Litsid, raisk!

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • con
    Pokkerihai
    • Jul 2010
    • 1954

    #871
    Re: Ei saa me läbi FRita ja HU meil meelest ei lähe [NL-PL Tuulelipp]

    Algselt postitas emmimees Vaata postitust
    Hiljuti coachisid ise teisi raha eest ja nüüd vajad ise?
    ole normaalne:D
    mindset katki siis laguneb mäng ja kaob enesekindlus ja siis algab ring uuesti. oled õnnelik kui ise veel seda läbi pole teinud.

    Comment

    • vapsik
      Klubi Liige
      • Apr 2009
      • 5462

      #872
      Re: Ei saa me läbi FRita ja HU meil meelest ei lähe [NL-PL Tuulelipp]

      Üks päev sai EV joont jälle vaadata. Ei teinud tuju üldse paremaks:

      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

      Comment

      • emmimees
        Klubi Liige
        • Aug 2010
        • 2719

        #873
        Re: Ei saa me läbi FRita ja HU meil meelest ei lähe [NL-PL Tuulelipp]

        Algselt postitas con Vaata postitust
        ole normaalne:D
        mindset katki siis laguneb mäng ja kaob enesekindlus ja siis algab ring uuesti. oled õnnelik kui ise veel seda läbi pole teinud.
        Olen läbi teinud korduvalt, aga teadmised ei kao iseenesest kuskile, pigem siis mentorit vaja, kes ei laseks mängu ajal lollusi teha või aitaks ka muul ajal motti hoida. Muidugi sellega saab ka ise tegeleda kui vaeva näha aga tihti see ei õnnestu nii nagu vaja.

        Comment

        • pastilaa
          kuum poiss
          • Apr 2009
          • 7518

          #874
          Re: Ei saa me läbi FRita ja HU meil meelest ei lähe [NL-PL Tuulelipp]

          Siin aitab ainult Vandalariga flip. Glglglgl!

          Comment

          • vapsik
            Klubi Liige
            • Apr 2009
            • 5462

            #875
            Re: Ei saa me läbi FRita ja HU meil meelest ei lähe [NL-PL Tuulelipp]

            Ilma mingi trennita 1,5kg alla võtnud peale ülikooli naasmist. (73 > 71,5)

            Comment

            • pikk28
              Klubi Liige
              • Oct 2008
              • 6695

              #876
              Re: Mindset kunn

              krdi eit

              Comment

              • taipupole
                Lõpuboss
                • Oct 2008
                • 2181

                #877
                Re: Ei saa me läbi FRita ja HU meil meelest ei lähe [NL-PL Tuulelipp]

                Algselt postitas vapsik Vaata postitust
                Ilma mingi trennita 1,5kg alla võtnud peale ülikooli naasmist. (73 > 71,5)
                Lihased kadunud? :(

                Comment

                • vapsik
                  Klubi Liige
                  • Apr 2009
                  • 5462

                  #878
                  Re: Ma pole juut

                  Järelikult :P

                  Sõber muidu hakkas põdema suitsetamise diili osas ning ostis ennast 250€-ga välja. Hetkel teine päev ilma ja ei saa aru, miks kõik hädaldavad, et suitsetamist nii raske maha jätta.

                  Üsna lihtne IMO.

                  Comment

                  • andu_andu
                    Pokkerihai
                    • Jan 2009
                    • 4050

                    #879
                    Re: Ei saa me läbi FRita ja HU meil meelest ei lähe [NL-PL Tuulelipp]

                    Algselt postitas ranka Vaata postitust
                    Kuule vapsik, mida sa 2p2-s korraldad? http://forumserver.twoplustwo.com/sh...postcount=9841

                    Sa juba miski pajumaa moodi vend, et teed paju99 alt teema: "oh leidsin vahva freerolli saidilt nimeta OO.."
                    omfg vapsik

                    Comment

                    • qbj0hn
                      Auk on auk. FAKT!
                      • Nov 2008
                      • 7091

                      #880
                      Re: Ma pole juut

                      Lol nii küll võtta ei saa maha jätmise kohapealt kui sa pmst vastu enda tahtmist paar nädalat teed :D.

                      Comment

                      • vapsik
                        Klubi Liige
                        • Apr 2009
                        • 5462

                        #881
                        Re: Ma pole juut

                        Algselt postitas andu_andu Vaata postitust
                        omfg vapsik
                        Algselt postitas qbj0hn Vaata postitust
                        Lol nii küll võtta ei saa maha jätmise kohapealt kui sa pmst vastu enda tahtmist paar nädalat teed :D.
                        Level?

                        Comment

                        • qbj0hn
                          Auk on auk. FAKT!
                          • Nov 2008
                          • 7091

                          #882
                          Re: Ma pole juut

                          Hui on level.

                          Tee 8a suitsu ja siis ütle, et "Üsna lihtne IMO".

                          Kui sa suitsetaja pole olnud siis sa ei saa sellest lihtsalt aru. Sama hea mis ma mingile parmule kes 20a igapäev joonud on ütlen, et üsna lihtne on joomist maha jätta, et ah ma panin siin kuu aega järjest eksperimendi täheall tina ja sitaks lihtne maha jätta.
                          Last edited by qbj0hn; 19.09.11, 16:54.

                          Comment

                          • leits
                            Hundinui
                            • Apr 2009
                            • 9562

                            #883
                            Re: Ma pole juut

                            luterlane oled v

                            Comment

                            • andu_andu
                              Pokkerihai
                              • Jan 2009
                              • 4050

                              #884
                              Re: Ma pole juut

                              Algselt postitas vapsik Vaata postitust
                              Level?
                              hui on level

                              Comment

                              • KristjanLaas
                                Pokkeritark
                                • Oct 2009
                                • 6450

                                #885
                                Re: Ei saa me läbi FRita ja HU meil meelest ei lähe [NL-PL Tuulelipp]

                                Algselt postitas andu_andu Vaata postitust
                                omfg vapsik
                                :DDDDDDDDDD

                                Comment

                                Working...