul gutshot. Ei viitsinud isegi kaarte checkida, sest nokkisin oma teleoni, kuna laud oli niiiiiiii igav aga soft. Flop checkiti läbi, turn 4. Ees bet + raise ja snap foldisin käe ning siis mõtlesin: MIDA, TRA MUL TRIPS OLI JU. Seega väga tore misclick.

    Peale seda kätt lauast cashout ja minekut. Sellised vead on katastrofaalse hinnaga.

    Comment

    • emmimees
      Klubi Liige
      • Aug 2010
      • 2719

      #2042
      Re: Blogi: Ranka [Kuule imbetsill! Mida sa toimetad?!!]

      Ma tartukatel omastarust tripsiga valuebettisin turni-riveri suurelt, vastane mõtles pikalt ja callis.. kui SD, siis vaatan wtf mul pole ju midagi lol. Tal oli endal kehva kikkeriga trips ja ilmselt mõtles üle tõsta, oleksin mingi panuse callind ka ilma kaarte kontrollimata vist. Games r not dead.

      Comment

      • ranka
        Miljon Põhjust Kodus Olla
        • Sep 2008
        • 36444

        #2043
        Re: Blogi: Ranka [Kuule imbetsill! Mida sa toimetad?!!]

        Algselt postitas emmimees Vaata postitust
        Ma tartukatel omastarust tripsiga valuebettisin turni-riveri suurelt, vastane mõtles pikalt ja callis.. kui SD, siis vaatan wtf mul pole ju midagi lol. Tal oli endal kehva kikkeriga trips ja ilmselt mõtles üle tõsta, oleksin mingi panuse callind ka ilma kaarte kontrollimata vist. Games r not dead.
        hahahaha. mis tartukatest räägid? tartu meistrivõistlused? seal üks vend omast arust omas paar + straight draw ja check-callis flopi ning turni sai oma fantaasia küllase rea, millega agrotses. showdownil uhkusega näitas rida aga oli miski junn paar. venna nägu vajuks pikaks kui luunja kurk.

        Comment

        • emmimees
          Klubi Liige
          • Aug 2010
          • 2719

          #2044
          Re: Blogi: Ranka [Kuule imbetsill! Mida sa toimetad?!!]

          Aasta tagused meistrikad jah, mängisime ühes lauas pikalt, kärkkisin su kunnid Ak-ga.

          Comment

          • ranka
            Miljon Põhjust Kodus Olla
            • Sep 2008
            • 36444

            #2045
            Re: Blogi: Ranka [Kuule imbetsill! Mida sa toimetad?!!]

            Algselt postitas emmimees Vaata postitust
            Aasta tagused meistrikad jah, mängisime ühes lauas pikalt, kärkkisin su kunnid Ak-ga.
            Kui rahadesse jõudsid siis peaksid 70% rahast mulle kandma, sest KK vs AK on 30% :P

            Comment

            • emmimees
              Klubi Liige
              • Aug 2010
              • 2719

              #2046
              Re: Blogi: Ranka [Kuule imbetsill! Mida sa toimetad?!!]

              :D Jep tahaks nüüd oma 7. kohta kaitsma minna.. FT-s juuatäis, donkasin Lajale oma chipid maha Kj-ga ja ajasin õlu vaibale ümber :(

              Comment

              • ranka
                Miljon Põhjust Kodus Olla
                • Sep 2008
                • 36444

                #2047
                Re: Blogi: Ranka [Kuule imbetsill! Mida sa toimetad?!!]

                Viimaks ometi. Esimesed dollarid teenitud ($148 kopikatega), postitan kiirelt graafiku enne kui midagi juhtub.

                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                Comment

                • Oliverk
                  Moderaator
                  • Nov 2008
                  • 3016

                  #2048
                  Re: Blogi: Ranka [Kuule imbetsill! Mida sa toimetad?!!]

                  148/80 Leits teenib Maximas ka vist parema tunnihinde.

                  Comment

                  • hotcocacola
                    HTCCACLA
                    • Oct 2008
                    • 14473

                    #2049
                    Re: Blogi: Ranka [Kuule imbetsill! Mida sa toimetad?!!]

                    solid hiiter (Y)

                    Comment

                    • ranka
                      Miljon Põhjust Kodus Olla
                      • Sep 2008
                      • 36444

                      #2050
                      Re: Blogi: Ranka [Kuule imbetsill! Mida sa toimetad?!!]

                      Algselt postitas ranka Vaata postitust
                      Täna mängisin jube kehvasti aga üle pika aja 10BI päev, muidugi kõik üle EV. Kokku siis see kuu peaks olema 70BI alla EV, eile oli 80. Peaksi rohkem kehvasti mängima.

                      Update

                      Hiiter:
                      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                      Kokku
                      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                      Comment

                      • leits
                        Hundinui
                        • Apr 2009
                        • 9562

                        #2051
                        Re: Blogi: Ranka [Kuule imbetsill! Mida sa toimetad?!!]

                        never ending hiiter

                        Comment

                        • ROTT RUUDI
                          Grinder
                          • Jun 2010
                          • 520

                          #2052
                          Re: Blogi: Ranka [Kuule imbetsill! Mida sa toimetad?!!]

                          ulme

                          Comment

                          • pastilaa
                            kuum poiss
                            • Apr 2009
                            • 7518

                            #2053
                            Re: Blogi: Ranka [Kuule imbetsill! Mida sa toimetad?!!]

                            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                            Comment

                            • ranka
                              Miljon Põhjust Kodus Olla
                              • Sep 2008
                              • 36444

                              #2054
                              Re: Blogi: Ranka [Kuule imbetsill! Mida sa toimetad?!!]

                              Kaua pildi otsimisega läks? Kui viitsid siis otsi mida "ranka" tähendab tolles keeles.

                              Comment

                              • rohelinekonn
                                Klubi Liige
                                • Nov 2008
                                • 3808

                                #2055
                                Re: Blogi: Ranka [Kuule imbetsill! Mida sa toimetad?!!]

                                Algselt postitas ranka Vaata postitust
                                Kaua pildi otsimisega läks? Kui viitsid siis otsi mida "ranka" tähendab tolles keeles.
                                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                                Comment

                                Working...