Re: Ei saa me läbi FRita ja HU meil meelest ei lähe [NL-PL Tuulelipp]
ole normaalne:D
mindset katki siis laguneb mäng ja kaob enesekindlus ja siis algab ring uuesti. oled õnnelik kui ise veel seda läbi pole teinud.
Algselt postitas emmimees
Vaata postitust
mindset katki siis laguneb mäng ja kaob enesekindlus ja siis algab ring uuesti. oled õnnelik kui ise veel seda läbi pole teinud.

Comment