Litsid, raisk!

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • vapsik
    Klubi Liige
    • Apr 2009
    • 5462

    #1

    Litsid, raisk!

    Turnade saavutused (Final tabled, keskmisest vähe erinevatel turnadel)

    Live:

    Pokkeriprode 2011 Tartu sügisene eriti tõsine proffide turna: 2. koht 120€


    Online: 2010 WBCOOP. 7s koht 2100$ SCOOP pilet
    2009 OPEM 7 card stud. 3s koht 87,5€
    Last edited by vapsik; 22.10.11, 12:23.
  • vapsik
    Klubi Liige
    • Apr 2009
    • 5462

    #2
    Re: PLO PRO

    Ja kui kellelgi on mõningasi probleeme näiteks NL-25 biitimisel, siis võib minu käest julgelt nõu küsida. Hetkel ühissesside jaoks aega kahjuks ei ole, sest olen juba mitmele inimesele lubanud ühisesessi tegemist, aga mõne sessi käsi võib mulle küll ülevaatamiseks saata. Ega ma mingi eriline tarkpea ei ole, aga midagi kasuliku ehk oskan ikka öelda.

    Comment

    • Kajeera
      Jube Noob
      • Feb 2009
      • 130

      #3
      Re: PLO PRO

      Vägev graafik küll, kui kunagi peaks NL25-te jõudma siis küsin kindlasti abi :D
      Kuhu sõjaväkke lähed muidu?

      Comment

      • vapsik
        Klubi Liige
        • Apr 2009
        • 5462

        #4
        Re: PLO PRO

        Algselt postitas Kajeera
        Vägev graafik küll, kui kunagi peaks NL25-te jõudma siis küsin kindlasti abi :D
        Kuhu sõjaväkke lähed muidu?
        Ty :)

        Jõhvi lähen (Viru Jalaväepataljon).

        Comment

        • vapsik
          Klubi Liige
          • Apr 2009
          • 5462

          #5
          Re: PLO PRO

          Sellel kuul siis esimesed väiksed sessid ka tehtud ning NL-50 tuli õnneks kena start. Pluss võiks suuremgi olla, aga kuna mõni reg ei oska ülepaari foldida, siis läks paaris tobedas kohas natukene raha raisku:



          23$ HU-des ka täiesti kobe algus:

          Comment

          • pikk28
            Klubi Liige
            • Oct 2008
            • 6695

            #6
            Re: PLO PRO

            mis muud kui keep it going.

            Comment

            • Ahangama
              Klubi Liige
              • Jul 2009
              • 615

              #7
              Re: PLO PRO

              Tere ja edu!
              nl25 graafik on muljetavaldav! Paar näpunäidet broneeriksin küll :)

              Comment

              • Strateeg
                Õpihimuline Mängur
                • Jul 2009
                • 303

                #8
                Re: PLO PRO

                Tõepoolest muljetavaldav graafik! Edu Sulle tegemistes!

                Comment

                • tonis
                  Õpihimuline Mängur
                  • Oct 2008
                  • 334

                  #9
                  Re: PLO PRO

                  Kas sul non-showdonw joon on tõusev või langev? Endal langeb 20k käe peale see 8'buy inni. Et kas see on palju NL25'e kohta?

                  Comment

                  • pikk28
                    Klubi Liige
                    • Oct 2008
                    • 6695

                    #10
                    Re: PLO PRO

                    Algselt postitas tonis
                    Kas sul non-showdonw joon on tõusev või langev? Endal langeb 20k käe peale see 8'buy inni. Et kas see on palju NL25'e kohta?
                    pigem vähe

                    Comment

                    • leits
                      Hundinui
                      • Apr 2009
                      • 9562

                      #11
                      Re: PLO PRO

                      Algselt postitas tonis
                      Kas sul non-showdonw joon on tõusev või langev? Endal langeb 20k käe peale see 8'buy inni. Et kas see on palju NL25'e kohta?
                      ppohhui see non-sd ... aja sd tõusma ja kedagiei huvita see non-sd .. ja need showdownid imevad yldse ...

                      Comment

                      • vapsik
                        Klubi Liige
                        • Apr 2009
                        • 5462

                        #12
                        Re: PLO PRO

                        Algselt postitas tonis
                        Kas sul non-showdonw joon on tõusev või langev? Endal langeb 20k käe peale see 8'buy inni. Et kas see on palju NL25'e kohta?
                        Enam-vähem breakeven peaks olema.

                        Comment

                        • pastilaa
                          kuum poiss
                          • Apr 2009
                          • 7518

                          #13
                          Re: PLO PRO

                          Omahasõpradele tõeline maius see teema!

                          Comment

                          • vapsik
                            Klubi Liige
                            • Apr 2009
                            • 5462

                            #14
                            Re: PLO PRO

                            Algselt postitas pastilaa
                            Omahasõpradele tõeline maius see teema!
                            Tegelikult ma isegi hetkel loen ühte Omaha raamatut ja Super System 2 on kodus pooleli. Seal peaks ka vist Omahast väheke juttu olema.

                            Comment

                            • vapsik
                              Klubi Liige
                              • Apr 2009
                              • 5462

                              #15
                              Re: PLO PRO

                              Esimene ühekäeline HU sit and go oli ka just praegu:

                              PokerStars No-Limit Hold'em, 23 Tournament, 10/20 Blinds (2 handed) - Poker-Stars Converter Tool from FlopTurnRiver.com

                              SB (t1500)
                              Hero (BB) (t1500)

                              Hero's M: 50.00

                              Preflop: Hero is BB with 6, A
                              SB calls t10, Hero bets t60, SB calls t40

                              Flop: (t120) 6, 9, A (2 players)
                              Hero bets t80, SB calls t80

                              Turn: (t280) 5 (2 players)
                              Hero bets t180, SB calls t180

                              River: (t640) K (2 players)
                              Hero checks, SB bets t1180 (All-In), Hero calls t1180 (All-In)

                              Total pot: t3000

                              Results:
                              SB had 6, J (one pair, sixes).
                              Hero had 6, A (two pair, Aces and sixes).
                              Outcome: Hero won t3000


                              Kena kuu algus HU-des, aga edaspidi katsun siiski aega ainult cashile pühendada ja loodetavasti lähipäevadel ühtegi sit and god ei tee:


                              Comment

                              Working...