Litsid, raisk!

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • qbj0hn
    Auk on auk. FAKT!
    • Nov 2008
    • 7091

    #826
    Re: vapsik [NL-25 FR]

    Algselt postitas ropka11 Vaata postitust
    See suits endale küll hästi peale ei lähe.Kui lighti müügil pole siis peab ostma.

    Aga muidu lahjadest kõige parem Barclay.Ultra light vist oli-supiaur.
    Barclayd pole juba mitu aastat tehtud ju. Hea oli ta tõesti.
    Ammu juba Kent ju, aga see pole ligilähedane ka Barclayga imo.
    Ise märps lighti tõmmanud koguaeg.

    Comment

    • mikk2468
      Vana Tegija
      • Nov 2009
      • 1039

      #827
      Re: vapsik [NL-25 FR]

      Sinine Philip Morris ftw! Tegelt parim oli hall Camel, aga seda enam ei toodeta:(

      Comment

      • pastilaa
        kuum poiss
        • Apr 2009
        • 7518

        #828
        Re: vapsik [NL-25 FR]

        Suitsetamine on lahe tegevus. Meeldib hullult, aga enamasti alla ei tõmba ja niisama käin seltskonna ja kaifi pärast.

        Comment

        • Fabulous
          Pokkerihai
          • Jan 2010
          • 2674

          #829
          Re: vapsik [NL-25 FR]

          Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
          Suitsetamine on lahe tegevus. Meeldib hullult, aga enamasti alla ei tõmba ja niisama käin seltskonna ja kaifi pärast.
          Ma pole eriline suitsetaja ja sooviks teada, et kuidas sellel vahet teha, kas tõmbad alla või ei?

          Comment

          • taipupole
            Lõpuboss
            • Oct 2008
            • 2181

            #830
            Re: vapsik [NL-25 FR]

            Algselt postitas Fabulous Vaata postitust
            Ma pole eriline suitsetaja ja sooviks teada, et kuidas sellel vahet teha, kas tõmbad alla või ei?
            köhimise järgi

            Comment

            • alaska
              forever
              • Oct 2008
              • 6599

              #831
              Re: vapsik [NL-25 FR]

              vähi järgi.

              Comment

              • Pahvak
                Pastilaa?? Ei!
                • Dec 2008
                • 4431

                #832
                Re: vapsik [NL-25 FR]

                Algselt postitas alaska Vaata postitust
                vähi järgi.
                Täpsustan, et kopsu või neelu. 4000th post btw; enda arust hästi tehtud.
                Fullstacks have more fun.

                Comment

                • vapsik
                  Klubi Liige
                  • Apr 2009
                  • 5462

                  #833
                  Re: vapsik [NL-25 FR]

                  Vaese mehe leits:

                  (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                  Comment

                  • pikk28
                    Klubi Liige
                    • Oct 2008
                    • 6695

                    #834
                    Re: vapsik [NL-25 FR]

                    wow!
                    btw kas köhid juba verd ka?

                    Comment

                    • FreakyJason
                      Klubi Liige
                      • Jan 2009
                      • 1381

                      #835
                      Re: vapsik [NL-25 FR]

                      vapsik sulle vist ei meeldi eriti arvutid

                      Comment

                      • Kotkas1000
                        Pokkerihai
                        • Nov 2009
                        • 2305

                        #836
                        Re: vapsik [NL-25 FR]

                        Mulle ei mahu see nonsd joon pähe. Fenomenaalne või mis?

                        Comment

                        • pastilaa
                          kuum poiss
                          • Apr 2009
                          • 7518

                          #837
                          Re: vapsik [NL-25 FR]

                          Algselt postitas Kotkas1000 Vaata postitust
                          Fenomenaalne või mis?
                          Obv. Kodukandis kutsutakse teda ju "Tarva - Prodigy"ks.

                          Comment

                          • leits
                            Hundinui
                            • Apr 2009
                            • 9562

                            #838
                            Re: vapsik [NL-25 FR]

                            Algselt postitas Kotkas1000 Vaata postitust
                            Mulle ei mahu see nonsd joon pähe. Fenomenaalne või mis?
                            kuidas võtta .. kui vaadata sd joont, mitte nii fenomenaalne või mis :D

                            Comment

                            • vapsik
                              Klubi Liige
                              • Apr 2009
                              • 5462

                              #839
                              Re: vapsik [NL-25 FR]

                              Algselt postitas pikk28 Vaata postitust
                              wow!
                              btw kas köhid juba verd ka?
                              Ei köhi. LMiga suht käkkitegu see bet, järgmisena proovin punast Marlborot nagu keegi soovitas.

                              Comment

                              • leits
                                Hundinui
                                • Apr 2009
                                • 9562

                                #840
                                Re: vapsik [NL-25 FR]

                                Algselt postitas vapsik Vaata postitust
                                Ei köhi. LMiga suht käkkitegu see bet, järgmisena proovin punast Marlborot nagu keegi soovitas.
                                mul maal paar pakki tai/cambodia minggit tubakt yle .. suitsetavatest sõbrad tahtsid, et tooksi neelmine aasta ... pidavat olena yber solid kraam ... võn sheerida kui vaja :D

                                Comment

                                Working...