Litsid, raisk!

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • RudiTurbo
    Klubi Liige
    • Oct 2008
    • 4167

    #916
    Re: Ma pole juut

    lol, tema reraisi bluffraisida on flopil ok, aga milleks see call enam kui tuli fail lol, et punane joon ei langeks? :D Just fold and move on

    Comment

    • fyte
      Pokkerihai
      • Jun 2010
      • 3378

      #917
      Re: Ma pole juut

      Mis riidid viimases käes olid?

      Comment

      • vilkar
        Klubi Liige
        • Jul 2009
        • 1290

        #918
        Re: Ma pole juut

        viimane käsi on arusaamatu.... väga mööda call.... mida sa loodad seal beatida?? flush drawd?

        Comment

        • vapsik
          Klubi Liige
          • Apr 2009
          • 5462

          #919
          Re: Ma pole juut

          Miks tasub enne tegutsemist note vaadata! Mina obv ei vaadanud, aga vahel toimib ikka.

          "ära blufi"

          Üsna vähe rege, kelle kohta selline note on:


          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

          Comment

          • Cash87
            Vana Tegija
            • Feb 2009
            • 1402

            #920
            Re: Ma pole juut

            Nüüd kirjutad note-le juurde " lase temal bluffida"

            Comment

            • vapsik
              Klubi Liige
              • Apr 2009
              • 5462

              #921
              Re: Ma pole juut

              Jeesh, esimene live cash. Foorumi turnalt obv. Krdi ranka järel 2 koht.

              Kõik oli tore kuni LenC bastard berates, minu saavutusi: tsiteerin mööda, aga mõte umbes "ajaa sa quitid pokeri kui NL-100 shotil kaotad mingi 4BI-d juba"

              E: NL-50 läheb suht kenasti ning kui kaineks saan, siis ehk NL-100 shot täna õhtul.

              E: Ranka ja pumper paistavad irl norm inimesed, muruntaust hoiaks pigem eemale.

              E: Ei tasu solvuda. Jube täis olen ning ütlen, mida ütlen.

              Edit before edit: Homme ei mõtle ümber oma sõnavõtte. Nii on ning võite...

              E: Vastuseks Lengule: Olen tõestanud. Pole see asi ühti nii hull. IMO nii väga hull pole see asi ühti. Eriti FRis. IMO.

              E: IMHO.

              E: Sry, et nii palju editeid, aga loodan, et alaska, pahvak ning pastilaa lähevad postituste arvult mööda.

              Ärge küsige miks.

              Idk.
              E: http://www.youtube.com/watch?v=Pe_unAeRDXc
              Last edited by vapsik; 22.10.11, 03:38.

              Comment

              • lenC
                Administraator
                • Oct 2008
                • 6440

                #922
                Re: Ma pole juut

                aga tõesta siis vastupidist! :)

                Comment

                • nikitheone
                  Mr. Puujalg
                  • Aug 2009
                  • 6446

                  #923
                  Re: Ma pole juut

                  minu arust olid sa täitsa muhe boheem
                  &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

                  Comment

                  • inward
                    Klubi Liige
                    • Sep 2009
                    • 6275

                    #924
                    Re: Ma pole juut

                    "Muruntaust hoiaks pigem eemale" :D :D :D

                    Comment

                    • Pahvak
                      Pastilaa?? Ei!
                      • Dec 2008
                      • 4431

                      #925
                      Re: Ma pole juut

                      Muru on vastik nilbik. Ma FC pokkeriprod meeskonna asemel pesema teda üldse ei laseks. :)
                      Fullstacks have more fun.

                      Comment

                      • vapsik
                        Klubi Liige
                        • Apr 2009
                        • 5462

                        #926
                        Re: Ma pole juut

                        Algselt postitas lenC Vaata postitust
                        aga tõesta siis vastupidist! :)
                        Kahjuks ei suutnud. Mindseti poolest täielik kokku kukkumine eelmise nädala lõpp/selle nädala algus.

                        Ei teagi, mida teha. Lõpetasin oma hea stake diili (lisaks stakele sain stabiilselt coachingut) ka ära seetõttu.

                        Parem kui enamuse graafik jne edasi, aga mingit head meelt pole selle üle.

                        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                        Comment

                        • muruntau
                          • Jan 2009
                          • 4325

                          #927
                          Re: Ma pole juut

                          Kuulsin trennis, et oli ka minust juttu siin. Nii vähe, kui õhtust mäletan, oli seal nilbeid hetki küll. Ei hakka vabandama, põdema ega häbenema, nii juhtus, varem pole sellist sitta juhtunud. Arvake, mida tahate.

                          Comment

                          • vapsik
                            Klubi Liige
                            • Apr 2009
                            • 5462

                            #928
                            Re: Ma pole juut

                            IMO peaksid ikka vabandama, põdema ning häbi tundma. Eriti kuna enne posti tegemist mõtlesin äärmiselt hoolikalt kaine mõistusega kõik väited läbi.

                            Comment

                            • taipupole
                              Lõpuboss
                              • Oct 2008
                              • 2181

                              #929
                              Re: Ma pole juut

                              Algselt postitas vapsik Vaata postitust
                              IMO peaksid ikka vabandama, põdema ning häbi tundma. Eriti kuna enne posti tegemist mõtlesin äärmiselt hoolikalt kaine mõistusega kõik väited läbi.
                              naer

                              Comment

                              • pastilaa
                                kuum poiss
                                • Apr 2009
                                • 7518

                                #930
                                Re: Ma pole juut

                                Algselt postitas vapsik Vaata postitust
                                Ma pole juut
                                naer³

                                Comment

                                Working...